• Ново
12mm*45m Зелена Синтетички Крик Јаже,Крик Јаже Проширување,АТВ Крик Кабел со Цевка Thimbles,Влечење Јаже за Теренски

12mm*45m Зелена Синтетички Крик Јаже,Крик Јаже Проширување,АТВ Крик Кабел со Цевка Thimbles,Влечење Јаже за Теренски

Оценка на клиентот:
DEN 11136.00

Износ
Залиха

12mm*45m Зелена Синтетички Крик Јаже,Крик Јаже Проширување,АТВ Крик Кабел со Цевка Thimbles,Влечење Јаже за Теренски
Спецификација :
1)Боја : Зелена
2)Просечна Кршење St rength : 25000 lbs
3)Големина : 12mm*45m
4)Вклучени делови : Цевка thimbles двата краја
5)количина : 1*Синтетички Крик Јаже
6)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку
7)Лесно да се види бои
8)ЗАБЕЛЕШКА : за Да вашиот царински можеби се случи увоз доход,треба мечка тоа,ве молиме имајте во предвид.
9)Обично имаме акции,па ние можеме да брод од ПОБРЗО.
10)ќе ги задоволи со нашиот крик јаже откако ќе го добиете тоа,исто така, со нетрпение очекувам да
haveing долгорочна соработка со вас.

Карактеристики

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
45m
Име На Модел:
12mm
Објектот Тежина:
4kg
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Материјал:
uhmwpe
Големина:
12mm

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Црна 5mm*100 Синтетички Јаже,Брод Крик Кабел,Спектри Јаже,АТВ UTV Off-road Јаже.Забавува Кабел

DEN 5088.00

Бесплатен Превозот Црна 5mm*100 Синтетички Јаже,Брод Крик Кабел,Спектри Јаже,АТВ UTV Offroad Јаже.Забавува Кабел1)Материјал : UHMWPE2)Големина : 5mm*1003)Јаже делови : една ролна4)Боја : Црна5)сила : 4500lbs6)пакување : 1 тркалаат крик јаже, како слика7)ние брод што обично за неколку дена.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.8)погодни for1500*3500lbs електрични крик9)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.10)Ако сакате да се препродава на нашите производи,ве молиме пратете ми порака,ние ќе ви ги даде дилер цена.

Сина 5mm*12m Синтетички Јаже со Напрсток,АТВ Крик Линија,Синтетички АТВ Крик Јаже,Влечење Јаже

DEN 720.00

Сина 5mm*12m Синтетички Јаже со Напрсток,АТВ Крик Линија,Синтетички АТВ Крик Јаже,Влечење Јаже 1)Боја : Сина, исто така можете да изберете и други бои,само кажи ми откако ќе се направи со цел,како што се сина,зелена,црвена,сива,портокалова,жолта 2)Просечна Кршење Сила : 4500 lbs 3)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку 4)Лесно да се види бои на располагање 5)Големина : 5mm*12m 6)се Вклучени делови : еден напрсток ,потоа другиот крај е топлина печат 7)answer : ___________________________ NOTE : ние, исто така, може да обезбеди hawse fairlead и грабне блок...

Бесплатен Превозот Зелена 6mm*15 милиони Синтетички Крик Јаже&1/4 Кука,АТВ Крик Линија,Брод Крик Кабел,Kevlar Јаже

DEN 1555.20

Бесплатен Превозот Зелена 6mm*15 милиони Синтетички Крик Јаже&1 / 4" Кука,АТВ Крик Линија,Брод Крик Кабел,Kevlar Јаже1)Јаже Боја : Зеленаисто така можете да изберете и други бои,како што се сина,сива,само кажи ми откако ќе се направи ред,2)Јаже Просек Кршење Сила : 6500 кг3)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку4)Јаже Тежина : околу 380gКука тежина за 300g5)Јаже, Големина : 6mm*15 милиониКука големина е 1 / 4"6)Јаже Вклучени дела : едниот крај е напрсток,на другиот крај е топлина печат7)ЗАБЕЛЕШКА : Ако сте заинтересирани wholesell нашата цена,ве молиме да ни остават порака.8)количина : 1*крик јаже додадете една кука како слика9)ќе ги задоволи со нашиот крик јаже откако ќе го добиете тоа,исто така, со нетрпение очекувам да haveing долгорочна соработка со вас.

Црна 10мм*30m Електрични Крик Јаже& 3/8 Кука,Синтетички Крик Кабел,Off-Road Јаже,Плазма Крик Кабел

DEN 5568.00

Црна 10мм*30m Електрични Крик Јаже& 3 / 8" Кука,Синтетички Крик Кабел,OffRoad Јаже,Плазма Крик Кабел Јаже Големина : 10мм*30m Боја : Црна Дела : Едниот крај е напрсток,ПВЦ ракав тогаш другиот крај е најлон ракав и повлечи како слика Кршење Сила : 15000lbs Пакување : 1*крик јаже и 1* кука Тежина : околу 2.3 килограми Може да брод од време! 1)ако ви треба некои единици,тогаш превозот цената е пониска,единицата трошок, исто така, ќе бидат пониски,па кога ќе треба повеќе од 3pcs,ве молиме додадете мојот trademanager за понатаму да се дискутира за тоа...

7/16*40ft Портокал Синтетички Јаже,Синтетички Крик Кабел Јаже,Челик Крик Кабел,Синтетички Јаже Крик,АТВ Линија Крик

DEN 3835.20

7 / 16"*40ft Портокал Синтетички Јаже,Синтетички Крик Кабел Јаже,Челик Крик Кабел,Синтетички Јаже Крик,АТВ Линија Крик1)Материјал : UHMWPE2)Големина : 7 / 16"*40ft3)Јаже делови : напрсток,повлечи,најлон, пвц ракав како слика4)Боја : Портокалова5)сила : 20000lbs6)пакување : 1*крик јаже7)на јаже, можете да изберете боја,црвена,жолта,портокалова,црна,сива,зелена8)ние брод што обично за неколку дена.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.9)за плаќање,ние, исто така, прифаќа paypal,western union.10)ние исто така снабдување блок,fairlead и електрични крик.11)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.

Црвено 3/16*50ft Синтетички Крик Јаже со Обвивка,АТВ Крик Линија,АТВ Крик Кабел,Плазма Јаже

DEN 864.00

Црвено 3 / 16"*50ft Синтетички Крик Јаже со Обвивка,АТВ Крик Линија,АТВ Крик Кабел,Плазма Јаже 1)Боја : Црвена, исто така можете да изберете и други бои,само кажи ми откако ќе се направи со цел,како што се сина,зелена,црвена,сива,портокалова,жолта,розова 2)Просечна Кршење Сила : 4500 lbs 3)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку 4)Лесно да се види бои на располагање 5)Големина : 5mm*15 милиони 6)се Вклучени делови : еден напрсток и најлон обвивка ,тогаш другиот крај е топлина печат 7)answer : ___________________________ NOTE : ние, исто така, може да обезбеди hawse fairlead и грабне блок...

Бесплатен Превозот 10мм*100 Портокал Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Кабел,UHMWPE Јаже,Off Road Јаже

DEN 16800.00

Бесплатен Превозот 10мм*100 Портокал Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Кабел,UHMWPE Јаже,Off Road Јаже1)Материјал : UHMWPE2)Големина : 10мм*1003)Јаже делови : една ролна4)Боја : Портокалова5)сила : 15000lbs6)пакување : 1 тркалаат крик јаже, како слика7)ние брод што обично за неколку дена.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.8)погодни за 10000*15000lbs електрични крик9)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.10)Ако сакате да се препродава на нашите производи,ве молиме пратете ми порака,ние ќе ви ги даде дилер цена.

4500lbs Алуминиум Aalloy Fairlead за АТВ Крик Линија,Hawse Fairlead за Крик Кабел,АТВ Hawse Fairlead,Синтетички Fairlead

DEN 864.00

4500lbs Алуминиум Aalloy Fairlead за АТВ Крик Линија,Hawse Fairlead за Крик Кабел,АТВ Hawse Fairlead,Синтетички FairleadСпецификација : Hawse Fairlead Дизајнирани за употреба со Синтетички Крик ЈажеИзградена од Силна АлуминиумСпречување на Пренесување на Топлина за да се Крик Јажетежина : околу 0.25 kg / еезТоп Моделот : 15.2 cm Стандардна Планината ШемаКомпатибилност : Компатибилен со Winches на Повеќето Брендови, Погоден Крик Капацитет : 40 00 LBSМонтажа на Хардверот Не е Вклучена.Пакет Се Вклучени : 1 x Hawse Fairlead ако сакате да се препродава на нашите производи,ве молам дозволете ми да знам,јас ќе ви даде whosell цена,благодарение !

12mm*30m Зелена Синтетички Крик Јаже додадете 10 Hawse Fairlead,Брод Крик Кабел,Спектри Крик Јаже,Off Road Јаже

DEN 7920.00

12mm*30m Зелена Синтетички Крик Јаже додадете 10" Hawse Fairlead,Брод Крик Кабел,Спектри Крик Јаже,Off Road ЈажеСпецификација : 1)Боја : Зелена2)Јаже Просек Кршење St rength : 25000 lbs3)Големина : 12mm*30m4)Вклучени дела : едниот крај е напрсток и пвц обвивка,на другиот крај е повлечи и најлон обвивка5)Пакување количина : 1*Синтетички Крик Јаже и 12000lbs 10" крик fairlead6)многу поголема сила од челик кабел, исто така тежина далеку помалку7)ЗАБЕЛЕШКА : за Да вашиот царински можеби се случи увоз доход,треба мечка тоа,ве молиме имајте во предвид.8)Обично имаме акции,па ние можеме да брод од ПОБРЗО.9)ќе ги задоволи со нашиот крик јаже откако ќе го добиете тоа,исто така, со нетрпение очекувам даhaveing долгорочна соработка со вас.10)вкупна тежина : околу 3,5 килограми

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.