• Ново
YCFUR Зима Крзнени Елеци Жени 4 Бои Плетени Природни Зајакот Крзно Вест Со Raccoon Крзно Скратува Tassels Зимско Крзно Gilet YC1014

YCFUR Зима Крзнени Елеци Жени 4 Бои Плетени Природни Зајакот Крзно Вест Со Raccoon Крзно Скратува Tassels Зимско Крзно Gilet YC1014

Оценка на клиентот:
DEN 7051.20
DEN 7051.00 -0 %

Износ
Залиха


зимски крзнени елеци зима крзнени елеци жените крзно вест зајакот крзно вест со raccoon куче крзно скратува tassels зимско крзно gilet
Реден Број : YC1014
Производство Име : YCFUR Зима Крзнени Елеци Жени 4 Бои Плетени Природни Зајакот Крзно Вест Со Raccoon Крзно Скратува Tassels Зимско Крзно Gilet YC1014
Материјал : зајакот крзно raccoon куче крзно
Големина : S-4 XL ( ако ви е потребен поголем големина, ве молиме ги споделите со нас )
Боја : 4 бои ( ОЕМ се во ред )
Пакет : opp вреќа пластична кеса картонска кутија
Големина информации
Големина Должина (cm) Биста (cm) Треба да (cm) Ракав (cm) S 76 88 37 / M 77 92 38 / L 77 96 39 / XL 78 100 40 / XXL 78 104 41 / 3 XL 79 108 42 /
1 cm = 0.39 инчи постојат 2-3 cm грешка, бидејќи на различни мерења.
Напомена : 1.Ние сме фабрика директно на продажба, добар квалитет и трговија на големо цена, само за позитивни повратни информации. 2.Било која големина или боја се достапни. 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или да ни оставите порака подолу на оваа страна, ние ќе ви одговори во рок од неколку часа.

Карактеристики

Големина:
S Bust Size 88 CM, M Bust Size 92 CM, L Bust Size 96 CM, XL Bust Size 100 CM, XXL Bust Size 104 CM, 3XL Bust Size 108 CM, 4XL Bust Size 112 CM
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Без Ракави Вест
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Крзно,Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
Стил:
Моден Тенок Крзно
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
YC1014
Методи На Продажба:
трговија на големо и мало
производство име:
Зимски Крзнени Елеци Жените Природни Зајакот Крзно Вест Зимско Крзно Gilet
Материјал:
зајакот крзно raccoon куче крзно
Сезоната:
есен, зима
боја:
како се покаже слика
Се чувствувам:
мека топло
потекло место:
Кина (Копно)
Производ Стил:
рачно изработени плетени
зимско крзно gilet:
зајакот крзно вест
крзнени елеци жени:
зимски крзнени елеци

Производи во категоријата

LVCHI Зима 2017 Вистински Фокс Крзнени Палта V Деколте, Тенок Природни Фокс Крзнено Палто Жените Контраст Боја за Печатење Шарени Медиум Фокс Крзнени Палта

46512.00 -20 % DEN 37210.00

Нови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

Jancoco Max Целосна Замервам 2018 Фокс Вистинско Крзно Вест Жените Зима Дами Вистински Фокс Крзно Gilet Мода Waistcoat Грб S1713

34176.00 -48 % DEN 17772.00

Директна се продава од фабрикатаМатеријал : 100% Реално Фокс Крзно Вест Модел висина : 173cm ПРЕВОЗОТВе молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.Бесплатен превозот обично трае околу 1540 дена...

LVCHI Зима 2017 Увезени Mink Жените Природно Крзно Тенок Капут Plaid Покаже Стил Крзнени Палта Долг Ракав Тенок X-Долги Топли Mink Палта

119952.00 -20 % DEN 95962.00

Нови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

Зимски Сребро Фокс Крзно Вест Вистински Сребро фокс Крзнено Палто Природата Крзно Вест Мрачно Среден-долг Вест Мода Обичните Жени

23952.00 -30 % DEN 16766.00

Големина избор : Ако ви се допаѓа да носат соодветни нетобиста плус 8cm10cm , ако ви се допаѓа лабава треба нетобиста плус 15cm

Нови Зимски Долго Дел Со Fox Крзно Јака Грб Рекс Вистински Зајакот Целата Кожа, Волна Палто Дебели Крзнено Палто За Жените Врвен Квалитет

3935.52 -5 % DEN 3739.00

Почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница,испорака до магацинот производи испрати од експрес рок од 3 дена по уплата...

LVCHI 2017 Секојдневен Waistcoat за жените Вистински mink вест вистински крзнено палто О Деколте, долга лабава зима и топло, палта Целосна Замервам Крзно Кожа

115200.00 -22 % DEN 89856.00

Суровини од Нордискиот регион, е познатиот highend mink потекло Mink технологија на обработка за "нож", е да се намали на mink во мал прст широка лента, а потоа и во шиење...

Најдобро продаваните Есен и Зима руски Стил дебели топло Женски Вистински Фокс Крзнени палта и Јакни трговија на големо dzhinsovki

26890.56 -49 % DEN 13714.00

Опис на производот 1 : Европски Бренд дизајн Крзно Јакна Висока мода Есен и зима јакна може да се задржи топло и, исто така, изгледа многу елегантна 2 Вистински Фокс Крзно материјал , дебели топло Вистински Фокс крзно Тенок Дизајн на висока мода Стилпознатиот бренд класичен Дизајн 3 Sutiable за пролет, есен и зима краток дизајн и Долго sleeev , се задржи топло многу добро 4 ; Целосно вистинско крзно од Domextic животно , Ние не користиме брутално убиен диви anmal крзно Благодарение 5 Сосема Нови , поддршка Прилагодени во големинаLangurage Превозот Услуга1> Англиски СајтРуски СајтФранцускиот сајт2> Нормално, ние ќе испратиме со 48 часа кога парите се расчисти , за sout на акции ,римејк треба 34 работни денаЗа Вредност под 200 долари , ние ќе ги испратите По Кина Воздухопловната ...

Домот вистински шарени mink крзно кратко палто за жени и дами модни луксузни batwing ракав вистинско крзно outerwear

16296.00 -49 % DEN 8311.00

! : Европската Бренд моден дизајнер Вистински Mink Крзнено Палто2 : 100 / 100 Вистински Mink КрзноНашите Крзнени се од Земјата на Животните , Ние одбие да го користите Диви животни3 : Краток дизајн .Испорака метод : EMS / DHL / AREMEX , ОБИЧНО ems4 : Ние поддршка customzied големина ве молиме слободно контактирајте со нас.Ве молиме не се грижи за крзно materai, 100 / 100 природни и облека како слика , само бидете сигурни дека Големината на вашиот избор се во право5 : не грижете се за Данок custome на грешкиние ќ се пишува за 20 25 американскиот долар на пратката , па можете да примате нив, без ризик од плаќање на данок , ние се направи пред ,не грижете5 Сосема Нови , поддршка Прилагоди на големината 3 XL И 4 XL е customzied големина и ќе бидат испратени со 72 часа, ве Молиме контактирајте со насПоддршка за Да изберете Боја и Големина , Ако ви се допаѓа друга боја и големина, pls се чувствуваат слободни да контакт .

LVCHI Зима 2017 Увоз Сомот се Сврти надолу Јака Вистински Mink Крзнено Палто Жените Девет Квартал Кратко Со Прилагодливи Половината Mink Палта

131952.00 -20 % DEN 105562.00

Нови крзно highend обичај серија! двете од стилот или трошоците се многу иновативни! Во тековниот пазар во основа може да се најдат на овој стил...

ZY89012 Нов Дизајн Жените Зима Вистински Зајакот Крзно Со Raccoon Куче Крзно /Сребрена Фокс Крзно Јака И Џебови Крзнено Палто

DEN 9989.28

ZY89012 Нов Дизајн Жените Зима Вистински Зајакот Крзно Со Raccoon Куче Крзно / Сребрена Фокс Крзно Јака И Џебови Крзнено ПалтоТочка Бр...

ZY81011 Дами Вистински Плетени Mink Крзно Целосна Ракави Со Маскирани Крзнено Палто Јакна Зимска Жените Крзнени Палта Женски Mink Крзно Overcoat

DEN 19552.80

ZY81011 Дами Вистински Плетени Mink Крзно Целосна Ракави Со Маскирани Крзнено Палто Јакна Зимска Жените Крзнени Палта Женски Mink Крзно OvercoatТочка Бр...

До 2015 пристигна нова фабрика цена мажите и жените ВОЈСКА МИНИ ПАРКОВИ ПЕЧ вистински крзнено палто

24000.00 -45 % DEN 13200.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата продавница е професионална за производство на висококвалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Тмаица почеток во 2007 година...

Рекс крзнено палто долго палто грб худ топла јакна Вистинско крзно

6384.00 -20 % DEN 5107.00

Материјал : Рекс зајакот косаСтил : Тенок маскирани долги ракавиСите ние сме сопственото производство на крзно облека, ние имаме свои фабрика, производот е загарантирана да се земе слики во вид, ве молиме следете ги барањата во описот на мерење за да се избере вистинската големина...

LVCHI Увезуваме Платина Сомот Mink Крзно туника Палта Круг Печати Дијамант Мода Крзно Topcoat Зима Жените Облека Вистинско Крзно

196453.92 -20 % DEN 157163.00

Суровини од Нордискиот регион, е познатиот highend mink потекло.Mink технологија на обработка за "нож", е да се намали на mink во малипрст широка лента, а потоа и во шиење.Во шиење, со посебна линија шиење, шиење особено парична казна.Answer : ___________________________ Note : 1.ова е Азија големина.Не се однесуваат на S / M / L едноставно ве Молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите .Објектот Measureed со рака.тоа може да биде и 23cm различни.следниве информации за повикување само.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални informatiomn ако имате некое прашање .2...

FURSARCAR Природни Фокс Крзнени Палта Жените Целата Кожа Зима и Топло Вистински Фокс Крзно Женска Јакна Вистинска Кожа Долго Крзнено Палто BF-C0059

24576.00 -15 % DEN 20890.00

Плус Големина Природни Mex Фокс Крзнени Палта Жените Целата Кожа Зима и Топло, Fox Крзнени Палта Реално Вистински Mex Feminino BFC00591.Бренд Име : BF Крзно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.