• Ново
S1531L модел 5TPI врвот за сечење дрво reciprocating видов ножеви sabre видов за reciprocation машина осцилирачки алатки видов ножеви

S1531L модел 5TPI врвот за сечење дрво reciprocating видов ножеви sabre видов за reciprocation машина осцилирачки алатки видов ножеви

Оценка на клиентот:
DEN 383.52
DEN 364.00 -5 %

Износ
Залиха

Остри Сечење 9 инчен 5 TPI Врвот за сечење дрво Reciprocating видов ножеви
1. големина; 9 инчи (225*19*1.27 мм)
2. Заби : 5 TPI, врвот за сечење дрво
3. Универзална месо тело за сите видови на брендови машини

Карактеристики

Употреба:
Реновирање На Тимот
Сечилото Материјал:
Легиран челик
Големина:
223*19*1.27mm
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
Бренд Име:
Остри Намали
Број на Компјутери:
5 компјутери
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S1531L
По завршувањето:
Други
боја:
Жолта
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Погодни за сечење:
Дрво
Производи име:
reciprocation видов ножеви
Тип:
5TPI
Функција:
топ дрво
Трговска Марка:
Остри Намали
DIY Материјали:
Дрво

Производи во категоријата

3Pcs Надвор Дијаметар 54.8 mm Мини Дрво, Кружни Виде Ножот за Сечење Нож Со поврзување прачка

321.12 -18 % DEN 264.00

3 еез Висок Квалитет Мини Дрвени Кружни Виде Ножот за Сечење Нож 54.8 mm спецификации : Дијаметар опсег : 54.8 mm Дијаметар на дупка : 11.1 mm месо тело со Дијаметар : 6mm / 0.24" Апликација : се Користи во ротари алатки, моќ орудија, алатки за дрво, метал и пластика сечење...

Бесплатен превозот 65mm брзо ослободување HCS прецизни заби Јапонски видов balde за повеќето mulitfunctional осцилирачки renovator алатки

DEN 239.52

Опис На Производот : 65mm HCS брзо ослободување прецизни заби Јапонски виде ножот за TCH Бош Fein повеќето брендови osillcating машини / Dremel резервни замена користење.Универзална Машина, патентиран дупкаМатеријал : HCS челик за пвц, пластика, дрво, мек метал cuttingНадворешна трговија последниот сингл, ограничен број, ве молиме контактирајте продавницата пред фотографиранКвалитетот е апсолутно прва класа, производи се извезуваат во ЕвропаПримена : За сечење на разни вид на дрво,пластика,мек метал, итн.Слични Производи : Производи Слики : Функција : машински дрво, пластика и меки метали, (но не се препорачува за сечење на меки метали, заб носат на брзина, биметален нож се препорачува)...

7pcs ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Сет Висок Квалитет Вежба Mandrel Исклучување Машина Моќ Алатки Multitool

193.44 -21 % DEN 153.00

7pcs / set Мини Кружни Виде Ножот Ротациони Алатка За Dremel Метал Машина Моќ Алатка Поставите Дрво Сечење Дискови Вежба Mandrel Исклучување 7pcs Кружни пили Нож во Собата За Метал & Dremel Ротари Алатки Материјал : High speed челик Големина : 22(25.32.35.44)*0.8*6.35 mm Продолжување род : 3.17 mm Карактеристики : Направен од силна ХСС високобрзински челик за издржливост...

3 Парчиња 8 Дрво Бенд Видов Ножеви 1400*6*0.65 мм*8 Заби Видов Ножеви за Машини За Видов Ножеви 6*0.65*1400mm*6/8/10/14 Заби

1397.28 -5 % DEN 1327.00

Дрво Бенд Видов Сечилото 1400*6*0.65 ммМатеријал : C arbon челикLenght : 8" или 1400mmШирина : 6mmДебелина : 0.65 mmЗаби : 6 Tpi 8 Tpi 10 Tpi 14 TpiЦената е 3 парчиња пакет...

10 x 32-милиметри Дрво Виде Ножот Диск + 2 x Род Dremel Ротари Алатка за Сечење

66.72 -18 % DEN 55.00

Опис : Item Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 32милиметри Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3ммПакетот вклучува : 10 Компјутери x 32милиметри Дрво Виде Ножот Диск + 2 x Род Dremel Ротари Алатка за Сечење'

бесплатен превозот 5 125mm Sintered континуирано rim турбо сечилото Дијамант Сечење Нож за порцелански плочки и керамика

DEN 479.52

Дијамант тенки плочки сечилото Опис на ПроизводотВовед : H ot sintered continirim турбо сечење на тенки плочки ножот се исти со рачен машина,и широко се користи за сечење порцелански плочки, керамички плочки, stonce prcess или construciton.Детали СликиПроизводи информацииНадворешниот Дијаметар(mm)125mmголемина на : (инчи)5"Сегмент Висина10ммОсновни Дебелина(мм) : 1.2 mmВртежи во минута : 800011000Квалитет : КласаАрбор7 / 8"5 / 8" (22.23 мм20mm)Сечењесува и влажна сечењеТОЧКА БР.DCSXSB03Примена : Порцелански плочки, Гранит ,Мермер,камен ,керамикаМагистерски Пакет / Тежина (килограми)1pcs / кутијаG...

1 пакети Висок Квалитет T118A Hcs Земјата Заби Директно Сечење Т-месо тело Убодни Виде Ножот за Дрво

255.36 -25 % DEN 192.00

Виде Ножот се направени од најдобрите материјал и имаат најдобар квалитет на контрола На табелата подолу е за вашиот референца...

вакуум brazed дијамант полирање главата gringding главата за мермер гранит тули glassess и плочки и брза испорака

DEN 1584.00

За Производи : Сите производи што се продаваат во нашата продавница доаѓаат од нашата меѓународна трговска фирма.Сите квалитети се направени во кина во долниот worklabour цена,подобар квалитет.Како што секој знае на сличен легален начин значењето на "произведено ВО КИНА".Квалитетот е загарантирана од страна на нашите КК тим...

20% попуст одговара за Multimaster моќ алатка како Fein,Bosch 40pcs Комплет Осцилирачки Алатка Видов Ножеви од 10мм да 88mm Multitool Сечилото

1079.52 -19 % DEN 875.00

40pcs Поставите Осцилирачки Multimaster Алатки Видов НожевиДодатоци Листата : 1pc 10мм директно виде ножот1pc 20mm директно виде ножот1pc 32милиметри јапонски заби виде ножот за прецизно сечење дрво1pc 34mm директно виде ножот (14 TPI 65 Mn за дрво & пластични сечење)2pc 34mm Staight виде ножот (14 TPI Biметал на метал cutting) 1pc 68mm Триаголен виде ножот...

50pcs/set Абразивни Алатка 32-милиметри Дискови Сечење Дискови Отсечени Тркала Вртливи Grindeing

189.12 -22 % DEN 147.00

КарактеристикиДиск дијаметар : 32милиметри (1.26").Диск дебелина : 1.2 mm (0.047").Дупка со дијаметар : 2mm (0.078").Обложување : двоен еднострани и edge.Материјал : Влакна.Ако ви се допаѓа DIY, занаетчиство, им даде на вашиот малку алатки дури и повеќе моќ и функционалност со овој сет на двострано сечење дискови.Пакет Листата : 50 Компјутери* Дискови

Трговија на големо Цена 50mm Дијамант Сечење Дискови & Вежба Малку За Ротари Алатка Dremel Камен Сечилото

360.00 -5 % DEN 342.00

Пердуви : Сосема нов и висок квалитет на никел врзани дијаманти.Овие голема брзина дијамант обложени сечење дискови може да се користи со вашиот ротари алатка за да се намали широк спектар на материјали.Намали дрво, стакло, пластика, метал, мермер, ѕидарија, камен, бетон, и fiberglass.За употреба во тесни места и за рамна сечење.Спецификации : Месо тело големина 1 / 8" создаденДиск дијаметар : 13 / 16"Материјал : Никел позлатен челикМаксимална Брзина : 20,000 ВРТЕЖИ во минутаAnswer : ___________________________ Note : Додадете малку вода за coolant кога го користите.Пакет се вклучени : 10 x 50mm Дијамант Сечење Дискови2 x Вежба Малку

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од дома, DIY декорација користење 100*22/16*4 турбо првенство мелење тркала за мелење мермер/гранит/керамички/бетон

DEN 335.52

Опис На ПроизводотДијаметар : 100mm (4 инчи) со турбо редРонки : 6080#Арбор : 22 / 20mm; 16mm за вашиот изборAnswer : ___________________________ Note : 1, Овој производ е погоден за полиран гранит, тешко ќерамиди, тули, бетон, terrazzo.2, дискот може да биде сува мелење, ако сакате да ја подобри резултати, ве молиме додадете вода за ладење употреба.3, инсталација диск, ќе биде толку означени на диск мелење мелница е во согласност со насоката на ротација насока.4, користењето на лизга случи за време на приклучокот, диск станува тапи, ве молиме да користите керамика тркала или firebrickreотворете го ножот.5, дискот не треба да се користи прекумерна сила во процесот.Апликации : Дијамант Мелење првенство тркала се најефикасен начин за мелење сите видови на Камен како Мермер Гранит, Песочник, Варовник итн...

100 компјутери Пескарење хартија+ Прст пескарење подлога за Fein Dremel моќ алатка,sandpaper за осцилирачки мулти алатка додатоци

758.40 -11 % DEN 675.00

Во моментов, нашите видов ножеви може да се вклопат за Fein Supercut, Fein и Бош Starlock осцилирачки мултиалатка додатоци!!!Pls забелешка!

Z-ЛАВ 5 Инчен 125mm Дијамант Сечење Тркала Турбо бигорни Конкретни Метал Сечење Saw Сува Влажни Дијамант Виде Ножот Круг Диск

619.68 -14 % DEN 533.00

ZЛАВ 5 Инчен 125mm Дијамант Сечење Тркала Турбо бигорни Конкретни Метал Сечење Saw Сува Влажни Дијамант Виде Ножот Круг ДискФункција : Топла притисне на ножот се обезбедат долг живот За гранит, мермер, конструиран камен, бетон; Чипслободен сечење & долготрајни; Со заштита сегменти & отвори за ладење; Арбор 7 / 8"...

4pcs Кружни пили Ножеви ХСС Ротари Алатка Видов Ножеви Дијамант Сечење Тркала Сечење Дискови Mandrel за Dremel Моќ Алатка

1015.68 -43 % DEN 579.00

Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет Направени од силна ХСС високобрзински челик, трајни и фирма...

10pcs За Dremel Додатоци Дијамант Мелење Тркала Кружни пили Ножеви Дискови Дрво Сечење Мелење Абразивни Алатки 20/25/30мм

290.88 -47 % DEN 154.00

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_210pcs За Dremel Додатоци Дијамант Мелење Тркала Кружни пили Ножеви Дискови Дрво Сечење Мелење Абразивни Алатки 20 / 25 / 30ммКарактеристики : 100% Сосема Нов DIY Моќ Алатка Додатоци...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5pc 80mm карбид rasp,триаголен Осцилирачки MultiTool виде ножот одговара за AEG,Fein и повеќето брендови на мулти-алатка

DEN 987.84

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5pc 80mm карбид rasp,триаголен Осцилирачки Multi Tool виде ножот одговара за AEG,Fein и повеќето брендови на мултиалаткаМатеријалзацементира карбидбојаGoldenголемина80mmкомпјутери5pcs / многуодговарасите видови на осцилирачки машина, како што се , Fein, Dremel итнЗа крупни пескарење на спојници,плочка лепило,бетон,камен и дрво.

10 80 Заби Кружни Виде Ножот Тркала Дискови За Сечење Четка Машина Тример Плевел-eater Замена Сечилото Mayitr

812.16 -35 % DEN 528.00

HG0012029Спецификација : Бренд новиЗаби : 80 TМатеријал : алуминиумскиБоја : како на сликата покажуваСоздаден Дијаметар : прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.