• Ново
Оригиналниот дизајн природни multicolor камен jades 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907

Оригиналниот дизајн природни multicolor камен jades 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907

Оценка на клиентот:
DEN 177.60
DEN 124.00 -30 %

Износ
Залиха

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Оригиналниот diy природни multicolor камен џаспер jade 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. 5.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. 6.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B2907
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Функција:
моден накит
Компатибилност:
no
Материјал:
jade џаспер

Производи во категоријата

Нова мода 8мм multicolor круг школка симулирани-бисер стакло 3x4mm abacus монистра влакно нараквици за жените накит 7.5 инчен B2906

179.04 -30 % DEN 125.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Rudraksha Семе Мала Хривнија Африкански Turquoises Jaspers И Carnelian 27 Мушка Редење Квартал Мала Јога Хривнија BM11044

DEN 1822.08

Опис Rudraksha Семе Мала Хривнија Африкански Turquoises Jaspers И Carnelian 27 Мушка Редење Квартал Мала Јога ХривнијаЗлатните 100% памук кабелотВе молиме имајте во предвид : Заврзана квартал malas не се препорачува да се носи како белегзии како лизгање на мала текот на еден зглоб време и повторно ќе предизвика јазли да се водат.

Кавга За Миење Камен Монистра Хривнија Златна Боја Spacer Монистра B15101203

DEN 3600.00

Спецификите ПолуСкапоцени камења Бисери Нараквици Златна боја Изолација монистра хривнија Околу 7.5",одговара на повеќето врвка за околу Повеќе од власта монистра, овие рачно изработени нараквици функција природни камења...

Нова Аниме Накит Смрт Белешка Pendant Монистра Хривнија Крстот Логото Синџир Шарм 8 Бои Алка Стакло, Метал Додаток За Мажи Жени Подарок

288.00 -39 % DEN 176.00

ОПИСИме : Мушка ХривнијаСтоковните материјал : Стакло / МеталСостојба : 100% НОВИPendant Големина : 5.5x3.0 cmДијаметар на мушка : 10 ммПакет : спакувани во opp вреќаSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Рачно изработени Сандаловина & Аква Тера Jaspers 27 Мушка Редење Квартал Мала Beaded Нараквица Со Памук Tassel Јога Хривнија BM11067

DEN 1822.08

Опис Рачно Изработени Сандаловина & Аква Тера Jaspers 27 Мушка Редење Квартал Мала Beaded Нараквица Со Памук Tassel Јога ХривнијаКафенабоја на 100% памук кабелотВе молиме имајте во предвид : Заврзана квартал malas не се препорачува да се носи како белегзии како лизгање на мала текот на еден зглоб време и повторно ќе предизвика јазли да се водат.

Liuanan промет на Големо со 10pcs/многу Жени Природни Монистра Ткаенината Мажите Буда Енергија Манжетната се Водат Хривнија

DEN 960.00

Liuanan промет на Големо со 10pcs / многу Жени Ахат Камен монистра Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија рачно изработени Линкот Водат Лава Камен Монистра Нараквица со Полуpreciouse Gemstones Буда глава / Лав глава / Hamsa рака уроци (Рака на Фауима) Шарм Лава Монистра Charka Нараквици...

KEJIALAI 1pcs 2018 8мм Мода Злато Сребрена Боја Буда Нараквици Еластична Јаже, Верига Природен Камен Хривнија Мажите И Жените A036

195.84 -37 % DEN 123.00

KEJIALAI 1pcs 2018 8мм Мода Злато Сребрена Боја Буда Нараквици Еластична Јаже, Верига Природен Камен Хривнија Мажите И Жените A036Тип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиКоличина : 1pcsНашите Уникатни Предности : 1...

REAMOR Природни Turquoises Монистра со Полиран не ' Рѓосувачки челик Черепот на Главата Бренд Влакно Нараквици накит за Мажи

627.84 -27 % DEN 458.00

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries...

Трговија На Големо 19 Кристал Оникс Jades Мушка Хривнија Природен Камен Еластична Јога Нараквици За Мажи Жени Mujer Pulseras Мода Накит

117.12 -34 % DEN 77.00

Трговија на големо 19 Кристал Оникс Jades Мушка Хривнија Природен Камен Еластична Јога Нараквици За Мажи Жени Mujer Pulseras Мода Накит на производот : мода жена нараквици и нараквици материјал : цинк легура и природата камен Мушка Дијаметар : 8mm димензии : должина на бразлетна : 19 cm тежина : 11g количина : 1) pz пакет : 1 pz / opp вреќа 12 pz или повеќе попуст од 10%за транспорт mail транспорт на воздухот alberino на кина во азија, сад, европа, обично 10 до 25 дена, од други земји треба да се земе 20 60 дена...

Бохемија стил шарм 6mm зелен камен jades круг монистра multilayer нараквици камен калцедон жените топла продажба накит 18inch B2898

428.16 -30 % DEN 300.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Kejialai Нови Гем Монистра Нараквици Дрво Жито Камен Мушка Сребрена Боја Черепот Нараквици Јога Нараквици За Мажите И Жените На Подарок М-L403

157.92 -37 % DEN 99.00

Kejialai Нови Гем Монистра Нараквици Дрво Жито Камен Мушка Сребрена Боја Черепот Нараквици Јога Нараквици За Мажите И Жените На Подарок МL403Количина : 1pcs / многу Монистра, Големина : 8mmМатеријал : Види погоре опција на хривнија100% сосема нов, со Врвен квалитетВнимание : Ако имате на вашиот сопствен зглоб големина, ние може да прилагодено за вас...

Оригиналниот рачно производство Природно Дрво Зелена Сандаловина Монистра Multilayer Нараквици за Жените и Мажите 6mm 108 Буда Нараквици & Закачам

186.72 -5 % DEN 178.00

САД$ 2.59 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 3.28 / парчеСАД$ 15.68 / парчеСАД$ 5.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 6.65 / парчеСАД$ 1.99 / парчеWenge 108 Хривнија Материјал : Зелена Сандаловина Спецификации : мушка дијаметар 0.6 см, вкупно 108Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Топла Продажба Накит Црна Лава Енергија Камен и Монистра Хривнија Злато Буда Нараквици, Монистра Хривнија за Мажите и Жените на Подарок

180.00 -37 % DEN 113.00

Топла Продажба Накит Црна Лава Енергија Камен и Монистра Хривнија Злато Буда Нараквици,Ахат Монистра Хривнија за Мажите и Жените на ПодарокКоличина : 1pcs / многуКако на барање на купувачот...

Трговија На Големо Природни Маслиново Кернелот Хривнија 108 Бамбус Фестивал Мушка Рака String Црвена Нафта Стариот Нуклеарна Дрво Нараквици Накит

626.88 -5 % DEN 596.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Име на Производ : Природни маслиново кернелот бамбус фестивал рака string Спецификации : мушка големина 3*6mm *****Реална Слика*****

12mm Природни Multicolor Seashell Бисер Круг Монистра Синџир Хривнија Девојки Божиќ Подароци Жените Накит Одлуки Додатоци Занаети

335.52 -20 % DEN 268.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

KEJIALAI 2 парчиња Beaded 24k Злато Черепот на Главата Мажите Хривнија Природни Regalite Круг Камен Монистра Жените Хривнија парична Казна Накит Како Подарок

319.20 -37 % DEN 201.00

KEJIALAI 2 парчиња Beaded 24k Злато Черепот на Главата Мажите Хривнија Природни Regalite Круг Камен Монистра Жените Хривнија парична Казна Накит Како ПодарокТип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиКоличина : 2 парчиња,се меша бојата .Нашите Уникатни Предности : 1...

18mm Snap Метал Копчето Шарм Diy Нараквици Среќа Црно Дрво Монистра Монета Будистички Молитва Хривнија Унисекс Мушка Буда Хривнија

715.20 -10 % DEN 644.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 10 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 10 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 10 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или немојте да се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и нема да брод!Дополнителни превозот цена : http : / / www.aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.