• Ново
Multilayer Црна и Бела Кожа Хривнија Гроздобер Шарм Beaded Нараквици Поставите 4 Парчиња Мажите Накит Рок Јаже Рака Синџир Wristband

Multilayer Црна и Бела Кожа Хривнија Гроздобер Шарм Beaded Нараквици Поставите 4 Парчиња Мажите Накит Рок Јаже Рака Синџир Wristband

Оценка на клиентот:
DEN 143.52
DEN 135.00 -6 %

Износ
Залиха


Multilayer Црна и Бела Кожа Хривнија Гроздобер Шарм Beaded Нараквици Поставите 4 Парчиња Мажите Накит Рок Јаже Рака Синџир Wristband
Материјал : вистинска кожа + восок јаже+ алуминиумски+дрво Хривнија Должина : 17 -18 cm ( прилагодлива големина )

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
BRT4248
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
22cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
кожа
Бренд Име:
SHEAUTY
Функција:
мажите хривнија рака синџир
Бои:
Шарм Нараквици
Карактеристики:
гроздобер рака синџир хривнија

Производи во категоријата

Моден Бисер Хривнија 7.5inchs АА 7-8ММ Белата Боја е Вистински Бисер Кристал Хривнија Убава Жена Партија Накит FN415

719.52 -12 % DEN 633.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински бела боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Виолетова Sardonyx Оникс Agates Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 6-14mm 7inch Должина FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре

412.80 -49 % DEN 211.00

Виолетова Sardonyx Оникс Ахат Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 614mm 7inch Должина Free Shipping трговија на Големо Гемвнатре

Девојка Дете Бебе Вистински Бисер Нараквица.925 Фунта Сребро 925 Buy3+1 Бесплатно во Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN617

959.52 -12 % DEN 844.00

Добредојдовте на terisa накитДевојка Дете Бебе Вистински Бисер Нараквица.925 Фунта Сребро 925 Buy3+1 Бесплатно во Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN617МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Рачно изработени бисер хривнија бела боја вистински слатководни бисер големина:8-9mm должина:7.5-9inchs мода хривнија Нов бесплатен превозот

1919.52 -25 % DEN 1440.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер хривнија должина : 7.59inchs големина : 89mm мода жената накит Топла продажба бесплатен превозот FN2610МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Девојки Детето Бел Бисер Сребро Мушка Хривнија 925 Фунта 925 Деца Бебе Бебе Нова Бесплатен Превозот FN612

959.52 -12 % DEN 844.00

Добредојдовте на terisa накитДевојки Детето Бел Бисер Сребро Мушка Хривнија 925 Фунта 925 Деца Бебе Бебе Нова Бесплатен Превозот FN612МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Multicolor Бела Розова Црна Боја Вистински Слатководни Бисер + Тибет Сребро Хривнија 8inchs Мода жената Накит FN294

1727.52 -12 % DEN 1520.00

Добредојдовте на terisa накитMulticolor бела розова црна боја вистински слатководни бисер хривнија + тибет сребро хривнија мода жената накит NF294МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР Нараквица со кожа јаже

DEN 143.52

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ...

Пинк Кристал&Бисер Хривнија 925 sterling silver Pltd Купи 3+1Free Девојки Детето Нов Бесплатен Превозот FN618

815.52 -12 % DEN 718.00

Добредојдовте на terisa накитПинк Кристал&Бисер Хривнија 925 sterling silver Pltd Купи 3+1 Free Девојки Детето Нов Бесплатен Превозот FN618МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Мат Sardonyx Оникс Agates Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-insid

604.80 -49 % DEN 309.00

Мат Sardonyx Оникс Ахат Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемinsid

Тренди!Бисер Хривнија 7.5inchs Црна боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија големина:7-8мм со Врвен Квалитет Нов Бесплатен Превозот FN404

671.52 -12 % DEN 591.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински црна боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

едно парче бижутерија Две Нивоа Јасно Кристално Стакло Водат Хривнија gcb1407

131.04 -14 % DEN 113.00

Количина : едно парче Материјал : алуминиумски,кристал,кристално Монистра боја : јасно Монистра, Големина : (Приближно)8мм Должина : (Приближно)20cm Метална боја : бела,сребро галвански се меша боја е достапен во ист стил или различен стил со иста ценаЉубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја КупитеБоја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!Shippment Ние брод во светот...

Рачно изработени бисер хривнија бела боја вистински слатководни бисер големина:8-9mm должина:7.5-9inchs мода хривнија Нов бесплатен превозот

1919.52 -25 % DEN 1440.00

Добредојдовте на terisa накитубава бела бисер хривнија должина : 7.59inchs големина : 89mm мода жената накит Топла продажба бесплатен превозот FN2610МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Кристално јасна Магнетна Хематит Бисер Хривнија Ѓердан Нов Бесплатен Превозот FN572

623.52 -12 % DEN 549.00

Добредојдовте на terisa накиттрговија на големо 32"inchs Природна Бела Боја АА 78ММ Слатководни Вистински Бисер+кристал хривнија Нов Бесплатен Превозот FN572МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Нова Убава!3Rows АА 9-10ММ Akoya Црна боја Јужна Море Бисер Хривнија 7.5inchs & убаво јужна морска школка Mb Бисер Затворач FN118

1919.52 -15 % DEN 1632.00

добредојдовте на terisa накит3 Rows АА 910ММ црна боја јужна печат бисер хривнија 7.5"Inchs направени со убави природни школка затворач .Пакет со убаво свила торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Зачудувачки!6-8.5inchs АА 6-10ММ Бела боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија Црна string Мода Девојка е Жената хривнија

479.52 -12 % DEN 422.00

добредојдовте на terisa накитБелата боја е вистински слатководни бисер хривнија црна string мода хривнија жената накит girl 's хривнија 1pcs / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs/set

90.72 -6 % DEN 85.00

Моден Накит Плевел Хривнија Јамајка Кожа Хип хоп Буда Вино Монистра Хривнија за Жени Мажи Девојка Подароци Wristband 3pcs / setМатеријал : кравја кожа + дрва + алуминиумски + стп кожа Кожа хривнија Должина : 1718 cm ( Поради прирачник за мерење, 12cm разликата е прифатена )

8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За Жените Шарм Водат Хривнија

4272.00 -20 % DEN 3418.00

8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За ЖениЖените Влакно Нараквици,Природен Камен Мушка Нараквица,Лето Стил Мода НакитНараквици За Жените,Монистра Влакно Нараквици,Лето Стил ХривнијаВистински Слики : Ако сакате да видите виножито сини светла,pls љубезно стави нараквици под силна светлина.Ставка Детали CH008 : Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 8мм Круг Монистра Тежина за Нараквица 19.60 грама Број на монистра 23 монистра Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 7.0 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% ПрироденВоведувањето На LabradoriteБелешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали...

Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Жените Транспарентен Круг Мушка Три Круга Нараквица со Врвен Квалитет 6.5 mm

DEN 83808.00

Вистински Природен Бакар Коса Rutilated Кварцен Кристал Жените Транспарентен Круг Мушка Три Круга Нараквица со Врвен Квалитет 6.5 mmПриродни Кристал Нараквица,Лето Стил Нараквица,Круг монистра ХривнијаВистински Слики : Ставка Детали TF003 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

12mm Природни Multicolor Seashell Бисер Круг Монистра Синџир Хривнија Девојки Божиќ Подароци Жените Накит Одлуки Додатоци Занаети

335.52 -20 % DEN 268.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Убава 6pcs Бисер Огромна Бела Боја Барок Бисер Хривнија Големина:10мм-11mm Должина:7-8inchs Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN423

767.52 -25 % DEN 576.00

Добредојдовте на terisa накит78"inchs вистински бела слатководни бисер хривнија моден бисер накит Барок shpaer големина : 1011mm,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Бисер Хривнија 3Strands Бела Боја Слатководни Бисер Кристал Elastick Хривнија Мода Жената Партија Накит Нов Бесплатен Превозот

959.52 -12 % DEN 844.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински бела боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит offкруг големина : 66.5 mm слободни shipping1pcs / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ рачно изработени Скелет Череп Biker Мажите Панк Рок Хривнија Накит Прилагодливи Јаже

383.52 -25 % DEN 288.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Оригиналниот дизајн природни multicolor камен jades 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907

177.60 -30 % DEN 124.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Тибет Бела Школка Бисер Хривнија 3rows бела боја 8мм круг shaper школка бисер хривнија Мода Девојка е женска Нараквица NF240

1247.52 -15 % DEN 1060.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Мат Црвена Aagte Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 8-14mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-внатре

441.60 -49 % DEN 225.00

Мат Црвена Aagte Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 814mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемвнатре

5Pcs Микро Отвори CZ царска круна Конектор Шарм Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG136

672.00 -10 % DEN 605.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 13mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види слика Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.