• Ново
Голема Количина 4/4 големина виолина Рамо Одмор посветен виолина додаток делови виолина violino

Голема Количина 4/4 големина виолина Рамо Одмор посветен виолина додаток делови виолина violino

Оценка на клиентот:
DEN 428.64

Износ
Залиха

Ве молиме да ни остават порака на Големината (3/4 4/4 1/2 1/4 1/8 ) ќе се одлучи кога ќе ги нарачате тоа, во спротивно ние ќе испратиме големина 4/4
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Карактеристики

Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
11

Производи во категоријата

10 Поставува Квалитет 4/4 ХИНАП Виолина делови вклучувајќи ги Брадата остатокот опашка парче & штипки крајот pin

DEN 3621.60

грам10 Поставува Квалитет 4 / 4 хинап ДРВО Виолина делови вклучувајќи ги Брадата остатокот опашка парче & штипки крајот pinИсто како и сликата се прикажува.Забелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

Виолончело Лак 4/4 АА Топ Модел Сребрена Плетенка Јаглерод Абонос

2111.52 -10 % DEN 1900.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

МУЗИКА Додатоци Дел string колофон серија М-4 KOLOS колофон звукот на cienna Виолина / Виолончело

1247.52 -55 % DEN 562.00

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

3 Сетови Квалитет 4/4 поставите Хинап Виолина делови вклучувајќи ги Брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin & опашка стомакот златна боја брадата остатокот

DEN 1679.52

грам3 Сетови Квалитет 4 / 4 поставите Хинап Виолина делови вклучувајќи ги Брадата остатокот опашка парче штипки & крајот pin & опашка стомакот златна боја брадата остатокот менгемеисто како и сликата се прикажува.Забелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака)...

2 Парчиња Виолончело Звук Пост 11mm*18.5 CM & 1 КОМПЈУТЕР од Белгија стил Виолончело Мост 4/4

DEN 781.92

2 Парчиња Виолончело Звук Пост 11mm*18.5 CM & 1 КОМПЈУТЕР од Белгија стил Виолончело Мост 4 / 4100 Компјутери ЗЛАТНА БОЈА 02# Виолина парична Казна приемници 3 / 44 / 4 Големина, Виолина приемници парче100 PCs Квалитет Виолина парична Казна тјунер 3 / 44 / 4 Црна и Златна боја парче10 Хенкс Висок Квалитет Монголија Маало Бела Виолина Лак за коса, 6 грама / хенк 32 инчи парче6 Хенкс Црна Виолина Лак за Коса 6 грама / хенк Висок квалитет 32 инчи парчеВиолина Лак за коса 6 хенкс (6 грама / хенк со 3 хенкс бел коњ коса & 3 хенкс црна лак за коса) 32 инчи парче1 КОМПЈУТЕР Виолина опашка парче 3 / 4 КАРБОНСКИ ВЛАКНА опашка парче парче60 PCs Квалитет Црна и Златна Виолина парична Казна тјунер 3 / 44 / 4, виолина делови парче2 Парчиња од Двоен Бас Мост (1 КОМПЈУТЕР од 3 / 4 и 1 КОМПЈУТЕР од 4 / 4), Прилагодливи двоен бас мост парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

6 Компјутери Возраст Spruce Виолончело Звук пост 11mm*18.5 CM

DEN 625.44

6 Компјутери Возраст Spruce Виолончело Звук пост 11mm*18.5 CM100 Компјутери ЗЛАТНА БОЈА 02# Виолина парична Казна приемници 3 / 44 / 4 Големина, Виолина приемници парче100 PCs Квалитет Виолина парична Казна тјунер 3 / 44 / 4 Црна и Златна боја парче10 Хенкс Висок Квалитет Монголија Маало Бела Виолина Лак за коса, 6 грама / хенк 32 инчи парче6 Хенкс Црна Виолина Лак за Коса 6 грама / хенк Висок квалитет 32 инчи парчеВиолина Лак за коса 6 хенкс (6 грама / хенк со 3 хенкс бел коњ коса & 3 хенкс црна лак за коса) 32 инчи парче1 КОМПЈУТЕР Виолина опашка парче 3 / 4 КАРБОНСКИ ВЛАКНА опашка парче парче60 PCs Квалитет Црна и Златна Виолина парична Казна тјунер 3 / 44 / 4, виолина делови парче2 Парчиња од Двоен Бас Мост (1 КОМПЈУТЕР од 3 / 4 и 1 КОМПЈУТЕР од 4 / 4), Прилагодливи двоен бас мост парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

Нова бела Виола Случај 16 Мешани карбонски влакна трајни силна Висок квалитет Dropshipping трговија на Големо 1 buc

10992.00 -5 % DEN 10442.00

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 години...

2 Парчиња Виолончело Звук Пост 11mm*18.5 CM & 1 КОМПЈУТЕР од Виолончело Мост 4/4

DEN 781.92

2 Парчиња Виолончело Звук Пост 11mm*18.5 CM & 1 КОМПЈУТЕР од Виолончело Мост 4 / 4100 Компјутери ЗЛАТНА БОЈА 02# Виолина парична Казна приемници 3 / 44 / 4 Големина, Виолина приемници парче100 PCs Квалитет Виолина парична Казна тјунер 3 / 44 / 4 Црна и Златна боја парче10 Хенкс Висок Квалитет Монголија Маало Бела Виолина Лак за коса, 6 грама / хенк 32 инчи парче6 Хенкс Црна Виолина Лак за Коса 6 грама / хенк Висок квалитет 32 инчи парчеВиолина Лак за коса 6 хенкс (6 грама / хенк со 3 хенкс бел коњ коса & 3 хенкс црна лак за коса) 32 инчи парче1 КОМПЈУТЕР Виолина опашка парче 3 / 4 КАРБОНСКИ ВЛАКНА опашка парче парче60 PCs Квалитет Црна и Златна Виолина парична Казна тјунер 3 / 44 / 4, виолина делови парче2 Парчиња од Двоен Бас Мост (1 КОМПЈУТЕР од 3 / 4 и 1 КОМПЈУТЕР од 4 / 4), Прилагодливи двоен бас мост парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

1 Сет Квалитет Абонос Виолончело Делови 4/4 SFC10 Со парична казна тјунер звук пост итн сите 4/4

DEN 2543.52

1 Сет Квалитет Абонос Виолончело Делови 4 / 4 SFC10 2 Виолончело звук пост 11mm*18.5 cm 1 сет виолончело string 4 / 4 1 компјутер Виолончело Најлон опашка црево 3 / 44 / 4 4 Црно Злато Виолончело парична казна тјунер 3 / 44 / 4 1 КОМПЈУТЕР француски стил Јавор Виолончело мостПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

1 парче со Висок квалитет Птица јавор Виолина рамо остатокот 4/4 квалитет виолина делови

DEN 1258.08

1 парче со Висок квалитет Птица јавор Виолина рамо остатокот 4 / 4 квалитет виолина делови25 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче10 Хенкс Висок квалитет на Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи Абонос виолина фитинг 50 Хенкс Висок квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парче70 Хенкс Квалитет Монголија Црна Виолина Лак за коса 6 грама секоја хенк во 32 инчи парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Сомот 3/4 4/4 1/2 1/4 1/8 Полна Големина Заеднички Виолина Рамо Остатокот Прилагодливи Метал Виолина Рамо Влошки Бесплатен Превозот

DEN 215.52

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов СостојбаМатеријал : Направен Од Hight Квалитет Valvet Метал ГумаПрилагодливи Метал И Гума Канџи На Нозете,Не Го Оштети Вашиот Виолина ТелоЦелосна Големина За 1 / 8 1 / 4 1 / 2 3 / 4 4 / 4 ВиолинаПогоден За ВиолинаБоја : Црвена / Црна / Зелена,Испратите по Случаен Пакет : 1pc Виолина Рамо ОдморНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

браун Нови виолина случај 4/4 карбонски влакна Camber композитен материјал со висок квалитет сина боја

DEN 4752.00

бојата 2боја 3ОписЕдна нова високо квалитетна Glod 4 / 4 виолина Карбонски влакна кутија многу силна може да се одржи 150kg притисок.Може да се одржи на 2 компјутери лакови.виолина Carbonfiber случај ,големлигата Материјал ,биглигата изработкаВисок Квалитет peluche сомот Внатрешни работи, Сериски Број 14тежината е околу 2.4 kgВисока Густина Отпорност На Fiberglass ШколкаВиолина Делови Соба.Назад Ремени, со Влажност на Инструмент на ПлаќањеНие ја цениме брз плаќање и со нетрпение очекуваме да ви помогнеме со вашиот музички инструмент потреби во иднина.Начин на плаќање : прифаќа следниве начини на плаќање преку нашиот безбеден систем : ■ Pay Pal (Виза, Мастер, American Express, да Откривате, да се Дебитна, и банкарски трансфер) ■ Кредитна / Запад УнијаКредитна / Запад Унија : ве Молиме Контактирајте со нас ако ви се допаѓа во оваа начин да се плати...

5 Компјутери Квалитет Мини Месинг Авион Виолина Алатка За Правење Luthier Алатка

DEN 6239.52

5 Компјутери Квалитет Мини Месинг Авион Виолина Алатка За Правење Luthier Алаткавклучувајќи 4pcs Конвексни авиони со големини од 8мм 12mm 14mm 18mm and1pc Рамна површина со големина од 6mmПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Нови сина Виола Случај 16 Мешани карбонски влакна трајни силна Висок квалитет Dropshipping трговија на Големо 1 buc

7632.00 -5 % DEN 7250.00

Објектите се од професионален и одлични workroom кој е производство на музички инструменти за повеќе од 10 години...

100CB 4/4 Големина на Карбонски Влакна ВИОЛОНЧЕЛО ЛАК Абонос Жаба Никел Сребро Монтирани Природни Монголија коњски влакна Виолончело Делови Додатоци

2736.00 -30 % DEN 1915.00

Природни Црна Monglia Коњски ВлакнаАбонос Жаба со Никел Сребро ОпремениОвој лак е направен на стандардот на карбонски влакна...

1 Сет Виолина Стрингови целосен сет 4 парчиња 4/4 Заеднички Големина Виолина Стрингови Звук Јасна и Светла Музички Инструмент Бесплатен превозот

196.80 -39 % DEN 120.00

1 Сет Виолина Стрингови целосен сет 4 парчиња 4 / 4 Заеднички Големина Виолина Стрингови Звук Јасна и Светла Музички Инструмент Бесплатен превозот На виолина string ви помага да создадат жив и артикулираат на ѕвонење.Карактеристики : Овој оглас е определен на виолина стрингови вклучувајќи четири жици.Секој сет содржи CГГА.Тонот е богата и топло со богата хармоници ќе го.Звукот е јасна и светла.Секој string доаѓа во индивидуални пакет и се ставени заедно во една кеса.Спецификации : Материјал : Челик & НикелМерач : A1; D2; G3; C4Пакет Големина : 11 * 10.5 * 0.5 cm / 4.3 * 4.1 * 0.2 воПакет Тежина : 15g / 0.55 озПакет Листата : 4 * String

2 Парчиња Црна Абонос Виолончело Fingerboard 4/4 bevel Тип Црна абонос fingerboard

DEN 2879.52

2 Парчиња Црна Абонос Виолончело Fingerboard 4 / 4 bevel Тип Црна абонос fingerboardДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

Квалитетот Абонос Двоен Бас Опашка парче 3/4-4/4+ на Возраст од Јавор Бас Мост 3/3+Челик Бас стомакот+2 Бас sond пост 30cm*17mm

DEN 2747.04

1 КОМПЈУТЕР Квалитет Абонос Двоен Бас Опашка парче 3 / 44 / 4+ 1 КОМПЈУТЕР на Возраст од Јавор Бас Мост 3 / 3+1 КОМПЈУТЕР Челик Бас стомакот+2 ПАРЧИЊА Бас sond пост 30cm*17mmПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Thomastik-Infeld VIT100 Визија Титаниум Соло Виолина Жици, Комплетен Сет, 4/4 Големина, Синтетички Core

DEN 3359.52

ThomastikInfeld VIT100 Визија Титаниум Соло Виолина Жици, Комплетен Сет, 4 / 4 Големина, Синтетички CoreThomastikInfeld, иновативниот лидер во оркестарска string дизајн и производство на 85 години, се задоволни да го продолжат своето наследство со воведување на Визија стрингови за виолина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.