• Ново
Змеј Мерач 52mm Stepper моторни Сребро надворешниот прстен Авто автомобил, мотоцикл Напон 8-18V 7 боја светла volts мерач Бесплатен превозот

Змеј Мерач 52mm Stepper моторни Сребро надворешниот прстен Авто автомобил, мотоцикл Напон 8-18V 7 боја светла volts мерач Бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 732.00

Износ
Залиха

Движење : stepper мотор Осветлување : 7 боја слободен избор Опис на Производот : Големина : 2 инчен колосек или 52 мм дијаметар Прирачник по англиски за Инсталација настава Универзална вклопат за повеќето автомобили Супер Висока Прецизност Тоа се движи од 8 до 18 V Volt Мерач Пакетот Вклучува : 1 X Volt Мерач 1 X Упатство На англиски јазик

Карактеристики

Производителот Дел Број:
Други
Материјал Тип:
Stepper Мотор
Објектот Висина:
52mm
Објектот Должина:
52mm
Објектот Тежина:
0.22kg
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
Други
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Ширина:
52mm
Audi Модел:
A4
Бренд Име:
ЗМЕЈ МЕРАЧ
Специјални Функции:
Предупредување
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
A4-Година:
До 2015

Производи во категоријата

Змеј мерач 52mm очила за сонце Дигитални Пушеле 20 LED Автомобил Мото 7.5-18V Volt метар Напон мерач Предупредување функција Бесплатен превозот

DEN 1007.04

Избрана За Производот : 1.Fitment : 12 V батерија автомобили и мотоциклиAnswer : ___________________________ Note : Digital Аналоген мерач100% Сосема нови во кутијаЕдиница Тип : vInpyt Тип : К тип thermocoupleЕкранот Опсег : 8.0~18.0 vВКЛУЧУВААТ : 1 * Дигитален Мерач Volt1 * Инструкции На Англиски Јазик1* 52mm guage

2018 Нови Дигитални Ласерска Фото Tachometer Не Контакт ВРТЕЖИ во минута Tach Дигитални Ласерски Tachometer Брзинометар Мерач на Брзина на Моторот

705.12 -29 % DEN 501.00

2017 Нови Дигитални Ласерска Фото Tachometer Не Контакт ВРТЕЖИ во минута Tach Дигитални Ласерски Tachometer Брзинометар Мерач на Брзина на МоторотКарактеристики : Голем LCD прикажувањеШирок опсег на мерење & висока резолуција...

52mm Покажувачот на Автомобил и Мотор Авто Volt мерач волтметар Автомобил Стил Автомобил Инструменти единица 8-16V Бесплатен превозот

DEN 426.24

Карактеристики : Се користи за мерење на напон на автомобилот моќ.Броеви и покажувач на јасно покажуваат напон.Мерен опсег е 8~16 V.Спецификации : Мерен опсег : 8~16 VНапојување : 12 V DC, Макс...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.