• Ново
127mm да 140mm 116mm to106mm Силикони Транзиција Спојка Турбо Интеркулер, Цевки, Црева Редуктор

127mm да 140mm 116mm to106mm Силикони Транзиција Спојка Турбо Интеркулер, Цевки, Црева Редуктор

Оценка на клиентот:
DEN 792.00

Износ
Залиха


метар
Турбо Интеркулер Цевка Силикони Транзиција Спојка Црево Редуктор црвена сина боја црна
1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска
2.Засилен слоеви : 3/ 4 /5 Ply Полиестер
3. Дебелина на ѕид : 4.5/5/6 мм+-0.2
4.Притисок опсег : 0.3 - 0.9 MPa
5.Отпорност на температура : -40°C до 260°C
ВАЖНО : ве Молиме оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор (сино е frist!!!!!!!!)
ВНИМАНИЕ : ве Молам оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
Ако имате свој идеи на производ и цена , дозволете ми да знам , нашата крајна цел е да се постигне win-win ситуација
ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДСТВО
СИТЕ ПРОДАЖБАТА СЕ ВО ФИНАЛЕТО! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД КУПУВАЊЕ.
Опис На Производот :
Нашата продавница има на светот повеќето заврши силиконски црева апликација,ако не се најде во продавницата , можете да најдете на ОЕМ црево и mail за да ни сама со спецификации и modeld,ние ќе бидат прилагодени според вашите потреби и барања ,по завршени слободни samaple ќе бидат испратени на вас.
ПРОИЗВОД ПРОТОК
Сегашниот Производ Линија на силиконски црева :
1.Силиконски Директно Црево (1000mm)
2.Директно Спојување на силиконски црева (76mm)
3. Силиконски Грпка Црево
4. Силиконски Лактот Црево(45 степен,на 90 степен и 135 степен, 180 степен)
5. Stright редуктор силиконски црева ( транзиција црево)
6. Редуктор лактот силиконски црева (45 степен,на 90 степен редуктор лактот црево)
7. Вакуум цевки ( вакуум силиконски црева)
8. U-обликот на Силиконски Црева
9. Т-форма Силиконски Црева
10. Полнење На Воздухот Силиконски Црева
11. Жица Засилен Силиконски Црева
12.Силиконски Црева колекции

Карактеристики

боја:
127mm да 140mm 3ply, 127mm да 140mm 4ply, 127mm да 140mm 5ply, 116mm to106mm 3ply, 116mm да 106mm 4ply, 116mm да 106mm 5ply
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
0000
Материјал Тип:
SI
Објектот Должина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
XM_SR
Објектот Ширина:
00cm
Објектот Тежина:
00kg
Frequence Опсег:
0000
боја:
сина ,црвена ,balck или прилагодено
Тип:
силиконски црева

Производи во категоријата

Турбо полнење RHF4 VC420088 VB420088 VA420088 VT10 1515A029 турбополнач core кертриџ chra за Мицубиши L200 2.5 TD 133HP 4D5CD

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбо модел : RHF4 Турбо број : VC420088 VB420088 VA420088 VT10 К Д M број : 1515 A029 Одговара за : Кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD 20052006 година 133 HP 4 D5 CDIГаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите Задоволителна1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Турбо кертриџ chra Core TF035HL 49135-05671 49135-05670 49135-05620 За BMW 120D E87 320D E90 E91 03-06 M47TU M47TU2D20 2.0 L

5193.12 -10 % DEN 4674.00

Турбо кертриџ chra Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200306 M47 TU M47 TU2 D20 2.0 L 163 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HL4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 4913505641 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 491350564111657795499 779549807 1165779549807 7795499 K 7795499 K10 11654716166 4716166 7795498 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795499 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09 116577954499 1165795499 11657795499 KЗа BMW 120 D (E87) 320 D(E90 E91) 2.0 L D 20032006 Моторот : M47 TU2 D20 2.0 L D 163 HPАпликации : Од 2004 до 2007 година За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE МоторОд 2004 до 2007 година За BMW 320 D (E90 / E91)160 КС) Со M47 TUE МоторЗа BMW 320 D, 320 D M SportПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

K04 Турбополнач 53049880001 53049700001 турбо 1113104 1057139 914F6K682AG Турбина за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw - 100 HP FT

10512.00 -17 % DEN 8725.00

Модел : K04 Турбополнач Дел број : 53049880001 , 53049700001 турбо полнач ОЕМ број : 1113104 , 1057139 , 914 F6 K682 AG , 914 F6 K682 AF , 914 F6 K682 AB , 6611235 турбина Одговара за : Turbo за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw 100 HP ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 EC 1991Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

турбо кертриџ 720855-0001 720855-0002 720855-1 720855-2 720855-3 720855-4 720855-5 720855-6 720855-7 за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН ШКОДА

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7208550001 7208550002 7208551 7208552 7208553 7208554 7208555 7208556 7208557 за Doge џип АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА"Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

RHF5 8973125140 8971371094 Турбо За ISUZU Полицаец Bighorn SUV За Опел Монтереј Б 1998 - 4JX1 4JX1T 4JX1TC 4JX1-ТЦ 3.0 L 160HP

10055.52 -10 % DEN 9050.00

100% НОВ Турбо RHF5 8973125140 8971371093 8971371094 8972572000 8971371095 8971371096 8971371097 8971371098 8971371099 8972503640 8972503641 8972503642 VA430015 VB430015 VC430015 VD430015 VE430015 VF430015 VA430070 VA430064 Турбополнач За ISUZU Полицаец 200011 За "Опел" Монтереј Б SUV 199899 За HOLDEN Jackaroo Мотор 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L 160 HP 157 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF5VA430070 VA430015 VB430015 VC430015VD430015 VE430015 VF430015 VA4300648973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371098 8971371099 8971371093 89713710948971371095 8971371096 8971371097За ISUZU Полицаец Bighorn SUV 19992011,За "Опел" Монтереј Б 19981999 За HOLDEN Jackaroo Моторот : 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L DTI 160 HPПовеќе Примена : За HOLDEN Jackaroo 4 JX1 T 3.0 L 157 HP За ISUZU Bighorn 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За ISUZU Полицаец 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За ISUZU Полицаец SUV 3.0 DTI 2999ccm 160 HP 118 KW 20002011 За "ОПЕЛ" Монтереј Б DTI 3.0 L 114 HP 199899 За "Опел" Монтереј Б SUV 3.0 DTI 2999ccm 159 HP 117 KW 199899 ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Слободен Брод RHF3 CK40 VD410096 1G491-17012 1G491-17010 Турбо За Kubota Багер PC56-7 За Bobcat Трактор 4D87 V2403-M-T-Z3B

15839.52 -10 % DEN 14256.00

100% НОВ Бесплатен Превозот RHF3 CK40 VA410164 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Турбополнач За Kubota Трактор Багер PC567 Мотор 4 D87 V2403MTZ3 BОбјектот е 100% Сосема НовRHF3 турбополначДел Број : VSPEC CK40 VA410164 ОЕМ Број : 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Модел RHF3 Дел Број VA410164 VSPEC CK40 OE Број 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Производителот Дел Број VD410096 Опис За Kubota PC567 Различни Дизел Изградба Трактор Багер Мотор 4 D87, V2403MTZ3 B Гориво Дизел АпликацииЗа Kubota PC567За Bobcat Трактор Различни 4 D87 V2403MTZ3 B Одговара За : Возило : За KUBOTA Трактор Багер PC567 Различни ИзградбаМотор : 4 D87 V2403MTZ3 B Масло за Ладење турбо Дизел Ладење : Масло за Ладење или Масло за подмачкување САМО Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Слободен Брод TF035 28200-4A150 28200 4A150 49135-04000 49135-04001 Турбо За HYUNDAI H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5 L

14639.52 -10 % DEN 13176.00

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо TF035 HM10 T4 4913504000 4913504001 282004 A150 Вода за Ладење Двојно млазницата Турбо полнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 Моторот : 4 D56 T 2.5 L со сите Дихтунзи Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Објектот е 100% Сосема НовТурбо Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Дел број : 4913504000 4913504011 ОЕМ број : 282004 A150 282004 A150 28200 4 A150 Турбо Модел TF035 HM10 T4 Дел Број 4913504000 Претходната Верзија 4913504000 4913504001 OE број 282004 A150 282004 A150 Опис За Hyundai Комерцијални H200, Starex, Libero, Galloper II, H1 CHRA 4913508030 Мотор 4 D56 T Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм, 4 Цилиндри Гориво Дизел 110 KW Имајќи Домување 4937725100 Турбина Тркала 4913530100 Комп...

турбо кертриџ 756062-0003 756062-0002 756062-0001 03G253019H 03G253019HX 03G253019HV 03G253014J 03G253010H за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7560620003 7560620002 7560620001 03 G253019 H 03 G253019 HX 03 G253019 HV 03 G253014 J 03 G253010 H за АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА" DOGE ЏИПМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 750080-5018S 750080-0016 750080-0015 750080-0013 За BMW 525 Г E60 E61 525D 03-07 M57D25 177HP

6719.52 -9 % DEN 6115.00

Опис на производот НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 11657791758 7791758 Турбополнач За BMW 525 Г E60 E61 525 D 20032007 година Мотор M57 D25 177 HP Модел : 750080 НОВИ Турбополнач CHRA Дел Број : 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 750080 5018 S 750080 0016 750080 0015 750080 0013 750080 0007 750080 0001 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 7500801 7500802 7500803 7500804 7500805 7500806 7500807 7500808 7500809 75008010 75008011 75008012 75008013 75008014 75008015 75008016 75008017 75008018 75008019 ОЕМ Број : 11657791758 7791758 Апликација возило : За BMW 525 D (E60 E61) 20032007 година Апликација моторот : M57 D25 177 HP==================Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

K03 турбо CHRA 53039880044 53039700025 53039880011 06A145704K турбина кертриџ за Ауди А6 1,8 Т (C5) АПУ / КОВЧЕГОТ 110 Kw - 150 КС

5040.00 -17 % DEN 4183.00

Модел : K03 Оригиналната референца : 06 A145704 L, 06 A145704 LX, 06 A145704 LV, 06 A145704, 06 A145703 G, 06 A145703 A, 058145703 J, 058145703 JX, 058145703 JV, 058145703 N, 058145703 X, 06 A145704 B, 06 A145704 BX, 06 A145704 BV, 06 A145704 A, 06 A145704 K Производителот референца : 53039880011, 53039700011, 53039880044, 53039700044, 53039880029, 5303970029, 53039880025, 53039700025, 53039700035, 53039700026, 53039700045 Апликацијата Турбо Кертриџ за Ауди А3 1.8 Т 150 BHP AGU / AOI / ARZ / AQA / AJQ 132kw / 110kw 19962003 Турбо Кертриџ за Audi A4 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ / BFB 120kw / 110k 19982005 Турбо Кертриџ за Ауди А6 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ 110kw 19982005 Турбо Кертриџ за Седиште Леон 1.8 Т 150 BHP AQA / AJQ 110kw 19982000 година Турбо Кертриџ за Seat Ibiza Cupra 1.8 Т 150 BHP AQX / AYP 110kw 19992002 Турбо Кертриџ за Seat Alhambra 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000 Турбо Кертриџ за "Шкода" Octavia 1.8 Т 150 BHP AGU 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 19992000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 20002005 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 Т 150 BHP AGU / AQA 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбо Кертриџ CHRA TF035HL 49135-05671 49135-05610 779549807 За BMW 120D E87 320D E90 E91 M47TU2D20 M47T N47D20C 2.0 L

4876.32 -9 % DEN 4438.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505660 Турбополнач За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 200407 M47 TU2 D20 M47 T 2.0 L D 163 HP НОВИ Турбо модел : GTF035 TF035 HL Дел Број : 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505671 4913505670 4913505660 4913505650 4913505651 49 S3505671 ОЕМ Број : 779549907 1165779549907 7795499 K 4716166 7795498779549807 1165779549807 7795499 K10 7795498 J09 11657795498 J09 779549911654716166 11657795499 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795498 7795499 779549807 1165795499 11657795499 K 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 11654716166 11657795499 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 49135 TF035 49135 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 4716166 7795498 7795498 D704 7795498 J09 7795499 7795499 K 779549807 779549907 1165795499 11654716166 11657795498 11657795498 D704 11657795498 J09 11657795499 11657795499 K 1165779549807 1165779549907 Апликација Автомобил : За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 2.0 L D 2004 до 2007 година Моторот : M47 T M47 TU2 D20 M47 TUe2ОЛ M47 N204 D4 N47 D20 A N47 D20 C 2.0 L Капацитет : 1995 КЗМ Повеќе Примена : За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE Мотор 200407 За BMW 120 d (E87) Mrz 2003 до Dez 2006 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Февруари 2004 година на Dez 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Септември 2005 до Септември 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 110 Kw Турбо Модел TF035 HL6 B13 TB / ВФ Дел Број 4913505671 Претходната Верзија 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 OE број 7795499, 11657795499, 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09, 11654716166, 4716166, 7795498, 7795498 D704, 11657795498, 11657795498 D704, 779549807, 1165779549807, 7795499 K, 7795499 K10 Опис За BMW 120 d (E87), 320 D (E90 / E91) Мотор M47 TU2 D20, M47 TUe2ОЛ, M47 N204 D4 / N47 D20 A, N47 D20 C Капацитет 2.0 L,1995 кзм Гориво Дизел Моќ 120 / 163 HP Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Апликации : За BMW 320 D, 320 D М Спорт 200507 За BMW 320 D E90 / E91 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HP 200407 За BMW 120 D E87 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо Кертриџ CHRA Core GTA2052VK 752610 752610-0009 752610-0015 1219310 За Land Rover Defender Транзит VI V348 Duratorq 2.4 L

4559.52 -10 % DEN 4104.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 7526107526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL 6 C1 Q6 K682 EJ 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 LR018396 LR018497 LR010138 LR021013 LR012858 LR008203За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 2006 За Ford Transit VI 2.4 TDCi 103 Kw Пума 2006 За ЗемјиштеRover Defender 2.4 TDCi 105 Kw Пума 2006 Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

K03 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 53 58 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 Шкода Бора Голф 00 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L

11519.52 -10 % DEN 10368.00

K03058 053 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 "Шкода" Врвен Octavia Бора Голф 2000 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L 150 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K03 K03053 05853039700053 53039880053 53039880058 5303970005853039700053 53039880053 53039880058 5303970005806 A145713 M 06 A145704 S 06 A145713 BЗа AUDI A3 A4; "Шкода" Врвен Octavia; "ФОЛКСВАГЕН" Буба Бора Голф Моторот : ARX ARZ АУМ AVJ AWT 1.8 Т 150 HP 2000За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 200003 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 B За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 200003 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S За АУДИ А3 Т Година : 2000 1.8 Т 150 HP K03 53039700053 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 200102 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 200102 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 Година 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145704 S "ШКОДА" Octavia 1.8 Т 150 HP Година : 2000 1.8 L P 150 HP АУМ / ARX K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Буба 1.8 Т Година : 200109 1.8 ЛП 150 HP AVC / AWU K03 53039880058 06 A145713 B "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т Година : 200205 1.8 ЛП 150 HP AVC / AWU K03 53039880058 06 A145713 B ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 200004 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 200004 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 BПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбо Кертриџ CHRA Турбополнач core GT1752S 733952 733952-5001S 733952-0001 28200-4A101 За KIA SORENTO 2.5 L CRDI D4CB 140HP

4377.12 -10 % DEN 3939.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT1752 S 7339525001 S 7339520001 282004 A101 282014 A101 Турбополнач За KIA Sorento 20022007 2.5 CRDI D4 CB 2.5 L 140 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1752 S 7533927339525001 S 7339520001282014 A101 282014 A101 282004 A101 282004 A101За KIA Sorento 2.5 L CRDI 20022007 Моторот : D4 CB 2.5 L 140 HPвода за ладење+масло за подмачкување Турбо ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

ТУРБО GT1749V 701855 701855-5005S 701855-0004 701855-0002 028145702P За Форд Галакси Alhambra ФОЛКСВАГЕН Sharan AFN AUY ASV AVG 1.9 TDI L

15335.52 -9 % DEN 13956.00

НАЈДОБРИ ТУРБО GT1749 V 7018555006 S 701855 7018555005 S 7018550004 7018550002 7018550006 7018550001 7018550003 7018550005 028145702 P 028145702 S 028145702 E 95 VW9 G438 BA Турбополнач за Форд Галакси за Seat Alhambra "ФОЛКСВАГЕН" Sharan AFN AUY AVG ASV 1.9 L TDI 110 HP НОВИТурбо модел : GT1749 V 701855Дел Број : 7018555006 S 7018555005 S 7018550004 70185500027018550001 7018550003 7018550005 7018550006ОЕМ Број : 028145702 S 028145702 SX 028145702 SV 1094742 028145702 P028145702 SV500 028145702 E 95 VW9 G438 BAАпликацијата Автомобили : За Форд Галакси,за Seat Alhambra / IbizaЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI LМоторот : AFN AUY ASV AVG 1.9 L TDI 110 HPТурбо Модел GT1749 V (S1) Дел Број 7018555006 S Претходната Верзија 7018550002 7018550004 7018550006 OE број 028145702 S 028145702 SV500 95 VW9 G438 CA 1094743 Година 19992005 Опис За Seat Alhambra За "Фолксваген" Sharan Автомобили Мотор PD UI TDI 110 Зафатнина 1.9 L KW 85 / 110 ВРТЕЖИ во минута Max 4250 Гориво Дизел Апликации 199903 За Форд Галакси автомобил со PD UI TDI 110 Мотор 199903 За Seat Alhambra Автомобил со PD UI TDI 110 Мотор 199903 За "Фолксваген" Sharan Автомобил со PD UI TDI 110 Моторот На ФОЛКСВАГЕН SHARAN TDI 1997 1.9 / 4 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1997 AFN 1.9 TDI 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1998 1.9 / 4 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1999 AVG 1.9 TDI 115 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 110 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 / 4 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 / 4 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 199700 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 199700 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 200002 AUY 1.9 L D 115 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 1997 1.9 / 4 110 HPза ФОРД ГАЛАКСИ 1998 TDI 1.9 L DI 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 2003 1.9 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 2003 1.9 / 4 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ TDi 2003 AFN 1.9 L D 109 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ TDi 1997 AFN 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra 1997 AFN 1.9 TDI 110 HPSEAT Alhambra 1999 ЗНМ 1.9 TDI 115 HPSEAT Alhambra Tdi 2000 AUY 1.9 L D 115 HPSEAT Alhambra Tdi 1997 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 1999 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 115 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 / 4 115 HPSEAT Alhambra Tdi 199800 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra Tdi 199700 AFN 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2000 AUY 1.9 L D 115 HPSEAT Ibiza TDI 199902 ASV 1.9 L D 110 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GT1544S 454064-5002S 454064-0002 454064 028145701LX 028145701LV Турбо За ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 95-03 AAZ Umwelt 1.9 L

13367.52 -10 % DEN 12031.00

100% НОВ НАЈДОБРИ GT1544 4540645002 S 4540645001 S 4540640001 454064 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV Турбо Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 199503 1.9 / 4 TD Моторот : AAZ Umwelt 75 HP 1.9 / 4 1.9 LОбјектот е 100% Сосема НовGT1544 S ТурбополначТурбо модел : GT1544 SДел Број : 4540645001 S 4540645002 S 4540640001 4540640002ОЕМ број : 028145701 L 028145701 LX 028145701 LVМотор : AAZ UmweltЗафатнина : 1.9 / 4Гориво : ДизелМОЌНОСТ : 75 HPГодина : 199503 Турбо Модел GT1544 S Дел Број 4540645001 S Претходната Верзија 4540640001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус 1995 Мотор Umwelt Зафатнина 1.9 L 75 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 19952003 1.9 / 4 1.9 ТД LМотор : AAZ Umwelt 1.9 / 4 1.9 ТД L Дизел 75 HP Ладење : ветер Ладење или масло за подмачкување само Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна - за Фолксваген jetta mk5

1775.52 -15 % DEN 1509.00

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна за "Фолксваген" jetta mk5Цртичка воздухот се пропустливи за jetta mk5 Левата страна воздухот се пропустливи само се Вклопуваат и лево и право рака вози модели Десната страна воздухот се пропустливи се продаваат одделно

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 778400-0005 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009-

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 7784000005 За ЗемјиштеRover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 778400 7784005005 S / 7784005004 S / 7784005003 S, 7784000005 / 7784000004 / 7784000003, 7784005 7784004 7784003ОЕМ Број : LR029915 / LR013202 / LR056369 / AX2 Q6 K682 CB, AX2 Q6 K682 CAЌе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

HOSINGTECH-за WRX Спи 04-07 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црна

1680.00 -5 % DEN 1596.00

HOSINGTECHза WRX Спи 0407 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црнаПука Притисок : 2 Mpa Работна Температура : 60°C до 260°CДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерСпецификите и Бенефиции : HOSINGTECH црево колекции се специјално дизајнирани за да директно го замени вашата Оригинална Опрема црева...

GT1746V Турбополнач CHRA 761618 760680 13900-67JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9Q 264 130 КС

DEN 3936.00

GT1746 V Турбополнач CHRA 761618 760680 1390067 JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9 Q 264 130 КС со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број 1 : 7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A / 7606805005 S / 7606800005 / 7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 JH1 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200735758 / 1390067 JH1 / 13900 67 JH1 / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 / 760680 5005 S / 760680 0005 / 760680 0004 / 760680 0003 / 760680 0002 / 13900 67 JG1 / 761618 5003 S / 761618 0003 / 761618 0002 / 761618 0001Дел број и OEM број 1 : 7616181 / 7616182 / 7616183 / 7616184 / 7616185 / 7616186 / 7616187 / 7616188 / 761618 / 7606801 / 7606802 / 7606803 / 7606804 / 7606805 / 7606806 / 7606807 / 7606808 / 7606809 / 76068010 / 760680Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА : Дел број се Направи Модел Година на Моторот Hp Cc7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A Suzuki Grand Vitara 01 / 2007 F9 Q 264 130 КС 1900 кзм7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 J HI / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 suzuki Vitara 1.9 DDIS 01 / 2006 F9 Q 264266 130 КС 1870 кзмПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G-049 G-49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L

10031.52 -10 % DEN 9028.00

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G049 G49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6 NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR 6 NW009228 G49 G49 G0496 NW009228730314За Мерцедес Бенz E91 3.0 TDI LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.