• Ново
Корисна TDMA Digital Аналоген DMR VHF воки токи RS628D Дигитални Мобилни Радио transceiver БЛАГАЈНИЧКИТЕ UHF со SMS ВОКС функција 4Watt

Корисна TDMA Digital Аналоген DMR VHF воки токи RS628D Дигитални Мобилни Радио transceiver БЛАГАЈНИЧКИТЕ UHF со SMS ВОКС функција 4Watt

Оценка на клиентот:
DEN 6086.40
DEN 5478.00 -10 %

Износ
Залиха

Корисна TDMA Digital Аналоген DMR VHF воки токи RS628 D Дигитални Мобилни Радио transceiver БЛАГАЈНИЧКИТЕ UHF со SMS ВОКС функција 4 Watt
Карактеристика на 628 D DMR воки токи
TDMA Двојна Слот Технологија
Дигитално/Аналогни Режими
Повик Дигитални Енкрипција
Далечински Одговорено/Убие, Активирајте, Оживее
Висока /Ниска Моќност Slectable
Мулти-повик Режими
Приоритет Канал Скенирање во Analog/Digital/Режими
User-defined тонот на Ѕвонење и Предупредување со Вибрации
Вграден-во CTCSS/DCS
ВОКС
Спецификации на 628 D Дигитални Радија
Фреквенција : 400-470 MHz
Канали Проред : 12.5 KHz/25 KHz
Канали : 16
Излезна Моќност : UHF : 4 W/1 W
Оперативен температура : -30 степен+60degree
Модулација : 12.5 KHz : 7 K60 FXD; 12.5 KHz : 7 K60 FXE
Батеријата Пакет : 1500m Ah Li-ion(DC7.4 V)
Дигитални Чувствителност : -110d Bm (БЕР ≤1%); -117d Bm (БЕР ≤5%)
Во непосредна близина Канал на Селективност : -50d B @ 12.5 KHz
Во непосредна близина на Каналот Моќ : ≤-60d B @ 12.5 KHz
Димензија : 61mm × 135mm × 36mm
Тежина : 253g(со Спојувалка за Каиш и Антена) Пакетот вклучува : 1pc x RS-628 D воки токи 1pc x спојувалка за каиш 1pc x Li-ion батерија 1pc x полначот 1pc x адаптер 1pc x антена
Објектот слики на 628 D DMR Дигитални Радија

Карактеристики

Складирање Канал:
16
Бренд Име:
Lechancelink
Фреквентен Опсег:
400MHz-470MHz
Is_Display:
Yes
Број На Модел На:
РС-628D
Димензии:
61mmx135mmx36mm
Тип:
Двонасочна Радио
Разговор Опсег:
5км-сса 10 километри
Воки Токи Тип:
Преносни
Максимален Домет:
5км-сса 10 километри

Производи во категоријата

Половина Лице Професионални Мотоцикл Шлем вградениот Микрофон Слушалка со Прст PTT за Midland LXT435 G225 LXT320 LXT324

1368.00 -37 % DEN 862.00

Половина Лице Професионални Мотоцикл Шлем вградениот Микрофон Слушалка со Прст PTT за Midland LXT435 G225 LXT320 LXT324Функција : Сите на нашите предмети се сосема нови.Шлемот слушалки е наменска за шлем корисници во целостсе соочи статус.Ова е најмоќниот решение за комуникации за мотоциклизам, snowmobiling и било кој друг спорт велосипедист кој носи шлем.PTT единица доаѓа со lapel клип, голем ПЗЗ копчето и контрола на јачина на звук.Dual јазик за зголемување на звукот и јасност, се вклопува во увото и на сите слушалкиДоаѓа со дополнителен прст PTT жица со Велкро лента да биде прикачен на рачката барДва звучници и еден микрофон за да биде прикачена во внатрешноста на кацигатаПрофесионални корисници, вклучувајќи : полицаец, пожарникар воен персонал на ФБИ / CIA / тајни агенти Телохранител, И Одлична за употреба во полицијата, војската, ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, нешто големо, магацини, и бучни околини.Превозот1.Ние брод на светот со 1 работен ден од денот на доставување на времето.2.Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.3.Предмети ќе бидат означени како Подарок со ниска вредност за да ги избегнете високите увозни давачки.4.Купувачите се одговорни за трошоци.И pls проверете со вашиот земјатацаринската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување / наддавање.5.Ние продаваме производи по многу ниска цена,па увозни давачки,даноци и давачки кои сене се вклучени во точка цена.6.Ние ги испратите објекти според вашата адреса предвидени за купувачот е Aliexpress сметка,па ве молиме да сеосигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.7.Време на испорака ќе зависи од дестинации и други точната фактори,достигнувајќи повеќето земјиво рамките на 3055 дена,па се надевам дека ќе може да има трпение да чекаат за вашиот пакет.Ние брод на светот со 1 работен ден од денот на доставување на времето.Совети1.Ние прифаќаме Зачувам само.2.Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.3.Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7days од листата заврши.Повратни информации1.Повратните информации ќе бидат оставени за сите трансакции.2.За купувачите кои не се задоволни со купувањето или не се добиени вашиот пакет,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор,ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај и да го достигне на купувачот задоволство.За нас1.Ние го правиме нашиот најголем да ги направиме нашите клиенти задоволни.2.Ние сме посветени меѓународни продавачот.3.Ви благодариме за сите купувачи во нашата продавница,се надевам, ќе може да имаат убав шопинг искуство.

2-Жичен Медиум-должност Грлото слушалки со Микрофон Воздух Акустична Цевка & Прст ПЗЗ 1-PIN MT за полнење за Motorola MR355R TLKR T7 FV200R T5420

DEN 863.52

2Жичен Медиумдолжност Грлото слушалки со Микрофон Воздух Акустична Цевка & Прст ПЗЗ 1PIN MT за полнење за Motorola MB140 R MR355 R MH230 R TLKR T7 FV200 R T5420Карактеристики : Оваа професионална одделение грлото микрофонот е pecifically наменета за тешки задачи во макбаскет / airsoft амбиент...

Baofeng УВ-5R 3800mAh Воки Токи 5W Двојна Бенд Радио UHF 400-520MHz VHF 136-174MHz УВ 5R двонасочна радио преносни воки токи

1587.36 -5 % DEN 1508.00

ПАКЕТ на единици1 x УВ5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x 7.4 V 3800mah Liion Батерија Пакет1 x dual band Антена1 x Спојувалка за Каиш1 X уво кука слушалка1x англиски и на руски јазик Прирачник за Корисникот1x Кратен Апарат ( 100 V ~ 240 V )Карактеристики / ФункцииDualband рачни transceiver со екран функција на мени на екранот LEDКомерцијални FM радио приемник (65 MHz108 MHz)Вградена LED светилкаDTMF кодираниВграденво RX CTCSS / DCS скенирањеФункција ВОКСАларм функцијаBroadband / narrowband изборФункција beep на тастатуратаDual Watch / dual ПриемCrossband прием / преносФункцијата на ФОРУМОТТон крајот на преносШтедење на батеријата функција СПАСИПрограмабилни со PCВграденво копче за заклучување ОПШТИФреквентен опсег65108 Mhz(само за FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Меморија каналиДо 128 каналиФреквенција стабилност2.5 ппм.Фреквенција чекор2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzАнтена отпорност50Температурата на работа4o F на +140o FНапонЛитиумЈонска m Ah7.4 V / 1800Потрошувачка во режим на≤75m AПотрошувачка во прифатниот380m AПотрошувачка при пренос≤1.4 АРежим на работаСимплекс или полудуплексДолжност циклус03 / 03 / 54 мин.(Rx / Tx / Екранот Во Мирување)Димензии58mm*110mm*32милиметриТежина130g(приближни) ПРЕДАВАТЕЛОТRF моќ4 W / 1 WТип на модулацијаFMЕмисија класа16 K F3 E / 11 K F3 E(W / N)Максималното отстапување≤±5k Hz / ≤±2.5 k Hz(W / N)Лажни емисииПРИМАЧОТПримачот чувствителност0.2 V(во 12d B SINAD)Intermodulation60d BАудио излез1000m WВо непосредна близина канал на селективност65 / 60d BAnswer : ___________________________ Note : Сите спецификација прикажани се предмет на промена без претходна најава

Елементот Z-Тактички TCI Стил U94 Слушалки PTT за 2-начин Верзија Иглички Радио Слушалки Airsoft Тактички Слушалки Z114-Црна Токи

926.88 -30 % DEN 649.00

Елементот ZТактички TCI Стил U94 Слушалки PTT за 2начин Верзија Иглички Радио Слушалки Airsoft Тактички Слушалки Z114Црна ТокиКарактеристики : Елемент Тип ПритиснизаЗборување Уред Одговара на воена стандардна верзија plug Големи ПритиснизаЗборување Копчето Метален Клип на грбот за вршење на вест / врвка За М 2начин верзија иглички радио ПритиснизаЗборување Копчето се наоѓа страна на телефонот ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме бидете сигурни дека тоа е вклучен во цврсто и да ротирате, да се донесе PTT приклучок во добар контакт со слушалки...

XQF 10PCS USB Програмирање Кабел за MOTOTRBO Радио XPR6550 XPR7550 DGP6150 PMKN4012B двонасочна Радио

DEN 7728.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаUSB Програмирање Кабел за MOTOTRBO Радио XPR6550 XPR7550 DGP6150 PMKN4012 B двонасочна РадиоUSB Програмирање Кабел за Motorola, MOTOTRBO XPR6550 APX4000 DGP6150 PMKN4012 BФункција : Нов & висок квалитетОва е USB програма кабел за полнење за Motorola радио...

(2 парчиња)воки токи BaoFeng УВ-82 Dual-Band 136-174/400-520 MHz FM Шунка двонасочна Радио Transceiver супер моќ baofeng uv82

5039.04 -47 % DEN 2671.00

Главни Карактеристики : Фреквентен Опсег : 136174 & 400520 MHz Двојна Бенд, Двоен Екран, Dual Фреквенција,Двоен Режим на подготвеност Двојна бенд, двоен дисплеј A / B бенд независна операција 128 групи канали складирање Кратенка мени операцијата на владата VFO & Меморија канали скенирање Итни Аларм Трибоја на позадина светлина избор 0~9 оценки ВОКС избор на PTT & АНИ ID FM радио и 25 станици за складирање 1750 Hz Brust Тон Timeout Тајмер Канал Следи Батерија Saver Заклучување на Тастатурата Канал Чекор : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHz слаба Батерија Сигнализација РОЏЕР СОБАТА за Итни случаи Сигнализација 25 KHz / 12.5 KHz Switchable FM Радио (65.0 MHz108.0 MHz) Голем LCD Дисплеј LED Светилка Hight / Низок RF Моќ Switchable Глас companding 50 CTCSS / 104 DCS coder & tone пребарување двоен режим на КОМПЈУТЕР програмабилни Широк / Тесен појас(25k Hz / 12.5 k Hz) Предавателот timeout тајмер(ОБУЧУВАЧИ) Висок / Низок TX power избор Зафатен channel lockout(BCLO)Главни Карактеристики : ОпштиФреквентен Опсег65108 MHz(FM Добиваат само)136174 MHZ и 400520 MHZ (TX / RX)Канал Бр.128Фреквенција Стабилност±2.5 ппм.АнтенаВисока добивка Dual Band антенаОперативен НапонDC 7.4 VРежим на работаЕдноставен или полудуплексАнтена : SMA ЖенскиСлушалки / микрофон тип : К Приклучок типДимензии(Ш x В x Д)132 x 60 x 35 mm (не се вклучени антена)Тежина238g(вклучувајќи ја и батеријата, антената)АдаптерВлез : AC100240 V, 5060 Hz;Излез : DC10 V / 500m A;Приклучок Тип : ЕУ / САД приклучокот на полначот и AU / велика БРИТАНИЈА adaptors сите достапниПредавателотИзлезна моќност5 W / 1 W (Max 5 W)Максималното отстапување5k Hz(Широк) / 2.5 k Hz(Кос)Лажни Зрачење7µWПредакцент карактеристики6d BТековната1.6 A(5 W)CTCSS / DCS отстапување0.5±0.1 k Hz(Широк) / 0.3±0.1 k Hz(Кос)Посредување чувствителност812mvПосредување нарушување10%Целосен сет, вклучувајќи : 2x BAOFENG УВ82 Двојна Бенд FM Transceiver (не е вклучен батеријата)2x 7.4 V / 2800m Ah BL8 Батеријата2x Антена(136 MHz174 MHz&400520 MHz)2x Адаптер (ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU приклучок)2x Спојувалка за Каиш2x Рака на Рака2x Батерија Полнач2x слушалкиУпатствоAnswer : ___________________________ Note : 1...

YIDATON Ѕидни Држачи за полнење За Motorola MTP3250 MTP3150 MTP3100 Дигитални Радио Напојување Адаптер Воки Токи Додатоци

1695.36 -49 % DEN 864.00

YIDATON Ѕид Конектор за Напојување Адаптер за полнење За Motorola MTP3250 MTP3150 MTP3100 Дигитални РадиоВоки Токи ДодатоциУслови : 100% Сосема Нов.Компатибилна со моделот : Motorola MTP3250 MTP3150 MTP3100Пакет се Вклучени : 1x Полнач(Не вклучувајќи го радиото)​1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10pcs Retevis D Форма Мека Уво Кука Слушалка PTT Воки Токи Слушалки за полнење За Motorola GP300 P040 GP2000 P080 CT150 За HYT ТЦ-500

2879.52 -22 % DEN 2246.00

10pcs Retevis D Форма Мека Уво Кука Слушалка PTT Воки Токи Слушалки за полнење За Motorola GP300 P040 GP2000 P080 CT150 За HYT ТЦ500Карактеристика на Добар квалитет на звукот,Одлична чувствителност...

XQF 10PCS Грлото Микрофон Слушалки/Слушалка PTT За Воки Токи Baofeng UV5R Puxing двонасочна радио

DEN 4704.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаГрлото Микрофон Слушалки / Слушалка PTT За Воки Токи Baofeng UV5 R Puxing двонасочна радиоBAOFENG Најдобар 2 Pin Радио Слушалката Слушалката Грлото на Тајните Микрофон PTT за KENWOOD TYT UV5 R 888 S двонасочна Радио Воки Токи C9026 AСтавка ОписРазговор Опсег : зависи од радиоТип : ДодатоциБренд Име : другиВоки Токи Тип : ПреносниСкладирање Канал : зависи од радиоМаксимален Опсег : 3km5кмДимензии : за kenwood радиоIs_Display : НикојФреквентен Опсег : зависи од радиоБрој на модел : Радио слушалкаМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Радио слушалки : за радиоГрлото Слушалка : за kenwood радиоВоки токи додатоци : за baofeng uv5r 888s радиоВоки токи слушалка : за УВ 5 RUV5 R слушалка : СлушалкиХем радио : baofeng слушалкиРадио воки токи : радио comunicadorВоки токи слушалки : PTT слушалкаДвонасочна радио : воки токиКарактеристики1.Сите на нашите предмети се Сосема Нови.2.Има далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде.3.Оваа професионална одделение грлото микрофонот е специјално дизајниран за тешки задачи во макбаскет воздух мека амбиент...

10pcs Двојна Бенд VHF/UHF SMA-M воки токи Антена за YAESU BAOFENG BF-УВ-3Р PUXING-апарат vx-6R 5R KG-UV6D двонасочна радио

4655.52 -5 % DEN 4423.00

Dual Band VHF / UHF SMAM воки токи Антена за YAESU BAOFENG BFУВ3Р PUXINGапарат vx6 R 5 R KGUV6 D двонасочна радио Жешки Точки се Стекнат : 3.0 d Bi (144 MHz) / 5.5 d Bi (430 MHz) Моќност : 20 W Опис : Сите на нашите предмети се сосема нови...

Погоден за YAESU FT-817ND ултра-мали HF / VHF / UHF мулти-режим на преносни shortwave радио предавател автомобил

41534.40 -5 % DEN 39458.00

Главната функцијаИзлезна моќност 5 W 208 складирање канали / 10 складирање групи Складирање канал може да се постави 8карактер складирање ознака Работни бенд 16010m, HF, 6m, 2m, 70cm Мал волумен 5.3 "x 1.5" x 6.5 " Двојна антена интерфејс АКО Форумот, АКО Бучава Почиста, ИПО, Attenuator Г.С...

Општи MOTOROLA воки токи 2200mah Литиум Батерија + Спојувалка за Каиш за Gp3188 Gp3688 Cp340 Cp360 Cp380 Pr400 Радија NNTN4497

1286.40 -5 % DEN 1222.00

Ова е оригинална батерија 100% нов, фабрика спакувани и никогаш не се користи.Батеријата Пакет Спецификации : Напон : 7.4 V Capacitor : 2200m Ah Niмз батеријата е Применливо радио : Мото GP3688 GP3188 CP200,CP200 D,PR400,CP150Пакет содржина : 1 x батеријата 1 x спојувалка за каиш

10W Воки Токи F-988 Водоотпорен UHF 400-470MHz 16CH Рачни двонасочна Радио Анти-бучава Голем Говорник 3800mah Transceiver

DEN 3696.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови 10 W Висока Моќност F998 Воки Токи UHF 400470 MHzDustproof, водоотпорен, капка отпор, ниска температура отпор16 мемориска каналиГолем говорник, анти бучава анти магнетни пречкиМоден изглед , Погоден за изградба сајт, тунел, качување операции.10 W со ВИСОКА МОЌ двонасочна РАДИО Фреквентен Опсег : 400470 MHz Излезна Моќност : 10 W меморија канали : 16 25 KHz / 12.5 KHz Switchable Итни Сигнализација слаба Батерија Алармирање на ОБУЧУВАЧИ сигнализација Заклучување на Тастатурата SMAЖЕНСКИ антена ВОКС CTCSS / DCS Кинески и англиски гласовен потсетник на штедење на Батеријата функција за Скенирање Следи Squelch ниво поставување / off Фреквентен опсег се прошири продажна Промоција(Подарок) 1."Еден компјутери baofeng оригинални PTT Слушалка" & "еден компјутери Мини рачен Микрофон за Moblie Телефон"...

Црвена Боја Воена Бучава Поништување на Надземни Слушалката Слушалката Бум Микрофон со PTT 1pin за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-6R 7R 6E

3648.00 -21 % DEN 2882.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Спецификации : Воени Професионални Бучава Поништување на Надземни Слушалка Слушалки со бум микрофон микрофон PTT(Притисни За Разговор) за Yaesu Vertexапарат vx6 R 7 R 6 E 7 E 120 127 170 177 Радио Телохранител ФБИ Безбедност Вратата Надзорник 1pin...

PTT МИКРОФОН Earhook Слушалката Слушалката Смешко за PUXING BAOFENG BF-UV5R/888S KENWOOD

263.52 -7 % DEN 245.00

Сите на нашите предмети се Сосема Нови Модерен Смајли PTT И десно и лево уво може да се носи удобно Далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде...

Нови TS689 10 Вати Енергија Три-бенд воки токи двонасочна радио предавател со DTMF/ ANI /Трка функцијата+Li-on батерија

4598.40 -10 % DEN 4139.00

Нови TS689 10 Вати Енергија Трибенд воки токи двонасочна радио предавател со DTMF / ANI / Трка функцијата+Lion батеријаDiscription : Triбенд : 136174 MHz / 350400 MHz / 400470 MHz• Трибенд, двоен дисплеј и стендбај• DTMF кодирај и декодира• АНИ функција• 2 ѕвонење кодирај и декодира функции• 1750 Hz на ѕвонење• CTCSS / DCS• 200 меморија канали• FM радио• Факел светлина функција• Обратна функција• HI / MI / LO моќ селективно, max...

Тешки чувствителни грлото контрола прилагодливи Прст/Рамо PTT приклучок за слушалки за полнење за motorola gp328,gp340,gp338 ptx760 итн воки токи

DEN 2160.00

Грлото контрола микрофон за двонасочна радио 1 Акустична цевка уво / микрофон за двонасочна радио transceiver...

LEIXEN ВВ-898 Dual-Band Dual Екранот Transceiver VHF/UHF 136-174/400-470MHz Комплет 10W Автомобил Мобилни Возило Радио Програмски Кабел

3263.04 -5 % DEN 3100.00

Функции : 1 Dual band : 136174 MHz / 400470 MHz / 245 MHz(Добиваат само)2 Dual Прием / Двоен Дисплеј3 Глас Companding и Скремблер4 Мулти режим за нечујно (QT / QTADT / QTXDT) 107 групи DCS / 58 групи CTCSS(PL) Ѕвонење5...

Retevis Црна G-Форма Уво кука Микрофон, Слушалки за Retevis RT82 Двојна бенд DMR Радио Воки Токи J9127A

518.40 -22 % DEN 404.00

Црна GФорма Уво кука Микрофон, Слушалки за Retevis RT82 двонасочна Радио Воки Токи J9127 AG форма слушалка, лесен за користење, лево уво и десно уво може да биде удобен за носење...

Рамо Далечински Рачен Микрофон Микрофон Звучник за MultiPin Радио GP140-апарат gp320 GP328 GP329 GP338 GP339 GP340 GP360

778.08 -21 % DEN 615.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!ФункцијаСе зборува и да слуша без воопшто да го држите вашиот радио...

Воки Токи Додатоци Автомобил Антена Одбор Картичка Работ Морон Фидер Универзална Работ Каиш За Автомобил Воки Токи SO239 Конектор

DEN 720.00

Карактеристики : Сите на нашите предмети се Сосема Нови Делукс тешки багажникот капак / hatchback планината...

Топла Преносни Led Светло Микрофон Звучник за Baofeng BF-A58 рака звучник микрофон за радио-воки токи BF-A58 9700 радио

813.12 -30 % DEN 569.00

Топла Преносни Led Светло Микрофон Звучник за Baofeng BFA58 рака звучник микрофон за радиовоки токи BFA58 9700 радиоКарактеристики : 1...

10pcs Волумен knob + Канал селектор knob за полнење за Motorola радио GP-328 338 HT750 HT1250 EP350 EP450 EX500 EX600 GP340 GP360 GP380

911.52 -5 % DEN 866.00

Волумен knob + Канал селектор knob за полнење за Motorola радио GP328 338 HT750 HT1250 EP350 EP450 EX500 EX600 GP340 GP360 GP380 Компатибилен Со Радија : HT750 HT1250 EP350 EP450 EX500 EX600 GP340 GP360 PG380 MTX850 MTX950 PTX760 GP3188 GP3688 CP040 CP140 CP160 CP180 CP200 PRO5150 PRO7150 GP328Пакет се вклучени : 10 X Волумен knob10 X Канал knob

6 Поставува Радио Батерија Полнач За Motorola GP3688/3188 CP040/150 EP450 CP380 Радио

3376.80 -7 % DEN 3141.00

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!6 Поставува Радио Батерија Полнач За Motorola GP3688 / 3188 CP040 / 150 EP450 CP380 РадиоОпис : Оваа точка е на батерија полнач за Напон 220 V земја, И ние имаме две стандардни адаптер ( ЕУ / AU стандард) за вашиот избор кога треба.Дел бројWPLN4317 ARНа текст200v240v 50 Hz~ 150mтежина225gБојаЦрнаКомпатибилен за радиоGp3688 / 3188 PR400 EP450CP040 / 150 / 160 / 180 / 200 / 380Напомена : ве Молиме да се осигурате големината само се вклопи во вашиот радио.Ако вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогне да се најде еден што одговараат за васПакетот Вклучува : 6 x Радио Батерија полнач за Motorola GP3688За Плаќање1.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2...

Тајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката За Yaesu Vertex-апарат vx-6R-апарат vx-7R 6E 7E-апарат vx-120 127 170 177 двонасочна Радио

342.72 -26 % DEN 253.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Опис : Јасно Акустична Цевка Тајните Слушалка Слушалка Слушалки PTT(Притисни За Разговор) со вграденво согласност микрофон микрофон за Yaesu Vertexапарат vx6 R 7 R 6 E 7 E 120 127 170 177 Радио Телохранител ФБИ Безбедност Вратата Надзорник...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.