• Ново
CNSPEED Филтер за Воздух Пена 250mm Слој 3 Филтер за Воздух сунѓерот Елемент Погоден Печурки Филтер за Воздух Почиста

CNSPEED Филтер за Воздух Пена 250mm Слој 3 Филтер за Воздух сунѓерот Елемент Погоден Печурки Филтер за Воздух Почиста

Оценка на клиентот:
DEN 64.80

Износ
Залиха


Филтер за воздух сунѓер Филтер за Воздух Пена Печурки Главата Сунѓерот
1.Производ Бои : Зелена , Жолта , Црвена , Сина
2.Материјал : Сунѓер.
3.Филтер голема прашина, честички, прашина и други мали одбие.
4.Потенка го намалува внесот на отпор.
5. Дијаметар : 250 MM
6.Висина : 20 MM

Карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Жолта
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Материјал Тип:
Сунѓерот
Име На Модел:
Филтер За Воздух Пена
Специјални Функции:
филтер за воздух сунѓерот
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Висина:
2inch
Frequence Опсег:
филтер за воздух сунѓерот
Поставување на Возило:
филтер за воздух сунѓерот
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
25inch

Производи во категоријата

Слободен Брод TF035 28200-4A150 28200 4A150 49135-04000 49135-04001 Турбо За HYUNDAI H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5 L

14639.52 -10 % DEN 13176.00

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо TF035 HM10 T4 4913504000 4913504001 282004 A150 Вода за Ладење Двојно млазницата Турбо полнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 Моторот : 4 D56 T 2.5 L со сите Дихтунзи Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Објектот е 100% Сосема НовТурбо Модел : TD04 TF035 TF035 HM10 T4 Дел број : 4913504000 4913504011 ОЕМ број : 282004 A150 282004 A150 28200 4 A150 Турбо Модел TF035 HM10 T4 Дел Број 4913504000 Претходната Верзија 4913504000 4913504001 OE број 282004 A150 282004 A150 Опис За Hyundai Комерцијални H200, Starex, Libero, Galloper II, H1 CHRA 4913508030 Мотор 4 D56 T Зафатнина Од 2.5 L, 2500 кзм, 4 Цилиндри Гориво Дизел 110 KW Имајќи Домување 4937725100 Турбина Тркала 4913530100 Комп...

Турбо кертриџ chra 708337 708337-0001 708337-5001S 28230-41730 2823041730 28230 41730 За Hyundai H350 Chrorus Автобус D4AL 3.3 L

6037.92 -9 % DEN 5495.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.НОВА НАЈДОБРИ ТУРБО Кертриџ Core CHRA на GT1749 S GT17 708337 7083375002 S 7083375001 S 7083370002 7083370001 2823041730 2823041720 Турбина Турбополнач За Hyundai Може да Камион Chrorавтобус 1999 D4 AL 3.3 L 120 HP Турбо модел : GT1749 S GT17 708337 Дел Број : 7083375001 S 7083375002 S 7083370001 7083370002 ОЕМ Број : 2823041730 2823041730 2820041720 2820041720 Примена : За Hyundai Може да Камион Chrorавтобус 1999 D4 AL 3.3 L За Hyundai Chrorавтобус 1999 D4 AL 4 L 116 HP GT1749 7083370001 2823041720 За Hyundai Chrorавтобус 1999 D4 AL 4 L 120 HP GT1749 7083370002 2823041730 Моторот : D4 AL 3.3 L 120 HP 1999Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

K03 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 53 58 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 Шкода Бора Голф 00 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L

11519.52 -10 % DEN 10368.00

K03058 053 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 "Шкода" Врвен Octavia Бора Голф 2000 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L 150 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K03 K03053 05853039700053 53039880053 53039880058 5303970005853039700053 53039880053 53039880058 5303970005806 A145713 M 06 A145704 S 06 A145713 BЗа AUDI A3 A4; "Шкода" Врвен Octavia; "ФОЛКСВАГЕН" Буба Бора Голф Моторот : ARX ARZ АУМ AVJ AWT 1.8 Т 150 HP 2000За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 200003 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 B За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 200003 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S За АУДИ А3 Т Година : 2000 1.8 Т 150 HP K03 53039700053 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 200102 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 200102 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 Година 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145704 S "ШКОДА" Octavia 1.8 Т 150 HP Година : 2000 1.8 L P 150 HP АУМ / ARX K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Буба 1.8 Т Година : 200109 1.8 ЛП 150 HP AVC / AWU K03 53039880058 06 A145713 B "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т Година : 200205 1.8 ЛП 150 HP AVC / AWU K03 53039880058 06 A145713 B ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 200004 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 200004 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 BПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

GT1544S 454064-5002S 454064-0002 454064 028145701LX 028145701LV Турбо За ФОЛКСВАГЕН Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 95-03 AAZ Umwelt 1.9 L

13367.52 -10 % DEN 12031.00

100% НОВ НАЈДОБРИ GT1544 4540645002 S 4540645001 S 4540640001 454064 028145701 L 028145701 LX 028145701 LV Турбо Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 АВТОБУС Транспортерот 199503 1.9 / 4 TD Моторот : AAZ Umwelt 75 HP 1.9 / 4 1.9 LОбјектот е 100% Сосема НовGT1544 S ТурбополначТурбо модел : GT1544 SДел Број : 4540645001 S 4540645002 S 4540640001 4540640002ОЕМ број : 028145701 L 028145701 LX 028145701 LVМотор : AAZ UmweltЗафатнина : 1.9 / 4Гориво : ДизелМОЌНОСТ : 75 HPГодина : 199503 Турбо Модел GT1544 S Дел Број 4540645001 S Претходната Верзија 4540640001 OE број 028145701 L Година 1995 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Автобус 1995 Мотор Umwelt Зафатнина 1.9 L 75 KW ВРТЕЖИ во минута Max 4400 Гориво Дизел Одговара За : Возило : "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС Umwelt Транспортерот 19952003 1.9 / 4 1.9 ТД LМотор : AAZ Umwelt 1.9 / 4 1.9 ТД L Дизел 75 HP Ладење : ветер Ладење или масло за подмачкување само Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

K03 турбо CHRA 53039880044 53039700025 53039880011 06A145704K турбина кертриџ за Ауди А6 1,8 Т (C5) АПУ / КОВЧЕГОТ 110 Kw - 150 КС

5040.00 -17 % DEN 4183.00

Модел : K03 Оригиналната референца : 06 A145704 L, 06 A145704 LX, 06 A145704 LV, 06 A145704, 06 A145703 G, 06 A145703 A, 058145703 J, 058145703 JX, 058145703 JV, 058145703 N, 058145703 X, 06 A145704 B, 06 A145704 BX, 06 A145704 BV, 06 A145704 A, 06 A145704 K Производителот референца : 53039880011, 53039700011, 53039880044, 53039700044, 53039880029, 5303970029, 53039880025, 53039700025, 53039700035, 53039700026, 53039700045 Апликацијата Турбо Кертриџ за Ауди А3 1.8 Т 150 BHP AGU / AOI / ARZ / AQA / AJQ 132kw / 110kw 19962003 Турбо Кертриџ за Audi A4 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ / BFB 120kw / 110k 19982005 Турбо Кертриџ за Ауди А6 1.8 Т 150 BHP АПУ / КОВЧЕГОТ 110kw 19982005 Турбо Кертриџ за Седиште Леон 1.8 Т 150 BHP AQA / AJQ 110kw 19982000 година Турбо Кертриџ за Seat Ibiza Cupra 1.8 Т 150 BHP AQX / AYP 110kw 19992002 Турбо Кертриџ за Seat Alhambra 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000 Турбо Кертриџ за "Шкода" Octavia 1.8 Т 150 BHP AGU 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 19992000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т 150 BHP AVC / APH / AGU 110kw 20002005 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 Т 150 BHP AGU / AQA 110kw 19972000 Турбо Кертриџ за "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.8 Т 150 BHP AWC 110kw 2000Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбо Кертриџ CHRA Core GTA2052VK 752610 752610-0009 752610-0015 1219310 За Land Rover Defender Транзит VI V348 Duratorq 2.4 L

4559.52 -10 % DEN 4104.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 7526107526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL 6 C1 Q6 K682 EJ 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 LR018396 LR018497 LR010138 LR021013 LR012858 LR008203За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 2006 За Ford Transit VI 2.4 TDCi 103 Kw Пума 2006 За ЗемјиштеRover Defender 2.4 TDCi 105 Kw Пума 2006 Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна - за Фолксваген jetta mk5

1775.52 -15 % DEN 1509.00

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна за "Фолксваген" jetta mk5Цртичка воздухот се пропустливи за jetta mk5 Левата страна воздухот се пропустливи само се Вклопуваат и лево и право рака вози модели Десната страна воздухот се пропустливи се продаваат одделно

турбо кертриџ 720855-0001 720855-0002 720855-1 720855-2 720855-3 720855-4 720855-5 720855-6 720855-7 за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН ШКОДА

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7208550001 7208550002 7208551 7208552 7208553 7208554 7208555 7208556 7208557 за Doge џип АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА"Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

RHF5 8973125140 8971371094 Турбо За ISUZU Полицаец Bighorn SUV За Опел Монтереј Б 1998 - 4JX1 4JX1T 4JX1TC 4JX1-ТЦ 3.0 L 160HP

10055.52 -10 % DEN 9050.00

100% НОВ Турбо RHF5 8973125140 8971371093 8971371094 8972572000 8971371095 8971371096 8971371097 8971371098 8971371099 8972503640 8972503641 8972503642 VA430015 VB430015 VC430015 VD430015 VE430015 VF430015 VA430070 VA430064 Турбополнач За ISUZU Полицаец 200011 За "Опел" Монтереј Б SUV 199899 За HOLDEN Jackaroo Мотор 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L 160 HP 157 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF5VA430070 VA430015 VB430015 VC430015VD430015 VE430015 VF430015 VA4300648973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371098 8971371099 8971371093 89713710948971371095 8971371096 8971371097За ISUZU Полицаец Bighorn SUV 19992011,За "Опел" Монтереј Б 19981999 За HOLDEN Jackaroo Моторот : 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 L DTI 160 HPПовеќе Примена : За HOLDEN Jackaroo 4 JX1 T 3.0 L 157 HP За ISUZU Bighorn 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За ISUZU Полицаец 4 JX1 T 3.0 L 157 HP 199904 За ISUZU Полицаец SUV 3.0 DTI 2999ccm 160 HP 118 KW 20002011 За "ОПЕЛ" Монтереј Б DTI 3.0 L 114 HP 199899 За "Опел" Монтереј Б SUV 3.0 DTI 2999ccm 159 HP 117 KW 199899 ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбо полнење RHF4 VC420088 VB420088 VA420088 VT10 1515A029 турбополнач core кертриџ chra за Мицубиши L200 2.5 TD 133HP 4D5CD

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбо модел : RHF4 Турбо број : VC420088 VB420088 VA420088 VT10 К Д M број : 1515 A029 Одговара за : Кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD 20052006 година 133 HP 4 D5 CDIГаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите Задоволителна1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМ-Z450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево

DEN 1056.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМZ450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

GTA2052GVK 765156 765156-0003 765156-0004 765156-0007 Електронски Турбо За Mercede Benz E L W203 W211 За JEEP Cherokee OM642 DE

31391.52 -10 % DEN 28252.00

Турбо GTA2052 GVK 765155 7651550009 7651555007 S 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Турбо Actuator За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 20032010 OM642 ДЕ ЛА 3.0 L W о електронски Actuator Овој модел само одговара за 765156 7651560003 7651560004 7651560007 со сензор на Температура на монтажа дупка Објект е 100% Сосема Нов GTA2052 GVK 765155 765156 турбополнач Со електронски actuator Дел Број : 7651555007 S 7435070009 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S ОЕМ Број : 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Одговара За : Возило : За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 2003 2006 Година За Jeep Grand Cherokee (ПОТ) со OM642 Мотор 2006 За Chrysler 300 C CRD со OM642 на Моторот за 2004 За Мерцедес Бенц C320 CDI со OM642 Мотор 2006 За Мерцедес Бенц 320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц E280 E320 CDI (211.220)(W211) OM642 200310 За Мерцедес Бенц CLS320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц R280 CDI, R320 CDI со OM642 Мотор 200610 За Мерцедес Бенц ML280 CDI, ML320 CDI со OM642 Моторот Моторот : OM642 ДЕ ЛА 3.0 L 200310 Турбополнач со електронски actuator Опис За Chrysler, За Dodge, За Џип, За Мерцедес Различни CHRA 7436490055 Турбо Модел GTA2052 GVK Мотор OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро4 Зафатнина 3.0 L, 2987 кзм, V6 Цилиндри Моќ 135 / 140 / 150 / 165 / 160 / 218 / 225 HP Гориво Дизел Компресор Тркала 7843660001 Задната плоча 7300820002 Топлина shield Број 4437680003 Млазницата Прстен Собрание 7435950025 / 7040500013 / 7651550004Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо кертриџ chra Core TF035HL 49135-05671 49135-05670 49135-05620 За BMW 120D E87 320D E90 E91 03-06 M47TU M47TU2D20 2.0 L

5193.12 -10 % DEN 4674.00

Турбо кертриџ chra Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200306 M47 TU M47 TU2 D20 2.0 L 163 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HL4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 4913505641 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 491350564111657795499 779549807 1165779549807 7795499 K 7795499 K10 11654716166 4716166 7795498 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795499 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09 116577954499 1165795499 11657795499 KЗа BMW 120 D (E87) 320 D(E90 E91) 2.0 L D 20032006 Моторот : M47 TU2 D20 2.0 L D 163 HPАпликации : Од 2004 до 2007 година За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE МоторОд 2004 до 2007 година За BMW 320 D (E90 / E91)160 КС) Со M47 TUE МоторЗа BMW 320 D, 320 D M SportПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

ТУРБО GT20 710641 710641-5003S 710641-0001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANG-YONG Rexton OM662 2002-06 2.9 L ТД 88KW

18479.52 -9 % DEN 16816.00

Најдобри ТУРБО GT20 710641 7106415003 S 7106410001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANGYONG Rexton OM662 200206 2.9 L ТД 88 KW НОВИТурбо модел : GT20Дел Број : 7106415003 S 7106410001 7106410002 7106410003ОЕМ Број : A6620903280 A6620903880 6620903280 6620903880Апликацијата Автомобили : За SSANG YONG За SSANGYONG Rexton 200206 2.9 L ТД 88 KWМоторот : OM662 2.9 L ТД 88 KWПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Слободен Брод TD04 49177-02510 49177-02511 MD155984 Масло C Турбо Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 4D56Q 2.5 L

14879.52 -10 % DEN 13392.00

Бесплатен Превозот TD04 TD0411 G04 4917702510 4917702511 MD155984 Турбо Турбина Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 1991 Мотор 4 D56 Q 2.5 L DОбјектот е 100% Сосема НовTD0411 G04 ТурбополначДел Број : 4917702510 4917702511ОЕМ Број : MD187211 MD155984Турбо Модел TD04, TDO411 G / 4 Дел Број 4917702510 OE Број MD155984 CHRA 4917708110 Опис За Мицубиши Pajero Montero 4 D56 Q Мотор 4 D56 Q, 4 D56 QDOM 2.5 L Зафатнина Од 2.5 L Имајќи Домување 4917725100 Турбина Тркала 4917730120 Комп...

ТУРБО Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27800 49135-07301 49135-07100 49135-07300 За HYUNDAI Santa Fe 2006 - D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi

5005.92 -9 % DEN 4555.00

НАЈДОБРИ TURBO C artridge CHRA Јадрото на TF035 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe 200509 Мотор D4 EB 2.2 L CRDi 150 HP 100% Нов Турбо модел : TF035 TF035 VNT TFO35 HM TF035 VGK Дел Број : 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 49135 07302 49135 07300 49135 07100 49135 07301 ОЕМ Број : 2823127800 2823127800 28231 27800 (Ова Турбо CHRA е Различна од 2823127810 4913507310 Турбо CHRA ) Апликација автомобили : За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP 200509 Моторот : D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP Кул : Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Модел TF035 VNT, TFO35 HM, TF035 HL10 GK23ВФ OE број 2823127800, 2823127800 Дел Број 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Претходната Верзија 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Година 20062009 Опис За Hyundai Santa Fe CRDi, 2.2 L Мотор D4 EB, D4 EBV, 2.2 VGT CM Евро3 [МТ] Зафатнина 2.2 L, 2188 кзм Дизел Гориво KW 150 HP Заменува Со 4913507310, 4913507312 Производителот За Мицубиши Апликации За Hyundai Santa Fe CRDi D4 EBV Година 20062009Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core GT2556V 721204 721204-5001S 062145701A Турбополнач За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН LT II 02 - AUH ЗА 2,8 L TDI

9359.52 -10 % DEN 8424.00

100% НОВ Со дихтунзиБесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT2556 V 7212040001 7212045001 S 721204 062145701 A Турбина Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II 20022006; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDI Моторот : AUH 158 HPОбјектот е 100% Сосема НовGT2556 V 721204 турбополнач CHRAДел Број : 7212045001 S 7212040001ОЕМ Број : 0529201007102 90529201007104 90529201007106Мотор : AUHМОЌНОСТ : 158 HPТурбо Модел GT2256 V (S2) Дел Број 7212045001 S Претходната Верзија 7212040001 OE Број 062145701 A 9.0529.20.1.007104 9.0529.20.1.007102 90529201007104 90529201007106 90529201007102 90529201009202 Година 20022006 Опис За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил;За MWM MOTORES Мотор AUH 4.07 Електронски TCA Поместување За 2,8 L 6cyl KW 92 ВРТЕЖИ во минута Max 3500 Гориво Дизел Одговара За : Возило : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" LT II Автомобил 200206; За MWM MOTORES ЗА 2,8 L TDIМотор : AUH 4.07 Електронски TCA 158 HP ЗА 2,8 LПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Слободен Брод RHF3 CK40 VD410096 1G491-17012 1G491-17010 Турбо За Kubota Багер PC56-7 За Bobcat Трактор 4D87 V2403-M-T-Z3B

15839.52 -10 % DEN 14256.00

100% НОВ Бесплатен Превозот RHF3 CK40 VA410164 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Турбополнач За Kubota Трактор Багер PC567 Мотор 4 D87 V2403MTZ3 BОбјектот е 100% Сосема НовRHF3 турбополначДел Број : VSPEC CK40 VA410164 ОЕМ Број : 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Модел RHF3 Дел Број VA410164 VSPEC CK40 OE Број 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Производителот Дел Број VD410096 Опис За Kubota PC567 Различни Дизел Изградба Трактор Багер Мотор 4 D87, V2403MTZ3 B Гориво Дизел АпликацииЗа Kubota PC567За Bobcat Трактор Различни 4 D87 V2403MTZ3 B Одговара За : Возило : За KUBOTA Трактор Багер PC567 Различни ИзградбаМотор : 4 D87 V2403MTZ3 B Масло за Ладење турбо Дизел Ладење : Масло за Ладење или Масло за подмачкување САМО Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

HOSINGTECH-за WRX Спи 04-07 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црна

1680.00 -5 % DEN 1596.00

HOSINGTECHза WRX Спи 0407 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црнаПука Притисок : 2 Mpa Работна Температура : 60°C до 260°CДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерСпецификите и Бенефиции : HOSINGTECH црево колекции се специјално дизајнирани за да директно го замени вашата Оригинална Опрема црева...

Турбо Кертриџ CHRA Турбополнач core GT1752S 733952 733952-5001S 733952-0001 28200-4A101 За KIA SORENTO 2.5 L CRDI D4CB 140HP

4377.12 -10 % DEN 3939.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT1752 S 7339525001 S 7339520001 282004 A101 282014 A101 Турбополнач За KIA Sorento 20022007 2.5 CRDI D4 CB 2.5 L 140 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1752 S 7533927339525001 S 7339520001282014 A101 282014 A101 282004 A101 282004 A101За KIA Sorento 2.5 L CRDI 20022007 Моторот : D4 CB 2.5 L 140 HPвода за ладење+масло за подмачкување Турбо ДизелПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbocompresseur GT1749V 454231-0004 турбо chra 454231-5007 турбополнач core кертриџ 028145702HX за Ауди А6 1.9 TDI (C5)

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заCHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN CHRA за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE CHRA за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN CHRA за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Turbolader GT1749V 454231-0005 турбо chra 454231-5005S турбополнач core кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) AHH / AFN / AVB

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заКертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE Кертриџ за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256 V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за МерцедесPKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A64709002801.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 7360885003 S 7360880003, 7360881 7360882 7360883, 7360884 7360885 7360886 7360887 7360888, 7360889 73608810, A6470900280 6470900280, CHRA за Гарет GT2256 VK, OM647 ДЕ ЛА 27, 216 CDI / 316 CDI / 416 CDI, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, Турбо CHRA Core КертриџУслови на продажба 1...

CT20 17201-54030 1720154030 турбополнач дихтунзи 17201 54030 CT20WCLD турбо за Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2L-Т 1985-1989

335.52 -17 % DEN 278.00

CT20 турбополнач Дел број : 1720154030 , 1720154030 турбо ,17201 54030 ОЕМ број : 1720154030 , CT20 WCLD турбополнач комплет Одговара за : Турбо gasketsfor Тојота Landcruiser ТД 63 Kw 86 HP 2 LТ 19851989Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 778400-0005 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009-

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 7784000005 За ЗемјиштеRover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 778400 7784005005 S / 7784005004 S / 7784005003 S, 7784000005 / 7784000004 / 7784000003, 7784005 7784004 7784003ОЕМ Број : LR029915 / LR013202 / LR056369 / AX2 Q6 K682 CB, AX2 Q6 K682 CAЌе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

127mm да 140mm 116mm to106mm Силикони Транзиција Спојка Турбо Интеркулер, Цевки, Црева Редуктор

DEN 792.00

метарТурбо Интеркулер Цевка Силикони Транзиција Спојка Црево Редуктор црвена сина боја црна1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 3 / 4 / 5 Ply Полиестер3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.