• Ново
K03 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 53 58 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 Шкода Бора Голф 00 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L

K03 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 53 58 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 Шкода Бора Голф 00 ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L

Оценка на клиентот:
DEN 11519.52
DEN 10368.00 -10 %

Износ
Залиха


K03-058 053 53039880053 53039880058 53039700053 53039700058 Турбо Турбополнач За Ауди А3 А4 "Шкода" Врвен Octavia Бора Голф 2000 - ARX ARZ 1.8 Т 1.8 L 150 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
K03 K03-053 058
53039700053 53039880053 53039880058 53039700058
5303-970-0053 5303-988-0053 5303-988-0058 5303-970-0058
06 A145713 M 06 A145704 S 06 A145713 B
За AUDI A3 A4; "Шкода" Врвен Octavia; "ФОЛКСВАГЕН" Буба Бора Голф Моторот : ARX ARZ АУМ AVJ AWT 1.8 Т 150 HP 2000-
За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 2000-03 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 B За АУДИ А3 1.8 Т 150 HP Година : 2000-03 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S За АУДИ А3 Т Година : 2000 1.8 Т 150 HP K03 53039700053 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 2001-02 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145704 S За AUDI A4 1.8 Т 150 HP Година : 2001-02 1.8 L P 150 HP AVJ K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 - 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145713 B "ШКОДА" Врвен 1.8 Т 150 HP Година : 2002 Година - 1.8 L P 150 HP AWT K03 53039880058 06 A145704 S "ШКОДА" Octavia 1.8 Т 150 HP Година : 2000 - 1.8 L P 150 HP АУМ/ARX K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Буба 1.8 Т Година : 2001-09 1.8 ЛП 150 HP AVC/AWU K03 53039880058 06 A145713 B "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 Т Година : 2002-05 1.8 ЛП 150 HP AVC/AWU K03 53039880058 06 A145713 B ФОЛКСВАГЕН Голф GTI 150 HP Година : 2000-04 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145704 S ФОЛКСВАГЕН Голф GTI - 150 HP Година : 2000-04 1.8 L P 150 HP АУМ K03 53039880058 06 A145713 B
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Универзална
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Модел Година:
1999-2006
Објектот Должина:
29inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
8kg
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Висина:
28inch
Објектот Ширина:
28inch
Име На Модел:
K03 53039880053 53039880058 за Ауди А3 А4 Шкода ФОЛКСВАГЕН Бора Голф 1.8 Т
Име На Модел:
K03 K03-53 0058 Турбополнач Turbo
Автомобил модел:
За Ауди А3 А4 Шкода Врвен Octavia ФОЛКСВАГЕН Буба Бора Голф 1.8 Т 2000-
моторот моторот:
ARX ARZ АУМ AVJ AWT 1.8 Т 150HP
Дел Бр.:
53039700053 53039880053 53039880058 53039700058
ОЕМ Бр.:
06A145713M 06A145704S 06A145713B
Дел Број:
5303-970-0053 5303-988-0053 5303-988-0058 5303-970-0058
Дел Број.:
5303 970 0053 5303 988 0053 5303 988 0058 5303 970 0058
is_customized:
Yes
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо

Производи во категоријата

Турбо Кертриџ CHRA Core GTA2052VK 752610 752610-0009 752610-0015 1219310 За Land Rover Defender Транзит VI V348 Duratorq 2.4 L

4559.52 -10 % DEN 4104.00

Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 7526107526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL 6 C1 Q6 K682 EJ 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 LR018396 LR018497 LR010138 LR021013 LR012858 LR008203За Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi 2006 За Ford Transit VI 2.4 TDCi 103 Kw Пума 2006 За ЗемјиштеRover Defender 2.4 TDCi 105 Kw Пума 2006 Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

ТУРБО GT1749V 701855 701855-5005S 701855-0004 701855-0002 028145702P За Форд Галакси Alhambra ФОЛКСВАГЕН Sharan AFN AUY ASV AVG 1.9 TDI L

15335.52 -9 % DEN 13956.00

НАЈДОБРИ ТУРБО GT1749 V 7018555006 S 701855 7018555005 S 7018550004 7018550002 7018550006 7018550001 7018550003 7018550005 028145702 P 028145702 S 028145702 E 95 VW9 G438 BA Турбополнач за Форд Галакси за Seat Alhambra "ФОЛКСВАГЕН" Sharan AFN AUY AVG ASV 1.9 L TDI 110 HP НОВИТурбо модел : GT1749 V 701855Дел Број : 7018555006 S 7018555005 S 7018550004 70185500027018550001 7018550003 7018550005 7018550006ОЕМ Број : 028145702 S 028145702 SX 028145702 SV 1094742 028145702 P028145702 SV500 028145702 E 95 VW9 G438 BAАпликацијата Автомобили : За Форд Галакси,за Seat Alhambra / IbizaЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI LМоторот : AFN AUY ASV AVG 1.9 L TDI 110 HPТурбо Модел GT1749 V (S1) Дел Број 7018555006 S Претходната Верзија 7018550002 7018550004 7018550006 OE број 028145702 S 028145702 SV500 95 VW9 G438 CA 1094743 Година 19992005 Опис За Seat Alhambra За "Фолксваген" Sharan Автомобили Мотор PD UI TDI 110 Зафатнина 1.9 L KW 85 / 110 ВРТЕЖИ во минута Max 4250 Гориво Дизел Апликации 199903 За Форд Галакси автомобил со PD UI TDI 110 Мотор 199903 За Seat Alhambra Автомобил со PD UI TDI 110 Мотор 199903 За "Фолксваген" Sharan Автомобил со PD UI TDI 110 Моторот На ФОЛКСВАГЕН SHARAN TDI 1997 1.9 / 4 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1997 AFN 1.9 TDI 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1998 1.9 / 4 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 1999 AVG 1.9 TDI 115 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 110 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 / 4 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN TDI 2003 1.9 / 4 115 HPза "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 199700 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 199700 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPЗа "ФОЛКСВАГЕН" Sharan TDI 200002 AUY 1.9 L D 115 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 1997 1.9 / 4 110 HPза ФОРД ГАЛАКСИ 1998 TDI 1.9 L DI 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 2003 1.9 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ 2003 1.9 / 4 110 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ TDi 2003 AFN 1.9 L D 109 HPЗа ФОРД ГАЛАКСИ TDi 1997 AFN 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra 1997 AFN 1.9 TDI 110 HPSEAT Alhambra 1999 ЗНМ 1.9 TDI 115 HPSEAT Alhambra Tdi 2000 AUY 1.9 L D 115 HPSEAT Alhambra Tdi 1997 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 1999 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 115 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 / 4 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2003 1.9 / 4 115 HPSEAT Alhambra Tdi 199800 AFN / AVG 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra Tdi 199700 AFN 1.9 L D 110 HPSEAT Alhambra Tdi 2000 AUY 1.9 L D 115 HPSEAT Ibiza TDI 199902 ASV 1.9 L D 110 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо Кертриџ CHRA TF035HL 49135-05671 49135-05610 779549807 За BMW 120D E87 320D E90 E91 M47TU2D20 M47T N47D20C 2.0 L

4876.32 -9 % DEN 4438.00

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505660 Турбополнач За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 200407 M47 TU2 D20 M47 T 2.0 L D 163 HP НОВИ Турбо модел : GTF035 TF035 HL Дел Број : 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505671 4913505670 4913505660 4913505650 4913505651 49 S3505671 ОЕМ Број : 779549907 1165779549907 7795499 K 4716166 7795498779549807 1165779549807 7795499 K10 7795498 J09 11657795498 J09 779549911654716166 11657795499 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795498 7795499 779549807 1165795499 11657795499 K 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 11654716166 11657795499 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 49135 TF035 49135 4913505610 4913505620 4913505640 4913505641 4913505650 4913505651 4913505670 4913505671 4716166 7795498 7795498 D704 7795498 J09 7795499 7795499 K 779549807 779549907 1165795499 11654716166 11657795498 11657795498 D704 11657795498 J09 11657795499 11657795499 K 1165779549807 1165779549907 Апликација Автомобил : За BMW 120 D E87 320 D E90 E91 2.0 L D 2004 до 2007 година Моторот : M47 T M47 TU2 D20 M47 TUe2ОЛ M47 N204 D4 N47 D20 A N47 D20 C 2.0 L Капацитет : 1995 КЗМ Повеќе Примена : За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE Мотор 200407 За BMW 120 d (E87) Mrz 2003 до Dez 2006 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Февруари 2004 година на Dez 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 120 Kw За BMW 320 d (E90 / E91) Септември 2005 до Септември 2007 M47 TU2 D20 1995ccm 110 Kw Турбо Модел TF035 HL6 B13 TB / ВФ Дел Број 4913505671 Претходната Верзија 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 OE број 7795499, 11657795499, 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09, 11654716166, 4716166, 7795498, 7795498 D704, 11657795498, 11657795498 D704, 779549807, 1165779549807, 7795499 K, 7795499 K10 Опис За BMW 120 d (E87), 320 D (E90 / E91) Мотор M47 TU2 D20, M47 TUe2ОЛ, M47 N204 D4 / N47 D20 A, N47 D20 C Капацитет 2.0 L,1995 кзм Гориво Дизел Моќ 120 / 163 HP Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Апликации : За BMW 320 D, 320 D М Спорт 200507 За BMW 320 D E90 / E91 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HP 200407 За BMW 120 D E87 M47 TUE Моторот 2.0 L 160 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

TD05-20G TD05 20G TD05-20G-8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450HP СЛОБОДНИ Дихтунзи цевка фитинг

12119.52 -10 % DEN 10908.00

НАЈДОБРИТЕ 100% НОВ TD0520 G TD05 20 G TD0520 G8 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Impreza WRX СПИ EJ20 EJ25 2.0 L MAX HP 450 HP со Сите дихтунзи и Монтирање цевкиМАКС HP : 450 HP ТурбополначОбјектот е 100% Сосема НовTD05 20 G TD0520 G8 турбополначТурбина Тркала : 49 / 56mm 6 / 6Комп...

турбо кертриџ 756062-0003 756062-0002 756062-0001 03G253019H 03G253019HX 03G253019HV 03G253014J 03G253010H за АУДИ СЕДИШТЕ ФОЛКСВАГЕН

4800.00 -23 % DEN 3696.00

турбо кертриџ 7560620003 7560620002 7560620001 03 G253019 H 03 G253019 HX 03 G253019 HV 03 G253014 J 03 G253010 H за АУДИ СЕДИШТЕ "ФОЛКСВАГЕН ""ШКОДА" DOGE ЏИПМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел no...

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за Мерцедес-PKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A6470900280

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБО ПОЛНАЧОТ КОЛЕКЦИИ ГАРЕТ GT2256 V 736088 ТУРБОПОЛНАЧ CORE CHRA за МерцедесPKW Спринтер јас 416 CDI ОЕМ 6470900280 A64709002801.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 7360885003 S 7360880003, 7360881 7360882 7360883, 7360884 7360885 7360886 7360887 7360888, 7360889 73608810, A6470900280 6470900280, CHRA за Гарет GT2256 VK, OM647 ДЕ ЛА 27, 216 CDI / 316 CDI / 416 CDI, Турбополнач CHRA Core Кертриџ, Турбо CHRA Core КертриџУслови на продажба 1...

Turbolader GT1749V 454231-0005 турбо chra 454231-5005S турбополнач core кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) AHH / AFN / AVB

5280.00 -24 % DEN 4013.00

ТУРБОПОЛНАЧ ДЕЛ НЕ 4542315007 S, 4542319007 S , 4542315005 S , 4542310005 , 4542310004 , 4542310003 , 4542310001 ОЕМ ДЕЛ НЕ 028145702 H , 028145702 HX , 028145702 HVЌе одговара заКертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за Ауди А4 1.9 TDI (Б6) Мотор : AVB, BKE Кертриџ за Ауди А6 1.9 TDI (C5) Мотор : AHH / AFN Кертриџ за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AHH / AFN.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

Турбо Електронски Actuator BV43 0168 53039700168 53039880168 1118100-ED01A 1118100ED01A За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4D20 2.0 L

5025.12 -10 % DEN 4523.00

НОВИТЕ Турбо Електронски Actuator на BV43 53039700168 53039880168 1118100ED01 A Турбина Турбополнач За кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Објект е 100% Сосема НовМодел : BV43Дел Број : 53039700168 5303988016853039700168 53039880168ОЕМ Број : 1118100ED01 A 1118100 ED01 A Одговара За : Апликацијата Возило : За Кинескиот Ѕид Лебди H5 2.0 T 2.0 LПримена на моторот : H5 2.0 T 4 D20 2.0 L Ладење : Масло за ладење Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G-049 G-49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L

10031.52 -10 % DEN 9028.00

Турбо ACTUATOR Електронски G049 G49 G049 G49 Hella ЕЛЕКТРОНСКИ ЗГОЛЕМИ Турбо ACTUATOR 6 NW009228 73031 730314 За BMW E91 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR 6 NW009228 G49 G49 G0496 NW009228730314За Мерцедес Бенz E91 3.0 TDI LПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

K03-005 K04-0015 K03-0029 турбо wastegate actuator 53039880005 53039700005 058145703N 06A145703B турбина 53049880015 53049700015

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Турбо модел K03005 , K03029 , K04015 Турбо број : 53039880005 , 53039700005 , 53039700029 , 53039880029 , 53039880005 , 53039700005 , 53039700029 , 53039880029 , 53049880015 ОЕМ број : 058145703 E , 058145703 LV , 058145703 LX , 058145703 L , 058145703 H , 058145703 J , 058145703 JX , 058145703 JV , 058145703 N , 06 A145703 B Мотор модел : 1.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19951998 година 150 HP AEB 2.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19971998 година 180 HP AJL 3.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 19971999 година 150 HP AEB 4.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 1997 година 180 HP AJL 5.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat Б5 1,8 Т 19962000 150 HP AEB 1.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б5) 19981999 година 150 HP АПУ / КОВЧЕГОТ 2.Турбо actuator за Audi A4 1,8 Т (Б6) 20022005 година 163 HP BFB 3.Турбо actuator за Ауди А6 1,8 Т (C5) 1998 година 150 HP АПУ / КОВЧЕГОТ 4.Турбо actuator за "Фолксваген" Passat Б5 1,8 Т 19962000 година АПУ / КОВЧЕГОТ 5.Турбо actuator за Seat Exeo 1.8 Т CFMA 1781ccm 110 KW 150 HP Јан.2009 до Јули.2010Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна - за Фолксваген jetta mk5

1775.52 -15 % DEN 1509.00

Цртичка одбор на воздухот се пропустливи левата страна за "Фолксваген" jetta mk5Цртичка воздухот се пропустливи за jetta mk5 Левата страна воздухот се пропустливи само се Вклопуваат и лево и право рака вози модели Десната страна воздухот се пропустливи се продаваат одделно

ТУРБО кертриџ CHRA core GTB1649V 757886-0003 757886 28231-27400 За KIA Sportage II За Hyundai Tucson 05 - D4EA -V 2.0 L CRDi

6215.52 -9 % DEN 5656.00

НАЈДОБАР Квалитет Турбина ТУРБО кертриџ CHRA јадрото На Турбополнач GTB1649 V 7578860003 2823127400 757886 За KIA Sportage II 2005 ;За Hyundai Tucson 20062009 Мотор D4 EA 2.0 L CRDi 2005 140 HP НОВИТурбо модел : GTB1649 VДел Број : 7578865003 S 7578860003ОЕМ Број : 2823127400 2823127400Апликацијата Автомобили : за KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA 2005;За Hyundai Tucson 2.0 CRDi D4 EA 20052009Моторот : D4 EA D4 EAV еуро 4 2.0 L CRDi 103 KW 140 HPОбјектот Тежина : 7 килограмиДел Број 7578865004 S Претходната Верзија 7578860004 OE број 2823127450 / 2823127450 CHRA N / A Година 2005 Опис За Hyundai / За KIA Турбо Модел GTB1649 V Зафатнина 2.0 L 4 cyl 2000 кзм 103 / 140 HP KW 103 / 140 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Мотор D4 EA CRDi (делта) 10 (silon) 105 A / R VNT3 Апликации 2005 За Hyundai Sonata 2.0 CRDi Мотор D4 EA 2005 За KIA Magentis 2.0 CRDi Мотор D4 EA Повеќе Апликација : За KIA Sportage II CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа KIA Sportage II 2.0 CRDi D4 EA Еуро 4 2005 140 HPЗа KIA Magentis 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа KIA Ceed 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа KIA Carens II 2.0 CRDi ЕД EF 20022006 140 HPЗа KIA Sportage CRDi 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPза KIA Sportage CRDi 2006 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Sonata 2.0 CRDi D4 EA 2005 140 HPЗа HYUNDAI Santa Fe 2.0 CRDi ЕД EF 2007 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPЗа HYUNDAI Tucson CRTD 2005 D4 EA 2.0 L Еуро 4 2.0 L D 140 HPЗа HYUNDAI Tucson CRDi 200609 D4 EAV Еуро 4 2.0 L D 138 HPПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

GT2556V турбо полнач actuator wastegate 454191 454191-5012S 454191-0009 турбина за BMW 730 d (E38) 193 HP M57 D30 6 Zyl.

1392.00 -17 % DEN 1155.00

Дел број : 4541915017 S , 4541919017 S , 4541915015 S , 4541919015 S , 4541915012 S , 4541910009 , 4541910007 , 4541913 / 6 , 454191 турбо actuator ОЕМ број : 11652248906 , 11652248907 , 11652247691 турбо полнач wasstegate Одговара за : Actuator за BMW 530 d (E39) 35 / 142 Kw 184 & 193 HP M57 D30 6 Zyl...

K0422-882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX-7 2.3 MZR DISI ЕУ 191Kw 2005 - турбополнач core K0422-882 L3K913700F

5280.00 -24 % DEN 4013.00

K0422882 кертриџ турбо CHRA за Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI ЕУ 191 Kw 2005 турбополнач core K0422882 L3 K913700 F ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : K0422882ОЕМ Број : L3 K913700 F L3 M713700 C1.За Mazda 3 / 6 / CX7 2.3 MZR DISI DISI ЕУУслови на продажба 1...

Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 750080-5018S 750080-0016 750080-0015 750080-0013 За BMW 525 Г E60 E61 525D 03-07 M57D25 177HP

6719.52 -9 % DEN 6115.00

Опис на производот НОВИ Турбо Кертриџ CHRA Core 750080 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 11657791758 7791758 Турбополнач За BMW 525 Г E60 E61 525 D 20032007 година Мотор M57 D25 177 HP Модел : 750080 НОВИ Турбополнач CHRA Дел Број : 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 750080 5018 S 750080 0016 750080 0015 750080 0013 750080 0007 750080 0001 7500805018 S 7500800016 7500800015 7500800013 7500800007 7500800001 7500801 7500802 7500803 7500804 7500805 7500806 7500807 7500808 7500809 75008010 75008011 75008012 75008013 75008014 75008015 75008016 75008017 75008018 75008019 ОЕМ Број : 11657791758 7791758 Апликација возило : За BMW 525 D (E60 E61) 20032007 година Апликација моторот : M57 D25 177 HP==================Превозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Турбо кертриџ chra Core TF035HL 49135-05671 49135-05670 49135-05620 За BMW 120D E87 320D E90 E91 03-06 M47TU M47TU2D20 2.0 L

5193.12 -10 % DEN 4674.00

Турбо кертриџ chra Јадрото на TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200306 M47 TU M47 TU2 D20 2.0 L 163 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 HL4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 4913505641 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505671 491350564111657795499 779549807 1165779549807 7795499 K 7795499 K10 11654716166 4716166 7795498 7795498 D704 11657795498 11657795498 D704 7795499 779549907 1165779549907 7795498 J09 11657795498 J09 116577954499 1165795499 11657795499 KЗа BMW 120 D (E87) 320 D(E90 E91) 2.0 L D 20032006 Моторот : M47 TU2 D20 2.0 L D 163 HPАпликации : Од 2004 до 2007 година За BMW 120 D (E87)160 КС) Со M47 TUE МоторОд 2004 до 2007 година За BMW 320 D (E90 / E91)160 КС) Со M47 TUE МоторЗа BMW 320 D, 320 D M SportПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за Опел Vectra C 1.9 CDTI 2004 - 2008 Z19DT 120 КС GT1749MV core собранието 755042

5280.00 -24 % DEN 4013.00

Делови од турбина избалансирани турбо кертриџ chra за "Опел" Vectra C 1.9 CDTI 2004 2008 Z19 DT 120 КС GT1749 MV core собранието 755042 Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 7678355001 S 7550425003 S 7550425002 S 7553730001, 7678355001 S 7553731, 7528140001 7400800002, 7528141 7400802, 740080, 752814, 767835, 55195787 55193105 55205179 93192073, 93183681 55196858 5860031 860074Croma,Stilo,Astra,Vectra,Zafira,Signum,Моторот : Z19 DT 1.9 ТД 120 HP 2004Услови на продажба 1...

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125SX / 200SX 2003-2006 Радијатор Црево

DEN 1176.00

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за KTM 125 SX / 200 SX 20032006 Радијатор Црево1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 2 / 3 Polyester3...

TB2527 турбо полнач 452022 465941 турбина 1441122J04 1441122J02 1441122J01 за Nissan Patrol 2.8 ТД 115 КС RD28T 160/GR-Y60/260

11472.00 -17 % DEN 9522.00

Модел : TB2527 4520220001 , 4659410005 , 452022 турбо полнач , 465941 турбина Дел број : 1441122 J04 турбо полнач , 1441122 J02 турбина , 1441122 J01 , 14411 G9900 турбо , 1441122 J04 , 1441122 J02 , 1441122 J01 , 14411G9900 Одговара за : Turbo за Nissan Patrol 2.8 ТД 85 Kw 115 КС RD28 T 160 / GRY60 / 260 19821998Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

HOSINGTECH-за WRX Спи 04-07 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црна

1680.00 -5 % DEN 1596.00

HOSINGTECHза WRX Спи 0407 турбо зголеми интеркулер индукција цевка цевка црнаПука Притисок : 2 Mpa Работна Температура : 60°C до 260°CДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерСпецификите и Бенефиции : HOSINGTECH црево колекции се специјално дизајнирани за да директно го замени вашата Оригинална Опрема црева...

GTA2052GVK 765156 765156-0003 765156-0004 765156-0007 Електронски Турбо За Mercede Benz E L W203 W211 За JEEP Cherokee OM642 DE

31391.52 -10 % DEN 28252.00

Турбо GTA2052 GVK 765155 7651550009 7651555007 S 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Турбо Actuator За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 20032010 OM642 ДЕ ЛА 3.0 L W о електронски Actuator Овој модел само одговара за 765156 7651560003 7651560004 7651560007 со сензор на Температура на монтажа дупка Објект е 100% Сосема Нов GTA2052 GVK 765155 765156 турбополнач Со електронски actuator Дел Број : 7651555007 S 7435070009 7576085001 S 7651550004 7435075009 S 7576080001 7651550007 7651555004 S ОЕМ Број : 6420900280 A6420900280 A6420901480 6420901480 6420900780 6420904780 6420905980 A6420900780 A6420904780 A6420905980 Одговара За : Возило : За Мерцедес Бенц E280 E320 за Chrysler За JEEP Cherokee 2003 2006 Година За Jeep Grand Cherokee (ПОТ) со OM642 Мотор 2006 За Chrysler 300 C CRD со OM642 на Моторот за 2004 За Мерцедес Бенц C320 CDI со OM642 Мотор 2006 За Мерцедес Бенц 320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц E280 E320 CDI (211.220)(W211) OM642 200310 За Мерцедес Бенц CLS320 CDI со OM642 Мотор 200510 За Мерцедес Бенц R280 CDI, R320 CDI со OM642 Мотор 200610 За Мерцедес Бенц ML280 CDI, ML320 CDI со OM642 Моторот Моторот : OM642 ДЕ ЛА 3.0 L 200310 Турбополнач со електронски actuator Опис За Chrysler, За Dodge, За Џип, За Мерцедес Различни CHRA 7436490055 Турбо Модел GTA2052 GVK Мотор OM642, OM642 DELA, OM642 DE LA, OM642 Евро4 Зафатнина 3.0 L, 2987 кзм, V6 Цилиндри Моќ 135 / 140 / 150 / 165 / 160 / 218 / 225 HP Гориво Дизел Компресор Тркала 7843660001 Задната плоча 7300820002 Топлина shield Број 4437680003 Млазницата Прстен Собрание 7435950025 / 7040500013 / 7651550004Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.