• Ново
Автомобил Додатоци Целосна Карбонски Влакна Ентериер Покритие Одговара За 2011-2014 Aventador LP700 Централна Складирање Кутија Панел Маска

Автомобил Додатоци Целосна Карбонски Влакна Ентериер Покритие Одговара За 2011-2014 Aventador LP700 Централна Складирање Кутија Панел Маска

Оценка на клиентот:
DEN 33072.00

Износ
Залиха


Детали :
Опис :
Пакетот Вклучува : 1 парче FCF Централна Складирање Кутија Панел Маска
ФУНКЦИЈА :
Вакуум Инфузија Јаглерод
3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Оваа ставка ќе испрати со ЕМС евидентирани и тоа обично трае 7-15 Дена за испорака
Ако не сте задоволни со објектот во однос на квалитетот или fitment, ве молиме контактирајте со нас
како е можно поскоро и НЕ остави негативни повратни информации
Ние сме среќни да го реши проблемот, и ајде сите на нашите клиенти да бидат задоволни!!!
Цел
• Нашите акции ниво се промени цело време, па ние НЕ МОЖЕ да гарантира дека сите предмети се во акции,
ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да ја проверите достапноста.
• Ако предмети кои не се во акции, тоа ќе трае 15-20 дена за производство,
доколку купувачот не може да чека, ве молам НЕ го оставајте цел.
Fitment Прашање
Сите делови се тестираат опремени за автомобили пред калапи за да се обезбеди fitment,
ние секогаш препорачуваме купувачот да ги инсталирате
со професионален body shop имаат јаглерод или стаклени влакна искуство.
Поради сите овие објектот се рачно изработени калапи и производство, мала исправка,
пескарење, средување или сечење може да се потребни.
Гаранција
Како нашите производи се кршливи, тоа е тешко да се каже вистинската причина за оштетување за време на монтирање
и по монтажа, во овој случај, нашата компанија може само да се обезбеди добра состојба
и fitment на нашите производи, кога тоа ќе го достигне нивото на клиентот страна, и ние не може да преземе одговорност
на каква било штета, по што, исто Така, ние НЕ признава било каква трошоците за инсталација, се надевам за вашиот вид
Превозот
· Сите ред ќе бидат испратени во рок од 5-7 работни дена по уплатата примена. Ние ги користиме ЕМС како нашиот курир обезбедувач на услуги.
· Се комбинираат превозот е avaliable зависи од тежината на објектот.
· Ние ќе ги провери сите објектот пред да се испрати надвор и да бидете сигурни дека сите тие се во добра работна состојба.
· Објектот ќе се испрати по воздушен mail од Хонг конг, ве молиме оставете 10 до 20 денови за испорака
· Ние ќе го користите вашиот Pay Pal адресата како што се пренесуваат основното испорака адреса, доколку не е поинаку, ве молиме да не информирате, додека да купите објект, ние ќе не презема никаква одговорност на mail загуби со пост поради погрешна адреса.
Сите ред ќе испрати да зона 1-6 од EMS, купувачот од зоната 7-9 или друга земја pls не контактирате за дополнителни превозот quoter
Зона
Дестинација на EMS
1
Хонг Конг, Макао
2
Јапонија, Стр.R Кореја, Република Кореа, Монголија
3
Камбоџа, Индонезија, Малезија, Филипини, Сингапур, Тајланд, Виетнам
4
Австралија, Нов Зеланд, Папуа Нова Гвинеја,
5
Австрија, Белгија, Данска, Финска, Франција, Германија, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Португалија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, ВЕЛИКА британија Netherland,Фиџи,
6
Канада, U.

Карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
целосна карбонски влакна
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Година:
2011-2014
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
LP700

Производи во категоријата

За Мерцедес Бенц C Класа W205 Внатрешна Опрема Shift Страна Складирање Кутија Носителот 2014-2015 1pcs

1530.24 -15 % DEN 1301.00

Внатрешна Опрема Shift Страна Складирање Кутија Држачот За Мерцедес Бенц C Класа W205 20142015 1pcsОдговара За Мерцедес Бенц C Класа W205 20142015 Само одговара за левата рака се вози автомобилПред поставување на цел, ве молиме потврдете дека овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П ualit y ПластикаБоја : Исто Како Слики

За Ford Работ 2015 2.7 Т ABS Мат Внатрешни работи централната Конзола GPS Навигација Рамка Покрие Намали Авто Додатоци

1117.92 -17 % DEN 928.00

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Ford Работ 2015 2.7 ТОпис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет Мат ...

Висок Квалитет ! За Џип Renegade 2015 2017 2018 ABS Прозорец Очила Тенди Правец на Ветер: Deflector 4 Парчиња / Set

1968.00 -15 % DEN 1673.00

Супер AutotrimКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производотОдговара За Џип Renegade 2015 2016 2017 2018 само (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји...

7pcs/set Aluninum Легура Автомобил Внатрешна клима A/C Пропустливи Штекер Прстен Покрие Намали За Benz C Class W205 GLC 2015 година Автомобил-Стил

1343.52 -17 % DEN 1115.00

Здраво пријател, можете да кликнете на сликите се врати во продавницаAttetion : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави...

Автомобил Пред Задната Врата Се Справи Со Складирање Кутија Потпирач Гловер Кутија За Мерцедес Бенц C Класа W204 2008-2014 Додатоци Автомобил Стил

DEN 911.52

Автомобил Предна / Задна Врата Се Справи Складирање Кутија Потпирач Гловер Кутија За Мерцедес Бенц C Класа W204 20082014 Додатоци Автомобил Стил Производ Функција1.Предмет : Автомобил Предна / Задна Врата Се Справи Складирање Кутија2.Сосема Нов и Висок Квалитет3.Совршено се вклопуваат за Мерцедес Бенц C Класа W204 200820144.Високо квалитетна ABS Пластика5.Црна бојаПроизводот ги покажува

Повеќе Мода За Ауди Q7 2017 2018 ABS Мат Стил Хром Столб Б Задното Седиште Климатизација AC Пропустливи Покрие Трим

1017.60 -15 % DEN 865.00

Супер AutotrimКако што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За Ауди Q7 2016 2017 2018 Само (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји...

За Тојота Sienta 2015 2017 Вториот GE (NHP170) Нерѓосувачки Челик Врата Sil Scuff Плоча Прагови Подлога Добредојдовте на Возилото 4pcs

2826.24 -15 % DEN 2402.00

За Тојота Sienta 2015 2016 2017 Вториот GE (NHP170) Нерѓосувачки Челик Врата Sil Scuff Плоча Прагови Подлога Добредојдовте на Возилото 4pcs Објект Спецификација Бренд : НеБрендирани (По Пазарот) Fitment : За Тојота Sienta 2015 2016 2017 Вториот GE (NHP170) Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Пакет : 4 Pcs / SET Лесно инсталирање...

Врвен Квалитет на Автомобил стил Главниот Складирање Кутија Заштита Трим Покрие Стап Случај панел За toyota Highlander 2015 2017

753.12 -11 % DEN 670.00

За НАСНашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи...

1Set Карбонски Влакна Надворешната Врата се Справи со Капак Трим Декорација За Maserati Levante 2017 Ghibli 2014- Quattroporte 2013-

3744.00 -15 % DEN 3182.00

Опис : 1 : Item Fitment:За Maserati Levante 2016 2017 ghibli 20142016 Quattroporte 20132016 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сосема нов 4 : Материјал : Висок Квалитет ABS карбонски влакна 5 : бројот на : 1 LOT 6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

Калапи ветробранското стакло трим ABS хром задното стакло wiper млазницата покрие опашка прозорец рамка 3pcs За Хонда, HRV HR-V Vezel 2014 2015 година

735.84 -11 % DEN 655.00

За НАСНашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи...

2M 12V ЕЛ Жица МРАЗ СИНА Ладна светлина светилка Неонски Светилки Автомобил Атмосфера Светла Уникатен Декоративни Ламби Лента Ладна Светлина За Форд ФОЛКСВАГЕН БМВ

DEN 301.44

2844024264216288 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЛадна светлина диск, исто така, има неколку предности како што следува : (1), заштеда на енергија...

За Hyundai Creta IX25 2015 2017 ABS Мат Внатрешни работи Вратата Садот Покријте го Скратува Рака-clasping Прстен Рамки 4Pcs Автомобил Додатоци

779.52 -20 % DEN 624.00

Опис на: 1 : Item Fitment: За Hyundai Creta IX25 20152017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Мат , а Не евтини еден!!5:Iclude : збир на 4pcs6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикаченНапомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

За BMW Серија 3 F30 2013-2017 Внатрешна Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 1pcs

2922.24 -49 % DEN 1490.00

За BMW Серија 3 F30 20132017 Внатрешна Задните Воздушни Пропустливи Штекер Покрие 1pcsОдговара За BMW Серија 3 F30 20132015Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челикБоја : Исто Како СликиНаправен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...

Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Врата Сад Покрие Трим Внатрешни работи Калапи за Ford Mustang 2015-2017 (Карбонски Влакна се Погледне)

DEN 2495.52

Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Врата Сад Покрие Трим Внатрешни работи Калапи за Ford Mustang 20152017 (Карбонски Влакна се Погледне)Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави...

Автомобил стајлинг За Мерцедес Бенц C Класа W204 Внатрешни работи Врата се справи складирање кутија организатор stowing tidying авто додатоци сад

DEN 1104.00

Автомобил стајлинг За Мерцедес Бенц C Класа W204 Внатрешни работи Врата се справи складирање кутија организатор stowing tidying авто додатоци сад Производ Е Само Одговара За Мерцедес Бенц C Класа W204 20082014 Година LHD Лево возење Материјал : ABS+Собираат Боја : Црна Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате...

SHINEKA Автомобил Стил Централна Contral Климатизација Штекер Пропустливи Панел Покрие Рамка за Ford F150 2015+

3647.52 -5 % DEN 3465.00

SHINEKA Автомобил Стил Централна Contral Климатизација Штекер Пропустливи Панел Покрие Рамка за Ford F150 2015+ 1 Автомобил Модел : за Ford F150 2015 + 2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.