• Ново
Loreada Гас тело D55B за JAC РС MPV 4G93 UAES систем Создаден Големина 55мм Тестирање на нови

Loreada Гас тело D55B за JAC РС MPV 4G93 UAES систем Создаден Големина 55мм Тестирање на нови

Оценка на клиентот:
DEN 5184.00

Износ
Залиха


ШОПИНГ ВОДИЧ
Ако постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
Ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .
Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
Ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.
Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Гаранција : 2 години гаранција
Порт Материјал : Алуминиум
Состојба : Сосема нов, ОЕМ Висок Квалитет
Карактеристики & Придобивки :
Бренд Нови Електронски Гас Тело Собрание 100% electrically тестирани пред да ја напушти фабриката Директна замена Изградена на строга контрола на квалитетот стандард Висок Квалитет.Безбедно пакување и брза испорака,Напредна опрема за тестирање
КОМПАТИБИЛНА СО СЛЕДНИВЕ АВТОМОБИЛ МОДЕЛ :
JAC РС MPV 4 G93 UAES систем Создаден Големина 55мм
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на LOREADA , Ние нудиме на 7-ден-враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена.На fter приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
LOREADA Авто Делови Co., LTD е лоцирана во Високо-технолошки Развој Зона Wuhu Град, Провинција Anhui Кина, Која посветена на Carburetor Гас тело (Електронски Гас тело, Механички Гас тело,Sefi-Електронско), Мрзлив за воздушна контрола vavle на автомобилот, Motocycle original equipment manufacturer(ОЕМ) делови за истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања. Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Целта на компанијата е да ги обезбеди светот со ОЕМ резервни делови.

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LOREADA
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
15.2cm
Модел Година:
2012,2015,2013,2011,2010,2014,2009
Име На Модел:
LRD-D55B
Објектот Ширина:
15.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.7kg
Поставување на Возило:
Лево/Десно
Објектот Висина:
11.2cm
Специјални Функции:
x
Материјал Тип:
метал&Alumium&пластика
автомобил модел:
JAC РС MPV 4G93
Создаден Големина:
55мм
Име на производ:
пригушување тело
Производ модел:
D55B

Производи во категоријата

турбо кертриџ 720855-0001 720855-0002 720855-1 720855-2 720855-3 720855-4 720855-5 720855-6 720855-7 за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН ШКОДА

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7208550001 7208550002 7208551 7208552 7208553 7208554 7208555 7208556 7208557 за Doge џип АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА"Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Турбо Кертриџ CHRA Core GTA2052VK 752610 752610-0009 752610-0015 1219310 За Land Rover Defender Транзит VI V348 Duratorq 2.4 L

4559.52 -10 % DEN 4104.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 7526107526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL 6 C1 Q6 K682 EJ 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 LR018396 LR018497 LR010138 LR021013 LR012858 LR008203За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 2006 За Ford Transit VI 2.4 TDCi 103 Kw Пума 2006 За ЗемјиштеRover Defender 2.4 TDCi 105 Kw Пума 2006 Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

K0422-882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX-7 2.3 MZR DISI ЕУ 191Kw 2005 - турбополнач core K0422-882 L3K913700F

5280.00 -24 % DEN 4013.00

K0422882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI ЕУ 191 Kw 2005 турбополнач core K0422882 L3 K913700 F ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : K0422882ОЕМ Број : L3 K913700 F L3 M713700 C1.За Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI DISI ЕУУслови на продажба 1...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125SX / 200SX 2003-2006 Радијатор Црево

DEN 1176.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125 SX / 200 SX 20032006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

HOSINGTECH-за WRX Спи 04-07 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црна

1680.00 -5 % DEN 1596.00

HOSINGTECHза WRX Спи 0407 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црнаПука Притисок : 2 Mpa Работна Температура : 60°C до 260°CДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерСпецификите и Бенефиции : HOSINGTECH црево колекции се специјално дизајнирани за да директно го замени вашата Оригинална Опрема црева...

K04 Турбополнач 53049880001 53049700001 турбо 1113104 1057139 914F6K682AG Турбина за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw - 100 HP FT

10512.00 -17 % DEN 8725.00

Модел : K04 Турбополнач Дел број : 53049880001 , 53049700001 турбо полнач ОЕМ број : 1113104 , 1057139 , 914 F6 K682 AG , 914 F6 K682 AF , 914 F6 K682 AB , 6611235 турбина Одговара за : Turbo за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw 100 HP ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 EC 1991Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

GT1749S 708337 708337-5002S 28230-41730 708337-0002 Турбо За КИА За HYUNDAI H350 Силен Камион Chrorus Автобус 99 - D4AL 3.3 L 120HP

9839.52 -10 % DEN 8856.00

100% Нов Турбо GT17 GT1749 S 7083375002 S 7083375001 S 7083370002 7083370001 708337 2823041730 2823041720 Турбополнач За HYUNDAI H350 Силен камион Chrorавтобус 1999 D4 AL 3.3 L Објект е 100% Сосема Нов Модел : GT1749 GT17 Дел Број : 7083375001 S 7083375002 S 7083370001 7083370002 ОЕМ Број : 2823041720 2823041730 Турбо Модел GT1749 S Дел Број 7083375002 S Претходната Верзија 7083370002 OE Број 2823041730 2823041730 Година 2000 Опис За HYUDAI H350,Силен Камион,ChrorАвтобус 3.3 L 1999 Мотор D4 AL Зафатнина 3.3 L KW 90 ВРТЕЖИ во минута Max 3400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : За КИА За HYUNDAI H350 Силен камион;Chrorавтобус 1999 Мотор : D4 AL 3.3 L 116 HP 120 HP Повеќе Апликација : За HYUNDAI CHRORАВТОБУС D4 AL 4 L 116 HP 1999 GT1749 7083370001 2823041720 За HYUNDAI CHRORАВТОБУС D4 AL 4 L 120 HP 1999 GT1749 7083370002 2823041730 GT1749 S 7323405001 S 282004 A361 За Hyundai Портер 2003 D4 BC 2.5 L GT1752 S 7339525001 S 282004 A101 За KIA Sorento D4 CB 2.5 L GT17 2823041422 7002730002 За Hyundai Силен камион D4 AE GT1544 V 7406110002 282012 A400 За Hyundai CERATO D4 FA GT1749 V 7290415009 S 2823127900 За Hyundai Trajet D4 EA Santa Fe дизел D4 EAV 2.0 L TD025 4917302412 / 02401 2823127000 За Hyundai trajet D4 EA Santa Fe 2.0 CRDI TD025 4917302610 / 612 / 622 2823127500 За Hyundai Акцент 1.5 CRDI GT1749 S 7002730002 282004 B151 камион 4 D56 T GT1749 V 53039880145 53039880127 282004 A480 За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 Товар се Патува 2007 D4 CB 16 V 2.5 L GT1749 V 53039880144 53039880122 282004 A470 За KIA Sorento 20012006 170 HP D4 CB 2.5 L CRDi TD04 L14 T 4937701210 1002036 Staxe За џип TD0410 T4 4917707503 2820042520 За Hyundai Galloper ТЦ 1996 88 HP D4 BF 4 D56 Т / В 2.5 L GT1749 S 7169385001 S 2820042560 За Hyundai H1 Starex Ван 2002140 HP D4 BH 4 D56 T 2.5 L GT1549 V 7614335003 S / 0002 A6640900780 / 880 За SSANG YONG Actyon Kyron 2006 C100 D100 D20 DT 2.0 L Xdi TD0512 G6 4917803122 4917802385 2823045000 За Мицубиши Fuso Canter 4 D34 T 3.9 L 136 HP D4 DA 4 D34 TI 3.9 L GT2052 S 7033890002 2823041431 За Hyundai СИЛЕН Камион D4 AL 3.3 L TF035 HM12 T4 4913502110 4913504020 491770 D104040 282004 A200 MR212759 За Hyundai H200 Кутија Gallopper За Мицубиши Pajero јас Спорт / L200 9803 D4 BH / 4 D56 2.5 L TCI TF035 HM12 T4 49177OKK245220 282004 A201 За Hyundai Starex H200 H1 2.5 TDI D4 BH 2.5 L TD04 4913504030 282004 A210 За Hyundai Galloper / Terracan 2.5 TDIПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

CT20 17201-54030 1720154030 турбополнач дихтунзи 17201 54030 CT20WCLD турбо за Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2L-Т 1985-1989

335.52 -17 % DEN 278.00

CT20 турбополнач Дел број : 1720154030 , 1720154030 турбо ,17201 54030 ОЕМ број : 1720154030 , CT20 WCLD турбополнач комплет Одговара за : Турбо gasketsfor Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2 LТ 19851989Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМ-Z450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево

DEN 1056.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМZ450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

K03 турбо CHRA 53039880044 53039700025 53039880011 06A145704K турбина кертриџ за Ауди А6 1,8 Т (C5) АПУ / КОВЧЕГОТ 110 Kw - 150 КС

5040.00 -17 % DEN 4183.00

Модел : K03 Оригиналната референца : 06 A145704 L, 06 A145704 LX, 06 A145704 LV, 06 A145704, 06 A145703 G, 06 A145703 A, 058145703 J, 058145703 JX, 058145703 JV, 058145703 N, 058145703 X, 06 A145704 B, 06 A145704 BX, 06 A145704 BV, 06 A145704 A, 06 A145704 K Производителот референца : 53039880011, 53039700011, 53039880044, 53039700044, 53039880029, 5303970029, 53039880025, 53039700025, 53039700035, 53039700026, 53039700045 Апликацијата Турбо Кертриџ за Ауди А3 1.8 Т 150 BHP AGU / AOI / ARZ / AQA / AJQ 132kw / 110kw 19962003 Турбо Кертриџ за Audi A4 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ / BFB 120kw / 110k 19982005 Турбо Кертриџ за Ауди А6 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ 110kw 19982005 Турбо Кертриџ за Седиште Леон 1.8 Т 150 BHP AQA / AJQ 110kw 19982000 година Турбо Кертриџ за Seat Ibiza Cupra 1.8 Т 150 BHP AQX / AYP 110kw 19992002 Турбо Кертриџ за Seat Alhambra 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000 Турбо Кертриџ за "Шкода" Octavia 1.8 Т 150 BHP AGU 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 19992000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 20002005 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 Т 150 BHP AGU / AQA 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Слободен Брод TD04 49177-02510 49177-02511 MD155984 Масло C Турбо Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 4D56Q 2.5 L

14879.52 -10 % DEN 13392.00

Бесплатен Превозот TD04 TD0411 G04 4917702510 4917702511 MD155984 Турбо Турбина Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 1991 Мотор 4 D56 Q 2.5 L DОбјектот е 100% Сосема НовTD0411 G04 ТурбополначДел Број : 4917702510 4917702511ОЕМ Број : MD187211 MD155984Турбо Модел TD04, TDO411 G / 4 Дел Број 4917702510 OE Број MD155984 CHRA 4917708110 Опис За Мицубиши Pajero Montero 4 D56 Q Мотор 4 D56 Q, 4 D56 QDOM 2.5 L Зафатнина Од 2.5 L Имајќи Домување 4917725100 Турбина Тркала 4917730120 Комп...

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 778400-0005 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009-

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 7784000005 За ЗемјиштеRover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 778400 7784005005 S / 7784005004 S / 7784005003 S, 7784000005 / 7784000004 / 7784000003, 7784005 7784004 7784003ОЕМ Број : LR029915 / LR013202 / LR056369 / AX2 Q6 K682 CB, AX2 Q6 K682 CAЌе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

Турбо Кертриџ CHRA Турбополнач core GT1752S 733952 733952-5001S 733952-0001 28200-4A101 За KIA SORENTO 2.5 L CRDI D4CB 140HP

4377.12 -10 % DEN 3939.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT1752 S 7339525001 S 7339520001 282004 A101 282014 A101 Турбополнач За KIA Sorento 20022007 2.5 CRDI D4 CB 2.5 L 140 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1752 S 7533927339525001 S 7339520001282014 A101 282014 A101 282004 A101 282004 A101За KIA Sorento 2.5 L CRDI 20022007 Моторот : D4 CB 2.5 L 140 HPвода за ладење+масло за подмачкување Турбо ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбо Електронски Actuator BV43 0168 53039700168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4D20 2.0 L

5025.12 -10 % DEN 4523.00

НОВИТЕ Турбо Електронски Actuator на BV43 53039700168 53039880168 1118100ED01 A Турбина Турбополнач За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Објект е 100% Сосема НовМодел : BV43Дел Број : 53039700168 5303988016853039700168 53039880168ОЕМ Број : 1118100ED01 A 1118100 ED01 A Одговара За : Апликацијата Возило : За Кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 2.0 LПримена на моторот : H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Ладење : Масло за ладење Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за Опел Vectra C 1.9 CDTI 2004 - 2008 Z19DT 120 КС GT1749MV core собранието 755042

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за "Опел" Vectra C 1.9 CDTI 2004 2008 Z19 DT 120 КС GT1749 MV core собранието 755042 Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 7678355001 S 7550425003 S 7550425002 S 7553730001, 7678355001 S 7553731, 7528140001 7400800002, 7528141 7400802, 740080, 752814, 767835, 55195787 55193105 55205179 93192073, 93183681 55196858 5860031 860074Croma,Stilo,Astra,Vectra,Zafira,Signum,Моторот : Z19 DT 1.9 ТД 120 HP 2004Услови на продажба 1...

GT1746V Турбополнач CHRA 761618 760680 13900-67JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9Q 264 130 КС

DEN 3936.00

GT1746 V Турбополнач CHRA 761618 760680 1390067 JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9 Q 264 130 КС со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број 1 : 7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A / 7606805005 S / 7606800005 / 7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 JH1 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200735758 / 1390067 JH1 / 13900 67 JH1 / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 / 760680 5005 S / 760680 0005 / 760680 0004 / 760680 0003 / 760680 0002 / 13900 67 JG1 / 761618 5003 S / 761618 0003 / 761618 0002 / 761618 0001Дел број и OEM број 1 : 7616181 / 7616182 / 7616183 / 7616184 / 7616185 / 7616186 / 7616187 / 7616188 / 761618 / 7606801 / 7606802 / 7606803 / 7606804 / 7606805 / 7606806 / 7606807 / 7606808 / 7606809 / 76068010 / 760680Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА : Дел број се Направи Модел Година на Моторот Hp Cc7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A Suzuki Grand Vitara 01 / 2007 F9 Q 264 130 КС 1900 кзм7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 J HI / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 suzuki Vitara 1.9 DDIS 01 / 2006 F9 Q 264266 130 КС 1870 кзмПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

Слободен Брод TF035 28200-4A150 28200 4A150 49135-04000 49135-04001 Турбо За HYUNDAI H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5 L

14639.52 -10 % DEN 13176.00

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо TF035 HM10 T4 4913504000 4913504001 282004 A150 Вода за Ладење Двојно млазницата Турбо полнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 Моторот : 4 D56 T 2.5 L со сите Дихтунзи Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Објектот е 100% Сосема НовТурбо Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Дел број : 4913504000 4913504011 ОЕМ број : 282004 A150 282004 A150 28200 4 A150 Турбо Модел TF035 HM10 T4 Дел Број 4913504000 Претходната Верзија 4913504000 4913504001 OE број 282004 A150 282004 A150 Опис За Hyundai Комерцијални H200, Starex, Libero, Galloper II, H1 CHRA 4913508030 Мотор 4 D56 T Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм, 4 Цилиндри Гориво Дизел 110 KW Имајќи Домување 4937725100 Турбина Тркала 4913530100 Комп...

K03 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 53 58 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 Шкода Бора Голф 00 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L

11519.52 -10 % DEN 10368.00

K03058 053 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 "Шкода" Врвен Octavia Бора Голф 2000 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L 150 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K03 K03053 05853039700053 53039880053 53039880058 5303970005853039700053 53039880053 53039880058 5303970005806 A145713 M 06 A145704 S 06 A145713 BЗа AUDI A3 A4; "Шкода" Врвен Octavia; "ФОЛКСВАГЕН" Буба Бора Голф Моторот : ARX ARZ АУМ AVJ AWT 1.8 Т 150 HP 2000За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 200003 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 B За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 200003 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S За АУДИ А3 Т Година : 2000 1.8 Т 150 HP K03 53039700053 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 200102 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 200102 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 Година 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145704 S "ШКОДА" Octavia 1.8 Т 150 HP Година : 2000 1.8 L P 150 HP АУМ / ARX K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Буба 1.8 Т Година : 200109 1.8 ЛП 150 HP AVC / AWU K03 53039880058 06 A145713 B "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т Година : 200205 1.8 ЛП 150 HP AVC / AWU K03 53039880058 06 A145713 B ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 200004 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 200004 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 BПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбо Кертриџ CHRA TF035HL 49135-05671 49135-05610 779549807 За BMW 120D E87 320D E90 E91 M47TU2D20 M47T N47D20C 2.0 L

4876.32 -9 % DEN 4438.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505660 Турбополнач За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 200407 M47 TU2 D20 M47 T 2.0 L D 163 HP НОВИ Турбо модел : GTF035 TF035 HL Дел Број : 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505671 4913505670 4913505660 4913505650 4913505651 49 S3505671 ОЕМ Број : 779549907 1165779549907 7795499 K 4716166 7795498779549807 1165779549807 7795499 K10 7795498 J09 11657795498 J09 779549911654716166 11657795499 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795498 7795499 779549807 1165795499 11657795499 K 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 11654716166 11657795499 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 49135 TF035 49135 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 4716166 7795498 7795498 D704 7795498 J09 7795499 7795499 K 779549807 779549907 1165795499 11654716166 11657795498 11657795498 D704 11657795498 J09 11657795499 11657795499 K 1165779549807 1165779549907 Апликација Автомобил : За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 2.0 L D 2004 до 2007 година Моторот : M47 T M47 TU2 D20 M47 TUe2ОЛ M47 N204 D4 N47 D20 A N47 D20 C 2.0 L Капацитет : 1995 КЗМ Повеќе Примена : За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE Мотор 200407 За BMW 120 d (E87) Mrz 2003 до Dez 2006 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Февруари 2004 година на Dez 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Септември 2005 до Септември 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 110 Kw Турбо Модел TF035 HL6 B13 TB / ВФ Дел Број 4913505671 Претходната Верзија 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 OE број 7795499, 11657795499, 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09, 11654716166, 4716166, 7795498, 7795498 D704, 11657795498, 11657795498 D704, 779549807, 1165779549807, 7795499 K, 7795499 K10 Опис За BMW 120 d (E87), 320 D (E90 / E91) Мотор M47 TU2 D20, M47 TUe2ОЛ, M47 N204 D4 / N47 D20 A, N47 D20 C Капацитет 2.0 L,1995 кзм Гориво Дизел Моќ 120 / 163 HP Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Апликации : За BMW 320 D, 320 D М Спорт 200507 За BMW 320 D E90 / E91 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HP 200407 За BMW 120 D E87 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Turbocompresseur GT1749V 454231-0004 турбо chra 454231-5007 турбополнач core кертриџ 028145702HX за Ауди А6 1.9 TDI (C5)

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заCHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN CHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE CHRA за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN CHRA за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256 V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за МерцедесPKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A64709002801.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 7360885003 S 7360880003, 7360881 7360882 7360883, 7360884 7360885 7360886 7360887 7360888, 7360889 73608810, A6470900280 6470900280, CHRA за Гарет GT2256 VK, OM647 ДЕ ЛА 27, 216 CDI / 316 CDI / 416 CDI, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, Турбо CHRA Core КертриџУслови на продажба 1...

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Turbolader GT1749V 454231-0005 турбо chra 454231-5005S турбополнач core кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) AHH / AFN / AVB

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заКертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE Кертриџ за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Турбо полнење RHF4 VC420088 VB420088 VA420088 VT10 1515A029 турбополнач core кертриџ chra за Мицубиши L200 2.5 TD 133HP 4D5CD

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбо модел : RHF4 Турбо број : VC420088 VB420088 VA420088 VT10 К Д M број : 1515 A029 Одговара за : Кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD 20052006 година 133 HP 4 D5 CDIГаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите Задоволителна1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

TD05-20G TD05 20G TD05-20G-8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450HP СЛОБОДНИ Дихтунзи цевка фитинг

12119.52 -10 % DEN 10908.00

НАЈДОБРИТЕ 100% НОВ TD0520 G TD05 20 G TD0520 G8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450 HP со Сите дихтунзи и Монтирање цевкиМАКС HP : 450 HP ТурбополначОбјектот е 100% Сосема НовTD05 20 G TD0520 G8 турбополначТурбина Тркала : 49 / 56mm 6 / 6Комп...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.