• Ново
Вино поени пиле вино вино одговараат одговараат брзо Едноставна pourer decanter вино од суштинско значење

Вино поени пиле вино вино одговараат одговараат брзо Едноставна pourer decanter вино од суштинско значење

Оценка на клиентот:
DEN 15120.00
DEN 12096.00 -20 %

Износ
Залиха


Вино поени пиле вино вино одговараат одговараат брзо Едноставна pourer decanter вино од суштинско значење
1.Користете го овој pourer decanter вино aerator да се отвори и да ги ослободат вашите вино 's наменети ароми и вкусови, направи вино има подобар вкус.
2.Лесно и брзо да се направи вино дишат повторно.
3.Едноставен за работа, држете го aerator повеќе стакло и се прелива вино преку за размена на инстант аерација.
4.Подобрени вкусови и подобро mouthfeel.
5.Спроведен со нерѓосувачки челик филтерот за да filtrate на dreg.
6.Направена од акрилик.
7.Компактен и лесен, доаѓа со drawstring торба за носење на пригоден начин .
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Функција:
Еко-Пријателски
Лентата За Алатки Тип:
Вино Pourers
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Тип:
Лентата За Алатки

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.