• Ново
Шарм Beaded Хривнија 18mm Snap Копчето Хривнија Розова Опал Камен Beaded Snap Хривнија За Предвремени Накит SZ0446

Шарм Beaded Хривнија 18mm Snap Копчето Хривнија Розова Опал Камен Beaded Snap Хривнија За Предвремени Накит SZ0446

Оценка на клиентот:
DEN 239.04

Износ
Залиха

Шарм Beaded Хривнија 18mm Snap Копчето Хривнија Розова Опал Камен Beaded Snap Хривнија За Предвремени Накит Шема : SZ0446 Материјал : Опал камен/бакар трговија на Големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
SZ0441-0446
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Snap хривнија
Функција:
Beaded Хривнија
Објектот:
Шарм beaded snap Хривнија
Точка име :
Beaded Хривнија
Материјал:
Легура&Опал
боја:
слика
Хривнија КОЛ:
52mm
Тежина:
17g
Должина:
19cm
Мушка Кол:
7mm
За:
18MM snap копчето накит
Обликот:
Круг

Производи во категоријата

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs/set

90.72 -6 % DEN 85.00

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs / setМатеријал : кравја кожа + дрва + алуминиумски + стп кожа Кожа хривнија Должина : 1718 cm ( Поради прирачник за мерење, 12cm разликата е прифатена )

Бохемија стил шарм 6mm зелен камен jades круг монистра multilayer нараквици камен калцедон жените топла продажба накит 18inch B2898

428.16 -30 % DEN 300.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

5Pcs Микро Отвори CZ турски Стил Hamsa Рака Конектор Шарм Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG134

960.00 -10 % DEN 864.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 16mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Моден Бисер Хривнија 7.5inchs АА 7-8ММ Белата Боја е Вистински Бисер Кристал Хривнија Убава Жена Партија Накит FN415

719.52 -12 % DEN 633.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински бела боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

5Pcs турски Стил Двојно Bails Конектор,Микро, отворајќи CZ циркон Шарм,прилагодлив синџир Ресни хривнија Накит за жените BG78

1056.00 -10 % DEN 950.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : Сребрена / Gold / Розово Злато / Пиштол метал Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 21.5 mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

7.5-8 инчи 7-8мм Темно Зелена Природни Барок Бисер Меморија Жица Хривнија

DEN 283.20

Точка ИмеМеморија Жица Барок Бисер ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.58 инчиБисер БојаТемно ЗеленаБисер ФормаБарокБисер ОдделениеAБисер Големина78 ммХривнија СтилМеморија Жица ХривнијаЗатворач Не Затворач Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Барокот Бисер Хривнија Кафеава Боја Слатководни Бисер на Кожа Глас 8inchs големина:10-12mm Мода Накит Бесплатен Превозот FN346

1439.52 -25 % DEN 1080.00

Добредојдовте на terisa накиткафеава боја вистински слатководни бисер со црна кожа AA1012 MM Должина : 8"inchs 6rows Мода Накит Бесплатен Превозот FN346МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Зачудувачки!6-8.5inchs АА 6-10ММ Бела боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија Црна string Мода Девојка е Жената хривнија

479.52 -12 % DEN 422.00

добредојдовте на terisa накитБелата боја е вистински слатководни бисер хривнија црна string мода хривнија жената накит girl 's хривнија 1pcs / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

(Мин цел $7) 12pcs/торба случајно се меша бои рачно изработени Италија Чипка Зголеми Цвет Ресни Капчиња Пријателство Хривнија За Мажи Жени

DEN 158.40

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 7 треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само ќе бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусДополнителни превозот цена : aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

Рачно изработени бисер хривнија бела боја вистински слатководни бисер големина:8-9mm должина:7.5-9inchs мода хривнија Нов бесплатен превозот

1919.52 -25 % DEN 1440.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер хривнија должина : 7.59inchs големина : 89mm мода жената накит Топла продажба бесплатен превозот FN2610МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Девојки Детето Бел Бисер Сребро Мушка Хривнија 925 Фунта 925 Деца Бебе Бебе Нова Бесплатен Превозот FN612

959.52 -12 % DEN 844.00

Добредојдовте на terisa накитДевојки Детето Бел Бисер Сребро Мушка Хривнија 925 Фунта 925 Деца Бебе Бебе Нова Бесплатен Превозот FN612МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Мат Sardonyx Оникс Agates Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-insid

604.80 -49 % DEN 309.00

Мат Sardonyx Оникс Ахат Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемinsid

Нова мода 8мм multicolor круг школка симулирани-бисер стакло 3x4mm abacus монистра влакно нараквици за жените накит 7.5 инчен B2906

179.04 -30 % DEN 125.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Liuanan трговија на Големо Жените Природен Камен Hamsa Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија kabbalah хривнија

DEN 239.52

Liuanan трговија на Големо Жените Тиркизна Камен Hamsa Хривнија Hamsa Шарм Среќа Око Ткаенината Хривнија рачно изработени Линкот Водат Лава Камен Монистра Нараквица со Полуpreciouse Gemstones Буда глава / Лав глава / Hamsa рака уроци (Рака на Фауима) Шарм Лава Монистра Charka Нараквици...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.