• Ново
(1 Сет) Вратата Спогодба Поддршка Andriod IOS Апликација за Контрола на Фото Видео WIFI Вратата телефон Безжична Врата ПИР Аларм Сензор

(1 Сет) Вратата Спогодба Поддршка Andriod IOS Апликација за Контрола на Фото Видео WIFI Вратата телефон Безжична Врата ПИР Аларм Сензор

Оценка на клиентот:
DEN 3714.72

Износ
Залиха


Функција Вовед :
Оваа жена и врата е употребата на безжичната технологија (WIFI) развиени надвор од вратата.Wifeless врата жици не е потребно,Инсталацијата е едноставна и флексибилна,глас спогодба или визуелна говорна спогодба, монитор, камера и отклучување на функции.
Карактеристики :
Поддршка За Wi Fi
Движење откривање,Упадот аларм зона
Поддршка СТАН Функција,Може да се примени за Android, iphone ,ipad СТАН Software1 wifi врата Поддршка 8 СТАН корисници
Поддршка реално време видео и аудио разговор со посетителот
Поддршка слика кршење и снимање на видео функцијата
Камера : 200 ПИКСЕЛИ . Поле на Гледање : 140.1° Супер Ширина
Поддршка Ноќ визија и вграден во IRCUT технологија,достапни ден и ноќ
Школка водоотпорен дизајн . IP55
Таму реле сигнал на излез,Електронски брави на вратите може да се контролира
Поддршка посета евиденција проверете

Карактеристики

моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Материјал:
Материјал алуминиумски легури
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
BESTWILL
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Број На Модел На:
МД-02S
Врата:
Yes
IP Камера Интерфејс:
Yes
моќност:
100-240vac
Големина:
2.56*5.9*1.57 inch
Тип:
Влезот Машина
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
3.5
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Резолуција:
> 420 TV Линија
Контрола На Пристап:
СТАН го отклучите
Комплет За Конфигурација:
отворено одделение
Камерата:
боја

Производи во категоријата

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела

4433.28 -17 % DEN 3680.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица & 1 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

SmartYIBA 3*7 Wired следи Видео Спогодба Видео Врата Со Отворено Камера 1000TVL Визуелна Спогодба Далечинско Отклучување Видео Врата

14880.00 -9 % DEN 13541.00

Smart YIBA 3*7" Wired следи Видео Спогодба Видео Врата Со Отворено Камера 1000 TVL Визуелна Спогодба Далечинско Отклучување Видео ВратаКарактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн; 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

жичен 7 следење видео врата телефон спогодба систем за Видео врата Спогодба за Полнење IR Ноќ Визија водоотпорен Алуминиум легура камера

DEN 5135.52

Добредојдовте на нашата продавница купат повеќе производи : 7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон со Камера 1 + 2 Следи Сосема Нов Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

Yobang Безбедност - 7LCD Видео Врата Телефон Врата Спогодба Видео Систем жичен телефон врата Далечински Управувач вратата за Дома

9840.00 -8 % DEN 9053.00

започнетекрајотДалечински управувач 7" LCD Видео врата ТелефонВратата Спогодба RFID KeyfobsIR Камера за Заклучување на Тастатурата>>>Вовед : ултратенок дизајн, убав и луксузен, и со монтажа плоча, тоа може да биде инсталиран на ѕидовите лесно...

7 инчен Лозинка/ лична Карта/Далечински Управувач за Контрола на Пристап Видео Врата Телефон

8112.00 -5 % DEN 7706.00

【 Функционална опис 】Кога посетителот притиска на копчето за Повик во надворешната единица внатрешна единица прстени и покажува на посетители на сликата...

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела 1V5

15753.12 -17 % DEN 13075.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица & 5 x Затворен СледењеОваа ставка може да НЕ се спогодба од Монитор за Следење, може да спогодба Камерата да ги Следи !! Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

DIYSECUR 7 инчен TFT Колор LCD Дисплеј на Видео Врата Телефон Видео Спогодба Врата 700TVLine HD IR Ноќ Визија Камера 1V3

10895.04 -18 % DEN 8934.00

700 TVLine Камера Вратата Телефон Врата 7inch Lcd Видео Дом Влез Спогодба7" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата phon e комплет со 1камера и 3монитор, која има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

(1 сет) Дома спогодба систем за Видео спогодба Doorphone еден на еден ноќ верзија Вратата контрола на пристап на систем за Разговор назад 4.3 Инчен

DEN 3655.20

Карактеристики : 1.4.3 Инчен колор TFT LCD екран, ниска потрошувачка на енергија, без зрачење, вистински широк екран со висока резолуција2...

Homefong4Wire 4 Инчен Видео Врата Телефон Вратата за Отклучување на Вратата Бел Спогодба Систем со Фото/Видео Запис Функција 800TVL Следење

4607.04 -11 % DEN 4100.00

Известување1 : Ние не може да гарантира дека нашите видео врата телефонски систем може да биде компатибилен со вашите сопствени видео спогодба систем и систем за контрола на пристап.Ако ви треба за да се поврзете друг систем ,ве молиме контактирајте со нас за техничка поддршка пред да го купат.2 : се Обиде да ја размонтираат производот може да се оштети и празнина вашата гаранција...

Нови Домашна Безбедност Од врата Камера 700TVL Ноќно гледање (Случај Алуминиум) За Видео Спогодба Врата Систем Вратата Телефон Бел

1414.56 -8 % DEN 1301.00

Нови Out door Камера 700 TVL Ноќно гледање (Случај Алуминиум) За Видео Спогодба Врата Систем Вратата Телефон БелОд врата камера 1.Камера : 700 CMOS Супер светлото надомест 2.Ноќно гледање на далечина : LED 3m 3.Случај : Алуминиум легура 4.Агол на гледање : 92 5 степени.Димензии : 27x125x50(mm) 6.Инсталација:Површинска монтажа 7.Net Тежина : 0.26 кг 8...

Меморија 5 Единици и 5 Клучни спогодба Електронски Вратата Телефон Со Камера Дома Спогодба за Контрола на Пристап на Тастатурата Rfid Лозинка Вратата Бел Комплет

23462.40 -8 % DEN 21586.00

Добредојдовте додај за да ги зачувате на листа, да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано време!Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба фабрика продавница...

Yobang Безбедност Freeship 7inch Жичен / Безжичен Wifi IP Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000TVL Жичен Cam

6912.00 -9 % DEN 6290.00

7inch Жичен / Безжичен Wifi IP Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000 TVL Жичен Камера Ноќ Визија,Поддршка Далечински АПЛИКАЦИЈА притоа,Снимање,Слика Ве молиме погледнете за работата на работата на видео>>>Производи ВоведЛесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 6 P кабел.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.1.Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи.2.7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.3.Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 64 G ТФкартичка.4.Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,handsfree и Не се наруши функцијата.5...

Новиот Wifi видео врата телефон врата Безжична видео doorphone Спогодба за iPad Smart Телефон Таблета далечинско Отклучување Спогодба

DEN 2879.52

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Производи ВоведWi Fi видео врата се поврзува со мрежа преку безжичен рутер или мрежен кабел.Мобилни уреди вклучуваат паметен телефон или таблет,може да се поврзете на врата;По посетител прстени,мобилни уреди може да комуницирате со врата преку реално време видео и аудио,корисникот може да ги видите на посетителот,потоа да одлучи дали спогодба или отворете ја вратата итн.Wi Fi врата поддршка движење откривање на алармот,со IR ноќ визија,5 V DC напојување.2.4 G Wifi,во реално време гледање,max поддршка 100 MB широкопојасен интернет,поддршка за Андроид и IOS оперативен систем.Еден Wifi врата поддршка мулти мобилен уред,еден мобилен уред може да работи со мулти wifi видео врата.Со CE, и ROHS сертификат.Функции : 1...

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела 1V6

21882.24 -17 % DEN 18162.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица и 6 x Затворен СледењеОваа ставка може да НЕ се спогодба од Монитор за Следење, може да спогодба Камерата да ги Следи !! Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

Yobang Безбедност Freeship 7wired видео спогодба Врата Систем за Полнење IR Камера за Видео Врата Бел Спогодба за Контрола на Пристап Систем

7152.00 -8 % DEN 6580.00

започнетекрајотзапочнете со 7 инчен видео врата телефон Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

7inch видео врата телефон спогодба систем за 5apartment TFT LCD екран 5 рамни затворен следи со ноќно cmos отворено камера

27312.00 -10 % DEN 24581.00

7inch видео врата телефон спогодба систем за 5 стан TFT LCD екран 5 рамни затворен монитори со ноќно cmos отворено камераопис на производотВидео врата телефон Зошто толку многу домови одберете гоДекорација на вашиот дом Beatuiful изглед нека вашата куќа повеќе моденПогодност мода живот Монитор , спогодба систем , повикувајќи , зборување , го отклучите далечинска контролаМрзливи да се стави крај ти Даде лесен живот , ќе needn не да ја отвори вратата себе ,само притиснете го копчето за отклучување е во ред.Никогаш не грижете се користете тоа можете да видите кој е надвор и да разговараат со него,а потоа одберете кои нека или не.Безбедно ќе семејство ви Даде безбеден живот ,никогаш не се грижите за вашите деца и вашите родители,странец и опасно човек нема да имаат шанса да влезат во вашата куќа.спецификацијаВнатрешна единицаОтворено одделениеТипВидео врата телефон за стан 5ТипВидео врата телефон за стан 5Fuction Спогодба, Монитор ,Отклучување на врататаФункција инфраред ноќ визија и rainproof Музика 36 музика да опцијаКамерата700 CMOS Супер светлото надомест Резолуција800*480 Полначот влезен напон : AC100240 V Ноќ визија растојание Инфрацрвена светлина 2mизлезен напон : DC 15 V 1.5 Случај Алуминиум легура Случај ABS пластика, Димензии Површина 122*276*45(mm) отвори 122*246*36(mm)Димензија 240*150*20mm Тежина 0.61 килограми Нето тежина 0.44 kg Инсталација Флеш монтажа, Инсталација Површинска монтажа инсталиратенадвор(rainproof)екранот7 инчен TFT LCDКарактеристикиMultiayer станбени се користи straightсо vidoe doorphone Warrenty 12 месецВнатрешна единица : 7 инчен супер добар приказ на екран800*480 супер висока дефиницијаСупер специјален дизајнПовеќе тонови на ѕвонење за избор36 хордаНа дланкабесплатни спогодбаПрилагодливи боја ,светлина, волуменВратата одговор, затворен следи и го отклучитеЕнергија од адаптерЗа исклучување на режимотОтворено одделение700 TVL камераИнфрацрвена светлина за ноќ визијаПрилагодливи спогодба за јачина наRainproof маскаМоќта од страна на единицата за внатрешнаАлуминиум легура panel4жица врскаExcelent изглед мода и издржлив дизајнВнимание : Инсталирајте ОпштиУслови : Нови : Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажаТип : Wired Видео Врата телефон & LCD Жичен Затворен СледењеИнсталации барања : 50 метри : RVV4 x 0.5 mm; 100 метри : RVV4 x 0.75 мм; 150 метри : RVV4 x 1.0 mmСледи : 7инчен TFTLCD екран со 800*480Слики Сензор : 1 / 3 CMOSРаботна температура : 15~55 степениРелативна влажност : 10 % ~ 90%(RH)Дисипација : стендбајВреме на разговор губеа : 60 секундиСледи време на одложување : 60 секундиИзвор на енергија : Адаптер влезен напон : AC100240 V 50 Hz60 HzАдаптер излезниот напон на струјата : DC15 V 1500m Aпакување,испорака и плаќањеПакување datails : Отворено Камера : 1Затворен Следи : 5Виси плоча : 5Моќ Адаптери : 5Тест кабел : 1жица : 4core жица + 5core жица + 2core жицаЗавртки торба : 1Англиски упатство : 1Имаме 4 тип адаптер може да се choosed, ве молам дозволете ми да знам пред да ред,ако не, ние ќе ја испрати на еу тип на вас!!!ПлаќањеНие акк ept Alipay, Запад Унија, TT.

Yobang Безбедност 7Видео Врата Спогодба Влез Систем Камера LCD Видео Врата Телефон Спогодба Врата Home Security Doorphone

6000.00 -8 % DEN 5520.00

започнетекрајотДалечински управувач 7" LCD Видео врата ТелефонВратата Спогодба RFID KeyfobsIR Камера за Заклучување на ТастатуратаНа систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 1камера и 1монитор кој има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

Yobang Безбедност 7 Инчен LCD Екран во Боја Видео Врата Бел Телефон Видео Спогодба Дома Портата за Влез Систем за Apartmen+Електрично заклучување

5280.00 -8 % DEN 4858.00

започнетекрајотзапочнете со 7 инчен видео врата телефон Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

Yobang Безбедност 7 Екран во Боја видео спогодба Водоотпорен Видливи жичен Дома на врата спогодба со боја камера Ноќ Визија

8832.00 -8 % DEN 8125.00

започнетекрајотДалечински управувач 7" LCD Видео врата ТелефонВратата Спогодба RFID KeyfobsIR Камера за Заклучување на ТастатуратаНа систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 1камера и 1монитор кој има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

4.3 Инчен TFT Монитор Лозинка / ID Картичка Отворена Врата Видео Врата Телефон

6672.00 -5 % DEN 6338.00

1 4.3" TFT LCD монитор, handsfree 2 Спогодба, мониторинг & вратата ослободување 3 Површинска монтажа На отворено одделение главна карактеристика : D : D модел : 1...

DIYSECUR 4-Жица Видео Врата Телефон Комплет Надворешна 1 X Камера Со RFID 2 X 7 инчен LCD Монитор во Боја

7674.72 -17 % DEN 6370.00

7" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надворешна Единица & 2 x Затворен МониториЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

WiFi Дигитални Peephole Врата Гледачот - Намерни 7 LCD Екран на Допир за Пред Врата Peephole Камера Wifi Врата со Спогодба сребро.

12000.00 -22 % DEN 9360.00

Карактеристики●WiFi конекција на интернет за видео повик, без дополнителни трошоци.●Факултативно тонови на ѕвонење●ПИР сензор за движење за автоматско откривање на телото движење●Инфраред ноќ визија за автоматски фото снимањето во текот на ноќта●24 часа интелигентни мониторинг за безбедност●Мобилен телефон на интернет, фото снимање / SMS алармот●СОС повикување копче●СТАН далечинска контрола●Android OS 4.0.2●Мобилни видео повик / гласовен повик●Alarm метод(Телефонски повик / SMS / APP известување)●Лесна инсталација●Спецификации●LCD екран со резолуција 1024 x 600●LCD работата : LCD capacitive екран на допир за контрола●Напојување : Buildво 12000m Ah liion батерија●Камерата : HD 2.0 мега пиксели●Видео формат : AVI●Формат на слика : JPG●Екран : 7 инчен TFT LCD екран во боја●Вратата дебелина : 35mm130mm●Вратата дупка со дијаметар : 12mm58mm●View агол : 130 степен●Оперативни влажност : 10%95%●Внатрешна единица димензија : 178*128*16mm●Надворешна единица димензија : 62*62*14.5 mm Пакување листа : Затворен гледачот ×1Надворешна врата×1FPC кабел(фиксно со отворено одделение)×1SD картичка(4 GB)×1Челик заграда×1Прирачник за корисникот×1USB кабел×1Плаќање : • Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена кога цел поставени...

YobangSecurity Видео Спогодба 7Inch Видео Врата Телефон Врата Свири RFID Контрола на Пристап Со Снимање на Видео Земе Фото Функција

32875.20 -9 % DEN 29916.00

7 Инчен Колор LCD Вила Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем за Полнење Ноќ Визија За 8 Одделение Стан1 камера и 8pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 8 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

8 Единици Електронски Вратата Телефон Со Камера 700TVL Видео Врата Спогодба 4.3 Боја LCD Rfid на Тастатурата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење

23448.00 -10 % DEN 21103.00

Добредојдовте додај за да ги зачувате на листа, да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано време!Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба фабрика продавница...

7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон Врата Спогодба Колекции IR Ноќ VisionCamera Видео interphone спогодба System2 Следење

DEN 8586.24

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон со Камера 1 + 2 МониторБренд Нови Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

IP55 надворешна единица 7 инчен LCD видео врата телефон со картичка rearder функции handsfree спогодба ноќно видео doorphone

DEN 9744.00

Овој стилски и модерен видео doorphone сет се состои од надворешна врата и затворен LCD панел Отворено одделение служи како врата со вграденво 3,6 mm камера за снимање на сцени, надвор од вратата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.