• Ново
8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За Жените Шарм Водат Хривнија

8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За Жените Шарм Водат Хривнија

Оценка на клиентот:
DEN 4272.00
DEN 3418.00 -20 %

Износ
Залиха


8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За Жени
Жените Влакно Нараквици,Природен Камен Мушка Нараквица,Лето Стил Мода Накит
Нараквици За Жените,Монистра Влакно Нараквици,Лето Стил Хривнија
Вистински Слики :
Ако сакате да видите виножито сини светла,pls љубезно стави нараквици под силна светлина.
Ставка Детали CH008 : Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 8мм Круг Монистра Тежина за Нараквица 19.60 грама Број на монистра 23 монистра Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 7.0 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Воведувањето На Labradorite
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17cm
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LIZIFANG
Број На Модел На:
CH008Fashion Жените Нараквици
Метали Тип:
Labradorite Нараквици
реден број:
CH008Fashion Жените Нараквици
боја:
Сива Кристал Хривнија
Точка име :
Жените е Кристално Хривнија
Монистра Број:
23beads Круг Монистра Хривнија
Мушка големина:
8мм круг монистра
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
7.0 инчи
Тежина на Хривнија:
19.60 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Производи во категоријата

Шарен Магнетна Хематит Исцелување Монистра Хривнија Алка Водат Накит 7.5 Инчен G367

143.52 -14 % DEN 123.00

Материјал : ХематитГолемина на(Приближно) : 6 MM,10x18x5 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 7.5 ИнченТежина(Приближно) : 48 gКоличина : 1 BUCСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

Топла нова мода Шармантен! 8мм бел бисер школка хривнија 7.5 DIY Мода Накит Одлуки Дизајн Подароци За Девојка Жените ААА W0002

268.32 -31 % DEN 185.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на te светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика На Враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци...

HYHONEY Мажите Накит Нараквици Црна Природата Камен 8мм Чистење Мушка Подарок Еластична нараквици pulseira masculina

94.56 -35 % DEN 61.00

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7 .САД Може да се испраќаат преку eпакет ако износот на повеќе од $5...

KEJIALAI 1pcs 2018 Нова Мода 8мм Монистра Хривнија Злато/Сребрена Боја Черепот на Главата Браун Regalite Камен Монистра Мажите Хривнија A0309

DEN 223.20

KEJIALAI 1pcs 2018 Нова Мода 8мм Монистра Хривнија Злато / Сребрена Боја Черепот на Главата Браун Regalite Камен Монистра Мажите Хривнија A0309Тип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиНашите Уникатни Предности : 1...

2017 нови DIY Унисекс Муслимански pendant додатоци хривнија накит, ОЛ стил 2R-Слој Црна кристал монистра Исламот хривнија подарок

DEN 81.12

Спецификација на производот : Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CMЗлато Позлатен.Pictutres покажува : Друга боја покажува : Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

KEJIALAI Висок Квалитет на Природен 8мм Индискиот Круг Камен Монистра Мажите Хривнија Beaded Черепот на Главата Жените Шарм Водат Хривнија A0452

212.16 -0 % DEN 212.00

Висок квалитет на природен 8мм Индискиот ахат круг камен монистра мажите хривнија beaded злато / сребрена черепот на главата жените шарм водат хривнијаТип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиСАД $ 5.607.70 / парче парче парче парче парче парче многуНашите Уникатни Предности : 1...

KEJIALAI 1pcs Beaded Cavemous Черепот на Главата на Мажите Монистра Хривнија Сребрен Мушка Природни Слама Жолт Камен Мушка Шарм Жените Хривнија

180.00 -37 % DEN 113.00

KEJIALAI 1pcs Beaded CavemoЧерепот на Главата на Мажите Монистра Хривнија Сребрен Мушка Природни Слама Жолт Камен Мушка Шарм Жените ХривнијаТип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиНашите Уникатни Предности : 1...

Liuanan промет на Големо со 10pcs/многу Жени Природни Монистра Ткаенината Мажите Буда Енергија Манжетната се Водат Хривнија

DEN 960.00

Liuanan промет на Големо со 10pcs / многу Жени Ахат Камен монистра Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија рачно изработени Линкот Водат Лава Камен Монистра Нараквица со Полуpreciouse Gemstones Буда глава / Лав глава / Hamsa рака уроци (Рака на Фауима) Шарм Лава Монистра Charka Нараквици...

KEJIALAI 2 парчиња Новите Природни Јајце Жолта Круг Камен Монистра Шарм Жените Хривнија Beaded Милост Буда Глава, Мажите се Водат Хривнија A0562

367.20 -37 % DEN 231.00

KEJIALAI 2 парчиња Новите Природни Јајце Жолта Круг Камен Монистра Шарм Жените Хривнија Beaded Милост Буда Глава, Мажите се Водат Хривнија A0562Тип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиКоличина : 2 парчиња,се меша бојата .ако имате буда главата боја на барање,можете да ни оставите порака,ви благодаримеНашите Уникатни Предности : 1...

REAMOR Природни Turquoises Монистра со Полиран не ' Рѓосувачки челик Черепот на Главата Бренд Влакно Нараквици накит за Мажи

627.84 -27 % DEN 458.00

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries...

Топла Продажба Накит Црна Лава Енергија Камен и Монистра Хривнија Злато Буда Нараквици, Монистра Хривнија за Мажите и Жените на Подарок

180.00 -37 % DEN 113.00

Топла Продажба Накит Црна Лава Енергија Камен и Монистра Хривнија Злато Буда Нараквици,Ахат Монистра Хривнија за Мажите и Жените на ПодарокКоличина : 1pcs / многуКако на барање на купувачот...

слатководни бисер нараквица со полу скапоцен камен рачно изработени boho накит бохемски шик накит вистински бисер накит boho bracele

DEN 1000.32

слатководни бисер и полу скапоцен камен хривнија spsb1931zz3 Hummer нараквици Материјал : кристал,метал : сребро позлатен бакар,никел и олово слободни Дизајн : 8mm мов ахат,свежа вода бисер монистра Дизајн Б : 8mm црвениот џаспер,свежа вода бисер монистра Дизајн C : 8mm сина украсен ахат,свежа вода бисер монистра Дизајн D : 8mm тигар око,свежа вода бисер монистра Дизајн E : 8mm тиркизна,свежа вода бисер монистра Дизајн F : 8mm sodalite,свежа вода бисер монистра Дизајн G : 8mm оникс,свежа вода бисер монистра Дизајн H : 8mm пурпурна лента ахат,свежа вода бисер монистра хривнија должина : приближното 7inch / 18cm...

Оригиналниот дизајн природни multicolor камен jades 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907

177.60 -30 % DEN 124.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Трговија На Големо Природни Маслиново Кернелот Хривнија 108 Бамбус Фестивал Мушка Рака String Црвена Нафта Стариот Нуклеарна Дрво Нараквици Накит

626.88 -5 % DEN 596.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Име на Производ : Природни маслиново кернелот бамбус фестивал рака string Спецификации : мушка големина 3*6mm *****Реална Слика*****

Тренди Додаток Занаети Делови Полу Заврши Камења Chalcedon 12mm Африкански Тигар Око накит Монистра Хривнија 7.5Фитинг Женски

397.92 -28 % DEN 287.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

2018 1pcs 7 Боја Природни 8мм Regalite Камен Монистра Шарм Жените Хривнија Мода Сребро Черепот на Главата Gem Камен Монистра Мажите Хривнија

196.32 -37 % DEN 124.00

2018 1pcs 7 Боја Природни 8мм Regalite Камен Монистра Шарм Жените Хривнија Мода Сребро Черепот на Главата Gem Камен Монистра Мажите ХривнијаТип : хривнијаБоја : Како што е прикажано на сликиНашите Уникатни Предности : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.