• Ново
7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон Врата Спогодба Колекции Видео interphone Систем IR Ноќ Визија Легура Камера за Видео Повик Спогодба

7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон Врата Спогодба Колекции Видео interphone Систем IR Ноќ Визија Легура Камера за Видео Повик Спогодба

Оценка на клиентот:
DEN 5279.52

Износ
Залиха

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи :
7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Следи
Бренд Нови Жичен Видео Doorphone, High - definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital High-definition TFT-LCD за Внатрешна Монитор. Со микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност. Овој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн. За подобро искористување на претходно функции ве молиме внимателно да ги прочитате нашите инструкции за правилна инсталација и работа. - Со микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност. - На 7 инчен TFT дигитални боја LCD за следење. - Јасно ноќно гледање , 24 часа набљудување, јавување, зборување и отклучување далечинска контрола итн. - Дополнителни следи достапни до 6(изборен) и 3 отворено камери во повеќето. - TFT екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција. - Hands-free меѓусебен дијалог. - Светлината, chroma и јачина прилагодливи. - 25-хорда мелодија прстени за опција. - Каблирање : 4-core приклучен кабел. Тоа е врата телефон кој може да ви покаже што се случува надвор од вратите на јасно 7" полн екран во боја од кои Јачината На звук, светлина и chroma може да се прилагоди за да одговара на вашите потреби. Тоа може да функционира како монитор, Притиснете го копчето на Одговор/Мониторинг, на екранот ќе ви покаже слика на надворешните врати, кој прави да се kown надворешниот свет престојуваат во куќата.
Внатрешен Мониторинг
Дисплеј : 7 инчен TFT LCD (16 : 9 екран) Резолуција : 800 x 480 Полначот : Адаптер влезен напон : AC100-240 V 50 Hz-60 Hz Адаптер излезниот напон на струјата : DC15 V 1500m A Случај : Акрилик панели за Инсталација : Површинска монтажа Димензии : 240 x 150 x 26mm (W x H x T )
Отворено Камера : 1/3 CMOS. Камерата резолуција : 700line. Осветлување : 0 Лукс. Ноќно осветлување на далечина; 1 метар,WLED. Адаптер : Заедничка надворешна единица. Агол на гледање : 92 степени. Случај : Алуминиум легура. Инсталација : Површинска Монтажа.
Пакет Се Вклучени
1 x Отворено Камера
1 x Затворен Следење
1 x Виси плоча
1 x Моќ Адаптери
1 x приклучен кабел
1 x Торба Завртки
1 x Упатство
Внимание : ако треба купи контрола на Пристап на системите за работа со видео врата телефони заедно, како што се : ( Влезот guard систем/Безжичниот далечински управувач/Вратата за излез/контрола на Пристап напојување/ ID Keyfobs и било каква друга видео врата телефон делови) ве Молиме испратете порака до мене.
Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики

Тип:
Спогодба Систем
Број На Модел На:
V70E-M32
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Контрола На Пристап:
Далечинска Контрола
Камерата:
стандардно
Резолуција:
700TVL
моќност:
DC12V-15V
моќност:
110v - 240v
екран:
боја 7 инчен монитор
Модел:
1V1
Функција:
Контрола На Пристап
Работни натпревар:
1 внатрешна следи + 1 отворено камера
Важат за:
Семејства/подови/вили/апартмани
Напојување:
ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug Факултативна
Ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија

Производи во категоријата

Нови Домашна Безбедност Од врата Камера 700TVL Ноќно гледање (Случај Алуминиум) За Видео Спогодба Врата Систем Вратата Телефон Бел

1414.56 -8 % DEN 1301.00

Нови Out door Камера 700 TVL Ноќно гледање (Случај Алуминиум) За Видео Спогодба Врата Систем Вратата Телефон БелОд врата камера 1.Камера : 700 CMOS Супер светлото надомест 2.Ноќно гледање на далечина : LED 3m 3.Случај : Алуминиум легура 4.Агол на гледање : 92 5 степени.Димензии : 27x125x50(mm) 6.Инсталација:Површинска монтажа 7.Net Тежина : 0.26 кг 8...

DIYSECUR 4.3 HD Следи Стан Видео Врата Телефон Видео Спогодба Врата Систем 700 TVLine IR Камера Допир Копче за 4 Семејства

14346.24 -14 % DEN 12338.00

НОВИ Пристигнување 4Жица 4.3" Видео Врата Телефон Систем за 4 Стан1 x Надворешна Единица & 4 x Затворен МониториЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

DIYSECUR 7 Wired Стан Видео Врата Телефон Аудио-Визуелна Спогодба Влез Систем 700 TVLine IR HD Камера За 4 Семејства

DEN 14394.72

НОВИ Пристигнување 4Жица 7" Видео Врата Телефон Систем за 4 Стан 1 x Надворешна Единица & 4 x Затворен Следи ОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

Видео Врата Телефон врата Спогодба 7 инчен LCD Монитор Водоотпорен IR Ноќ Визија Камера жичен видео interphone doorphone комплет

DEN 4175.52

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7" TFT Колор Видео врата телефон Спогодба Врата Систем за Полнење IR Камера doorphone следи Звучникот спогодбаКарактеристики на Алуминиум алуминиумски панел на внатрешна единица, модерен и луксузен...

Новиот Wifi видео врата телефон врата Безжична видео doorphone Спогодба за iPad Smart Телефон Таблета далечинско Отклучување Спогодба

DEN 2879.52

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Производи ВоведWi Fi видео врата се поврзува со мрежа преку безжичен рутер или мрежен кабел.Мобилни уреди вклучуваат паметен телефон или таблет,може да се поврзете на врата;По посетител прстени,мобилни уреди може да комуницирате со врата преку реално време видео и аудио,корисникот може да ги видите на посетителот,потоа да одлучи дали спогодба или отворете ја вратата итн.Wi Fi врата поддршка движење откривање на алармот,со IR ноќ визија,5 V DC напојување.2.4 G Wifi,во реално време гледање,max поддршка 100 MB широкопојасен интернет,поддршка за Андроид и IOS оперативен систем.Еден Wifi врата поддршка мулти мобилен уред,еден мобилен уред може да работи со мулти wifi видео врата.Со CE, и ROHS сертификат.Функции : 1...

YobangSecurity 7 инчен Екран на Допир за Видео Врата Телефон Врата Chimes Безбедност Влез Контрола на Пристап на Систем за 2 Стан Familie

10362.72 -10 % DEN 9326.00

започнетекрајот7 инчен Екран на Допир за Wired LCD Видео Врата Телефон Врата Chimes Безбедност Влез Контрола на Пристап на Систем за 2 Стан СемејстваЕкран на допир за Wired видео врата телефон врата за 2 различни семејства апартмани Овој пакет вклучува 2 Затворен Монитор + 1 Отворено Камера Водоотпорен, антиоксидација и отпорност на абење надворешна единица, опремени со ветер : доказ маска, поддршка за вградени инсталација и виси облека два начини Отворено Камера со водоотпорен функција и Инфрацрвени ноќ визија Ултратенок дизајн луксузен стил затворен машина, што доведува новиот тренд на бојата видео врата телефониКога некој притиснете го копчето за повик за надворешна единица, тоа ќе активни затворен монитор, мониторот ќе се вклучи, прстен и да покаже на видео надвор...

YobangSecurity 7Инчен Екран На Допир За Видео Врата Телефон Врата Спогодба Следење Визуелно Безбедносна Камера Бел Систем За Домашна Канцеларија

DEN 7675.20

започнетекрајот7" LCD Жичен Боја Видео Врата Телефон Врата За Домашна Канцеларија Спогодба Следење Визуелно Безбедносна Камера Бел TFT Систем за ПолнењеУлтратенок дизајн затворен монитор, убав и луксузен, достапни за ѕидмонтирани.12 видови на вратата бел прстени, јачина на звук, зборува за јачина, chroma и се прилагодува осветленоста...

Yobang Безбедност Стан Спогодба Влез 6 Следи Жичен 7 Боја на копче Видео Врата Телефон спогодба Систем за 6 куќа

21360.00 -9 % DEN 19438.00

6 Единици Стан Спогодба Жичен 7" Видео Врата Телефон Видео Вратата За Влез Систем Спогодба Врата Home Security Комплет Камерата Ги Следи1 камера и 6pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 6 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

Жичен Спогодба За Приватна Куќа Видео Intercoms 7inch Боја 3 Набљудувачите И Спогодба Вратата Rfid Камера 3 Копчиња За 3 Апартмани

12864.00 -14 % DEN 11063.00

Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба систем единица фабрика продавница Сите видео врата телефон спогодба систем и делови доаѓаат од нашата фабрика! Имаме силна technic и инженер за поддршка!Имаме видеоснимка за производи работи и инсталира, ако е потребно, ве молиме оставете порака за нас! И видео во aliexpress само за вашиот референца! Додадете нашите aliexpress продавница во листата на желби пред место со цел да ни стане нашите ВИП купувачот, некои специјални или нови производи ќе уживате повеќе попуст автоматски врз основа на online ценаШопинг на попуст : купувачот чии наредби за плаќање totoally стигне до следните податоци во рок од три месеци , ќе уживаат во шопинг повластен од нас!Ќе добиете $20.00 исклучување на нарачки над НАС $399 Добиете $40.00 исклучување на нарачки над НАС $699 Добиете $80.00 исклучување на нарачки над НАС $1299 Еденвреме купите повеќе од 2 поставува ќе уживаат уште 5% до 8% попустГаранција : ( sunflowervdp) 5 години производи и прибор за гаранција! Ние ќе се тестираат сите производи за повеќе од три пати пред бродот да сте, сите пакети ќе биде многу силна! Ние ќе плати за поправка такса и бесплатен делови од провизии и на превозот надомест од кина до вашата адреса во рамките на гаранцијата! Сите наши производи се покриени од 7 дена без причина да се вратат услуга, производот може да се разменат или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена!За 3 апартмани контрола на пристап на RFID картички отклучување видео спогодба систем за стан од 3 единици квалитет на боја 7inch жичен мултиединица видео врата телефон вратата бел спогодба системи Надгради чипови се усвоени за високо стабилни перформанси и има убав изглед...

DIYSECUR 700TVLine IR Камера 7 инчен TFT Колор LCD Дисплеј на Видео Врата Телефон Спогодба Врата IR Ноќ Визија

4319.04 -18 % DEN 3541.00

700 TVLine Камера Вратата Телефон Врата 7inch Lcd Видео Дом Влез Спогодба7" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата phon e комплет со 1камера и 1монитор, која има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

Yobang Безбедност 7 инчен RFID Допир Копче Врата Колекции Стан Спогодба Влез Систем Жичен Видео Врата Телефон Вратата Мониторинг Систем

4795.20 -8 % DEN 4412.00

започнетекрајот7" RFID Видео Врата ТелефонСпогодба Врата Со Допир Копчето Ноќ Визија>>>Вовед : На систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон за полнење , која има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење.Таа донесува напредна технологија и најновите верзии на компјутерски чипови кој високо ја подобрува стабилност и трајност на системот.Дизајнот на ultrathin ѕид монтирање, исто така, ќе се направи овој производ светлина и удобен...

WiFi Дигитални Peephole Врата Гледачот - Намерни 7 LCD Екран на Допир за Пред Врата Peephole Камера Wifi Врата со Спогодба сребро.

12000.00 -22 % DEN 9360.00

Карактеристики●WiFi конекција на интернет за видео повик, без дополнителни трошоци.●Факултативно тонови на ѕвонење●ПИР сензор за движење за автоматско откривање на телото движење●Инфраред ноќ визија за автоматски фото снимањето во текот на ноќта●24 часа интелигентни мониторинг за безбедност●Мобилен телефон на интернет, фото снимање / SMS алармот●СОС повикување копче●СТАН далечинска контрола●Android OS 4.0.2●Мобилни видео повик / гласовен повик●Alarm метод(Телефонски повик / SMS / APP известување)●Лесна инсталација●Спецификации●LCD екран со резолуција 1024 x 600●LCD работата : LCD capacitive екран на допир за контрола●Напојување : Buildво 12000m Ah liion батерија●Камерата : HD 2.0 мега пиксели●Видео формат : AVI●Формат на слика : JPG●Екран : 7 инчен TFT LCD екран во боја●Вратата дебелина : 35mm130mm●Вратата дупка со дијаметар : 12mm58mm●View агол : 130 степен●Оперативни влажност : 10%95%●Внатрешна единица димензија : 178*128*16mm●Надворешна единица димензија : 62*62*14.5 mm Пакување листа : Затворен гледачот ×1Надворешна врата×1FPC кабел(фиксно со отворено одделение)×1SD картичка(4 GB)×1Челик заграда×1Прирачник за корисникот×1USB кабел×1Плаќање : • Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена кога цел поставени...

8 Единици Електронски Вратата Телефон Со Камера 700TVL Видео Врата Спогодба 4.3 Боја LCD Rfid на Тастатурата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење

23448.00 -10 % DEN 21103.00

Добредојдовте додај за да ги зачувате на листа, да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано време!Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба фабрика продавница...

Меморија 5 Единици и 5 Клучни спогодба Електронски Вратата Телефон Со Камера Дома Спогодба за Контрола на Пристап на Тастатурата Rfid Лозинка Вратата Бел Комплет

23462.40 -8 % DEN 21586.00

Добредојдовте додај за да ги зачувате на листа, да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано време!Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба фабрика продавница...

7 инчен Лозинка/ лична Карта/Далечински Управувач за Контрола на Пристап Видео Врата Телефон

8112.00 -5 % DEN 7706.00

【 Функционална опис 】Кога посетителот притиска на копчето за Повик во надворешната единица внатрешна единица прстени и покажува на посетители на сликата...

Yobang Безбедност Freeship 7inch Жичен / Безжичен Wifi IP Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000TVL Жичен Cam

6912.00 -9 % DEN 6290.00

7inch Жичен / Безжичен Wifi IP Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000 TVL Жичен Камера Ноќ Визија,Поддршка Далечински АПЛИКАЦИЈА притоа,Снимање,Слика Ве молиме погледнете за работата на работата на видео>>>Производи ВоведЛесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 6 P кабел.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.1.Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи.2.7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.3.Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 64 G ТФкартичка.4.Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,handsfree и Не се наруши функцијата.5...

Yobang Безбедност 7Видео Врата Спогодба Влез Систем Камера LCD Видео Врата Телефон Спогодба Врата Home Security Doorphone

6000.00 -8 % DEN 5520.00

започнетекрајотДалечински управувач 7" LCD Видео врата ТелефонВратата Спогодба RFID KeyfobsIR Камера за Заклучување на ТастатуратаНа систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 1камера и 1монитор кој има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела 1V3

10735.68 -14 % DEN 9233.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.