• Ново
Турбо полнење RHF4 VC420088 VB420088 VA420088 VT10 1515A029 турбополнач core кертриџ chra за Мицубиши L200 2.5 TD 133HP 4D5CD

Турбо полнење RHF4 VC420088 VB420088 VA420088 VT10 1515A029 турбополнач core кертриџ chra за Мицубиши L200 2.5 TD 133HP 4D5CD

Оценка на клиентот:
DEN 5280.00
DEN 4013.00 -24 %

Износ
Залиха

Турбо модел : RHF4 Турбо број : VC420088 VB420088 VA420088 VT10 К. Д. M број : 1515 A029 Одговара за : Кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD 2005-2006 година 133 HP 4 D5 CDI
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација
резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
.
Клиентите Задоволителна
1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. 4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. 5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!
.

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
K418
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Турбо DFO
Frequence Опсег:
1515A029 turbo
Објектот Висина:
15cm
Објектот Должина:
15cm
Специјални Функции:
VC420088 turbo
Поставување на Возило:
турбо моторот
Име На Модел:
VT10
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2005-2006
Автомобил Производител:
Мицубиши
Објектот Тежина:
1.7kg
Модел:
VT10
Дел Број:
VC420088 VB420088 VA420088 VT10
ОЕМ број:
1515a029
ОДГОВАРА ЗА:
Кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD 2005-2006 година 133HP 4D5CDI
VC420088 turbo:
VB420088 кертриџ
VA420088 турбо chra:
VT10 chra turbo
1515A029 турбо core assy:
1515A029 турбина
Гаранција:
1 година

Производи во категоријата

ТУРБО RHG6 CIEW VA570090 1144004380 114400-4380 Турбополнач За HITACHI За ISUZU Багер Земјата се движи ZX330-3 EX330-5 6HK1

11975.52 -9 % DEN 10898.00

ТУРБО ТОПЛА ПРОДАЖБА во парк!!ТУРБО RHG6 CIEW VA570090 144004380 Турбополнач За HITACHI За ISUZU Багер Земјата се движи Камион Индустриски ZX3303 EX3305 6 HK1Турбо модел : RHG6Дел Број : 1144004380 11440043801144004380 1144004420ОЕМ Број : VA570090 CIEWПримена : За HITACHI Багери Земјата се движи Камион Индустриски ZX3303 EX3305ZX350 LCK3АП ZX330 LC3 ZX330 LC3АП ZX350 H3 ZX400 LCH3 ZX350 L3ZX350 LCH3 ZX350 LCK3 ZX350 K3Моторот : За ISUZU 6 HK1 6 HK1 XКул : Масло за ладење или Масло за подмачкување самоТурбо Модел RHG6 Дел Број VA570090 OE број 1144004380, 1144004380, 1144004380, 1144004420 VSPEC...

GTA2052GVK 765156 765156-0003 765156-0004 765156-0007 Електронски Турбо За Mercede Benz E L W203 W211 За JEEP Cherokee OM642 DE

31391.52 -10 % DEN 28252.00

Турбо GTA2052 GVK 765155 7651550009 7651555007 S 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Турбо Actuator За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 20032010 OM642 ДЕ ЛА 3.0 L W о електронски Actuator Овој модел само одговара за 765156 7651560003 7651560004 7651560007 со сензор на Температура на монтажа дупка Објект е 100% Сосема Нов GTA2052 GVK 765155 765156 турбополнач Со електронски actuator Дел Број : 7651555007 S 7435070009 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S ОЕМ Број : 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Одговара За : Возило : За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 2003 2006 Година За Jeep Grand Cherokee (ПОТ) со OM642 Мотор 2006 За Chrysler 300 C CRD со OM642 на Моторот за 2004 За Мерцедес Бенц C320 CDI со OM642 Мотор 2006 За Мерцедес Бенц 320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц E280 E320 CDI (211.220)(W211) OM642 200310 За Мерцедес Бенц CLS320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц R280 CDI, R320 CDI со OM642 Мотор 200610 За Мерцедес Бенц ML280 CDI, ML320 CDI со OM642 Моторот Моторот : OM642 ДЕ ЛА 3.0 L 200310 Турбополнач со електронски actuator Опис За Chrysler, За Dodge, За Џип, За Мерцедес Различни CHRA 7436490055 Турбо Модел GTA2052 GVK Мотор OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро4 Зафатнина 3.0 L, 2987 кзм, V6 Цилиндри Моќ 135 / 140 / 150 / 165 / 160 / 218 / 225 HP Гориво Дизел Компресор Тркала 7843660001 Задната плоча 7300820002 Топлина shield Број 4437680003 Млазницата Прстен Собрание 7435950025 / 7040500013 / 7651550004Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

KP35 турбо полнач 54359980029 54359700029 турбина 54359880012 8200478276 за Рено Модус 1.5 dCi 63 Kw - 86 HP K9K 2004-

11952.00 -17 % DEN 9920.00

Модел : 54359980029 , 54359700029 турбина , 54359880012 , 54359700012 турбополнач , KP35 turbolader Дел број : 8200889694 , 8200392656 , 8200478276 , 7701476880 турбина Одговара за : Турбо за Dacia Логан 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2003 Турбо за "Рено" Clio III 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2005 Турбо за Рено Megane II 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2005 Турбо за "Рено" Модус 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2004 Турбо за "Рено" Сценски II 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2003Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

GT1749S 708337 708337-5002S 28230-41730 708337-0002 Турбо За КИА За HYUNDAI H350 Силен Камион Chrorus Автобус 99 - D4AL 3.3 L 120HP

9839.52 -10 % DEN 8856.00

100% Нов Турбо GT17 GT1749 S 7083375002 S 7083375001 S 7083370002 7083370001 708337 2823041730 2823041720 Турбополнач За HYUNDAI H350 Силен камион Chrorавтобус 1999 D4 AL 3.3 L Објект е 100% Сосема Нов Модел : GT1749 GT17 Дел Број : 7083375001 S 7083375002 S 7083370001 7083370002 ОЕМ Број : 2823041720 2823041730 Турбо Модел GT1749 S Дел Број 7083375002 S Претходната Верзија 7083370002 OE Број 2823041730 2823041730 Година 2000 Опис За HYUDAI H350,Силен Камион,ChrorАвтобус 3.3 L 1999 Мотор D4 AL Зафатнина 3.3 L KW 90 ВРТЕЖИ во минута Max 3400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : За КИА За HYUNDAI H350 Силен камион;Chrorавтобус 1999 Мотор : D4 AL 3.3 L 116 HP 120 HP Повеќе Апликација : За HYUNDAI CHRORАВТОБУС D4 AL 4 L 116 HP 1999 GT1749 7083370001 2823041720 За HYUNDAI CHRORАВТОБУС D4 AL 4 L 120 HP 1999 GT1749 7083370002 2823041730 GT1749 S 7323405001 S 282004 A361 За Hyundai Портер 2003 D4 BC 2.5 L GT1752 S 7339525001 S 282004 A101 За KIA Sorento D4 CB 2.5 L GT17 2823041422 7002730002 За Hyundai Силен камион D4 AE GT1544 V 7406110002 282012 A400 За Hyundai CERATO D4 FA GT1749 V 7290415009 S 2823127900 За Hyundai Trajet D4 EA Santa Fe дизел D4 EAV 2.0 L TD025 4917302412 / 02401 2823127000 За Hyundai trajet D4 EA Santa Fe 2.0 CRDI TD025 4917302610 / 612 / 622 2823127500 За Hyundai Акцент 1.5 CRDI GT1749 S 7002730002 282004 B151 камион 4 D56 T GT1749 V 53039880145 53039880127 282004 A480 За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 Товар се Патува 2007 D4 CB 16 V 2.5 L GT1749 V 53039880144 53039880122 282004 A470 За KIA Sorento 20012006 170 HP D4 CB 2.5 L CRDi TD04 L14 T 4937701210 1002036 Staxe За џип TD0410 T4 4917707503 2820042520 За Hyundai Galloper ТЦ 1996 88 HP D4 BF 4 D56 Т / В 2.5 L GT1749 S 7169385001 S 2820042560 За Hyundai H1 Starex Ван 2002140 HP D4 BH 4 D56 T 2.5 L GT1549 V 7614335003 S / 0002 A6640900780 / 880 За SSANG YONG Actyon Kyron 2006 C100 D100 D20 DT 2.0 L Xdi TD0512 G6 4917803122 4917802385 2823045000 За Мицубиши Fuso Canter 4 D34 T 3.9 L 136 HP D4 DA 4 D34 TI 3.9 L GT2052 S 7033890002 2823041431 За Hyundai СИЛЕН Камион D4 AL 3.3 L TF035 HM12 T4 4913502110 4913504020 491770 D104040 282004 A200 MR212759 За Hyundai H200 Кутија Gallopper За Мицубиши Pajero јас Спорт / L200 9803 D4 BH / 4 D56 2.5 L TCI TF035 HM12 T4 49177OKK245220 282004 A201 За Hyundai Starex H200 H1 2.5 TDI D4 BH 2.5 L TD04 4913504030 282004 A210 За Hyundai Galloper / Terracan 2.5 TDIПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за Опел Vectra C 1.9 CDTI 2004 - 2008 Z19DT 120 КС GT1749MV core собранието 755042

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за "Опел" Vectra C 1.9 CDTI 2004 2008 Z19 DT 120 КС GT1749 MV core собранието 755042 Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 7678355001 S 7550425003 S 7550425002 S 7553730001, 7678355001 S 7553731, 7528140001 7400800002, 7528141 7400802, 740080, 752814, 767835, 55195787 55193105 55205179 93192073, 93183681 55196858 5860031 860074Croma,Stilo,Astra,Vectra,Zafira,Signum,Моторот : Z19 DT 1.9 ТД 120 HP 2004Услови на продажба 1...

турбо кертриџ 756062-0003 756062-0002 756062-0001 03G253019H 03G253019HX 03G253019HV 03G253014J 03G253010H за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7560620003 7560620002 7560620001 03 G253019 H 03 G253019 HX 03 G253019 HV 03 G253014 J 03 G253010 H за АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА" DOGE ЏИПМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 778400-0005 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009-

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 7784000005 За ЗемјиштеRover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 778400 7784005005 S / 7784005004 S / 7784005003 S, 7784000005 / 7784000004 / 7784000003, 7784005 7784004 7784003ОЕМ Број : LR029915 / LR013202 / LR056369 / AX2 Q6 K682 CB, AX2 Q6 K682 CAЌе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256 V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за МерцедесPKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A64709002801.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 7360885003 S 7360880003, 7360881 7360882 7360883, 7360884 7360885 7360886 7360887 7360888, 7360889 73608810, A6470900280 6470900280, CHRA за Гарет GT2256 VK, OM647 ДЕ ЛА 27, 216 CDI / 316 CDI / 416 CDI, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, Турбо CHRA Core КертриџУслови на продажба 1...

Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 750080-5018S 750080-0016 750080-0015 750080-0013 За BMW 525 Г E60 E61 525D 03-07 M57D25 177HP

6719.52 -9 % DEN 6115.00

Опис на производот НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 11657791758 7791758 Турбополнач За BMW 525 Г E60 E61 525 D 20032007 година Мотор M57 D25 177 HP Модел : 750080 НОВИ Турбополнач CHRA Дел Број : 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 750080 5018 S 750080 0016 750080 0015 750080 0013 750080 0007 750080 0001 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 7500801 7500802 7500803 7500804 7500805 7500806 7500807 7500808 7500809 75008010 75008011 75008012 75008013 75008014 75008015 75008016 75008017 75008018 75008019 ОЕМ Број : 11657791758 7791758 Апликација возило : За BMW 525 D (E60 E61) 20032007 година Апликација моторот : M57 D25 177 HP==================Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМ-Z450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево

DEN 1056.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМZ450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

ТУРБО GT1749V 701855 701855-5005S 701855-0004 701855-0002 028145702P За Форд Галакси Alhambra ФОЛКСВАГЕН Sharan AFN AUY ASV AVG 1.9 TDI L

15335.52 -9 % DEN 13956.00

НАЈДОБРИ ТУРБО GT1749 V 7018555006 S 701855 7018555005 S 7018550004 7018550002 7018550006 7018550001 7018550003 7018550005 028145702 P 028145702 S 028145702 E 95 VW9 G438 BA Турбополнач за Форд Галакси за Seat Alhambra "ФОЛКСВАГЕН" Sharan AFN AUY AVG ASV 1.9 L TDI 110 HP НОВИТурбо модел : GT1749 V 701855Дел Број : 7018555006 S 7018555005 S 7018550004 70185500027018550001 7018550003 7018550005 7018550006ОЕМ Број : 028145702 S 028145702 SX 028145702 SV 1094742 028145702 P028145702 SV500 028145702 E 95 VW9 G438 BAАпликацијата Автомобили : За Форд Галакси,за Seat Alhambra / IbizaЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI LМоторот : AFN AUY ASV AVG 1.9 L TDI 110 HPТурбо Модел GT1749 V (S1) Дел Број 7018555006 S Претходната Верзија 7018550002 7018550004 7018550006 OE број 028145702 S 028145702 SV500 95 VW9 G438 CA 1094743 Година 19992005 Опис За Seat Alhambra За "Фолксваген" Sharan Автомобили Мотор PD UI TDI 110 Зафатнина 1.9 L KW 85 / 110 ВРТЕЖИ во минута Max 4250 Гориво Дизел Апликации 199903 За Форд Галакси автомобил со PD UI TDI 110 Мотор 199903 За Seat Alhambra Автомобил со PD UI TDI 110 Мотор 199903 За "Фолксваген" Sharan Автомобил со PD UI TDI 110 Моторот На ФОЛКСВАГЕН SHARAN TDI 1997 1.9 / 4 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1997 AFN 1.9 TDI 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1998 1.9 / 4 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1999 AVG 1.9 TDI 115 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 110 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 / 4 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 / 4 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 199700 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 199700 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 200002 AUY 1.9 L D 115 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 1997 1.9 / 4 110 HPза ФОРД ГАЛАКСИ 1998 TDI 1.9 L DI 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 2003 1.9 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 2003 1.9 / 4 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ TDi 2003 AFN 1.9 L D 109 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ TDi 1997 AFN 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra 1997 AFN 1.9 TDI 110 HPSEAT Alhambra 1999 ЗНМ 1.9 TDI 115 HPSEAT Alhambra Tdi 2000 AUY 1.9 L D 115 HPSEAT Alhambra Tdi 1997 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 1999 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 115 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 / 4 115 HPSEAT Alhambra Tdi 199800 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra Tdi 199700 AFN 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2000 AUY 1.9 L D 115 HPSEAT Ibiza TDI 199902 ASV 1.9 L D 110 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна - за Фолксваген jetta mk5

1775.52 -15 % DEN 1509.00

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна за "Фолксваген" jetta mk5Цртичка воздухот се пропустливи за jetta mk5 Левата страна воздухот се пропустливи само се Вклопуваат и лево и право рака вози модели Десната страна воздухот се пропустливи се продаваат одделно

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125SX / 200SX 2003-2006 Радијатор Црево

DEN 1176.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125 SX / 200 SX 20032006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core GT2556V 721204 721204-5001S 062145701A Турбополнач За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II 02 - AUH ЗА 2,8 L TDI

9359.52 -10 % DEN 8424.00

100% НОВ Со дихтунзиБесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2556 V 7212040001 7212045001 S 721204 062145701 A Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II 20022006; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDI Моторот : AUH 158 HPОбјектот е 100% Сосема НовGT2556 V 721204 турбополнач CHRAДел Број : 7212045001 S 7212040001ОЕМ Број : 0529201007102 90529201007104 90529201007106Мотор : AUHМОЌНОСТ : 158 HPТурбо Модел GT2256 V (S2) Дел Број 7212045001 S Претходната Верзија 7212040001 OE Број 062145701 A 9.0529.20.1.007104 9.0529.20.1.007102 90529201007104 90529201007106 90529201007102 90529201009202 Година 20022006 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил;За MWM MOTORES Мотор AUH 4.07 Електронски TCA Поместување За 2,8 L 6cyl KW 92 ВРТЕЖИ во минута Max 3500 Гориво Дизел Одговара За : Возило : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил 200206; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDIМотор : AUH 4.07 Електронски TCA 158 HP ЗА 2,8 LПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

ТУРБО GT20 710641 710641-5003S 710641-0001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANG-YONG Rexton OM662 2002-06 2.9 L ТД 88KW

18479.52 -9 % DEN 16816.00

Најдобри ТУРБО GT20 710641 7106415003 S 7106410001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANGYONG Rexton OM662 200206 2.9 L ТД 88 KW НОВИТурбо модел : GT20Дел Број : 7106415003 S 7106410001 7106410002 7106410003ОЕМ Број : A6620903280 A6620903880 6620903280 6620903880Апликацијата Автомобили : За SSANG YONG За SSANGYONG Rexton 200206 2.9 L ТД 88 KWМоторот : OM662 2.9 L ТД 88 KWПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо Кертриџ CHRA TF035HL 49135-05671 49135-05610 779549807 За BMW 120D E87 320D E90 E91 M47TU2D20 M47T N47D20C 2.0 L

4876.32 -9 % DEN 4438.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505660 Турбополнач За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 200407 M47 TU2 D20 M47 T 2.0 L D 163 HP НОВИ Турбо модел : GTF035 TF035 HL Дел Број : 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505671 4913505670 4913505660 4913505650 4913505651 49 S3505671 ОЕМ Број : 779549907 1165779549907 7795499 K 4716166 7795498779549807 1165779549807 7795499 K10 7795498 J09 11657795498 J09 779549911654716166 11657795499 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795498 7795499 779549807 1165795499 11657795499 K 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 11654716166 11657795499 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 49135 TF035 49135 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 4716166 7795498 7795498 D704 7795498 J09 7795499 7795499 K 779549807 779549907 1165795499 11654716166 11657795498 11657795498 D704 11657795498 J09 11657795499 11657795499 K 1165779549807 1165779549907 Апликација Автомобил : За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 2.0 L D 2004 до 2007 година Моторот : M47 T M47 TU2 D20 M47 TUe2ОЛ M47 N204 D4 N47 D20 A N47 D20 C 2.0 L Капацитет : 1995 КЗМ Повеќе Примена : За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE Мотор 200407 За BMW 120 d (E87) Mrz 2003 до Dez 2006 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Февруари 2004 година на Dez 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Септември 2005 до Септември 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 110 Kw Турбо Модел TF035 HL6 B13 TB / ВФ Дел Број 4913505671 Претходната Верзија 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 OE број 7795499, 11657795499, 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09, 11654716166, 4716166, 7795498, 7795498 D704, 11657795498, 11657795498 D704, 779549807, 1165779549807, 7795499 K, 7795499 K10 Опис За BMW 120 d (E87), 320 D (E90 / E91) Мотор M47 TU2 D20, M47 TUe2ОЛ, M47 N204 D4 / N47 D20 A, N47 D20 C Капацитет 2.0 L,1995 кзм Гориво Дизел Моќ 120 / 163 HP Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Апликации : За BMW 320 D, 320 D М Спорт 200507 За BMW 320 D E90 / E91 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HP 200407 За BMW 120 D E87 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GT1544S 454064-5002S 454064-0002 454064 028145701LX 028145701LV Турбо За ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 95-03 AAZ Umwelt 1.9 L

13367.52 -10 % DEN 12031.00

100% НОВ НАЈДОБРИ GT1544 4540645002 S 4540645001 S 4540640001 454064 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV Турбо Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 199503 1.9 / 4 TD Моторот : AAZ Umwelt 75 HP 1.9 / 4 1.9 LОбјектот е 100% Сосема НовGT1544 S ТурбополначТурбо модел : GT1544 SДел Број : 4540645001 S 4540645002 S 4540640001 4540640002ОЕМ број : 028145701 L 028145701 LX 028145701 LVМотор : AAZ UmweltЗафатнина : 1.9 / 4Гориво : ДизелМОЌНОСТ : 75 HPГодина : 199503 Турбо Модел GT1544 S Дел Број 4540645001 S Претходната Верзија 4540640001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус 1995 Мотор Umwelt Зафатнина 1.9 L 75 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 19952003 1.9 / 4 1.9 ТД LМотор : AAZ Umwelt 1.9 / 4 1.9 ТД L Дизел 75 HP Ладење : ветер Ладење или масло за подмачкување само Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

ТУРБО Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27800 49135-07301 49135-07100 49135-07300 За HYUNDAI Santa Fe 2006 - D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi

5005.92 -9 % DEN 4555.00

НАЈДОБРИ TURBO C artridge CHRA Јадрото на TF035 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe 200509 Мотор D4 EB 2.2 L CRDi 150 HP 100% Нов Турбо модел : TF035 TF035 VNT TFO35 HM TF035 VGK Дел Број : 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 49135 07302 49135 07300 49135 07100 49135 07301 ОЕМ Број : 2823127800 2823127800 28231 27800 (Ова Турбо CHRA е Различна од 2823127810 4913507310 Турбо CHRA ) Апликација автомобили : За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP 200509 Моторот : D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP Кул : Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Модел TF035 VNT, TFO35 HM, TF035 HL10 GK23ВФ OE број 2823127800, 2823127800 Дел Број 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Претходната Верзија 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Година 20062009 Опис За Hyundai Santa Fe CRDi, 2.2 L Мотор D4 EB, D4 EBV, 2.2 VGT CM Евро3 [МТ] Зафатнина 2.2 L, 2188 кзм Дизел Гориво KW 150 HP Заменува Со 4913507310, 4913507312 Производителот За Мицубиши Апликации За Hyundai Santa Fe CRDi D4 EBV Година 20062009Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

CNSPEED Универзална Филтер за Воздух 3 инчен 76mm Внесувањето Воздух Филтер Висина Висок Проток на Конус Ладен Воздух Доза Перформанси YC100926

182.40 -25 % DEN 137.00

Универзална Филтер за Воздух 3" инчен 76mm Внесувањето Воздух Филтер Висина Висок Проток на Конус Ладен Воздух Доза Перформанси на Овој висок квалитет на Филтер за Воздух ќе ви помогне да се подготви повеќе воздух во вашиот мотор...

CT20 17201-54030 1720154030 турбополнач дихтунзи 17201 54030 CT20WCLD турбо за Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2L-Т 1985-1989

335.52 -17 % DEN 278.00

CT20 турбополнач Дел број : 1720154030 , 1720154030 турбо ,17201 54030 ОЕМ број : 1720154030 , CT20 WCLD турбополнач комплет Одговара за : Турбо gasketsfor Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2 LТ 19851989Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбо Електронски Actuator BV43 0168 53039700168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4D20 2.0 L

5025.12 -10 % DEN 4523.00

НОВИТЕ Турбо Електронски Actuator на BV43 53039700168 53039880168 1118100ED01 A Турбина Турбополнач За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Објект е 100% Сосема НовМодел : BV43Дел Број : 53039700168 5303988016853039700168 53039880168ОЕМ Број : 1118100ED01 A 1118100 ED01 A Одговара За : Апликацијата Возило : За Кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 2.0 LПримена на моторот : H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Ладење : Масло за ладење Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

HOSINGTECH-за WRX Спи 04-07 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црна

1680.00 -5 % DEN 1596.00

HOSINGTECHза WRX Спи 0407 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црнаПука Притисок : 2 Mpa Работна Температура : 60°C до 260°CДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерСпецификите и Бенефиции : HOSINGTECH црево колекции се специјално дизајнирани за да директно го замени вашата Оригинална Опрема црева...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.