• Ново
LVCHI 2017 Пролет Вистински Mink Грб Жените Мода Пеперутка Печати Европската Ѕвезда Посебни Ракав Новите Природни Целосна Mink Крзнено Палто

LVCHI 2017 Пролет Вистински Mink Грб Жените Мода Пеперутка Печати Европската Ѕвезда Посебни Ракав Новите Природни Целосна Mink Крзнено Палто

Оценка на клиентот:
DEN 146880.00
DEN 117504.00 -20 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Со Крзно Трим
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Број На Модел На:
2016-10-8-017
Маскирани:
No
боја:
Бела пеперутка
Сезоната:
Есен&Зима
Облека Тип:
Вистински Крзно
Дали тоа може да се прилагоди:
Да,ние може да се направи соодветна големина за вас
Прирачник технологија:
Парична казна везови/Рачно изработени

Производи во категоријата

Вистински Целосна Замервам Крзно Јакна Жените Топло Зајакот Крзнено Палто Природни Wholeskin Крзнено Палто О-Врат Мода Тенок Тенка Зајакот Крзнено Палто

4512.00 -41 % DEN 2662.00

Вистински Целосна Замервам Крзно Јакна Жените Дизајн Зајакот Крзнено Палто Природни Wholeskin Крзнено Палто ОВрат Мода Тенок Тенка Зајакот Крзнено ПалтоОбјектот Стил : Висок Квалитет Вистински Целосна Pelts Зајакот Крзно ЈакниБои : Црна, Беж, Светло сива, Длабоко Сива, Црвена, Темно Зелена, Виолетова, КакиГолемини : Плус големина на Жените Крзнени Палта M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XLМатеријал : Сите овие се изработени од фарма зајак крзно , НЕ ДИВИ ЖИВОТНИ.СИТЕ ОД НИВ СЕ ВИСТИНСКИ ЗАЈАКОТ КРЗНО ЈАКНА СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ! ЦЕНА САМО ОВИЕ ДЕНОВИ! ЗА БОЖИЌ ПОДАРОЦИ СЕГА!ANSWER : ___________________________ NOTE : НИЕ ПРИФАЌАМЕ WHOLESALLER / ТРГОВИЈА НА МАЛО, АКО ТИ Е САМО ПОРАКА НАС ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС !Откако на Вашиот знаете вашето тело мерења , консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите! Ако сè уште не се сигурни, само оставете ја вашата висина и тежина, и вашиот биста големина, ние ќе се даде на подобро големина предлози!СИТЕ БОИ СЕ ВО ПАРК СЕГА! МОЖЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА СЕ ПЛАТИ , А ПОТОА ДА ГИ ДОБИЕТЕ НАСКОРО ПРЕД CHRISTMAD ДЕНА!КУПУВАЧОТ Е ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИКРЗНО MAINTANCE*Антивлажна и мравкатоплина...

ZY89012 Нов Дизајн Жените Зима Вистински Зајакот Крзно Со Raccoon Куче Крзно /Сребрена Фокс Крзно Јака И Џебови Крзнено Палто

DEN 9989.28

ZY89012 Нов Дизајн Жените Зима Вистински Зајакот Крзно Со Raccoon Куче Крзно / Сребрена Фокс Крзно Јака И Џебови Крзнено ПалтоТочка Бр...

Нови пристигнување до 2015 моден дизајн темно сина вистински Волк крзно поставата жените јакна

38400.00 -25 % DEN 28800.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Тмаица почеток во 2007 година...

До 2015 пристигна нова фабрика цена мажите и жените ВОЈСКА МИНИ ПАРКОВИ ПЕЧ вистински крзнено палто

24000.00 -45 % DEN 13200.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Тмаица почеток во 2007 година...

Рекс крзнено палто долго палто грб худ топла јакна Вистинско крзно

6384.00 -20 % DEN 5107.00

Материјал : Рекс зајакот косаСтил : Тенок маскирани долги ракавиСите ние сме сопственото производство на крзно облека, ние имаме свои фабрика, производот е загарантирана да се земе слики во вид, ве молиме следете ги барањата во описот на мерење за да се избере вистинската големина...

LVCHI Зима 2017 Увезени Mink Жените Природно Крзно Тенок Капут Plaid Покаже Стил Крзнени Палта Долг Ракав Тенок X-Долги Топли Mink Палта

119952.00 -20 % DEN 95962.00

Нови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

LVCHI 2017 Секојдневен Waistcoat за жените Вистински mink вест вистински крзнено палто О Деколте, долга лабава зима и топло, палта Целосна Замервам Крзно Кожа

115200.00 -22 % DEN 89856.00

Суровини од Нордискиот регион, е познатиот highend mink потекло Mink технологија на обработка за "нож", е да се намали на mink во мал прст широка лента, а потоа и во шиење...

LVCHI Жените Вистински Мермер Фокс Крзнени Палта Секојдневен крзно јакна Плетени стил Outerwear облека вистински Фокс крзнени палта за убави женски

59424.00 -22 % DEN 46351.00

Име : Жените зима 2017 мода едноставна вистинско крзно фокс крзно јакна дама долг свиокнадолу јака природни Вистински Мермер Фокс Крзнени палтаМатеријал Тип : Природни Мермер Фокс КрзноДолжина : Lonng грб / Макси грбПродавница : LVCHI крзно продавницаНови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

ВРВЕН квалитет на нови 2015 зимска јакна грб на жените parkas војска зелена Големи raccoon крзно јака маскирани жена outwear

24000.00 -45 % DEN 13200.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Тмаица почеток во 2007 година...

Европската Луксузни Вистински Фокс Крзно Вест Waistcoat Есен Зима Жените Вистинско Крзно Gilet Топло Outerwear Палта LF4269

27792.00 -47 % DEN 14730.00

Вистински Фокс Крзно ВестГолемина На Мерење : Големина S M L XL XXL 3 XL Должина 80СМ 81 CM 82 CM 83 CM 84 CM / Биста 88 CM 92 CM 96 CM 100 CM 104 CM / Рамо Ширина 36 CM 37 CM 38 CM 39 CM 40 CM / Белешки : Мерење со рака,Тоа е многу нормално ако постои 13 CM разлика .Ви благодариме за вашето разбирање

2017 Нова мода есен и зима nautral raccoon куче крзно вест жените долго тенок ракави вистински крзнени елеци елеци

DEN 3408.00

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате...

Нови Зимски Долго Дел Со Fox Крзно Јака Грб Рекс Вистински Зајакот Целата Кожа, Волна Палто Дебели Крзнено Палто За Жените Врвен Квалитет

3935.52 -5 % DEN 3739.00

Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница,испорака до магацинот производи испрати од експрес рок од 3 дена по уплата...

LVCHI Зима 2017 Вистински Фокс Крзнени Палта V Деколте, Тенок Природни Фокс Крзнено Палто Жените Контраст Боја за Печатење Шарени Медиум Фокс Крзнени Палта

46512.00 -20 % DEN 37210.00

Нови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

2017 нови зимски сребро фокс крзнено палто крзно overcoat среден-долг жените крзнено палто 50% попуст

20160.00 -49 % DEN 10282.00

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

ZY81011 Дами Вистински Плетени Mink Крзно Целосна Ракави Со Маскирани Крзнено Палто Јакна Зимска Жените Крзнени Палта Женски Mink Крзно Overcoat

DEN 19552.80

ZY81011 Дами Вистински Плетени Mink Крзно Целосна Ракави Со Маскирани Крзнено Палто Јакна Зимска Жените Крзнени Палта Женски Mink Крзно OvercoatТочка Бр...

Нови женски крзнено палто mink плетенка јакна висока јака mink грб lapel јакна

16984.32 -30 % DEN 11889.00

S биста 95cm рамо 37cm ,ракав должина 60см ,должина 60см М биста 100cm рамо 38cm ,ракав должина 60см ,должина 60см L биста 105cm ,рамо 39cm ,ракав должина 60см, должина 60см xl биста 110cm ,рамо 40cm,ракав должина 60см , должина 60см 2xl биста 115cm ,sholder 41cm ,ракав должина 60см , должина 60см 3xl ,биста 120cm ,рамо 42cm , ракав должина 60см ,должина 60см 4xl ,биста 125cm ,рамо 43cm ,ракав должина 60см ,должина 60см

Монтажни природни raccoon куче крзно лагер parkas жените големи raccoon куче крзно јака маскирани крзнени палта outerwear 2018 зима

24720.00 -45 % DEN 13596.00

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате...

ZY88025 Зима Жените Вистински Плетени Mink Крзно Џебови Мандарина Јака Крзно Вест Waistcoat Outerwear Палта без Ракави Јакна

DEN 9971.04

ZY88025 Зима Жените Вистински Плетени Mink Крзно Џебови Мандарина Јака Крзно Вест Waistcoat Outerwear Палта без Ракави Jacke тТочка Бр...

Linhaoshengyue 2015Longer дел сребро фокс крзнено палто Седум Ракав

40800.00 -29 % DEN 28968.00

1 ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот .2 Големината на грбот е поголема од големината на телото 6cm10cm,На пример, вашиот голбистата е 90cm,тогаш големина на облека =90cm+6cm=96cm изберете XL(Како тесни ве молиме Изберете 6 см поголеми од вашето голо биста )3...

FURSARCAR Природни Фокс Крзнени Палта Жените Целата Кожа Зима и Топло Вистински Фокс Крзно Женска Јакна Вистинска Кожа Долго Крзнено Палто BF-C0059

24576.00 -15 % DEN 20890.00

Плус Големина Природни Mex Фокс Крзнени Палта Жените Целата Кожа Зима и Топло, Fox Крзнени Палта Реално Вистински Mex Feminino BFC00591.Бренд Име : BF Крзно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.