• Ново
Новодојдени Мода Vesuvianite Камен Beaded Хривнија Висок Квалитет на Слон Chamrs Хривнија за Жените Накит SZ0411

Новодојдени Мода Vesuvianite Камен Beaded Хривнија Висок Квалитет на Слон Chamrs Хривнија за Жените Накит SZ0411

Оценка на клиентот:
DEN 239.04

Износ
Залиха


Новодојдени Мода Vesuvianite Камен Beaded Хривнија Висок Квалитет на Слон Шарм Хривнија Накит за Жените
Модел : SZ0411
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SZ0411
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Vesuvianite камен
Функција:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Beaded Хривнија
Објектот:
хривнија
Точка име :
Beaded Хривнија
Материјал:
Легура&Vesuvianite камен
боја:
Црна
Хривнија КОЛ:
52mm
Тежина:
23g
Должина:
19cm
Мушка Кол:
8мм
Парична казна или Моден:
Моден
Обликот:
Круг

Производи во категоријата

Шарм Beaded Хривнија 18mm Snap Копчето Хривнија Розова Опал Камен Beaded Snap Хривнија За Предвремени Накит SZ0446

DEN 239.04

Шарм Beaded Хривнија 18mm Snap Копчето Хривнија Розова Опал Камен Beaded Snap Хривнија За Предвремени Накит Шема : SZ0446 Материјал : Опал камен / бакар трговија на Големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Сребро Позлатен Јасно Кристал кристал 3-Ред Светкавиот Свадба или Булчински Хривнија

DEN 288.00

Општ ОписМатеријал : Бакар и Кристал КристалноБоја : Сребро ПозлатенПлаќање и испорака на Сите видови на испорака обезбедени како што е од Страна на морето, од воздух, од Експрес (DHL,UPSот,Fedex).Доколку ви се допаѓа нашата накит, не двоумете се.

5Pcs Микро Отвори CZ турски Стил Hamsa Рака Конектор Шарм Монистра Хривнија Плетенка Ресни занаетчиски Накит Божиќ Подарок BG134

960.00 -10 % DEN 864.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количина : 5 парчиња Конектор Големина : Прибл 16mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Шармантен!Тибет Сребро Multicolor Хривнија Мода Накит Хривнија Жена и Девојка Накит Слободни Shipping5pcs/многу NF292

1439.52 -15 % DEN 1224.00

Добредојдовте на terisa jewellermulticolor круг shaper 612mm школка бисер хривнија мода девојка е женска нараквица 10pcs / многу бесплатен превозот топла продажба NF292МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

топ мода пол изработена од морска школка бисер бразлетна и боја монистра

DEN 264.00

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMSекспрес околу 515 дена пристигнување;еден цел помалку 2kgs користите само кинапост mail околу 2090 дена arrilvalмоден хривнијаизработена од морска школка бисер и боја монистра е ахатбисер големина : 16 MMахат големина : 16 MMnickle слободнидоведе слободниможе да помине ДОСТИГНЕ тест

Multicolor Бела Розова Црна Боја Вистински Слатководни Бисер + Тибет Сребро Хривнија 8inchs Мода жената Накит FN294

1727.52 -12 % DEN 1520.00

Добредојдовте на terisa накитMulticolor бела розова црна боја вистински слатководни бисер хривнија + тибет сребро хривнија мода жената накит NF294МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Барокот Бисер Хривнија Кафеава Боја Слатководни Бисер на Кожа Глас 8inchs големина:10-12mm Мода Накит Бесплатен Превозот FN346

1439.52 -25 % DEN 1080.00

Добредојдовте на terisa накиткафеава боја вистински слатководни бисер со црна кожа AA1012 MM Должина : 8"inchs 6rows Мода Накит Бесплатен Превозот FN346МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

BRO882 Тибет Стариот Rudraksha Bodhi Нараквици Насоки за Човекот

DEN 325.92

Непал стариот rudraksha bodhi семе нараквица,голема големина, посебно за човекот.прифати КЛИЕНТНАПРАВЕНИ, ако треба, pls контактирајте со нас.****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За Жените Шарм Водат Хривнија

4272.00 -20 % DEN 3418.00

8мм Вистински Природен Сина Светлина Labradorite Камења, Камен Кристал Круг Мушка Накит Нараквици За ЖениЖените Влакно Нараквици,Природен Камен Мушка Нараквица,Лето Стил Мода НакитНараквици За Жените,Монистра Влакно Нараквици,Лето Стил ХривнијаВистински Слики : Ако сакате да видите виножито сини светла,pls љубезно стави нараквици под силна светлина.Ставка Детали CH008 : Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Мушка 8мм Круг Монистра Тежина за Нараквица 19.60 грама Број на монистра 23 монистра Количина Само Еден Внатрешен Дијаметар 7.0 инчи Точка Име Мода Жените Мушка Хривнија Состојба Сосема Нов И 100% ПрироденВоведувањето На LabradoriteБелешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали...

12mm Природни Multicolor Seashell Бисер Круг Монистра Синџир Хривнија Девојки Божиќ Подароци Жените Накит Одлуки Додатоци Занаети

335.52 -20 % DEN 268.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Зачудувачки!6-8inchs АА 8-9MM Бела боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија Кафе Восок Јаже Мода Девојка е Жената хривнија

479.52 -12 % DEN 422.00

добредојдовте на terisa накитБелата боја е вистински слатководни бисер хривнија Кафе восок јаже мода хривнија жената накит girl 's хривнија 1pcs / многуМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

2017 Трговија На Големо Плетенка Пол Машки Женски Кожа Алка ColorfulBracelets Женска Заврши Кожа Влакно Љубов, Пријателство Подарок

74.40 -6 % DEN 70.00

2017 Трговија На Големо Плетенка Пол Машки Женски Кожа Алка Colorful Bracelets Женска Заврши Кожа Влакно Љубов, Пријателство ПодарокМатеријал : СТП кожа + восок кабелот Хривнија Должина : 17 см + 9 см прилагоди должина

Multilayer Црна и Бела Кожа Хривнија Гроздобер Шарм Beaded Нараквици Поставите 4 Парчиња Мажите Накит Рок Јаже Рака Синџир Wristband

143.52 -6 % DEN 135.00

Multilayer Црна и Бела Кожа Хривнија Гроздобер Шарм Beaded Нараквици Поставите 4 Парчиња Мажите Накит Рок Јаже Рака Синџир WristbandМатеријал : вистинска кожа + восок јаже+ алуминиумски+дрво Хривнија Должина : 17 18 cm ( прилагодлива големина )

Нова Убава!3Rows АА 9-10ММ Akoya Црна боја Јужна Море Бисер Хривнија 7.5inchs & убаво јужна морска школка Mb Бисер Затворач FN118

1919.52 -15 % DEN 1632.00

добредојдовте на terisa накит3 Rows АА 910ММ црна боја јужна печат бисер хривнија 7.5"Inchs направени со убави природни школка затворач .Пакет со убаво свила торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Оригиналниот дизајн природни multicolor камен jades 8мм круг монистра калцедон влакно хривнија 3x4mm кристал накит 7.5 инчен B2907

177.60 -30 % DEN 124.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Девојки Детето Бел Бисер Сребро Мушка Хривнија 925 Фунта 925 Деца Бебе Бебе Нова Бесплатен Превозот FN612

959.52 -12 % DEN 844.00

Добредојдовте на terisa накитДевојки Детето Бел Бисер Сребро Мушка Хривнија 925 Фунта 925 Деца Бебе Бебе Нова Бесплатен Превозот FN612МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Тибет Бела Школка Бисер Хривнија 3rows бела боја 8мм круг shaper школка бисер хривнија Мода Девојка е женска Нараквица NF240

1247.52 -15 % DEN 1060.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Тренди!Бисер Хривнија 7.5inchs Црна боја Вистински Слатководни Бисер Хривнија големина:7-8мм со Врвен Квалитет Нов Бесплатен Превозот FN404

671.52 -12 % DEN 591.00

Добредојдовте на terisa накит7.5"inchs вистински црна боја слатководни бисер хривнија моден бисер накит круг shpaer големина : 78мм,1pcs / многу бесплатен превозотМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Виолетова Sardonyx Оникс Agates Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 6-14mm 7inch Должина FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре

412.80 -49 % DEN 211.00

Виолетова Sardonyx Оникс Ахат Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 614mm 7inch Должина Free Shipping трговија на Големо Гемвнатре

Мат Sardonyx Оникс Agates Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гем-insid

604.80 -49 % DEN 309.00

Мат Sardonyx Оникс Ахат Еластична Енергија Накит Мода Нараквици 12mm 7inch Должина DIY Freeshipping трговија на Големо Гемinsid

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.