• Ново
EEMRKE Автомобил Копија Камери За Мерцедес Бенц Б Класа W246 2012-2015 Помош Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера

EEMRKE Автомобил Копија Камери За Мерцедес Бенц Б Класа W246 2012-2015 Помош Динамичен Водство Траекторијата Песни Камера

Оценка на клиентот:
DEN 2657.76
DEN 2232.00 -16 %

Износ
Залиха

Апликации купувачот,ќе можеше да се види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com/play/u/2575896347/p/1/e/6/t/1/35226514.mp4 cloud.video.taobao.com/play/u/2575896347/p/1/e/2/t/1/35226514.m3u8
ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера За Мерцедес Бенц MB B Класа W246 2012 2013 2014 2015 HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат. Тоа е ВИСОКО ПРЕПОРАЧЛИВО да Проверите Големините на Камерата Првиот и да се Направи Споредба со Вашиот Автомобил Trunk се Справи со или Табличка Светилка Случај Камера Песна Принцип : Вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата. Кога возилото се движи,паркинг линија ќе работат. - Не треба патот кутија, не треба ДА/OBO интерфејси, камера вградена во обратен оска модул. - Увезени CCD чипови, слика јасност, стабилност, добра ноќ визија - 170 супер широк агол леќа, водоотпорен, прашина-доказ, анти-магла, шок-доказ Спецификација : • Поддржува само NTSC • Слика Сензор : 1/3 CCD PC3089 • Ефективни Пиксели : NTSC 860(H)x576(V) • Хоризонтална Резолуција : 580 TVLine • Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F =1.2 (OLux со IR за) • Ноќ Визија : 5-10 метри • Леќа : 1.85 мм • Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен (лево кон десно) 170 степен(горе и долу) • Синхронизација : Внатрешни синхронизација • Јачина на бучава сооднос : >48d B • Електронски Shutter : Авто • Видео Излез : РКА интерфејс,1.0 Vp-p,75 Ohm • Баланс на Бело : Авто • Светлото надомест : Авто • Напојување : DC 12 V • Тековна Потрошувачка : 50-60m A,Max 130m A со IR на • Температурата на работа : Температура -20 до +60,RH95% Макс • Температура на Чување : Температура -30 до +80,RH95% Макс • Вода-Доказ : IP67 • Видео-кабел е РКА конектор Пакетот вклучува : • 1 x CCD Динамична песна Автомобил Rear View Camera • 1 x 6 M РКА Видео Кабел • 1 x 12 V DC Моќност Кабелот на Камерата Инсталација Насочува особено Внимание на Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : За Тоа Дали Може Да Се Вклопи Во Вашиот Автомобил ? Ако не бидете сигурни дека тоа, па ве молиме да ја проверите камера големина со вашата лиценца плоча сијалица позиција големина и РКА жолта џек да се избегне грешка. Или оставете порака за да Aliexpress порака систем. 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница.

Карактеристики

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
eeMrke
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Производи во категоријата

Ноќно CCD HD Автомобил Пред Централната Контрола Мрежна Камера за Ауди Q7 2012 2013 Водоотпорен Паркинг Помогне

1200.00 -34 % DEN 792.00

S pecial забелешка : оваа камера одговара : Автомобил Пред Централната Контрола Мрежна Камера за Ауди Q7 2012 2013Ве молиме мерка вашиот автомобил табличка светлина покрие позиција големина пред да се купи, затоа што можеби помалку на земјата автомобил табличка светлина е различен,ви благодариме.ако сакате камерата за sony ccd чип камера, ве молиме да и плати за $3 дополнителна такса.Ве молиме прво изберете две линковите за да ги додадете на вашата корпа потоа да се купи .,ако не ви платат за екстра плаќање,ние ќе испрати според вашата нарачка ,ве молиме да се разбере,ви благодариме.нашата пакет(options) : без продажба на мало кутија ,ако треба ,ве молиме мора да контакт со нас и да платат за екстра цена, ве молиме пребарување "екстра такса" во нашата продавница,и плати за тоаза жица камера : камера, видео кабел и моќ кабел,упатство*инсталирајте decription е сите апарати се само за референца.*Безжична камера врскаШопинг водичНие прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМкога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.Потврдите Адресата со Полно ИмеСите Производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние ќе брод според Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот право адреса пред да плаќаат...

Евтини IR Автомобил Камион Камера 12-24V Ноќ Визија Водоотпорен Rear View Camera за Камиони Авто Обратна Копија Паркинг Камера Де Ре

DEN 808.80

Оваа безбедносна камера е лесен, ниска потрошувачка на енергија, висока чувствителност, лесно да се инсталира...

BOQUERON за Мерцедес Бенц SLK 350 320 300 280 230 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

1087.68 -44 % DEN 609.00

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

JiaYiTian rear view camera За Toyota Highlander Kluger XU40 2007~2013 CCD Ноќ Визија Обратна камера табличка камера

DEN 1274.88

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

860 Пиксели Автомобил Задните Врати Камера За Рено Fluence / Megane II 2 Rearview Паркинг / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Tragectory

2793.60 -34 % DEN 1844.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Рено Fluence / Рено Megane II 2NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Рено Fluence / Рено Megane II 2Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

Intelligentized Обратен Камера За Живата Милано / Sable Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

3120.00 -34 % DEN 2059.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Живата Милано / SableNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Живата Милано / SableПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Citroen DS4 2012 C4L 2013 Автомобил Водоотпорен Копија Камера

897.60 -20 % DEN 718.00

ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Citroen DS4 2012 C4 L 2013 Автомобил Водоотпорен Копија КамераОсобини И Функции : 1.Слика сензор : боја CMOS PC30892.Вкупно Пиксели : 960*576 пиксели3.Резолуција : 520 TV линии4.Мини Lumination : 0.1 ЛуксПараметарот : Напон : DC+12 VПотрошувачка на Струја : <160m AОперација Температура : 20~+65 ℃ / °FВода Доказ : IP67Пиксели Теренот : 6um*6umХоризонтална Резолуција : 520 ТВ ЛинииЕфективни Пиксели : 960*576Видео Формат : PAL самоВажна забелешка : Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила(Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда )За Citroen DS4 2012 C4 L 201312 V Моќност на Филтри : Опис : Некои модели на германски автомобили и Американски автомобили, по моторот на проектот, излезен напон интерференции, напојување на обратен светла не се чиста DC напојување, но на пулсот сигнал е надредениот на врвот oscilloscope може да се користи за да се тестираат ако услови ќе се најде слична квадратен бран сигнал...

Laijie Безжична Автомобил Камера За Мерцедес Бенц E Класа W212 S212 C207 2009~2012 / Авто Обратен Паркинг Камера / HD CCD NTSC ПАЛ

1818.72 -25 % DEN 1364.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Мерцедес Бенц E Class Седан (W212) Facelift Пред 2009~2012 Одговара За Мерцедес Бенц E Класа Имот (S212) Facelift Пред 2009~2012 Одговара За Мерцедес Бенц E Class Coupe (C207) Facelift Пред 2009~2012 Купување белешки : камерата default NTSC стандард, ако треба PAL систем, ве молиме оставете поракаГо замени табличка светлина инсталација РКА & Оригинални Екран Компатибилни (Не сите Бенц автомобили изданија се со над конектор, ве Молиме проверете со вашиот автомобил.) Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Објектив За Автомобил DVD (РКА)За Автомобил Монитор (РКА)За Автомобил GPS (ПОМОШЕН)Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

HD 1280*720 Пиксели 1000TV линии За BMW 1 series 120i E81 E87 135i 640i мини couper countryman автомобил задните видите обратна камера navi

1200.00 -5 % DEN 1140.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

LEEWA Авто Паркинг Обратен Копија на Камерата За Mazda 3/Mazda 6 Atenza (13-16) CCD Rearview Камера CA1126

633.60 -17 % DEN 526.00

Општи Информации Компатибилност за Mazda 3 Hatchback (Axela) 2014за Mazda 6 Atenza 20132016 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло БЕЗ Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

JiaYiTian Rear View camera за SEAT Mii 2011~2015 година /CCD/Ноќ Визија/Обратен Камера Паркинг Помош

DEN 1266.24

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Безжична CCD Обратна Назад До Камерата За Toyota RAV4 Претходница БЕЗ Резервно Тркало На Врата Паркинг Камера Табличка Светлина

1796.16 -22 % DEN 1401.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е вклопуваат модели : За TOYOTA RAV4 XA30 2005~2012 (БЕЗ Резервно Тркало На Врата )За ТОЈОТА Претходница XA30 2005~2012 (БЕЗ Резервно Тркало На Врата )Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

DIYSECUR 5 Инчен Свитлива Rear View Monitor Автомобил Следи Водоотпорен Задните Видите Автомобил Камера Паркинг Систем за Полнење

1854.24 -17 % DEN 1539.00

5 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг СистемНајдоброто решение за вашиот автомобил обратна систем Водоотпорен HD задните видите автомобил камера 5 метри видео кабел со Висок квалитет TFT LCD монитор2 канал видео влезовиЛесна инсталација5 инчен Количка за TFT LCD Задните Видите Автомобил Следење на Камера DVD ВИДЕООткако на вашиот автомобил е опремен со овој компактен и модерен видео обратна систем, светот зад вашиот автомобил нема да проблеми што повеќе! Што повеќе, можете да уживате во видео која доаѓа од DVD и др благодарение на своите 2 видео влезови.Околу 2 Видео Влезови : Два влезови се двете видео влезови, белата за еден обратен камера, и жолтата за други видео опрема текст, како што се DVD видео текст.Како единица може само да се прикаже на еден видео влезот во исто време...

BYNCG 170 Европски Автомобил Табличка Рамка Авто Обратна Задните Видите Копија Камера 12 LED Универзална CCD LED Ноќ Визија

960.00 -14 % DEN 826.00

BYNCG 170 Европски Автомобил Табличка Рамка Авто Обратна Задните Видите Копија Камера 12 LED Универзална CCD LED Ноќ ВизијаЕвропски Автомобил Табличка Rearview Камера Овој Европски Автомобил Табличка Rearview Камера ти дава 170 степени, широк агол на гледање од областа зад вашето возило, со растојание скала линии што ви кажува колку далеку околните објекти...

Обратна Камера За Land Rover Range Rover Sport 2005~2012 Висока Дефиниција На Високо Квалитетни Резервни Копии На Камера

1535.52 -37 % DEN 967.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Land Rover Range Rover Sport 2005~2009За Land Rover Range Rover Sport 2010~2012Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика...

Автомобил rear view camera за Рено Fluence 2014 2015 CCD Ноќ Визија Копија Обратно Паркинг Камера

720.00 -33 % DEN 482.00

Автомобил rear view camera за Рено Fluence 2014 2015 CCD Ноќ Визија Копија Обратно Паркинг КамераОсобини И Функции : 1.Слика сензор : боја CMOS PC7070 K2.Вкупно Пиксели : 640*480 пиксели3.Резолуција : 480 TV линии4.Мини Lumination : 1.0 ЛуксПараметарот : Напон 9 DCV15 DCVНоминална Напон 12 DVCМоќ цена Max 1 WСлика сензор боја CMOSВкупно Пиксели 640*480 пикселиРезолуција 480 TVL(Подобрена)Сигнал систем : PAL / NTSC системМини lumination 1 Lux(CMOS)Видео излез 1.0 Vpp композитен видео во 75ohmВажна забелешка : Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!ПревозотМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Yeshibation Паркинг Автомобил Безжична задна камера За Peugeot 207 Купе 2D Cabriolet/3D 5D Hatchback HD Широк Агол 170 Ноќ Визија

1809.12 -23 % DEN 1393.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Вклопуваат Модели : За Peugeot 207 Купе 2 D Cabriolet / 3 D 5 D HatchbackПовеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

CCD ОЕМ Амблем на Логото Задните Видите Авто Флип Обратен Автомобил Trunk се Справи со Камера за ФОЛКСВАГЕН Голф 4 5 6 7 8 GTI Р Водоотпорен Ноќ Визија

10992.00 -9 % DEN 10003.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

CCD Паркинг Камера за 2002-2009 Toyota Land Cruiser 120 Серија Toyota Prado 2700 4000 Auto Backup Задните Видите Бесплатен превозот

864.00 -44 % DEN 484.00

Автомобил Обратна Камера за 20022009 Тојота ЗемјиштеКрстосувачот 120 Серија Toyota Prado 2700 4000Објектот големина е 7.7 cm*за 3,7 см.Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слики сензор.· Поддршка NTSC видео систем.· Висока дефиниција и широк агол на гледање.· Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн.· Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата.· 5m Видео кабел.· Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CMOS· Ефективни Пиксели : NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Оперативен Температура : 20°C~ +60°C, RH95% Max· Температура на чување : 30°C ~ +80°C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : · 1x Автомобил Rear View Camera· 1x5m Видео Кабел· 1 × 1.5m Кабел за НапојувањеКако да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.