• Ново
2017 нови DIY Унисекс Муслимански pendant додатоци хривнија накит, ОЛ стил 2R-Слој Црна кристал монистра Исламот хривнија подарок

2017 нови DIY Унисекс Муслимански pendant додатоци хривнија накит, ОЛ стил 2R-Слој Црна кристал монистра Исламот хривнија подарок

Оценка на клиентот:
DEN 81.12

Износ
Залиха


Спецификација на производот :
Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CM
Злато Позлатен.
Pictutres покажува :
Друга боја покажува :
Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
mancheng
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
wrist Length about

Производи во категоријата

12mm Природни Multicolor Seashell Бисер Круг Монистра Синџир Хривнија Девојки Божиќ Подароци Жените Накит Одлуки Додатоци Занаети

335.52 -20 % DEN 268.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Оригиналниот дизајн природни multicolor камен jades 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907

177.60 -30 % DEN 124.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

2017 Топла Продажба Mens Накит Нов Дизајн 8мм Зелено Море Слоевита Камен Монистра Антички Боја Лав Нараквици, Партијата на Подарок

181.92 -37 % DEN 115.00

2017 Топла Продажба Mens Накит Нов Дизајн 8мм Зелено Море Слоевита Камен Монистра, Антички Сребрен И Златен Лав Нараквици, Партијата на ПодарокКоличина : 1pcs / многу Монистра, Големина : 8mmМатеријал : Зелено Море Слоевита Камен Мушка100% сосема нов, со Врвен квалитетКако на барање на купувачот...

Нова мода 8мм multicolor круг школка симулирани-бисер стакло 3x4mm abacus монистра влакно нараквици за жените накит 7.5 инчен B2906

179.04 -30 % DEN 125.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Јужна Африка Вистински Природен Sugilite Камен Правоаголник Монистра Жени Човек Водат Хривнија 19*17*6mm

DEN 8112.00

Јужна Африка Вистински Природен Sugilite Камен Правоаголник Монистра Жени Човек Водат Хривнија 19*17*6mmВистински Слики : Ставка Детали SS0001 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

JoursNeige Природни Црвени Камен Нараквици Цевка Монистра за Мажи Жени Кристал Буда Хривнија Еден Круг Накит

710.40 -20 % DEN 568.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【Материјал】 Природни Ахат 【Спецификација】 Цевка монистра за 13mm широк, за 18mm долг; црна ахат монистра пречник од 6mm...

KEJIALAI 2 парчиња Новите Природни Јајце Жолта Круг Камен Монистра Шарм Жените Хривнија Beaded Милост Буда Глава, Мажите се Водат Хривнија A0562

367.20 -37 % DEN 231.00

KEJIALAI 2 парчиња Новите Природни Јајце Жолта Круг Камен Монистра Шарм Жените Хривнија Beaded Милост Буда Глава, Мажите се Водат Хривнија A0562Тип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиКоличина : 2 парчиња,се меша бојата .ако имате буда главата боја на барање,можете да ни оставите порака,ви благодаримеНашите Уникатни Предности : 1...

18mm Snap Метал Копчето Шарм Diy Нараквици Среќа Црно Дрво Монистра Монета Будистички Молитва Хривнија Унисекс Мушка Буда Хривнија

715.20 -10 % DEN 644.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 10 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 10 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 10 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или немојте да се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и нема да брод!Дополнителни превозот цена : http : / / www.aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

Тренди Додаток Занаети Делови Полу Заврши Камења Chalcedon 12mm Африкански Тигар Око накит Монистра Хривнија 7.5Фитинг Женски

397.92 -28 % DEN 287.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Трговија На Големо Природни Маслиново Кернелот Хривнија 108 Бамбус Фестивал Мушка Рака String Црвена Нафта Стариот Нуклеарна Дрво Нараквици Накит

626.88 -5 % DEN 596.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Име на Производ : Природни маслиново кернелот бамбус фестивал рака string Спецификации : мушка големина 3*6mm *****Реална Слика*****

5Pcs Микро Отвори CZ циркон Конектор Шарм & Круг Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG138

1464.00 -10 % DEN 1318.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 21mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види слика Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 ПАРЧИЊА Човекот е Кул Черепот Монистра Yak Коска Готски Хривнија

431.52 -25 % DEN 324.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Природни Златен Песок, Камен и Монистра Нараквица,Мода Полу-preciouse Камен Beaded Хривнија Накит За Жените Подарок

287.52 -15 % DEN 244.00

Природни Златен Песок, Камен и Монистра Нараквица,Мода Полуpreciouse Камен Beaded Хривнија Накит За Жените ПодарокСкапоцен Камен Тип Златен Песок, Камен.Големина : Монистра, големина 1012mm,превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.