• Ново
2.5 mm 1Pin Уво Бар Слушалка Микрофон PTT Слушалки за полнење за Motorola T6200 T5600 MH370 Радио

2.5 mm 1Pin Уво Бар Слушалка Микрофон PTT Слушалки за полнење за Motorola T6200 T5600 MH370 Радио

Оценка на клиентот:
DEN 325.92
DEN 303.00 -7 %

Износ
Залиха


F eatures : Brand new & висок квалитет Мали ПЗЗ, лесно за помогнам и да се зборува На слушалка/звучник се вклопува удобно во вашето уво лесно која ги држи вашите приватни разговори. Вградениот микрофон може да бидат поставени во близина на устата, што го прави разговор повеќе погодно. Удобен за носење, лесно да се користи. Одлична за употреба во полицијата, војската, ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, нешто големо, магацини и бучни околини. Тежина : 40g
Компатибилност : Серија
Модел
ЕМ серија
EM1000, EM1000 R, EM1020 R
Г-Серија
MR350 R, MR355 R, MR356 R
МЗ Серија
MH230 R, MH370
Т Серија
T270, T280, T289, T4000, T4512, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA, T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820, T5822, T5900, T5920, T5950, T5950 AA, T6000, T6200, T6210, T6212, T6220, T6222, T6250, T6300, T6300 AA, T6310, T6312, T6320, T6322, T6400, T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R, T6500 AA, T7000, T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000, T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680
Други
MB140 R, MC220 R, MC225 R, MH230 R, MJ270 R, TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T7, XTR446, XTL446, PMR446, Дух GT / GT плус, FR50, FR60, SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R, FR50, F60, FV200, FV200 R, FV200 AA, FV300, FV500, FV500 R, FV500 AA, FV600, FV700, FV750, FV800
Напомена : Доколку вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогне да се најде еден што одговараат за вас Пакет се Вклучуваат : 1 X Уво Бар Слушалка за полнење за Motorola T6200

Карактеристики

Фреквентен Опсег:
136-174
Is_Display:
No
Број На Модел На:
earp-026
Максимален Домет:
3km-5км
Складирање Канал:
99
Тип:
Додатоци
Разговор Опсег:
5КМ
Материјал:
Пластични
Воки Токи Тип:
Преносни
Бренд Име:
BAOFENG
Состојба:
Нови
слушалка:
Еден
Микрофон:
На Кабел
Слушалка Дизајн:
Уво-Подлога (на Увото)
Карактеристики:
Отстранување На Бучава
Одговара Дизајн:
Уво-Кука
Земја/Регион на Производство:
Кина
Безжична Технологија:
Не Е Применливо
Конектор(s):
1 pin

Производи во категоријата

10pcs Двојна Бенд VHF/UHF SMA-M воки токи Антена за YAESU BAOFENG BF-УВ-3Р PUXING-апарат vx-6R 5R KG-UV6D двонасочна радио

4655.52 -5 % DEN 4423.00

Dual Band VHF / UHF SMAM воки токи Антена за YAESU BAOFENG BFУВ3Р PUXINGапарат vx6 R 5 R KGUV6 D двонасочна радио Жешки Точки се Стекнат : 3.0 d Bi (144 MHz) / 5.5 d Bi (430 MHz) Моќност : 20 W Опис : Сите на нашите предмети се сосема нови...

Headphone Еден Слушалки Јака ПЗЗ Со Микрофон За Vertex Стандард VX131 VX230 VX231 VX261 Воки Токи

DEN 1017.60

Кинеската Нова Година Празник Информации : Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере...

5PCS Нов Мобилен е Радио за Автомобил 30cm Моќ Краток Кабел за полнење за Motorola Mobile Radio GM300 GM950E Висок Квалитет Автомобил Додатоци Автомобил стил

941.28 -48 % DEN 490.00

5 PCS Нов Мобилен е Радио за Автомобил 30cm Моќ Краток Кабел за полнење за Motorola Mobile Radio GM300 GM950 E Висок Квалитет Автомобил Додатоци Автомобил стилМобилен е Радио за Автомобил 30cm Моќ Кабел за полнење за Motorola Mobile Radio GM300 GM950 E SM50 M120 SM120 GM950 I GM3188 GM3688Функција : 100 Нови , Високо КвалитетниКабел должина : Околу...

6-пински приклучок Далечински Звучник Микрофон Микрофон PTT За МЗ-42B6J Yaesu FT-7800R/ 7900R FT-8800R FT-8900R FT-1900R FT-2900R FT-1802

777.60 -30 % DEN 544.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Модуларен Приклучок 6pin Далечински Звучник Микрофон Микрофон PTT За МЗ42 B6 J Yaesu Мобилни Transceiver Радио FT7800 R FT7900 R FT8800 R FT8900 R FT1900 R FT2900 R FT1802 Модуларен 6пински приклучок со лесно клип во задниот дел...

Baofeng УВ-5R 3800mAh Воки Токи 5W Двојна Бенд Радио UHF 400-520MHz VHF 136-174MHz УВ 5R двонасочна радио преносни воки токи

1587.36 -5 % DEN 1508.00

ПАКЕТ на единици1 x УВ5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x 7.4 V 3800mah Liion Батерија Пакет1 x dual band Антена1 x Спојувалка за Каиш1 X уво кука слушалка1x англиски и на руски јазик Прирачник за Корисникот1x Кратен Апарат ( 100 V ~ 240 V )Карактеристики / ФункцииDualband рачни transceiver со екран функција на мени на екранот LEDКомерцијални FM радио приемник (65 MHz108 MHz)Вградена LED светилкаDTMF кодираниВграденво RX CTCSS / DCS скенирањеФункција ВОКСАларм функцијаBroadband / narrowband изборФункција beep на тастатуратаDual Watch / dual ПриемCrossband прием / преносФункцијата на ФОРУМОТТон крајот на преносШтедење на батеријата функција СПАСИПрограмабилни со PCВграденво копче за заклучување ОПШТИФреквентен опсег65108 Mhz(само за FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Меморија каналиДо 128 каналиФреквенција стабилност2.5 ппм.Фреквенција чекор2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzАнтена отпорност50Температурата на работа4o F на +140o FНапонЛитиумЈонска m Ah7.4 V / 1800Потрошувачка во режим на≤75m AПотрошувачка во прифатниот380m AПотрошувачка при пренос≤1.4 АРежим на работаСимплекс или полудуплексДолжност циклус03 / 03 / 54 мин.(Rx / Tx / Екранот Во Мирување)Димензии58mm*110mm*32милиметриТежина130g(приближни) ПРЕДАВАТЕЛОТRF моќ4 W / 1 WТип на модулацијаFMЕмисија класа16 K F3 E / 11 K F3 E(W / N)Максималното отстапување≤±5k Hz / ≤±2.5 k Hz(W / N)Лажни емисииПРИМАЧОТПримачот чувствителност0.2 V(во 12d B SINAD)Intermodulation60d BАудио излез1000m WВо непосредна близина канал на селективност65 / 60d BAnswer : ___________________________ Note : Сите спецификација прикажани се предмет на промена без претходна најава

XQF 10PCS Звучник Микрофон микрофон за Hytera Радио PD700 PD700G PD780 PD780G PT580 PT580H Радио

DEN 10368.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаЗвучник Микрофон микрофон за Hytera Радио PD700 PD700 G PD780 PD780 G PT580 PT580 H РадиоЗвучник Микрофон микрофон за Hytera Радио PD700 PD700 G PD780 PD780 G PT580 PT580 H Компатибилен со Hytera Радио : PD700 PD700 G PD702 PD782 PD782 G PD702 G PD780 PD780 G PD790 EX PT580 PT580 H итн.Пакет10* Звучник Микрофон

Црвена Боја Воена Бучава Поништување на Надземни Слушалката Слушалката Бум Микрофон со PTT 1pin за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-6R 7R 6E

3648.00 -21 % DEN 2882.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Спецификации : Воени Професионални Бучава Поништување на Надземни Слушалка Слушалки со бум микрофон микрофон PTT(Притисни За Разговор) за Yaesu Vertexапарат vx6 R 7 R 6 E 7 E 120 127 170 177 Радио Телохранител ФБИ Безбедност Вратата Надзорник 1pin...

Топла Преносни Led Светло Микрофон Звучник за Baofeng BF-A58 рака звучник микрофон за радио-воки токи BF-A58 9700 радио

813.12 -30 % DEN 569.00

Топла Преносни Led Светло Микрофон Звучник за Baofeng BFA58 рака звучник микрофон за радиовоки токи BFA58 9700 радиоКарактеристики : 1...

Тајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката За Yaesu Vertex-апарат vx-6R-апарат vx-7R 6E 7E-апарат vx-120 127 170 177 двонасочна Радио

342.72 -26 % DEN 253.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Опис : Јасно Акустична Цевка Тајните Слушалка Слушалка Слушалки PTT(Притисни За Разговор) со вграденво согласност микрофон микрофон за Yaesu Vertexапарат vx6 R 7 R 6 E 7 E 120 127 170 177 Радио Телохранител ФБИ Безбедност Вратата Надзорник...

Тешки чувствителни грлото контрола прилагодливи Прст/Рамо PTT приклучок за слушалки за полнење за motorola gp328,gp340,gp338 ptx760 итн воки токи

DEN 2160.00

Грлото контрола микрофон за двонасочна радио 1 Акустична цевка уво / микрофон за двонасочна радио transceiver 2 Обезбедување приватни,дискретна комуникација...

2-Жичен Медиум-должност Грлото слушалки со Микрофон Воздух Акустична Цевка & Прст ПЗЗ 1-PIN MT за полнење за Motorola MR355R TLKR T7 FV200R T5420

DEN 863.52

2Жичен Медиумдолжност Грлото слушалки со Микрофон Воздух Акустична Цевка & Прст ПЗЗ 1PIN MT за полнење за Motorola MB140 R MR355 R MH230 R TLKR T7 FV200 R T5420Карактеристики : Оваа професионална одделение грлото микрофонот е pecifically наменета за тешки задачи во макбаскет / airsoft амбиент...

нерѓосувачки челик телескоп флексибилни BNC VHF 136-174 Mhz антена за Icom IC-V8,IC-V82,IC-V85,IC-V80 итн воки токи

DEN 480.00

BNC антена Фреквенција : VHF 136174 MHz Стекнат : 2.15 d Bi Max Моќност : 10 W Отпорност : 50ohm V S W Р : помалку од 1.5 Должина : околу 15.738.7 cm Конектор : BNC Одговараат за Icom V8 V80 V80 E V82 V85 V85 E F3 S VX200 VX500 итн воки токи исто така availabe за други бенд употреба VHF BNC антена Пакет : 1x антена

Retevis Црна G-Форма Уво кука Микрофон, Слушалки за Retevis RT82 Двојна бенд DMR Радио Воки Токи J9127A

518.40 -22 % DEN 404.00

Црна GФорма Уво кука Микрофон, Слушалки за Retevis RT82 двонасочна Радио Воки Токи J9127 AG форма слушалка, лесен за користење, лево уво и десно уво може да биде удобен за носење...

XQF 10PCS Грлото Микрофон Слушалки/Слушалка PTT За Воки Токи Baofeng UV5R Puxing двонасочна радио

DEN 4704.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаГрлото Микрофон Слушалки / Слушалка PTT За Воки Токи Baofeng UV5 R Puxing двонасочна радиоBAOFENG Најдобар 2 Pin Радио Слушалката Слушалката Грлото на Тајните Микрофон PTT за KENWOOD TYT UV5 R 888 S двонасочна Радио Воки Токи C9026 AСтавка ОписРазговор Опсег : зависи од радиоТип : ДодатоциБренд Име : другиВоки Токи Тип : ПреносниСкладирање Канал : зависи од радиоМаксимален Опсег : 3km5кмДимензии : за kenwood радиоIs_Display : НикојФреквентен Опсег : зависи од радиоБрој на модел : Радио слушалкаМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Радио слушалки : за радиоГрлото Слушалка : за kenwood радиоВоки токи додатоци : за baofeng uv5r 888s радиоВоки токи слушалка : за УВ 5 RUV5 R слушалка : СлушалкиХем радио : baofeng слушалкиРадио воки токи : радио comunicadorВоки токи слушалки : PTT слушалкаДвонасочна радио : воки токиКарактеристики1.Сите на нашите предмети се Сосема Нови.2.Има далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде.3.Оваа професионална одделение грлото микрофонот е специјално дизајниран за тешки задачи во макбаскет воздух мека амбиент...

(2 парчиња)воки токи BaoFeng УВ-82 Dual-Band 136-174/400-520 MHz FM Шунка двонасочна Радио Transceiver супер моќ baofeng uv82

5039.04 -47 % DEN 2671.00

Главни Карактеристики : Фреквентен Опсег : 136174 & 400520 MHz Двојна Бенд, Двоен Екран, Dual Фреквенција,Двоен Режим на подготвеност Двојна бенд, двоен дисплеј A / B бенд независна операција 128 групи канали складирање Кратенка мени операцијата на владата VFO & Меморија канали скенирање Итни Аларм Трибоја на позадина светлина избор 0~9 оценки ВОКС избор на PTT & АНИ ID FM радио и 25 станици за складирање 1750 Hz Brust Тон Timeout Тајмер Канал Следи Батерија Saver Заклучување на Тастатурата Канал Чекор : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 KHz слаба Батерија Сигнализација РОЏЕР СОБАТА за Итни случаи Сигнализација 25 KHz / 12.5 KHz Switchable FM Радио (65.0 MHz108.0 MHz) Голем LCD Дисплеј LED Светилка Hight / Низок RF Моќ Switchable Глас companding 50 CTCSS / 104 DCS coder & tone пребарување двоен режим на КОМПЈУТЕР програмабилни Широк / Тесен појас(25k Hz / 12.5 k Hz) Предавателот timeout тајмер(ОБУЧУВАЧИ) Висок / Низок TX power избор Зафатен channel lockout(BCLO)Главни Карактеристики : ОпштиФреквентен Опсег65108 MHz(FM Добиваат само)136174 MHZ и 400520 MHZ (TX / RX)Канал Бр.128Фреквенција Стабилност±2.5 ппм.АнтенаВисока добивка Dual Band антенаОперативен НапонDC 7.4 VРежим на работаЕдноставен или полудуплексАнтена : SMA ЖенскиСлушалки / микрофон тип : К Приклучок типДимензии(Ш x В x Д)132 x 60 x 35 mm (не се вклучени антена)Тежина238g(вклучувајќи ја и батеријата, антената)АдаптерВлез : AC100240 V, 5060 Hz;Излез : DC10 V / 500m A;Приклучок Тип : ЕУ / САД приклучокот на полначот и AU / велика БРИТАНИЈА adaptors сите достапниПредавателотИзлезна моќност5 W / 1 W (Max 5 W)Максималното отстапување5k Hz(Широк) / 2.5 k Hz(Кос)Лажни Зрачење7µWПредакцент карактеристики6d BТековната1.6 A(5 W)CTCSS / DCS отстапување0.5±0.1 k Hz(Широк) / 0.3±0.1 k Hz(Кос)Посредување чувствителност812mvПосредување нарушување10%Целосен сет, вклучувајќи : 2x BAOFENG УВ82 Двојна Бенд FM Transceiver (не е вклучен батеријата)2x 7.4 V / 2800m Ah BL8 Батеријата2x Антена(136 MHz174 MHz&400520 MHz)2x Адаптер (ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU приклучок)2x Спојувалка за Каиш2x Рака на Рака2x Батерија Полнач2x слушалкиУпатствоAnswer : ___________________________ Note : 1...

Погоден за YAESU FT-817ND ултра-мали HF / VHF / UHF мулти-режим на преносни shortwave радио предавател автомобил

41534.40 -5 % DEN 39458.00

Главната функцијаИзлезна моќност 5 W 208 складирање канали / 10 складирање групи Складирање канал може да се постави 8карактер складирање ознака Работни бенд 16010m, HF, 6m, 2m, 70cm Мал волумен 5.3 "x 1.5" x 6.5 " Двојна антена интерфејс АКО Форумот, АКО Бучава Почиста, ИПО, Attenuator Г.С...

XQF 10PCS Кожата Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Воки Токи

DEN 7248.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаСлушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola GP328 GP338 GP340 GP380 Радио Воки Токи1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.