• Ново
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core GT2556V 721204 721204-5001S 062145701A Турбополнач За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II 02 - AUH ЗА 2,8 L TDI

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core GT2556V 721204 721204-5001S 062145701A Турбополнач За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II 02 - AUH ЗА 2,8 L TDI

Оценка на клиентот:
DEN 9359.52
DEN 8424.00 -10 %

Износ
Залиха


100% НОВ Со дихтунзи
Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2556 V 721204-0001 721204-5001 S 721204 062145701 A Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II 2002-2006; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDI Моторот : AUH 158 HP
Објектот е 100% Сосема Нов
GT2556 V 721204 турбополнач CHRA
Дел Број :
721204-5001 S 721204-0001
ОЕМ Број :
0529201007102 90529201007104 90529201007106
Мотор : AUH
МОЌНОСТ : 158 HP
Турбо Модел GT2256 V (S2) Дел Број 721204-5001 S Претходната Верзија 721204-0001 OE Број 062145701 A 9.0529.20.1.0071-04 9.0529.20.1.0071-02 90529201007104 90529201007106 90529201007102 90529201009202 Година 2002-2006 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил;За MWM MOTORES Мотор AUH 4.07 Електронски TCA Поместување За 2,8 L 6cyl KW 92 ВРТЕЖИ во минута Max 3500 Гориво Дизел Одговара За :
Возило : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил 2002-06; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDI
Мотор : AUH 4.07 Електронски TCA 158 HP ЗА 2,8 L
======================================================================
======================================================================
Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.
Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ние брод на објекти во светот.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.
1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
3.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена.
За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација.
Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.
Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
GT2556V 721204 721204-5001S За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II LT2 Ван 2.8 L AUH
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2002-2006
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
8kg
Турбо Модел :
GT2556V 721204 Турбополнач турбина Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Бр.:
721204-5001S 721204-0001 721204 5001S 721204 0001
ОЕМ Бр.:
90529201007106 0529201007102 062145701A 90529201007104
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II LT2 Ван 2002-2006 За 2,8 L TDI
Примена на моторот:
AUH ЗА 2,8 L TDI 158HP
Ладење:
вода за ладење и масло за Подмачкување на Turbo
Место на Потекло:
Кина (Копно)
додаток:
100% НОВ Турбо Со дихтунзи
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

Турбо кертриџ chra Core TF035HL 49135-05671 49135-05670 49135-05620 За BMW 120D E87 320D E90 E91 03-06 M47TU M47TU2D20 2.0 L

5193.12 -10 % DEN 4674.00

Турбо кертриџ chra Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200306 M47 TU M47 TU2 D20 2.0 L 163 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HL4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 4913505641 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 491350564111657795499 779549807 1165779549807 7795499 K 7795499 K10 11654716166 4716166 7795498 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795499 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09 116577954499 1165795499 11657795499 KЗа BMW 120 D (E87) 320 D(E90 E91) 2.0 L D 20032006 Моторот : M47 TU2 D20 2.0 L D 163 HPАпликации : Од 2004 до 2007 година За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE МоторОд 2004 до 2007 година За BMW 320 D (E90 / E91)160 КС) Со M47 TUE МоторЗа BMW 320 D, 320 D M SportПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

K03 турбо chra 53039880115 53039700115 124664 турбополнач кертриџ core за Fiat Ducato III 2.3 120 Multijet F1AE0481D 120 КС

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Ќе одговара на следните моделиДел бројНаправиHPKWМоторотМоторот КодотГодина53039700115 / 53039880115 / 53039880115 / 53039700115 / 53039700116 / 53039800116 / 53039880116 / 53039900116за Fiat Ducato 120 Multijet120882.3 DF1 AE04812006за Fiat Ducato 130 Multijet131962.3 DF1 AE04822006Ќе одговара на следните моделиДел бројНаправиHPKWМоторотМоторот КодотГодина53039880066 / 53039700067 / 504014915 / 504014911за Fiat Ducato110802.3 ТДF1 AE0481 C200153039880078 / 53039700078 / 504078436 / 504154738за Iveco Daily III110802.3 DF1 A UAZ200553039880089 / 53039700089 / 53039880066 / 504071262за Iveco Daily110802.3 ТД2.3F1 A Еуро 3200353039880090 / 53039700090 / 50407086 / 71785480 / 71785482за Fiat Ducato II110802.3 ТДF1 AE0481 C2003530398800114 / 53039700114 / 504136783 / 504340181за Iveco Daily116852.3 ТД2.3 L DI F1 A Еуро 4200553039880115 / 53039700115 / 504340182 / 504136785 / 71792081 / 71792013 / 71793636 / 8070917 / 124664 / 530390 504154739 53039700102за Fiat Ducato III120882.3 120 MultijetF1 AE0481 D2006 P / N : 53039880116 / 53039900116 / 53039700115 / 53039800115 / 53039880115 / 53039900115 / 53039700116 53039800116 / 71724096 / 71792013 / 71792081 / 504136797 / 504071260 / 504136785 / 504340182 / 50407120 71793636 / 53039880066 / 53039700066 / 53039880066 / 53039700066 / 5303 988 0066 / 5303 970 0066 / 53039880067 / 53039700067 / 53039880067 / 5303 988 0067 / 5303 970 0067 / 53039700067 / 53039880078 / 53039700078 53039880078 / 5303 988 0078 / 53039700078 / 53039880078 / 53039880089 / 53039700089 / 53039880089 / 5303 988 0089 / 5303 970 0089 / 53039700089 / 53039880090 / 53039700090 / 53039880090 / 5303 988 0090 / 5303 970 0090 / 53039880090 / 53039880114 / 53039700114 / 53039880114 / 5303 988 0114 / 5303 970 0114 / 53039880114 53039880115 / 53039700115 / 53039880115 / 5303 988 0115 / 5303 970 0115 / 53039700115 / 504014911 504014915 / 504078436 / 504154738 / 504071262 / 504070186 / 71785480 / 71785482 / 504136783 / 504340181 / 04340182 / 504136785 / 71792081 / 71792013 / 71793636 / 8070917 / 124664 / 530390Ве молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

Turbocompresseur GT1749V 454231-0004 турбо chra 454231-5007 турбополнач core кертриџ 028145702HX за Ауди А6 1.9 TDI (C5)

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заCHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN CHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE CHRA за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN CHRA за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

K03-005 K04-0015 K03-0029 турбо wastegate actuator 53039880005 53039700005 058145703N 06A145703B турбина 53049880015 53049700015

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Турбо модел K03005 , K03029 , K04015 Турбо број : 53039880005 , 53039700005 , 53039700029 , 53039880029 , 53039880005 , 53039700005 , 53039700029 , 53039880029 , 53049880015 ОЕМ број : 058145703 E , 058145703 LV , 058145703 LX , 058145703 L , 058145703 H , 058145703 J , 058145703 JX , 058145703 JV , 058145703 N , 06 A145703 B Мотор модел : 1.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19951998 година 150 HP AEB 2.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19971998 година 180 HP AJL 3.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 19971999 година 150 HP AEB 4.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 1997 година 180 HP AJL 5.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat Б5 1,8 Т 19962000 150 HP AEB 1.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19981999 година 150 HP АПУ / КОВЧЕГОТ 2.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б6) 20022005 година 163 HP BFB 3.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 1998 година 150 HP АПУ / КОВЧЕГОТ 4.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat Б5 1,8 Т 19962000 година АПУ / КОВЧЕГОТ 5.Турбо actuator за Seat Exeo 1.8 Т CFMA 1781ccm 110 KW 150 HP Јан.2009 до Јули.2010Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

76mm 3 Автомобил Ладен Воздух Доза Индукција Цевка за Полнење Филтер Цевка за Систем за Универзална

1032.96 -16 % DEN 868.00

76mm 3" Автомобил Ладен Воздух Доза Индукција Цевка за Полнење Филтер Цевка за Систем за УниверзалнаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Одличен квалитет и атрактивен дизајн Подобрување на моќта & зголемување torsion моќ Направени за универзален автомобил...

RHF4 1515A029 VT10 VB420088 VC420088 Турбо Турбополнач За Мицубиши W200 L200 Камион 2006 - 4D5CDI 2.5 L ТД 133HP Слободни Дихтунзи

11015.52 -10 % DEN 9914.00

RHF4 1515 A029 VT10 VB420088 VC420088 Турбо Турбина Турбополнач За Мицубиши W200;L200 камион 20062011 4 D5 CDI 2.5 L ТД 133 HP Слободни Дихтунзи трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF4 1515 A029 VT10VA420088 VB420088 VC420088VT10 1515 A029За Мицубиши W200 автомобил;L200 Камион 2006 Мотор : 4 D5 CDI 2.5 L 98 KW Масло за ладењеЗа Мицубиши W200 2.5 L Моторот : 4 D5 CDI Година : 2006 Година За Мицубиши L200 2.5 TD 133 HP Моторот : 4 D5 CDI Година : права 20052011ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМ-Z450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево

DEN 1056.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМZ450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125SX / 200SX 2003-2006 Радијатор Црево

DEN 1176.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125 SX / 200 SX 20032006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G-049 G-49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L

10031.52 -10 % DEN 9028.00

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G049 G49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6 NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR 6 NW009228 G49 G49 G0496 NW009228730314За Мерцедес Бенz E91 3.0 TDI LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

TD05-20G TD05 20G TD05-20G-8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450HP СЛОБОДНИ Дихтунзи цевка фитинг

12119.52 -10 % DEN 10908.00

НАЈДОБРИТЕ 100% НОВ TD0520 G TD05 20 G TD0520 G8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450 HP со Сите дихтунзи и Монтирање цевкиМАКС HP : 450 HP ТурбополначОбјектот е 100% Сосема НовTD05 20 G TD0520 G8 турбополначТурбина Тркала : 49 / 56mm 6 / 6Комп...

KKK K03 53039880116 53039880116 турбина 504136797 турбо полнач за Fiat Ducato III 2.3 130 Multijet 96 Kw - 130 КС F1AE0481N

11472.00 -17 % DEN 9522.00

Модел : K03 , 53039880116 турбо , 53039880116 турбина Дел број : 504136797 турбо полнач Одговара за : Turbo за Fiat Ducato III 2.3 130 Multijet 96 Kw 130 КС F1 AE0481 N 2006 Мотор : F1 AE0481 N Капацитет : 2287 кзм Моќ : 96 Kw 130 КС Изгради : од Јануари.2006 годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

турбо кертриџ 720855-0001 720855-0002 720855-1 720855-2 720855-3 720855-4 720855-5 720855-6 720855-7 за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН ШКОДА

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7208550001 7208550002 7208551 7208552 7208553 7208554 7208555 7208556 7208557 за Doge џип АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА"Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Универзална 5 Метри 3мм/4mm/6mm/8мм со Силиконска Вакуум Цевки Црево Силикон Цевки Сино, Црвено Жолта Автомобил Додатоци

516.96 -5 % DEN 491.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 5m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум ЦревоБренд : Mofe Logo(Ако сакате тоа со samco Логото,ве молиме оставете порака под вашата нарачка,ние ќе ги испратите како што треба) Дебелина : ID3mm е 2mm ID4mm / 6mm / 8мм е 2.5 mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

ТУРБО Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27800 49135-07301 49135-07100 49135-07300 За HYUNDAI Santa Fe 2006 - D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi

5005.92 -9 % DEN 4555.00

НАЈДОБРИ TURBO C artridge CHRA Јадрото на TF035 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe 200509 Мотор D4 EB 2.2 L CRDi 150 HP 100% Нов Турбо модел : TF035 TF035 VNT TFO35 HM TF035 VGK Дел Број : 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 49135 07302 49135 07300 49135 07100 49135 07301 ОЕМ Број : 2823127800 2823127800 28231 27800 (Ова Турбо CHRA е Различна од 2823127810 4913507310 Турбо CHRA ) Апликација автомобили : За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP 200509 Моторот : D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP Кул : Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Модел TF035 VNT, TFO35 HM, TF035 HL10 GK23ВФ OE број 2823127800, 2823127800 Дел Број 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Претходната Верзија 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Година 20062009 Опис За Hyundai Santa Fe CRDi, 2.2 L Мотор D4 EB, D4 EBV, 2.2 VGT CM Евро3 [МТ] Зафатнина 2.2 L, 2188 кзм Дизел Гориво KW 150 HP Заменува Со 4913507310, 4913507312 Производителот За Мицубиши Апликации За Hyundai Santa Fe CRDi D4 EBV Година 20062009Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

K03 турбо CHRA 53039880044 53039700025 53039880011 06A145704K турбина кертриџ за Ауди А6 1,8 Т (C5) АПУ / КОВЧЕГОТ 110 Kw - 150 КС

5040.00 -17 % DEN 4183.00

Модел : K03 Оригиналната референца : 06 A145704 L, 06 A145704 LX, 06 A145704 LV, 06 A145704, 06 A145703 G, 06 A145703 A, 058145703 J, 058145703 JX, 058145703 JV, 058145703 N, 058145703 X, 06 A145704 B, 06 A145704 BX, 06 A145704 BV, 06 A145704 A, 06 A145704 K Производителот референца : 53039880011, 53039700011, 53039880044, 53039700044, 53039880029, 5303970029, 53039880025, 53039700025, 53039700035, 53039700026, 53039700045 Апликацијата Турбо Кертриџ за Ауди А3 1.8 Т 150 BHP AGU / AOI / ARZ / AQA / AJQ 132kw / 110kw 19962003 Турбо Кертриџ за Audi A4 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ / BFB 120kw / 110k 19982005 Турбо Кертриџ за Ауди А6 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ 110kw 19982005 Турбо Кертриџ за Седиште Леон 1.8 Т 150 BHP AQA / AJQ 110kw 19982000 година Турбо Кертриџ за Seat Ibiza Cupra 1.8 Т 150 BHP AQX / AYP 110kw 19992002 Турбо Кертриџ за Seat Alhambra 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000 Турбо Кертриџ за "Шкода" Octavia 1.8 Т 150 BHP AGU 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 19992000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 20002005 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 Т 150 BHP AGU / AQA 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.