• Ново
2017 Трговија На Големо Плетенка Пол Машки Женски Кожа Алка ColorfulBracelets Женска Заврши Кожа Влакно Љубов, Пријателство Подарок

2017 Трговија На Големо Плетенка Пол Машки Женски Кожа Алка ColorfulBracelets Женска Заврши Кожа Влакно Љубов, Пријателство Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 74.40
DEN 70.00 -6 %

Износ
Залиха


2017 Трговија На Големо Плетенка Пол Машки Женски Кожа Алка Colorful Bracelets Женска Заврши Кожа Влакно Љубов, Пријателство Подарок
Материјал : СТП кожа + восок кабелот Хривнија Должина : 17 см + 9 см прилагоди должина

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRT4142
Должина:
17cm
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Повик/Спортски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker,Спиење Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Затворач Тип:
Чипка-Up
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Функција:
кожа хривнија жени
рачно изработени влакно хривнија:
10 бои
шарени нараквици:
плетенка хривнија

Производи во категоријата

Рачно изработени бисер хривнија бела боја вистински слатководни бисер големина:8-9mm должина:7.5-9inchs мода хривнија Нов бесплатен превозот

1919.52 -25 % DEN 1440.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер хривнија должина : 7.59inchs големина : 89mm мода жената накит Топла продажба бесплатен превозот FN2610МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

12mm Природни Multicolor Seashell Бисер Круг Монистра Синџир Хривнија Девојки Божиќ Подароци Жените Накит Одлуки Додатоци Занаети

335.52 -20 % DEN 268.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

2017 нови DIY Унисекс Муслимански pendant додатоци хривнија накит, ОЛ стил 2R-Слој Црна кристал монистра Исламот хривнија подарок

DEN 81.12

Спецификација на производот : Врвка за околу Должина околу : 39±0.5 CMЗлато Позлатен.Pictutres покажува : Друга боја покажува : Дел од гостин е голема цел слики покажуваат :

Зачудувачки!6-8inchs АА 8-9MM Бела боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија Кафе Восок Јаже Мода Девојка е Жената хривнија

479.52 -12 % DEN 422.00

добредојдовте на terisa накитБелата боја е вистински слатководни бисер хривнија Кафе восок јаже мода хривнија жената накит girl 's хривнија 1pcs / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

(Мин цел $7) 12pcs/торба случајно се меша бои рачно изработени Италија Чипка Зголеми Цвет Ресни Капчиња Пријателство Хривнија За Мажи Жени

DEN 158.40

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предмети!Наредби за помалку од 7 треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само ќе бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусДополнителни превозот цена : aliexpress.com / store / product / ExtrashippingcostbyChinapostwhenretailorderamount15 / 1133092_1754227523.html2.Бесплатен Превозот Политика!Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS / DHL / Федекс и така натаму.3...

Сребро Позлатен Јасно Кристал кристал 3-Ред Светкавиот Свадба или Булчински Хривнија

DEN 288.00

Општ ОписМатеријал : Бакар и Кристал КристалноБоја : Сребро ПозлатенПлаќање и испорака на Сите видови на испорака обезбедени како што е од Страна на морето, од воздух, од Експрес (DHL,UPSот,Fedex).Доколку ви се допаѓа нашата накит, не двоумете се.

5Pcs турски Стил Двојно Bails Конектор,Микро, отворајќи CZ циркон Шарм,прилагодлив синџир Ресни хривнија Накит за жените BG78

1056.00 -10 % DEN 950.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : Сребрена / Gold / Розово Злато / Пиштол метал Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 21.5 mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

5Pcs Микро Отвори CZ турски Стил Hamsa Рака Конектор Шарм Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG134

960.00 -10 % DEN 864.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 16mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Девојка Дете Бебе Вистински Бисер Нараквица.925 Фунта Сребро 925 Buy3+1 Бесплатно во Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN617

959.52 -12 % DEN 844.00

Добредојдовте на terisa накитДевојка Дете Бебе Вистински Бисер Нараквица.925 Фунта Сребро 925 Buy3+1 Бесплатно во Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN617МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Моден Бисер Хривнија 7.5inchs АА 7-8ММ Белата Боја е Вистински Бисер Кристал Хривнија Убава Жена Партија Накит FN415

719.52 -12 % DEN 633.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински бела боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

топ мода пол изработена од морска школка бисер бразлетна и боја монистра

DEN 264.00

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMSекспрес околу 515 дена пристигнување;еден цел помалку 2kgs користите само кинапост mail околу 2090 дена arrilvalмоден хривнијаизработена од морска школка бисер и боја монистра е ахатбисер големина : 16 MMахат големина : 16 MMnickle слободнидоведе слободниможе да помине ДОСТИГНЕ тест

Убава 6pcs Бисер Огромна Бела Боја Барок Бисер Хривнија Големина:10мм-11mm Должина:7-8inchs Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN423

767.52 -25 % DEN 576.00

Добредојдовте на terisa накит78"inchs вистински бела слатководни бисер хривнија моден бисер накит Барок shpaer големина : 1011mm,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

7.5-8 инчи 7-8мм Темно Зелена Природни Барок Бисер Меморија Жица Хривнија

DEN 283.20

Точка ИмеМеморија Жица Барок Бисер ХривнијаБисер ТипПриродните Слатководни бисерХривнија Должина7.58 инчиБисер БојаТемно ЗеленаБисер ФормаБарокБисер ОдделениеAБисер Големина78 ммХривнија СтилМеморија Жица ХривнијаЗатворач Не Затворач Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

Нова Убава!3Rows АА 9-10ММ Akoya Црна боја Јужна Море Бисер Хривнија 7.5inchs & убаво јужна морска школка Mb Бисер Затворач FN118

1919.52 -15 % DEN 1632.00

добредојдовте на terisa накит3 Rows АА 910ММ црна боја јужна печат бисер хривнија 7.5"Inchs направени со убави природни школка затворач .Пакет со убаво свила торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Multicolor Бела Розова Црна Боја Вистински Слатководни Бисер + Тибет Сребро Хривнија 8inchs Мода жената Накит FN294

1727.52 -12 % DEN 1520.00

Добредојдовте на terisa накитMulticolor бела розова црна боја вистински слатководни бисер хривнија + тибет сребро хривнија мода жената накит NF294МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Мат Црвена Aagte Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 8-14mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-внатре

441.60 -49 % DEN 225.00

Мат Црвена Aagte Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 814mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемвнатре

Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Жените Транспарентен Круг Мушка Три Круга Нараквица со Врвен Квалитет 6.5 mm

DEN 83808.00

Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Жените Транспарентен Круг Мушка Три Круга Нараквица со Врвен Квалитет 6.5 mmПриродни Кристал Нараквица,Лето Стил Нараквица,Круг монистра ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали TF003 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs/set

90.72 -6 % DEN 85.00

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs / setМатеријал : кравја кожа + дрва + алуминиумски + стп кожа Кожа хривнија Должина : 1718 cm ( Поради прирачник за мерење, 12cm разликата е прифатена )

Мат Sardonyx Оникс Agates Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-insid

604.80 -49 % DEN 309.00

Мат Sardonyx Оникс Ахат Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемinsid

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.