• Ново
Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs/set

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs/set

Оценка на клиентот:
DEN 90.72
DEN 85.00 -6 %

Износ
Залиха

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs/set
Материјал : кравја кожа + дрва + алуминиумски + стп кожа Кожа хривнија Должина : 17-18 cm ( Поради прирачник за мерење, 1-2cm разликата е прифатена )

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
18cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Број На Модел На:
BRT4150 pulsera hombre
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Функција:
моден накит
Стилови:
монистра хривнија

Производи во категоријата

Тибет Бела Школка Бисер Хривнија 3rows бела боја 8мм круг shaper школка бисер хривнија Мода Девојка е женска Нараквица NF240

1247.52 -15 % DEN 1060.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Нова Убава!3Rows АА 9-10ММ Akoya Црна боја Јужна Море Бисер Хривнија 7.5inchs & убаво јужна морска школка Mb Бисер Затворач FN118

1919.52 -15 % DEN 1632.00

добредојдовте на terisa накит3 Rows АА 910ММ црна боја јужна печат бисер хривнија 7.5"Inchs направени со убави природни школка затворач .Пакет со убаво свила торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

едно парче бижутерија Две Нивоа Јасно Кристално Стакло Водат Хривнија gcb1407

131.04 -14 % DEN 113.00

Количина : едно парче Материјал : алуминиумски,кристал,кристално Монистра боја : јасно Монистра, Големина : (Приближно)8мм Должина : (Приближно)20cm Метална боја : бела,сребро галвански се меша боја е достапен во ист стил или различен стил со иста ценаЉубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја КупитеБоја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!Shippment Ние брод во светот...

Убава 6pcs Бисер Огромна Бела Боја Барок Бисер Хривнија Големина:10мм-11mm Должина:7-8inchs Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN423

767.52 -25 % DEN 576.00

Добредојдовте на terisa накит78"inchs вистински бела слатководни бисер хривнија моден бисер накит Барок shpaer големина : 1011mm,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

BRO882 Тибет Стариот Rudraksha Bodhi Нараквици Насоки за Човекот

DEN 325.92

Непал стариот rudraksha bodhi семе нараквица,голема големина, посебно за човекот.прифати КЛИЕНТНАПРАВЕНИ, ако треба, pls контактирајте со нас.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Liuanan трговија на Големо Жените Природен Камен Hamsa Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија kabbalah хривнија

DEN 239.52

Liuanan трговија на Големо Жените Тиркизна Камен Hamsa Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија рачно изработени Линкот Водат Лава Камен Монистра Нараквица со Полуpreciouse Gemstones Буда глава / Лав глава / Hamsa рака уроци (Рака на Фауима) Шарм Лава Монистра Charka Нараквици...

12mm Природни Multicolor Seashell Бисер Круг Монистра Синџир Хривнија Девојки Божиќ Подароци Жените Накит Одлуки Додатоци Занаети

335.52 -20 % DEN 268.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Рачно изработени бисер хривнија бела боја вистински слатководни бисер големина:8-9mm должина:7.5-9inchs мода хривнија Нов бесплатен превозот

1919.52 -25 % DEN 1440.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер хривнија должина : 7.59inchs големина : 89mm мода жената накит Топла продажба бесплатен превозот FN2610МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

2017 нови DIY Унисекс Муслимански pendant додатоци хривнија накит, ОЛ стил 2R-Слој Црна кристал монистра Исламот хривнија подарок

DEN 81.12

Спецификација на производот : Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CMЗлато Позлатен.Pictutres покажува : Друга боја покажува : Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

Мат Црвена Aagte Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 8-14mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-внатре

441.60 -49 % DEN 225.00

Мат Црвена Aagte Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 814mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемвнатре

5Pcs Микро Отвори CZ турски Стил Hamsa Рака Конектор Шарм Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG134

960.00 -10 % DEN 864.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 16mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Барокот Бисер Хривнија Кафеава Боја Слатководни Бисер на Кожа Глас 8inchs големина:10-12mm Мода Накит Бесплатен Превозот FN346

1439.52 -25 % DEN 1080.00

Добредојдовте на terisa накиткафеава боја вистински слатководни бисер со црна кожа AA1012 MM Должина : 8"inchs 6rows Мода Накит Бесплатен Превозот FN346МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Нова мода 8мм multicolor круг школка симулирани-бисер стакло 3x4mm abacus монистра влакно нараквици за жените накит 7.5 инчен B2906

179.04 -30 % DEN 125.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

топ мода пол изработена од морска школка бисер бразлетна и боја монистра

DEN 264.00

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMSекспрес околу 515 дена пристигнување;еден цел помалку 2kgs користите само кинапост mail околу 2090 дена arrilvalмоден хривнијаизработена од морска школка бисер и боја монистра е ахатбисер големина : 16 MMахат големина : 16 MMnickle слободнидоведе слободниможе да помине ДОСТИГНЕ тест

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР Нараквица со кожа јаже

DEN 143.52

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ...

Моден Бисер Хривнија 7.5inchs АА 7-8ММ Белата Боја е Вистински Бисер Кристал Хривнија Убава Жена Партија Накит FN415

719.52 -12 % DEN 633.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински бела боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Тренди!Бисер Хривнија 7.5inchs Црна боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија големина:7-8мм со Врвен Квалитет Нов Бесплатен Превозот FN404

671.52 -12 % DEN 591.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински црна боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

(Мин цел $7) 12pcs/торба случајно се меша бои рачно изработени Италија Чипка Зголеми Цвет Ресни Капчиња Пријателство Хривнија За Мажи Жени

DEN 158.40

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 7 треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само ќе бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусДополнителни превозот цена : aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

Liuanan промет на Големо со 10pcs/многу Жени Природни Монистра Ткаенината Мажите Буда Енергија Манжетната се Водат Хривнија

DEN 960.00

Liuanan промет на Големо со 10pcs / многу Жени Ахат Камен монистра Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија рачно изработени Линкот Водат Лава Камен Монистра Нараквица со Полуpreciouse Gemstones Буда глава / Лав глава / Hamsa рака уроци (Рака на Фауима) Шарм Лава Монистра Charka Нараквици...

5Pcs Микро Отвори CZ царска круна Конектор Шарм Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG136

672.00 -10 % DEN 605.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 13mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види слика Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ рачно изработени Скелет Череп Biker Мажите Панк Рок Хривнија Накит Прилагодливи Јаже

383.52 -25 % DEN 288.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Multicolor Бела Розова Црна Боја Вистински Слатководни Бисер + Тибет Сребро Хривнија 8inchs Мода жената Накит FN294

1727.52 -12 % DEN 1520.00

Добредојдовте на terisa накитMulticolor бела розова црна боја вистински слатководни бисер хривнија + тибет сребро хривнија мода жената накит NF294МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Кристално јасна Магнетна Хематит Бисер Хривнија Ѓердан Нов Бесплатен Превозот FN572

623.52 -12 % DEN 549.00

Добредојдовте на terisa накиттрговија на големо 32"inchs Природна Бела Боја АА 78ММ Слатководни Вистински Бисер+кристал хривнија Нов Бесплатен Превозот FN572МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.