• Ново
Турбо кертриџ chra 708337 708337-0001 708337-5001S 28230-41730 2823041730 28230 41730 За Hyundai H350 Chrorus Автобус D4AL 3.3 L

Турбо кертриџ chra 708337 708337-0001 708337-5001S 28230-41730 2823041730 28230 41730 За Hyundai H350 Chrorus Автобус D4AL 3.3 L

Оценка на клиентот:
DEN 6037.92
DEN 5495.00 -9 %

Износ
Залиха


НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!
Трговија На Големо/Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !
Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.
НОВА НАЈДОБРИ ТУРБО Кертриџ Core CHRA на GT1749 S GT17 708337 708337-5002 S 708337-5001 S 708337-0002 708337-0001 28230-41730 28230-41720 Турбина Турбополнач За Hyundai Може да Камион Chrorus автобус 1999 - D4 AL 3.3 L 120 HP Турбо модел : GT1749 S GT17 708337 Дел Број : 708337-5001 S 708337-5002 S 708337-0001 708337-0002 ОЕМ Број : 28230-41730 2823041730 28200-41720 2820041720 Примена : За Hyundai Може да Камион Chrorus автобус 1999 - D4 AL 3.3 L За Hyundai Chrorus автобус 1999 - D4 AL 4 L 116 HP GT1749 708337-0001 28230-41720 За Hyundai Chrorus автобус 1999 - D4 AL 4 L 120 HP GT1749 708337-0002 28230-41730 Моторот : D4 AL 3.3 L 120 HP 1999
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
К18 За Hyundai Може да Камион H350 H-350 Chrorus Автобус 1999 - D4AL 3.3 L
Специјални Функции:
Зајакнување доза турбополнач 708337-5002S 708337-5001S 708337 5002S
Објектот Ширина:
9inch
Поставување на Возило:
Пред 28230-41730 28200-41720 2823041730 28230 41730 2820041720 28200
Frequence Опсег:
. 708337-0002 708337-0001 708337 0001 708337 0002 7083370001 708337000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT1749 708337 28230-41730 За Hyundai Камион H350 Chrorus автобус D4AL 3.3 L
Објектот Должина:
10inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Модел Година:
1999-
Турбо модел Име:
GT1749 GT1749S 708337 турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
708337-0002 708337-0001 708337 0001 708337 0002 7083370001 7083370002
ОЕМ број:
708337-5002S 708337-5001S 708337 5002S 708337 5001S 7083375002S
Апликацијата возило:
28230-41730 28200-41720 2823041730 28230 41730 2820041720 28200 41720
Примена на моторот:
За Hyundai Може да Камион H350 H-350 Chrorus Автобус 1999 - D4AL 3.3 L
Кул:
D4AL 3.3 L 120HP 99kw 1999-
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

ТУРБО RHG6 CIEW VA570090 1144004380 114400-4380 Турбополнач За HITACHI За ISUZU Багер Земјата се движи ZX330-3 EX330-5 6HK1

11975.52 -9 % DEN 10898.00

ТУРБО ТОПЛА ПРОДАЖБА во парк!!ТУРБО RHG6 CIEW VA570090 144004380 Турбополнач За HITACHI За ISUZU Багер Земјата се движи Камион Индустриски ZX3303 EX3305 6 HK1Турбо модел : RHG6Дел Број : 1144004380 11440043801144004380 1144004420ОЕМ Број : VA570090 CIEWПримена : За HITACHI Багери Земјата се движи Камион Индустриски ZX3303 EX3305ZX350 LCK3АП ZX330 LC3 ZX330 LC3АП ZX350 H3 ZX400 LCH3 ZX350 L3ZX350 LCH3 ZX350 LCK3 ZX350 K3Моторот : За ISUZU 6 HK1 6 HK1 XКул : Масло за ладење или Масло за подмачкување самоТурбо Модел RHG6 Дел Број VA570090 OE број 1144004380, 1144004380, 1144004380, 1144004420 VSPEC...

GT1544S 454064-5002S 454064-0002 454064 028145701LX 028145701LV Турбо За ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 95-03 AAZ Umwelt 1.9 L

13367.52 -10 % DEN 12031.00

100% НОВ НАЈДОБРИ GT1544 4540645002 S 4540645001 S 4540640001 454064 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV Турбо Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 199503 1.9 / 4 TD Моторот : AAZ Umwelt 75 HP 1.9 / 4 1.9 LОбјектот е 100% Сосема НовGT1544 S ТурбополначТурбо модел : GT1544 SДел Број : 4540645001 S 4540645002 S 4540640001 4540640002ОЕМ број : 028145701 L 028145701 LX 028145701 LVМотор : AAZ UmweltЗафатнина : 1.9 / 4Гориво : ДизелМОЌНОСТ : 75 HPГодина : 199503 Турбо Модел GT1544 S Дел Број 4540645001 S Претходната Верзија 4540640001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус 1995 Мотор Umwelt Зафатнина 1.9 L 75 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 19952003 1.9 / 4 1.9 ТД LМотор : AAZ Umwelt 1.9 / 4 1.9 ТД L Дизел 75 HP Ладење : ветер Ладење или масло за подмачкување само Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна - за Фолксваген jetta mk5

1775.52 -15 % DEN 1509.00

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна за "Фолксваген" jetta mk5Цртичка воздухот се пропустливи за jetta mk5 Левата страна воздухот се пропустливи само се Вклопуваат и лево и право рака вози модели Десната страна воздухот се пропустливи се продаваат одделно

K0422-882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX-7 2.3 MZR DISI ЕУ 191Kw 2005 - турбополнач core K0422-882 L3K913700F

5280.00 -24 % DEN 4013.00

K0422882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI ЕУ 191 Kw 2005 турбополнач core K0422882 L3 K913700 F ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : K0422882ОЕМ Број : L3 K913700 F L3 M713700 C1.За Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI DISI ЕУУслови на продажба 1...

TD05-20G TD05 20G TD05-20G-8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450HP СЛОБОДНИ Дихтунзи цевка фитинг

12119.52 -10 % DEN 10908.00

НАЈДОБРИТЕ 100% НОВ TD0520 G TD05 20 G TD0520 G8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450 HP со Сите дихтунзи и Монтирање цевкиМАКС HP : 450 HP ТурбополначОбјектот е 100% Сосема НовTD05 20 G TD0520 G8 турбополначТурбина Тркала : 49 / 56mm 6 / 6Комп...

Турбо Кертриџ CHRA TF035HL 49135-05671 49135-05610 779549807 За BMW 120D E87 320D E90 E91 M47TU2D20 M47T N47D20C 2.0 L

4876.32 -9 % DEN 4438.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505660 Турбополнач За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 200407 M47 TU2 D20 M47 T 2.0 L D 163 HP НОВИ Турбо модел : GTF035 TF035 HL Дел Број : 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505671 4913505670 4913505660 4913505650 4913505651 49 S3505671 ОЕМ Број : 779549907 1165779549907 7795499 K 4716166 7795498779549807 1165779549807 7795499 K10 7795498 J09 11657795498 J09 779549911654716166 11657795499 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795498 7795499 779549807 1165795499 11657795499 K 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 11654716166 11657795499 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 49135 TF035 49135 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 4716166 7795498 7795498 D704 7795498 J09 7795499 7795499 K 779549807 779549907 1165795499 11654716166 11657795498 11657795498 D704 11657795498 J09 11657795499 11657795499 K 1165779549807 1165779549907 Апликација Автомобил : За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 2.0 L D 2004 до 2007 година Моторот : M47 T M47 TU2 D20 M47 TUe2ОЛ M47 N204 D4 N47 D20 A N47 D20 C 2.0 L Капацитет : 1995 КЗМ Повеќе Примена : За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE Мотор 200407 За BMW 120 d (E87) Mrz 2003 до Dez 2006 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Февруари 2004 година на Dez 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Септември 2005 до Септември 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 110 Kw Турбо Модел TF035 HL6 B13 TB / ВФ Дел Број 4913505671 Претходната Верзија 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 OE број 7795499, 11657795499, 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09, 11654716166, 4716166, 7795498, 7795498 D704, 11657795498, 11657795498 D704, 779549807, 1165779549807, 7795499 K, 7795499 K10 Опис За BMW 120 d (E87), 320 D (E90 / E91) Мотор M47 TU2 D20, M47 TUe2ОЛ, M47 N204 D4 / N47 D20 A, N47 D20 C Капацитет 2.0 L,1995 кзм Гориво Дизел Моќ 120 / 163 HP Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Апликации : За BMW 320 D, 320 D М Спорт 200507 За BMW 320 D E90 / E91 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HP 200407 За BMW 120 D E87 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

5pcs 2.75/ 70mm Mofe Сина 90 степени Лактот Силикони Лактот Црево Спојка Интеркулер цевка турбо воздухот црево

1258.56 -5 % DEN 1196.00

5 PCS Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Кол : 2.75" да 2.75" 70mm 90 степени Силикони Лактот Редуктор Спојка ЦревоСо Mofe Logo (Ако сакате тоа со оригиналниот ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Боја на располагање : Црна, Црвена, Сина Направен од висок квалитет со Силиконска Работна Температура : 50°C ) до +220°C Работен Притисок : 0.3~0.9 Mpa Дебелина : 4.5 мм, 3 ply polyster засилен Големина толеранција : + / 0.5 мм Должина : 3.5" или 90mm Внатрешен Дијаметар : 2.75" да 2.75" 70mmДиректно Силиконски црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено45 Степен Лактот Силиконски Црева Боја Големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено90 степени Лактот Силиконски Црева Боја големина Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено, Црно,Сино,Црвено5pcs 2.75" да 2.75" 70mm 90 степени Силикони Лактот Спојка Црева

турбо кертриџ 756062-0003 756062-0002 756062-0001 03G253019H 03G253019HX 03G253019HV 03G253014J 03G253010H за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7560620003 7560620002 7560620001 03 G253019 H 03 G253019 HX 03 G253019 HV 03 G253014 J 03 G253010 H за АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА" DOGE ЏИПМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

GT1749S 708337 708337-5002S 28230-41730 708337-0002 Турбо За КИА За HYUNDAI H350 Силен Камион Chrorus Автобус 99 - D4AL 3.3 L 120HP

9839.52 -10 % DEN 8856.00

100% Нов Турбо GT17 GT1749 S 7083375002 S 7083375001 S 7083370002 7083370001 708337 2823041730 2823041720 Турбополнач За HYUNDAI H350 Силен камион Chrorавтобус 1999 D4 AL 3.3 L Објект е 100% Сосема Нов Модел : GT1749 GT17 Дел Број : 7083375001 S 7083375002 S 7083370001 7083370002 ОЕМ Број : 2823041720 2823041730 Турбо Модел GT1749 S Дел Број 7083375002 S Претходната Верзија 7083370002 OE Број 2823041730 2823041730 Година 2000 Опис За HYUDAI H350,Силен Камион,ChrorАвтобус 3.3 L 1999 Мотор D4 AL Зафатнина 3.3 L KW 90 ВРТЕЖИ во минута Max 3400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : За КИА За HYUNDAI H350 Силен камион;Chrorавтобус 1999 Мотор : D4 AL 3.3 L 116 HP 120 HP Повеќе Апликација : За HYUNDAI CHRORАВТОБУС D4 AL 4 L 116 HP 1999 GT1749 7083370001 2823041720 За HYUNDAI CHRORАВТОБУС D4 AL 4 L 120 HP 1999 GT1749 7083370002 2823041730 GT1749 S 7323405001 S 282004 A361 За Hyundai Портер 2003 D4 BC 2.5 L GT1752 S 7339525001 S 282004 A101 За KIA Sorento D4 CB 2.5 L GT17 2823041422 7002730002 За Hyundai Силен камион D4 AE GT1544 V 7406110002 282012 A400 За Hyundai CERATO D4 FA GT1749 V 7290415009 S 2823127900 За Hyundai Trajet D4 EA Santa Fe дизел D4 EAV 2.0 L TD025 4917302412 / 02401 2823127000 За Hyundai trajet D4 EA Santa Fe 2.0 CRDI TD025 4917302610 / 612 / 622 2823127500 За Hyundai Акцент 1.5 CRDI GT1749 S 7002730002 282004 B151 камион 4 D56 T GT1749 V 53039880145 53039880127 282004 A480 За Hyundai Гранд Starex CRDI / H1 Товар се Патува 2007 D4 CB 16 V 2.5 L GT1749 V 53039880144 53039880122 282004 A470 За KIA Sorento 20012006 170 HP D4 CB 2.5 L CRDi TD04 L14 T 4937701210 1002036 Staxe За џип TD0410 T4 4917707503 2820042520 За Hyundai Galloper ТЦ 1996 88 HP D4 BF 4 D56 Т / В 2.5 L GT1749 S 7169385001 S 2820042560 За Hyundai H1 Starex Ван 2002140 HP D4 BH 4 D56 T 2.5 L GT1549 V 7614335003 S / 0002 A6640900780 / 880 За SSANG YONG Actyon Kyron 2006 C100 D100 D20 DT 2.0 L Xdi TD0512 G6 4917803122 4917802385 2823045000 За Мицубиши Fuso Canter 4 D34 T 3.9 L 136 HP D4 DA 4 D34 TI 3.9 L GT2052 S 7033890002 2823041431 За Hyundai СИЛЕН Камион D4 AL 3.3 L TF035 HM12 T4 4913502110 4913504020 491770 D104040 282004 A200 MR212759 За Hyundai H200 Кутија Gallopper За Мицубиши Pajero јас Спорт / L200 9803 D4 BH / 4 D56 2.5 L TCI TF035 HM12 T4 49177OKK245220 282004 A201 За Hyundai Starex H200 H1 2.5 TDI D4 BH 2.5 L TD04 4913504030 282004 A210 За Hyundai Galloper / Terracan 2.5 TDIПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

GT1746V Турбополнач CHRA 761618 760680 13900-67JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9Q 264 130 КС

DEN 3936.00

GT1746 V Турбополнач CHRA 761618 760680 1390067 JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9 Q 264 130 КС со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број 1 : 7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A / 7606805005 S / 7606800005 / 7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 JH1 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200735758 / 1390067 JH1 / 13900 67 JH1 / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 / 760680 5005 S / 760680 0005 / 760680 0004 / 760680 0003 / 760680 0002 / 13900 67 JG1 / 761618 5003 S / 761618 0003 / 761618 0002 / 761618 0001Дел број и OEM број 1 : 7616181 / 7616182 / 7616183 / 7616184 / 7616185 / 7616186 / 7616187 / 7616188 / 761618 / 7606801 / 7606802 / 7606803 / 7606804 / 7606805 / 7606806 / 7606807 / 7606808 / 7606809 / 76068010 / 760680Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА : Дел број се Направи Модел Година на Моторот Hp Cc7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A Suzuki Grand Vitara 01 / 2007 F9 Q 264 130 КС 1900 кзм7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 J HI / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 suzuki Vitara 1.9 DDIS 01 / 2006 F9 Q 264266 130 КС 1870 кзмПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

RHF5 8973125140 8971371094 Турбо За ISUZU Полицаец Bighorn SUV За Опел Монтереј Б 1998 - 4JX1 4JX1T 4JX1TC 4JX1-ТЦ 3.0 L 160HP

10055.52 -10 % DEN 9050.00

100% НОВ Турбо RHF5 8973125140 8971371093 8971371094 8972572000 8971371095 8971371096 8971371097 8971371098 8971371099 8972503640 8972503641 8972503642 VA430015 VB430015 VC430015 VD430015 VE430015 VF430015 VA430070 VA430064 Турбополнач За ISUZU Полицаец 200011 За "Опел" Монтереј Б SUV 199899 За HOLDEN Jackaroo Мотор 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L 160 HP 157 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF5VA430070 VA430015 VB430015 VC430015VD430015 VE430015 VF430015 VA4300648973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371098 8971371099 8971371093 89713710948971371095 8971371096 8971371097За ISUZU Полицаец Bighorn SUV 19992011,За "Опел" Монтереј Б 19981999 За HOLDEN Jackaroo Моторот : 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L DTI 160 HPПовеќе Примена : За HOLDEN Jackaroo 4 JX1 T 3.0 L 157 HP За ISUZU Bighorn 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За ISUZU Полицаец 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За ISUZU Полицаец SUV 3.0 DTI 2999ccm 160 HP 118 KW 20002011 За "ОПЕЛ" Монтереј Б DTI 3.0 L 114 HP 199899 За "Опел" Монтереј Б SUV 3.0 DTI 2999ccm 159 HP 117 KW 199899 ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Слободен Брод TD04 49177-02510 49177-02511 MD155984 Масло C Турбо Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 4D56Q 2.5 L

14879.52 -10 % DEN 13392.00

Бесплатен Превозот TD04 TD0411 G04 4917702510 4917702511 MD155984 Турбо Турбина Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 1991 Мотор 4 D56 Q 2.5 L DОбјектот е 100% Сосема НовTD0411 G04 ТурбополначДел Број : 4917702510 4917702511ОЕМ Број : MD187211 MD155984Турбо Модел TD04, TDO411 G / 4 Дел Број 4917702510 OE Број MD155984 CHRA 4917708110 Опис За Мицубиши Pajero Montero 4 D56 Q Мотор 4 D56 Q, 4 D56 QDOM 2.5 L Зафатнина Од 2.5 L Имајќи Домување 4917725100 Турбина Тркала 4917730120 Комп...

K03 турбо CHRA 53039880044 53039700025 53039880011 06A145704K турбина кертриџ за Ауди А6 1,8 Т (C5) АПУ / КОВЧЕГОТ 110 Kw - 150 КС

5040.00 -17 % DEN 4183.00

Модел : K03 Оригиналната референца : 06 A145704 L, 06 A145704 LX, 06 A145704 LV, 06 A145704, 06 A145703 G, 06 A145703 A, 058145703 J, 058145703 JX, 058145703 JV, 058145703 N, 058145703 X, 06 A145704 B, 06 A145704 BX, 06 A145704 BV, 06 A145704 A, 06 A145704 K Производителот референца : 53039880011, 53039700011, 53039880044, 53039700044, 53039880029, 5303970029, 53039880025, 53039700025, 53039700035, 53039700026, 53039700045 Апликацијата Турбо Кертриџ за Ауди А3 1.8 Т 150 BHP AGU / AOI / ARZ / AQA / AJQ 132kw / 110kw 19962003 Турбо Кертриџ за Audi A4 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ / BFB 120kw / 110k 19982005 Турбо Кертриџ за Ауди А6 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ 110kw 19982005 Турбо Кертриџ за Седиште Леон 1.8 Т 150 BHP AQA / AJQ 110kw 19982000 година Турбо Кертриџ за Seat Ibiza Cupra 1.8 Т 150 BHP AQX / AYP 110kw 19992002 Турбо Кертриџ за Seat Alhambra 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000 Турбо Кертриџ за "Шкода" Octavia 1.8 Т 150 BHP AGU 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 19992000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 20002005 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 Т 150 BHP AGU / AQA 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

127mm да 140mm 116mm to106mm Силикони Транзиција Спојка Турбо Интеркулер, Цевки, Црева Редуктор

DEN 792.00

метарТурбо Интеркулер Цевка Силикони Транзиција Спојка Црево Редуктор црвена сина боја црна1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 3 / 4 / 5 Ply Полиестер3...

Турбо Кертриџ CHRA Турбополнач core GT1752S 733952 733952-5001S 733952-0001 28200-4A101 За KIA SORENTO 2.5 L CRDI D4CB 140HP

4377.12 -10 % DEN 3939.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT1752 S 7339525001 S 7339520001 282004 A101 282014 A101 Турбополнач За KIA Sorento 20022007 2.5 CRDI D4 CB 2.5 L 140 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1752 S 7533927339525001 S 7339520001282014 A101 282014 A101 282004 A101 282004 A101За KIA Sorento 2.5 L CRDI 20022007 Моторот : D4 CB 2.5 L 140 HPвода за ладење+масло за подмачкување Турбо ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

ТУРБО GT20 710641 710641-5003S 710641-0001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANG-YONG Rexton OM662 2002-06 2.9 L ТД 88KW

18479.52 -9 % DEN 16816.00

Најдобри ТУРБО GT20 710641 7106415003 S 7106410001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANGYONG Rexton OM662 200206 2.9 L ТД 88 KW НОВИТурбо модел : GT20Дел Број : 7106415003 S 7106410001 7106410002 7106410003ОЕМ Број : A6620903280 A6620903880 6620903280 6620903880Апликацијата Автомобили : За SSANG YONG За SSANGYONG Rexton 200206 2.9 L ТД 88 KWМоторот : OM662 2.9 L ТД 88 KWПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо Кертриџ CHRA Core GTA2052VK 752610 752610-0009 752610-0015 1219310 За Land Rover Defender Транзит VI V348 Duratorq 2.4 L

4559.52 -10 % DEN 4104.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 7526107526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL 6 C1 Q6 K682 EJ 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 LR018396 LR018497 LR010138 LR021013 LR012858 LR008203За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 2006 За Ford Transit VI 2.4 TDCi 103 Kw Пума 2006 За ЗемјиштеRover Defender 2.4 TDCi 105 Kw Пума 2006 Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Слободен Брод TF035 28200-4A150 28200 4A150 49135-04000 49135-04001 Турбо За HYUNDAI H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5 L

14639.52 -10 % DEN 13176.00

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо TF035 HM10 T4 4913504000 4913504001 282004 A150 Вода за Ладење Двојно млазницата Турбо полнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 Моторот : 4 D56 T 2.5 L со сите Дихтунзи Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Објектот е 100% Сосема НовТурбо Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Дел број : 4913504000 4913504011 ОЕМ број : 282004 A150 282004 A150 28200 4 A150 Турбо Модел TF035 HM10 T4 Дел Број 4913504000 Претходната Верзија 4913504000 4913504001 OE број 282004 A150 282004 A150 Опис За Hyundai Комерцијални H200, Starex, Libero, Galloper II, H1 CHRA 4913508030 Мотор 4 D56 T Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм, 4 Цилиндри Гориво Дизел 110 KW Имајќи Домување 4937725100 Турбина Тркала 4913530100 Комп...

CT20 17201-54030 1720154030 турбополнач дихтунзи 17201 54030 CT20WCLD турбо за Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2L-Т 1985-1989

335.52 -17 % DEN 278.00

CT20 турбополнач Дел број : 1720154030 , 1720154030 турбо ,17201 54030 ОЕМ број : 1720154030 , CT20 WCLD турбополнач комплет Одговара за : Турбо gasketsfor Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2 LТ 19851989Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GTA2052GVK 765156 765156-0003 765156-0004 765156-0007 Електронски Турбо За Mercede Benz E L W203 W211 За JEEP Cherokee OM642 DE

31391.52 -10 % DEN 28252.00

Турбо GTA2052 GVK 765155 7651550009 7651555007 S 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Турбо Actuator За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 20032010 OM642 ДЕ ЛА 3.0 L W о електронски Actuator Овој модел само одговара за 765156 7651560003 7651560004 7651560007 со сензор на Температура на монтажа дупка Објект е 100% Сосема Нов GTA2052 GVK 765155 765156 турбополнач Со електронски actuator Дел Број : 7651555007 S 7435070009 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S ОЕМ Број : 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Одговара За : Возило : За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 2003 2006 Година За Jeep Grand Cherokee (ПОТ) со OM642 Мотор 2006 За Chrysler 300 C CRD со OM642 на Моторот за 2004 За Мерцедес Бенц C320 CDI со OM642 Мотор 2006 За Мерцедес Бенц 320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц E280 E320 CDI (211.220)(W211) OM642 200310 За Мерцедес Бенц CLS320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц R280 CDI, R320 CDI со OM642 Мотор 200610 За Мерцедес Бенц ML280 CDI, ML320 CDI со OM642 Моторот Моторот : OM642 ДЕ ЛА 3.0 L 200310 Турбополнач со електронски actuator Опис За Chrysler, За Dodge, За Џип, За Мерцедес Различни CHRA 7436490055 Турбо Модел GTA2052 GVK Мотор OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро4 Зафатнина 3.0 L, 2987 кзм, V6 Цилиндри Моќ 135 / 140 / 150 / 165 / 160 / 218 / 225 HP Гориво Дизел Компресор Тркала 7843660001 Задната плоча 7300820002 Топлина shield Број 4437680003 Млазницата Прстен Собрание 7435950025 / 7040500013 / 7651550004Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256 V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за МерцедесPKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A64709002801.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 7360885003 S 7360880003, 7360881 7360882 7360883, 7360884 7360885 7360886 7360887 7360888, 7360889 73608810, A6470900280 6470900280, CHRA за Гарет GT2256 VK, OM647 ДЕ ЛА 27, 216 CDI / 316 CDI / 416 CDI, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, Турбо CHRA Core КертриџУслови на продажба 1...

Turbocompresseur GT1749V 454231-0004 турбо chra 454231-5007 турбополнач core кертриџ 028145702HX за Ауди А6 1.9 TDI (C5)

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заCHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN CHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE CHRA за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN CHRA за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за Опел Vectra C 1.9 CDTI 2004 - 2008 Z19DT 120 КС GT1749MV core собранието 755042

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за "Опел" Vectra C 1.9 CDTI 2004 2008 Z19 DT 120 КС GT1749 MV core собранието 755042 Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 7678355001 S 7550425003 S 7550425002 S 7553730001, 7678355001 S 7553731, 7528140001 7400800002, 7528141 7400802, 740080, 752814, 767835, 55195787 55193105 55205179 93192073, 93183681 55196858 5860031 860074Croma,Stilo,Astra,Vectra,Zafira,Signum,Моторот : Z19 DT 1.9 ТД 120 HP 2004Услови на продажба 1...

Турбо полнење RHF4 VC420088 VB420088 VA420088 VT10 1515A029 турбополнач core кертриџ chra за Мицубиши L200 2.5 TD 133HP 4D5CD

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбо модел : RHF4 Турбо број : VC420088 VB420088 VA420088 VT10 К Д M број : 1515 A029 Одговара за : Кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD 20052006 година 133 HP 4 D5 CDIГаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите Задоволителна1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.