• Ново
GT1544S 454064-5002S 454064-0002 454064 028145701LX 028145701LV Турбо За ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 95-03 AAZ Umwelt 1.9 L

GT1544S 454064-5002S 454064-0002 454064 028145701LX 028145701LV Турбо За ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 95-03 AAZ Umwelt 1.9 L

Оценка на клиентот:
DEN 13367.52
DEN 12031.00 -10 %

Износ
Залиха

100% НОВ НАЈДОБРИ GT1544 454064-5002 S 454064-5001 S 454064-0001 454064 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV Турбо Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 1995-03 1.9/4 TD Моторот : AAZ Umwelt 75 HP 1.9/4 1.9 L
Објектот е 100% Сосема Нов
GT1544 S Турбополнач
Турбо модел : GT1544 S
Дел Број : 454064-5001 S 454064-5002 S 454064-0001 454064-0002
ОЕМ број : 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV
Мотор : AAZ Umwelt
Зафатнина : 1.9/4
Гориво : Дизел
МОЌНОСТ : 75 HP
Година : 1995-03 Турбо Модел GT1544 S Дел Број 454064-5001 S Претходната Верзија 454064-0001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус 1995 Мотор Umwelt Зафатнина 1.9 L 75 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4400 Гориво Дизел Одговара За :
Возило : "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 1995-2003 1.9/4 1.9 ТД L
Мотор : AAZ Umwelt 1.9/4 1.9 ТД L Дизел 75 HP Ладење : ветер Ладење или масло за подмачкување само ====================================================================== ====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ние брод на објекти во светот.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.
1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
3.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
GT1544 5454064-0001S 454064 028145701L За ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот AAZ 1.9 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1995-2003
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
8kg
Турбо Модел :
GT1544 GT1544S Турбо Турбополнач Турбина
Дел Број:
454064-5001S 454064-5002S 454064-0001 454064-0002
Дел Број .:
454064 5001S 454064 5002S 454064 0001 454064 0002
ОЕМ број:
028145701L 028145701LX 028145701LV
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 Автобус Транспортерот 1995-2003 1.9/4 ТД
Примена на моторот:
AAZ Umwelt 1.9/4 1.9 ТД L 75HP
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Ладење:
правец на Ладење или масло за подмачкување само Турбо Турбополнач

Производи во категоријата

турбо кертриџ 756062-0003 756062-0002 756062-0001 03G253019H 03G253019HX 03G253019HV 03G253014J 03G253010H за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7560620003 7560620002 7560620001 03 G253019 H 03 G253019 HX 03 G253019 HV 03 G253014 J 03 G253010 H за АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА" DOGE ЏИПМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Турбо кертриџ chra Core TF035HL 49135-05671 49135-05670 49135-05620 За BMW 120D E87 320D E90 E91 03-06 M47TU M47TU2D20 2.0 L

5193.12 -10 % DEN 4674.00

Турбо кертриџ chra Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200306 M47 TU M47 TU2 D20 2.0 L 163 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HL4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 4913505641 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 491350564111657795499 779549807 1165779549807 7795499 K 7795499 K10 11654716166 4716166 7795498 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795499 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09 116577954499 1165795499 11657795499 KЗа BMW 120 D (E87) 320 D(E90 E91) 2.0 L D 20032006 Моторот : M47 TU2 D20 2.0 L D 163 HPАпликации : Од 2004 до 2007 година За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE МоторОд 2004 до 2007 година За BMW 320 D (E90 / E91)160 КС) Со M47 TUE МоторЗа BMW 320 D, 320 D M SportПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

KP35 турбо полнач 54359980029 54359700029 турбина 54359880012 8200478276 за Рено Модус 1.5 dCi 63 Kw - 86 HP K9K 2004-

11952.00 -17 % DEN 9920.00

Модел : 54359980029 , 54359700029 турбина , 54359880012 , 54359700012 турбополнач , KP35 turbolader Дел број : 8200889694 , 8200392656 , 8200478276 , 7701476880 турбина Одговара за : Турбо за Dacia Логан 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2003 Турбо за "Рено" Clio III 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2005 Турбо за Рено Megane II 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2005 Турбо за "Рено" Модус 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2004 Турбо за "Рено" Сценски II 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2003Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Бесплатен превозот Универзална Магнетни Нафта Гас гориво fuelsaver saver Перформанси Камиони Автомобили Сина 2015 Година Нови Гориво Saver автомобил Economizer

DEN 623.52

Погодни За : Универзална Одговара За Сите Возила Работи На Бензин Или Дизел Мотори Спецификации : SKU : A03001BL Состојба : Сосема Нов и Unuse Димензии : 6 x 4.1 cm / 2.36" x 1.61" (LW) Дупка со Дијаметар : 1.7 cm / 0.67" Тежина : 0.112 kgКарактеристики : Зголемување На Моторот Живот...

ТУРБО TBP401 452024-0001 452024-0002 452024 0004 452024-0006 2674A128 2674A129 2674A131 452024-5001S за Perkin s Камион 210TI

12417.12 -9 % DEN 11300.00

ТУРБО TBP401 4520240001 4520240002 452024 0004 4520240006 4520245001 S 2674 A128 2674 A129 2674 A131 за Perkin s Камион 210 TI НОВИТурбо модел : TBP401Дел Број : 4520240001 4520240002 452024 0004 4520240006 4520245001 SОЕМ Број : 2674 A128 2674 A129 2674 A131 2674 A087Примена : За PERKINS КамионМоторот : 210 TIПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125SX / 200SX 2003-2006 Радијатор Црево

DEN 1176.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125 SX / 200 SX 20032006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

ТУРБО Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27800 49135-07301 49135-07100 49135-07300 За HYUNDAI Santa Fe 2006 - D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi

5005.92 -9 % DEN 4555.00

НАЈДОБРИ TURBO C artridge CHRA Јадрото на TF035 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe 200509 Мотор D4 EB 2.2 L CRDi 150 HP 100% Нов Турбо модел : TF035 TF035 VNT TFO35 HM TF035 VGK Дел Број : 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 49135 07302 49135 07300 49135 07100 49135 07301 ОЕМ Број : 2823127800 2823127800 28231 27800 (Ова Турбо CHRA е Различна од 2823127810 4913507310 Турбо CHRA ) Апликација автомобили : За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP 200509 Моторот : D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP Кул : Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Модел TF035 VNT, TFO35 HM, TF035 HL10 GK23ВФ OE број 2823127800, 2823127800 Дел Број 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Претходната Верзија 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Година 20062009 Опис За Hyundai Santa Fe CRDi, 2.2 L Мотор D4 EB, D4 EBV, 2.2 VGT CM Евро3 [МТ] Зафатнина 2.2 L, 2188 кзм Дизел Гориво KW 150 HP Заменува Со 4913507310, 4913507312 Производителот За Мицубиши Апликации За Hyundai Santa Fe CRDi D4 EBV Година 20062009Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

K04 Турбополнач 53049880001 53049700001 турбо 1113104 1057139 914F6K682AG Турбина за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw - 100 HP FT

10512.00 -17 % DEN 8725.00

Модел : K04 Турбополнач Дел број : 53049880001 , 53049700001 турбо полнач ОЕМ број : 1113104 , 1057139 , 914 F6 K682 AG , 914 F6 K682 AF , 914 F6 K682 AB , 6611235 турбина Одговара за : Turbo за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw 100 HP ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 EC 1991Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

TO4B81 465366-5013S 3660960299 A3660960299 Турбо Турбополнач За Бенц Камион Индустриски НГ LN2 OM366 Дизел 1985-2007 5.96 L

12407.52 -10 % DEN 11167.00

TO4 B81 4653665013 S 3660960299 A3660960299 Турбо Турбополнач За Бенц Камион Индустриски НГ LN2 Мотор OM366 Дизел 19852007 5.96 L трговија на ГолемоТурбо Модел : TO4 B814653665013 S 46536600093660960299 A3660960299 3660960299 KZЗа Бенц Камион Индустриски НГ LN2 OM366 Дизел 19852007 5.96 L Моторот : OM366 OM366 LAПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Слободен Брод RHF3 CK40 VD410096 1G491-17012 1G491-17010 Турбо За Kubota Багер PC56-7 За Bobcat Трактор 4D87 V2403-M-T-Z3B

15839.52 -10 % DEN 14256.00

100% НОВ Бесплатен Превозот RHF3 CK40 VA410164 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Турбополнач За Kubota Трактор Багер PC567 Мотор 4 D87 V2403MTZ3 BОбјектот е 100% Сосема НовRHF3 турбополначДел Број : VSPEC CK40 VA410164 ОЕМ Број : 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Модел RHF3 Дел Број VA410164 VSPEC CK40 OE Број 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Производителот Дел Број VD410096 Опис За Kubota PC567 Различни Дизел Изградба Трактор Багер Мотор 4 D87, V2403MTZ3 B Гориво Дизел АпликацииЗа Kubota PC567За Bobcat Трактор Различни 4 D87 V2403MTZ3 B Одговара За : Возило : За KUBOTA Трактор Багер PC567 Различни ИзградбаМотор : 4 D87 V2403MTZ3 B Масло за Ладење турбо Дизел Ладење : Масло за Ладење или Масло за подмачкување САМО Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Универзална 5 Метри 3мм/4mm/6mm/8мм со Силиконска Вакуум Цевки Црево Силикон Цевки Сино, Црвено Жолта Автомобил Додатоци

516.96 -5 % DEN 491.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 5m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум ЦревоБренд : Mofe Logo(Ако сакате тоа со samco Логото,ве молиме оставете порака под вашата нарачка,ние ќе ги испратите како што треба) Дебелина : ID3mm е 2mm ID4mm / 6mm / 8мм е 2.5 mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

CT20 17201-54030 1720154030 турбополнач дихтунзи 17201 54030 CT20WCLD турбо за Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2L-Т 1985-1989

335.52 -17 % DEN 278.00

CT20 турбополнач Дел број : 1720154030 , 1720154030 турбо ,17201 54030 ОЕМ број : 1720154030 , CT20 WCLD турбополнач комплет Одговара за : Турбо gasketsfor Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2 LТ 19851989Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core GT2556V 721204 721204-5001S 062145701A Турбополнач За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II 02 - AUH ЗА 2,8 L TDI

9359.52 -10 % DEN 8424.00

100% НОВ Со дихтунзиБесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2556 V 7212040001 7212045001 S 721204 062145701 A Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II 20022006; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDI Моторот : AUH 158 HPОбјектот е 100% Сосема НовGT2556 V 721204 турбополнач CHRAДел Број : 7212045001 S 7212040001ОЕМ Број : 0529201007102 90529201007104 90529201007106Мотор : AUHМОЌНОСТ : 158 HPТурбо Модел GT2256 V (S2) Дел Број 7212045001 S Претходната Верзија 7212040001 OE Број 062145701 A 9.0529.20.1.007104 9.0529.20.1.007102 90529201007104 90529201007106 90529201007102 90529201009202 Година 20022006 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил;За MWM MOTORES Мотор AUH 4.07 Електронски TCA Поместување За 2,8 L 6cyl KW 92 ВРТЕЖИ во минута Max 3500 Гориво Дизел Одговара За : Возило : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил 200206; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDIМотор : AUH 4.07 Електронски TCA 158 HP ЗА 2,8 LПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

GTA2052GVK 765156 765156-0003 765156-0004 765156-0007 Електронски Турбо За Mercede Benz E L W203 W211 За JEEP Cherokee OM642 DE

31391.52 -10 % DEN 28252.00

Турбо GTA2052 GVK 765155 7651550009 7651555007 S 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Турбо Actuator За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 20032010 OM642 ДЕ ЛА 3.0 L W о електронски Actuator Овој модел само одговара за 765156 7651560003 7651560004 7651560007 со сензор на Температура на монтажа дупка Објект е 100% Сосема Нов GTA2052 GVK 765155 765156 турбополнач Со електронски actuator Дел Број : 7651555007 S 7435070009 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S ОЕМ Број : 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Одговара За : Возило : За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 2003 2006 Година За Jeep Grand Cherokee (ПОТ) со OM642 Мотор 2006 За Chrysler 300 C CRD со OM642 на Моторот за 2004 За Мерцедес Бенц C320 CDI со OM642 Мотор 2006 За Мерцедес Бенц 320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц E280 E320 CDI (211.220)(W211) OM642 200310 За Мерцедес Бенц CLS320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц R280 CDI, R320 CDI со OM642 Мотор 200610 За Мерцедес Бенц ML280 CDI, ML320 CDI со OM642 Моторот Моторот : OM642 ДЕ ЛА 3.0 L 200310 Турбополнач со електронски actuator Опис За Chrysler, За Dodge, За Џип, За Мерцедес Различни CHRA 7436490055 Турбо Модел GTA2052 GVK Мотор OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро4 Зафатнина 3.0 L, 2987 кзм, V6 Цилиндри Моќ 135 / 140 / 150 / 165 / 160 / 218 / 225 HP Гориво Дизел Компресор Тркала 7843660001 Задната плоча 7300820002 Топлина shield Број 4437680003 Млазницата Прстен Собрание 7435950025 / 7040500013 / 7651550004Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Слободен Брод TF035 28200-4A150 28200 4A150 49135-04000 49135-04001 Турбо За HYUNDAI H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5 L

14639.52 -10 % DEN 13176.00

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо TF035 HM10 T4 4913504000 4913504001 282004 A150 Вода за Ладење Двојно млазницата Турбо полнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 Моторот : 4 D56 T 2.5 L со сите Дихтунзи Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Објектот е 100% Сосема НовТурбо Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Дел број : 4913504000 4913504011 ОЕМ број : 282004 A150 282004 A150 28200 4 A150 Турбо Модел TF035 HM10 T4 Дел Број 4913504000 Претходната Верзија 4913504000 4913504001 OE број 282004 A150 282004 A150 Опис За Hyundai Комерцијални H200, Starex, Libero, Galloper II, H1 CHRA 4913508030 Мотор 4 D56 T Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм, 4 Цилиндри Гориво Дизел 110 KW Имајќи Домување 4937725100 Турбина Тркала 4913530100 Комп...

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за Опел Vectra C 1.9 CDTI 2004 - 2008 Z19DT 120 КС GT1749MV core собранието 755042

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за "Опел" Vectra C 1.9 CDTI 2004 2008 Z19 DT 120 КС GT1749 MV core собранието 755042 Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 7678355001 S 7550425003 S 7550425002 S 7553730001, 7678355001 S 7553731, 7528140001 7400800002, 7528141 7400802, 740080, 752814, 767835, 55195787 55193105 55205179 93192073, 93183681 55196858 5860031 860074Croma,Stilo,Astra,Vectra,Zafira,Signum,Моторот : Z19 DT 1.9 ТД 120 HP 2004Услови на продажба 1...

Turbolader GT1749V 454231-0005 турбо chra 454231-5005S турбополнач core кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) AHH / AFN / AVB

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заКертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE Кертриџ за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

GT1746V Турбополнач CHRA 761618 760680 13900-67JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9Q 264 130 КС

DEN 3936.00

GT1746 V Турбополнач CHRA 761618 760680 1390067 JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9 Q 264 130 КС со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број 1 : 7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A / 7606805005 S / 7606800005 / 7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 JH1 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200735758 / 1390067 JH1 / 13900 67 JH1 / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 / 760680 5005 S / 760680 0005 / 760680 0004 / 760680 0003 / 760680 0002 / 13900 67 JG1 / 761618 5003 S / 761618 0003 / 761618 0002 / 761618 0001Дел број и OEM број 1 : 7616181 / 7616182 / 7616183 / 7616184 / 7616185 / 7616186 / 7616187 / 7616188 / 761618 / 7606801 / 7606802 / 7606803 / 7606804 / 7606805 / 7606806 / 7606807 / 7606808 / 7606809 / 76068010 / 760680Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА : Дел број се Направи Модел Година на Моторот Hp Cc7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A Suzuki Grand Vitara 01 / 2007 F9 Q 264 130 КС 1900 кзм7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 J HI / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 suzuki Vitara 1.9 DDIS 01 / 2006 F9 Q 264266 130 КС 1870 кзмПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

TD05-20G TD05 20G TD05-20G-8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450HP СЛОБОДНИ Дихтунзи цевка фитинг

12119.52 -10 % DEN 10908.00

НАЈДОБРИТЕ 100% НОВ TD0520 G TD05 20 G TD0520 G8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450 HP со Сите дихтунзи и Монтирање цевкиМАКС HP : 450 HP ТурбополначОбјектот е 100% Сосема НовTD05 20 G TD0520 G8 турбополначТурбина Тркала : 49 / 56mm 6 / 6Комп...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

KKK K03 53039880116 53039880116 турбина 504136797 турбо полнач за Fiat Ducato III 2.3 130 Multijet 96 Kw - 130 КС F1AE0481N

11472.00 -17 % DEN 9522.00

Модел : K03 , 53039880116 турбо , 53039880116 турбина Дел број : 504136797 турбо полнач Одговара за : Turbo за Fiat Ducato III 2.3 130 Multijet 96 Kw 130 КС F1 AE0481 N 2006 Мотор : F1 AE0481 N Капацитет : 2287 кзм Моќ : 96 Kw 130 КС Изгради : од Јануари.2006 годинаГаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

K0422-882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX-7 2.3 MZR DISI ЕУ 191Kw 2005 - турбополнач core K0422-882 L3K913700F

5280.00 -24 % DEN 4013.00

K0422882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI ЕУ 191 Kw 2005 турбополнач core K0422882 L3 K913700 F ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : K0422882ОЕМ Број : L3 K913700 F L3 M713700 C1.За Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI DISI ЕУУслови на продажба 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.