• Ново
ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

Оценка на клиентот:
DEN 5280.00
DEN 4013.00 -24 %

Износ
Залиха


ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256 V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280
1.Сите turbos се К18 материјал
2.Сите turbos е избалансиран
3.Имаме видови на turbos во парк
4.Имаме конкурентна цена
Турбополнач Дел Број : 736088-5003 S 736088-0003, 736088-1 736088-2 736088-3, 736088-4 736088-5 736088-6 736088-7 736088-8, 736088-9 736088-10, A6470900280 6470900280, CHRA за Гарет GT2256 VK, OM647 ДЕ ЛА 27, 216 CDI / 316 CDI / 416 CDI, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, Турбо CHRA Core Кертриџ
Услови на продажба 1. Тарифни / Царина ќе биде купувачот должност,но ние ќе напишам ниска вредност на фактура да ви помогне да се намали или избегне данок. 2. Ние само брод да се потврди превозот адреса со сите alipay исплати, и да ни обезбеди телефонски број за да можеме да ве контактираме во врска со вашата нарачка, ако е потребно. 3. Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција.Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од несоодветна инсталација или употреба. Така професионална инсталација е потребно. Превозот 1. Нормално нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата јасно. 2. Сите домашни нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ТНТ / EMS as default.Ако имате други барање,ве молиме слободно контактирајте со нас. 3. Превозот следење на број ќе се обезбедува откако цел е despatched.
Каде е мојот дел број? Бројот е обично се наоѓаат на компресор за домување на мали правоаголни дел на станбениот која е машински рамни или на метална ознака во прилог на домување. Од друга страна,ве молиме контактирајте со нас со твојот матичен број и ние ќе ви помогнат да се идентификуваат точни модели.
Како да се инсталира турбо правилно? Турбо инсталација е стручна работа, која не може да се направи во гаража или дворот со себе. Ве молиме бидете сигурни дека турбо ќе биде инсталиран од страна на професионален механичар. Нормално, вашиот механичар ќе ги провери стариот турбо е проблем, како што понекогаш турбо неуспехот не беше предизвикана од себе. Исто така го замени моторот за масло филтер е задолжително во турбо инсталација. Масло feed цевки треба да биде заменет, ако тоа е премногу стар, и ве молиме не заборавајте да го премиер турбо пред инсталацијата. Севкупно, има само 1 принцип во турбо инсталација"бидете сигурни дека се што е 100% чист

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
GT2256V
Frequence Опсег:
6470900280
Објектот Ширина:
15cm
Модел Година:
2016 година
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
К18 железо
Објектот Висина:
15cm
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
A6470900280
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Турбо Број 1 :
736088-0003
Турбо Број 2:
736088-5003S
O. Д. M број 1:
6470900280
O. Д. M број 2:
A6470900280
Турбо Модел :
GT22 GT2256V
Автомобил:
за Мерцедес Спринтер јас 416 CDI
информации:
2686 кзм
моќта 1:
156HP
клучни зборови 1:
турбо core собрание
клучен збор 2:
Кертриџ турбополнач

Производи во категоријата

Турбо Електронски Actuator BV43 0168 53039700168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4D20 2.0 L

5025.12 -10 % DEN 4523.00

НОВИТЕ Турбо Електронски Actuator на BV43 53039700168 53039880168 1118100ED01 A Турбина Турбополнач За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Објект е 100% Сосема НовМодел : BV43Дел Број : 53039700168 5303988016853039700168 53039880168ОЕМ Број : 1118100ED01 A 1118100 ED01 A Одговара За : Апликацијата Возило : За Кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 2.0 LПримена на моторот : H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Ладење : Масло за ладење Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна - за Фолксваген jetta mk5

1775.52 -15 % DEN 1509.00

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна за "Фолксваген" jetta mk5Цртичка воздухот се пропустливи за jetta mk5 Левата страна воздухот се пропустливи само се Вклопуваат и лево и право рака вози модели Десната страна воздухот се пропустливи се продаваат одделно

Turbolader GT1749V 454231-0005 турбо chra 454231-5005S турбополнач core кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) AHH / AFN / AVB

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заКертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE Кертриџ за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 778400-0005 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009-

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Турбополнач кертриџ core избалансирани нови 778400 7784000005 За ЗемјиштеRover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 180 KW 245 КС 2009Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 778400 7784005005 S / 7784005004 S / 7784005003 S, 7784000005 / 7784000004 / 7784000003, 7784005 7784004 7784003ОЕМ Број : LR029915 / LR013202 / LR056369 / AX2 Q6 K682 CB, AX2 Q6 K682 CAЌе одговара на следните модели : Услови на продажба 1...

GT1746V Турбополнач CHRA 761618 760680 13900-67JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9Q 264 130 КС

DEN 3936.00

GT1746 V Турбополнач CHRA 761618 760680 1390067 JH1 8200735758 Турбо кертриџ за Suzuki Vitara 1.9 DDIS / Гранд F9 Q 264 130 КС со заптивкаНа Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број 1 : 7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A / 7606805005 S / 7606800005 / 7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 JH1 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200735758 / 1390067 JH1 / 13900 67 JH1 / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 / 760680 5005 S / 760680 0005 / 760680 0004 / 760680 0003 / 760680 0002 / 13900 67 JG1 / 761618 5003 S / 761618 0003 / 761618 0002 / 761618 0001Дел број и OEM број 1 : 7616181 / 7616182 / 7616183 / 7616184 / 7616185 / 7616186 / 7616187 / 7616188 / 761618 / 7606801 / 7606802 / 7606803 / 7606804 / 7606805 / 7606806 / 7606807 / 7606808 / 7606809 / 76068010 / 760680Оваа CHRA ЌЕ ОДГОВАРА : Дел број се Направи Модел Година на Моторот Hp Cc7606805005 S / 7606800005 / 7606800004 / 7606800003 / 7606800002 / 1390067 JG1 / 8200781610 / 8200506509 B / 8200683856 / 8200732948 A Suzuki Grand Vitara 01 / 2007 F9 Q 264 130 КС 1900 кзм7616185003 S / 7616180003 / 7616180002 / 7616180001 / 1390067 J HI / 8200735758 / 8200683849 / A8200412717 suzuki Vitara 1.9 DDIS 01 / 2006 F9 Q 264266 130 КС 1870 кзмПлаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

Бесплатен превозот Универзална Магнетни Нафта Гас гориво fuelsaver saver Перформанси Камиони Автомобили Сина 2015 Година Нови Гориво Saver автомобил Economizer

DEN 623.52

Погодни За : Универзална Одговара За Сите Возила Работи На Бензин Или Дизел Мотори Спецификации : SKU : A03001BL Состојба : Сосема Нов и Unuse Димензии : 6 x 4.1 cm / 2.36" x 1.61" (LW) Дупка со Дијаметар : 1.7 cm / 0.67" Тежина : 0.112 kgКарактеристики : Зголемување На Моторот Живот...

TD05-20G TD05 20G TD05-20G-8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450HP СЛОБОДНИ Дихтунзи цевка фитинг

12119.52 -10 % DEN 10908.00

НАЈДОБРИТЕ 100% НОВ TD0520 G TD05 20 G TD0520 G8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450 HP со Сите дихтунзи и Монтирање цевкиМАКС HP : 450 HP ТурбополначОбјектот е 100% Сосема НовTD05 20 G TD0520 G8 турбополначТурбина Тркала : 49 / 56mm 6 / 6Комп...

Турбо Кертриџ CHRA Core GTA2052VK 752610 752610-0009 752610-0015 1219310 За Land Rover Defender Транзит VI V348 Duratorq 2.4 L

4559.52 -10 % DEN 4104.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 7526107526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL 6 C1 Q6 K682 EJ 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 LR018396 LR018497 LR010138 LR021013 LR012858 LR008203За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 2006 За Ford Transit VI 2.4 TDCi 103 Kw Пума 2006 За ЗемјиштеRover Defender 2.4 TDCi 105 Kw Пума 2006 Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

турбо кертриџ 720855-0001 720855-0002 720855-1 720855-2 720855-3 720855-4 720855-5 720855-6 720855-7 за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН ШКОДА

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7208550001 7208550002 7208551 7208552 7208553 7208554 7208555 7208556 7208557 за Doge џип АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА"Материјал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМ-Z450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево

DEN 1056.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI RMZ450 РМZ450 RMZ 450 2006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

K04 Турбополнач 53049880001 53049700001 турбо 1113104 1057139 914F6K682AG Турбина за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw - 100 HP FT

10512.00 -17 % DEN 8725.00

Модел : K04 Турбополнач Дел број : 53049880001 , 53049700001 турбо полнач ОЕМ број : 1113104 , 1057139 , 914 F6 K682 AG , 914 F6 K682 AF , 914 F6 K682 AB , 6611235 турбина Одговара за : Turbo за Ford Transit IV 2.5 TD 74 Kw 100 HP ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 EC 1991Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

ТУРБО Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27800 49135-07301 49135-07100 49135-07300 За HYUNDAI Santa Fe 2006 - D4EB D4EB-V 2.2 L CRDi

5005.92 -9 % DEN 4555.00

НАЈДОБРИ TURBO C artridge CHRA Јадрото на TF035 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 4913507302 4913507301 4913507300 4913507100 2823127800 Турбополнач За HYUNDAI Santa Fe 200509 Мотор D4 EB 2.2 L CRDi 150 HP 100% Нов Турбо модел : TF035 TF035 VNT TFO35 HM TF035 VGK Дел Број : 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 4913507302 4913507300 4913507100 4913507301 49135 07302 49135 07300 49135 07100 49135 07301 ОЕМ Број : 2823127800 2823127800 28231 27800 (Ова Турбо CHRA е Различна од 2823127810 4913507310 Турбо CHRA ) Апликација автомобили : За HYUNDAI Santa Fe 2.2 CRDi D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP 200509 Моторот : D4 EB D4 EBV 2.2 L 150 HP Кул : Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Модел TF035 VNT, TFO35 HM, TF035 HL10 GK23ВФ OE број 2823127800, 2823127800 Дел Број 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Претходната Верзија 4913507300 4913507100 4913507302 4913507301 Година 20062009 Опис За Hyundai Santa Fe CRDi, 2.2 L Мотор D4 EB, D4 EBV, 2.2 VGT CM Евро3 [МТ] Зафатнина 2.2 L, 2188 кзм Дизел Гориво KW 150 HP Заменува Со 4913507310, 4913507312 Производителот За Мицубиши Апликации За Hyundai Santa Fe CRDi D4 EBV Година 20062009Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо Кертриџ CHRA TF035HL 49135-05671 49135-05610 779549807 За BMW 120D E87 320D E90 E91 M47TU2D20 M47T N47D20C 2.0 L

4876.32 -9 % DEN 4438.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505660 Турбополнач За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 200407 M47 TU2 D20 M47 T 2.0 L D 163 HP НОВИ Турбо модел : GTF035 TF035 HL Дел Број : 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505671 4913505670 4913505660 4913505650 4913505651 49 S3505671 ОЕМ Број : 779549907 1165779549907 7795499 K 4716166 7795498779549807 1165779549807 7795499 K10 7795498 J09 11657795498 J09 779549911654716166 11657795499 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795498 7795499 779549807 1165795499 11657795499 K 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 11654716166 11657795499 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 49135 TF035 49135 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 4716166 7795498 7795498 D704 7795498 J09 7795499 7795499 K 779549807 779549907 1165795499 11654716166 11657795498 11657795498 D704 11657795498 J09 11657795499 11657795499 K 1165779549807 1165779549907 Апликација Автомобил : За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 2.0 L D 2004 до 2007 година Моторот : M47 T M47 TU2 D20 M47 TUe2ОЛ M47 N204 D4 N47 D20 A N47 D20 C 2.0 L Капацитет : 1995 КЗМ Повеќе Примена : За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE Мотор 200407 За BMW 120 d (E87) Mrz 2003 до Dez 2006 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Февруари 2004 година на Dez 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Септември 2005 до Септември 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 110 Kw Турбо Модел TF035 HL6 B13 TB / ВФ Дел Број 4913505671 Претходната Верзија 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 OE број 7795499, 11657795499, 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09, 11654716166, 4716166, 7795498, 7795498 D704, 11657795498, 11657795498 D704, 779549807, 1165779549807, 7795499 K, 7795499 K10 Опис За BMW 120 d (E87), 320 D (E90 / E91) Мотор M47 TU2 D20, M47 TUe2ОЛ, M47 N204 D4 / N47 D20 A, N47 D20 C Капацитет 2.0 L,1995 кзм Гориво Дизел Моќ 120 / 163 HP Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Апликации : За BMW 320 D, 320 D М Спорт 200507 За BMW 320 D E90 / E91 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HP 200407 За BMW 120 D E87 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 750080-5018S 750080-0016 750080-0015 750080-0013 За BMW 525 Г E60 E61 525D 03-07 M57D25 177HP

6719.52 -9 % DEN 6115.00

Опис на производот НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 11657791758 7791758 Турбополнач За BMW 525 Г E60 E61 525 D 20032007 година Мотор M57 D25 177 HP Модел : 750080 НОВИ Турбополнач CHRA Дел Број : 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 750080 5018 S 750080 0016 750080 0015 750080 0013 750080 0007 750080 0001 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 7500801 7500802 7500803 7500804 7500805 7500806 7500807 7500808 7500809 75008010 75008011 75008012 75008013 75008014 75008015 75008016 75008017 75008018 75008019 ОЕМ Број : 11657791758 7791758 Апликација возило : За BMW 525 D (E60 E61) 20032007 година Апликација моторот : M57 D25 177 HP==================Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

Турбо GT2056V 765155 765155-0004 743507-0009 757608-0001 За Мерцедес 218CDI 318CDI 418CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639

22415.52 -10 % DEN 20174.00

Турбо Турбополнач, без EActuator на GT2056 V 765155 765156 7651554 7651557 7651558 7651563 7651564 7651567 7651550004 7651550007 7651550008 7651560003 7651560004 7651560007 7435070009 7576085001 S 7435075009 S 7576080001 68037207 AA 68019589 AA A6420901480 A6420900280 6420900780 A6420906180 A6420900180 A6420901580 A6420904880 A6420900680 A6420901180 A6420901980 Турбополнач За Мерцедес Спринтер Viano Вито C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 За Мерцедес Спринтер II 218 318 CDI 418 CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639 OM642 ДЕ ЛА ЕВРА4 2004 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : GT2056 V 765155 7651567651554 7651557 7651558 7651563 7651564 76515677651550004 7651550007 7651550008 7651560003 7651560004 7651560007 7435070009 7576085001 S 7435075009 S 757608000168037207 AA 68019589 AA A6420901480 A6420900280 6420900780A6420906180 A6420900180 A6420901580 A6420904880 A6420900680 A6420901180 A6420901980За Мерцедес Viano Вито 120 CDI C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 3.0 L За Мерцедес Спринтер II 218 318 CDI 418 CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639 Мотор OM642 ДЕ ЛА ЕВРА4 2004 3.0 L==== Ова не содржат електронски Actuator...

Турбо кертриџ chra Core TF035HL 49135-05671 49135-05670 49135-05620 За BMW 120D E87 320D E90 E91 03-06 M47TU M47TU2D20 2.0 L

5193.12 -10 % DEN 4674.00

Турбо кертриџ chra Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200306 M47 TU M47 TU2 D20 2.0 L 163 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HL4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 4913505641 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 491350564111657795499 779549807 1165779549807 7795499 K 7795499 K10 11654716166 4716166 7795498 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795499 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09 116577954499 1165795499 11657795499 KЗа BMW 120 D (E87) 320 D(E90 E91) 2.0 L D 20032006 Моторот : M47 TU2 D20 2.0 L D 163 HPАпликации : Од 2004 до 2007 година За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE МоторОд 2004 до 2007 година За BMW 320 D (E90 / E91)160 КС) Со M47 TUE МоторЗа BMW 320 D, 320 D M SportПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

турбо кертриџ 756062-0003 756062-0002 756062-0001 03G253019H 03G253019HX 03G253019HV 03G253014J 03G253010H за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7560620003 7560620002 7560620001 03 G253019 H 03 G253019 HX 03 G253019 HV 03 G253014 J 03 G253010 H за АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА" DOGE ЏИПМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

Турбо GT2056V 765155 765156 765155-0004 За Мерцедес Бенц Спринтер Viano Вито C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 OM642 ЕУ-4 3.0 L

28477.92 -10 % DEN 25630.00

Турбо Турбополнач со EActuator на GT2056 V 765155 765156 7651554 7651557 7651558 7651563 7651564 7651567 7651550004 7651550007 7651550008 7651560003 7651560004 7651560007 7435070009 7576085001 S 7435075009 S 7576080001 68037207 AA 68019589 AA A6420901480 A6420900280 6420900780 A6420906180 A6420900180 A6420901580 A6420904880 A6420900680 A6420901180 A6420901980 Турбополнач За Мерцедес Спринтер Viano Вито C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 За Мерцедес Спринтер II 218 318 CDI 418 CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639 OM642 ДЕ ЛА ЕВРА4 2004 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : GT2056 V 765155 7651567651554 7651557 7651558 7651563 7651564 76515677651550004 7651550007 7651550008 7651560003 7651560004 7651560007 7435070009 7576085001 S 7435075009 S 757608000168037207 AA 68019589 AA A6420901480 A6420900280 6420900780A6420906180 A6420900180 A6420901580 A6420904880 A6420900680 A6420901180 A6420901980За Мерцедес Viano Вито 120 CDI C320 E320 E280 G280 M320 R320 R280 3.0 L За Мерцедес Спринтер II 218 318 CDI 418 CDI 518 CDI W203 W211 W461 W164 W251 W639 Мотор OM642 ДЕ ЛА ЕВРА4 2004 3.0 LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

K0422-882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX-7 2.3 MZR DISI ЕУ 191Kw 2005 - турбополнач core K0422-882 L3K913700F

5280.00 -24 % DEN 4013.00

K0422882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI ЕУ 191 Kw 2005 турбополнач core K0422882 L3 K913700 F ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : K0422882ОЕМ Број : L3 K913700 F L3 M713700 C1.За Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI DISI ЕУУслови на продажба 1...

Слободен Брод TD04 49177-02510 49177-02511 MD155984 Масло C Турбо Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 4D56Q 2.5 L

14879.52 -10 % DEN 13392.00

Бесплатен Превозот TD04 TD0411 G04 4917702510 4917702511 MD155984 Турбо Турбина Турбополнач За МИЦУБИШИ MONTERO L200 L300 L400 PAJERO 1991 Мотор 4 D56 Q 2.5 L DОбјектот е 100% Сосема НовTD0411 G04 ТурбополначДел Број : 4917702510 4917702511ОЕМ Број : MD187211 MD155984Турбо Модел TD04, TDO411 G / 4 Дел Број 4917702510 OE Број MD155984 CHRA 4917708110 Опис За Мицубиши Pajero Montero 4 D56 Q Мотор 4 D56 Q, 4 D56 QDOM 2.5 L Зафатнина Од 2.5 L Имајќи Домување 4917725100 Турбина Тркала 4917730120 Комп...

ТУРБО GT20 710641 710641-5003S 710641-0001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANG-YONG Rexton OM662 2002-06 2.9 L ТД 88KW

18479.52 -9 % DEN 16816.00

Најдобри ТУРБО GT20 710641 7106415003 S 7106410001 A6620903280 A6620903880 Турбополнач За SSANGYONG Rexton OM662 200206 2.9 L ТД 88 KW НОВИТурбо модел : GT20Дел Број : 7106415003 S 7106410001 7106410002 7106410003ОЕМ Број : A6620903280 A6620903880 6620903280 6620903880Апликацијата Автомобили : За SSANG YONG За SSANGYONG Rexton 200206 2.9 L ТД 88 KWМоторот : OM662 2.9 L ТД 88 KWПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

TB2527 турбо полнач 452022 465941 турбина 1441122J04 1441122J02 1441122J01 за Nissan Patrol 2.8 ТД 115 КС RD28T 160/GR-Y60/260

11472.00 -17 % DEN 9522.00

Модел : TB2527 4520220001 , 4659410005 , 452022 турбо полнач , 465941 турбина Дел број : 1441122 J04 турбо полнач , 1441122 J02 турбина , 1441122 J01 , 14411 G9900 турбо , 1441122 J04 , 1441122 J02 , 1441122 J01 , 14411G9900 Одговара за : Turbo за Nissan Patrol 2.8 ТД 85 Kw 115 КС RD28 T 160 / GRY60 / 260 19821998Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G-049 G-49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L

10031.52 -10 % DEN 9028.00

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G049 G49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6 NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR 6 NW009228 G49 G49 G0496 NW009228730314За Мерцедес Бенz E91 3.0 TDI LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Слободен Брод RHF3 CK40 VD410096 1G491-17012 1G491-17010 Турбо За Kubota Багер PC56-7 За Bobcat Трактор 4D87 V2403-M-T-Z3B

15839.52 -10 % DEN 14256.00

100% НОВ Бесплатен Превозот RHF3 CK40 VA410164 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Турбополнач За Kubota Трактор Багер PC567 Мотор 4 D87 V2403MTZ3 BОбјектот е 100% Сосема НовRHF3 турбополначДел Број : VSPEC CK40 VA410164 ОЕМ Број : 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Турбо Модел RHF3 Дел Број VA410164 VSPEC CK40 OE Број 1 G49117011 1 G49117012 1 G49117010 Производителот Дел Број VD410096 Опис За Kubota PC567 Различни Дизел Изградба Трактор Багер Мотор 4 D87, V2403MTZ3 B Гориво Дизел АпликацииЗа Kubota PC567За Bobcat Трактор Различни 4 D87 V2403MTZ3 B Одговара За : Возило : За KUBOTA Трактор Багер PC567 Различни ИзградбаМотор : 4 D87 V2403MTZ3 B Масло за Ладење турбо Дизел Ладење : Масло за Ладење или Масло за подмачкување САМО Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

K03-005 K04-0015 K03-0029 турбо wastegate actuator 53039880005 53039700005 058145703N 06A145703B турбина 53049880015 53049700015

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Турбо модел K03005 , K03029 , K04015 Турбо број : 53039880005 , 53039700005 , 53039700029 , 53039880029 , 53039880005 , 53039700005 , 53039700029 , 53039880029 , 53049880015 ОЕМ број : 058145703 E , 058145703 LV , 058145703 LX , 058145703 L , 058145703 H , 058145703 J , 058145703 JX , 058145703 JV , 058145703 N , 06 A145703 B Мотор модел : 1.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19951998 година 150 HP AEB 2.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19971998 година 180 HP AJL 3.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 19971999 година 150 HP AEB 4.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 1997 година 180 HP AJL 5.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat Б5 1,8 Т 19962000 150 HP AEB 1.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19981999 година 150 HP АПУ / КОВЧЕГОТ 2.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б6) 20022005 година 163 HP BFB 3.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 1998 година 150 HP АПУ / КОВЧЕГОТ 4.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat Б5 1,8 Т 19962000 година АПУ / КОВЧЕГОТ 5.Турбо actuator за Seat Exeo 1.8 Т CFMA 1781ccm 110 KW 150 HP Јан.2009 до Јули.2010Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

CNSPEED Универзална Филтер за Воздух 3 инчен 76mm Внесувањето Воздух Филтер Висина Висок Проток на Конус Ладен Воздух Доза Перформанси YC100926

182.40 -25 % DEN 137.00

Универзална Филтер за Воздух 3" инчен 76mm Внесувањето Воздух Филтер Висина Висок Проток на Конус Ладен Воздух Доза Перформанси на Овој висок квалитет на Филтер за Воздух ќе ви помогне да се подготви повеќе воздух во вашиот мотор...

KP35 турбо полнач 54359980029 54359700029 турбина 54359880012 8200478276 за Рено Модус 1.5 dCi 63 Kw - 86 HP K9K 2004-

11952.00 -17 % DEN 9920.00

Модел : 54359980029 , 54359700029 турбина , 54359880012 , 54359700012 турбополнач , KP35 turbolader Дел број : 8200889694 , 8200392656 , 8200478276 , 7701476880 турбина Одговара за : Турбо за Dacia Логан 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2003 Турбо за "Рено" Clio III 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2005 Турбо за Рено Megane II 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2005 Турбо за "Рено" Модус 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2004 Турбо за "Рено" Сценски II 1.5 d Ci 63 Kw 86 HP K9 K 2003Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.