• Ново
7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон Врата Спогодба Колекции IR Ноќ VisionCamera Видео interphone спогодба System2 Следење

7 Инчен Монитор Видео Врата Телефон Врата Спогодба Колекции IR Ноќ VisionCamera Видео interphone спогодба System2 Следење

Оценка на клиентот:
DEN 8586.24

Износ
Залиха

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи :
7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон со Камера 1 + 2 Монитор
Бренд Нови Жичен Видео Doorphone, High - definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital High-definition TFT-LCD за Внатрешна Монитор. Со микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност. Овој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн. За подобро искористување на претходно функции ве молиме внимателно да ги прочитате нашите инструкции за правилна инсталација и работа. - Со микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност. - На 7 инчен TFT дигитални боја LCD за следење. - Јасно ноќно гледање , 24 часа набљудување, јавување, зборување и отклучување далечинска контрола итн. - Дополнителни следи достапни до 6(изборен) и 3 отворено камери во повеќето. - TFT екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција. - Hands-free меѓусебен дијалог. - Светлината, chroma и јачина прилагодливи. - 25-хорда мелодија прстени за опција. - Каблирање : 4-core приклучен кабел. Тоа е врата телефон кој може да ви покаже што се случува надвор од вратите на јасно 7" полн екран во боја од кои Јачината На звук, светлина и chroma може да се прилагоди за да одговара на вашите потреби. Тоа може да функционира како монитор, Притиснете го копчето на Одговор/Мониторинг, на екранот ќе ви покаже слика на надворешните врати, кој прави да се kown надворешниот свет престојуваат во куќата.
Внатрешен Мониторинг
Дисплеј : 7 инчен TFT LCD (16 : 9 екран) Резолуција : 800 x 480 Полначот : Адаптер влезен напон : AC100-240 V 50 Hz-60 Hz Адаптер излезниот напон на струјата : DC15 V 1500m A Случај : Акрилик панели за Инсталација : Површинска монтажа Димензии : 240 x 150 x 26mm (W x H x T )
Отворено Камера : 1/3 CMOS. Камерата резолуција : 700line. Осветлување : 0 Лукс. Ноќно осветлување на далечина; 1 метар,WLED. Адаптер : Заедничка надворешна единица. Агол на гледање : 92 степени. Случај : Алуминиум легура. Инсталација : Површинска Монтажа.
Пакет Се Вклучени
1 x Отворено Камера
2 x Затворен Следење
2 x Виси плоча
2 x Моќ Адаптери
2 x приклучен кабел
1 x Торба Завртки
1 x Упатство
Внимание : ако треба купи контрола на Пристап на системите за работа со видео врата телефони заедно, како што се : ( Влезот guard систем/Безжичниот далечински управувач/Вратата за излез/контрола на Пристап напојување/ ID Keyfobs и било каква друга видео врата телефон делови) ве Молиме испратете порака до мене.
Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики

Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Број На Модел На:
V70E-M22
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Контрола На Пристап:
Далечинска Контрола
Камерата:
стандардно
Резолуција:
700TVL
моќност:
DC12V-15V
моќност:
110v - 240v
Камерата:
coms
екран:
боја 7 инчен монитор
Модел:
1V2
Конективност:
Жичен
Функција:
Контрола На Пристап
Работни натпревар:
2 затворен следи + 1 отворено камера
Важат за:
Семејства/подови/вили/апартмани
Напојување:
ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА Plug Факултативна
Ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија

Производи во категоријата

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела 1V3

10735.68 -14 % DEN 9233.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен Следи Зошто Ви е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

YobangSecurity 7Инчен Екран На Допир За Видео Врата Телефон Врата Спогодба Следење Визуелно Безбедносна Камера Бел Систем За Домашна Канцеларија

DEN 7675.20

започнетекрајот7" LCD Жичен Боја Видео Врата Телефон Врата За Домашна Канцеларија Спогодба Следење Визуелно Безбедносна Камера Бел TFT Систем за ПолнењеУлтратенок дизајн затворен монитор, убав и луксузен, достапни за ѕидмонтирани.12 видови на вратата бел прстени, јачина на звук, зборува за јачина, chroma и се прилагодува осветленоста...

Yobang Безбедност 7 Инчен LCD Екран во Боја Видео Врата Бел Телефон Видео Спогодба Дома Портата за Влез Систем за Apartmen+Електрично заклучување

5280.00 -8 % DEN 4858.00

започнетекрајотзапочнете со 7 инчен видео врата телефон Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

Новиот Wifi видео врата телефон врата Безжична видео doorphone Спогодба за iPad Smart Телефон Таблета далечинско Отклучување Спогодба

DEN 2879.52

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Производи ВоведWi Fi видео врата се поврзува со мрежа преку безжичен рутер или мрежен кабел.Мобилни уреди вклучуваат паметен телефон или таблет,може да се поврзете на врата;По посетител прстени,мобилни уреди може да комуницирате со врата преку реално време видео и аудио,корисникот може да ги видите на посетителот,потоа да одлучи дали спогодба или отворете ја вратата итн.Wi Fi врата поддршка движење откривање на алармот,со IR ноќ визија,5 V DC напојување.2.4 G Wifi,во реално време гледање,max поддршка 100 MB широкопојасен интернет,поддршка за Андроид и IOS оперативен систем.Еден Wifi врата поддршка мулти мобилен уред,еден мобилен уред може да работи со мулти wifi видео врата.Со CE, и ROHS сертификат.Функции : 1...

Yobang Безбедност 7Видео Врата Спогодба Влез Систем Камера LCD Видео Врата Телефон Спогодба Врата Home Security Doorphone

6000.00 -8 % DEN 5520.00

започнетекрајотДалечински управувач 7" LCD Видео врата ТелефонВратата Спогодба RFID KeyfobsIR Камера за Заклучување на ТастатуратаНа систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 1камера и 1монитор кој има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

Нови Домашна Безбедност Од врата Камера 700TVL Ноќно гледање (Случај Алуминиум) За Видео Спогодба Врата Систем Вратата Телефон Бел

1414.56 -8 % DEN 1301.00

Нови Out door Камера 700 TVL Ноќно гледање (Случај Алуминиум) За Видео Спогодба Врата Систем Вратата Телефон БелОд врата камера 1.Камера : 700 CMOS Супер светлото надомест 2.Ноќно гледање на далечина : LED 3m 3.Случај : Алуминиум легура 4.Агол на гледање : 92 5 степени.Димензии : 27x125x50(mm) 6.Инсталација:Површинска монтажа 7.Net Тежина : 0.26 кг 8...

DIYSECUR 7 инчен TFT Колор LCD Дисплеј на Видео Врата Телефон Видео Спогодба Врата 700TVLine HD IR Ноќ Визија Камера 1V3

10895.04 -18 % DEN 8934.00

700 TVLine Камера Вратата Телефон Врата 7inch Lcd Видео Дом Влез Спогодба7" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата phon e комплет со 1камера и 3монитор, која има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

Жичен Спогодба За Приватна Куќа Видео Intercoms 7inch Боја 3 Набљудувачите И Спогодба Вратата Rfid Камера 3 Копчиња За 3 Апартмани

12864.00 -14 % DEN 11063.00

Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба систем единица фабрика продавница Сите видео врата телефон спогодба систем и делови доаѓаат од нашата фабрика! Имаме силна technic и инженер за поддршка!Имаме видеоснимка за производи работи и инсталира, ако е потребно, ве молиме оставете порака за нас! И видео во aliexpress само за вашиот референца! Додадете нашите aliexpress продавница во листата на желби пред место со цел да ни стане нашите ВИП купувачот, некои специјални или нови производи ќе уживате повеќе попуст автоматски врз основа на online ценаШопинг на попуст : купувачот чии наредби за плаќање totoally стигне до следните податоци во рок од три месеци , ќе уживаат во шопинг повластен од нас!Ќе добиете $20.00 исклучување на нарачки над НАС $399 Добиете $40.00 исклучување на нарачки над НАС $699 Добиете $80.00 исклучување на нарачки над НАС $1299 Еденвреме купите повеќе од 2 поставува ќе уживаат уште 5% до 8% попустГаранција : ( sunflowervdp) 5 години производи и прибор за гаранција! Ние ќе се тестираат сите производи за повеќе од три пати пред бродот да сте, сите пакети ќе биде многу силна! Ние ќе плати за поправка такса и бесплатен делови од провизии и на превозот надомест од кина до вашата адреса во рамките на гаранцијата! Сите наши производи се покриени од 7 дена без причина да се вратат услуга, производот може да се разменат или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена!За 3 апартмани контрола на пристап на RFID картички отклучување видео спогодба систем за стан од 3 единици квалитет на боја 7inch жичен мултиединица видео врата телефон вратата бел спогодба системи Надгради чипови се усвоени за високо стабилни перформанси и има убав изглед...

DIYSECUR 700TVLine IR Камера 7 инчен TFT Колор LCD Дисплеј на Видео Врата Телефон Спогодба Врата IR Ноќ Визија

4319.04 -18 % DEN 3541.00

700 TVLine Камера Вратата Телефон Врата 7inch Lcd Видео Дом Влез Спогодба7" Боја на Раце Слободни жичен Видео DoorphoneЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата phon e комплет со 1камера и 1монитор, која има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

DIYSECUR 10 инчен Жичен Видео Врата Телефон Врата Home Security Спогодба Систем RFID Камера LED Боја Визија Ноќ

7535.04 -17 % DEN 6254.00

10" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надворешна Единица & 1 x Затворен СледењеОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

YobangSecurity Видео Спогодба 7Inch Видео Врата Телефон Врата Свири RFID Контрола на Пристап Со Снимање на Видео Земе Фото Функција

32875.20 -9 % DEN 29916.00

7 Инчен Колор LCD Вила Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем за Полнење Ноќ Визија За 8 Одделение Стан1 камера и 8pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 8 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

SmartYIBA 3*7 Wired следи Видео Спогодба Видео Врата Со Отворено Камера 1000TVL Визуелна Спогодба Далечинско Отклучување Видео Врата

14880.00 -9 % DEN 13541.00

Smart YIBA 3*7" Wired следи Видео Спогодба Видео Врата Со Отворено Камера 1000 TVL Визуелна Спогодба Далечинско Отклучување Видео ВратаКарактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн; 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција...

Yobang Безбедност 7 Екран во Боја видео спогодба Водоотпорен Видливи жичен Дома на врата спогодба со боја камера Ноќ Визија

8832.00 -8 % DEN 8125.00

започнетекрајотДалечински управувач 7" LCD Видео врата ТелефонВратата Спогодба RFID KeyfobsIR Камера за Заклучување на ТастатуратаНа систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 1камера и 1монитор кој има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење...

Yobang Безбедност на курирската служба DHL бесплатен превозот Нов Стан Спогодба 7` LCD Видео Врата Телефон Врата спогодба Систем за 2 куќата 1V2

9532.80 -8 % DEN 8770.00

2 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратата за Полнење1 камера и 2 парчиња LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 2 домаќинствата.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела 1V6

21882.24 -17 % DEN 18162.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица и 6 x Затворен СледењеОваа ставка може да НЕ се спогодба од Монитор за Следење, може да спогодба Камерата да ги Следи !! Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

7inch видео врата телефон спогодба систем за 5apartment TFT LCD екран 5 рамни затворен следи со ноќно cmos отворено камера

27312.00 -10 % DEN 24581.00

7inch видео врата телефон спогодба систем за 5 стан TFT LCD екран 5 рамни затворен монитори со ноќно cmos отворено камераопис на производотВидео врата телефон Зошто толку многу домови одберете гоДекорација на вашиот дом Beatuiful изглед нека вашата куќа повеќе моденПогодност мода живот Монитор , спогодба систем , повикувајќи , зборување , го отклучите далечинска контролаМрзливи да се стави крај ти Даде лесен живот , ќе needn не да ја отвори вратата себе ,само притиснете го копчето за отклучување е во ред.Никогаш не грижете се користете тоа можете да видите кој е надвор и да разговараат со него,а потоа одберете кои нека или не.Безбедно ќе семејство ви Даде безбеден живот ,никогаш не се грижите за вашите деца и вашите родители,странец и опасно човек нема да имаат шанса да влезат во вашата куќа.спецификацијаВнатрешна единицаОтворено одделениеТипВидео врата телефон за стан 5ТипВидео врата телефон за стан 5Fuction Спогодба, Монитор ,Отклучување на врататаФункција инфраред ноќ визија и rainproof Музика 36 музика да опцијаКамерата700 CMOS Супер светлото надомест Резолуција800*480 Полначот влезен напон : AC100240 V Ноќ визија растојание Инфрацрвена светлина 2mизлезен напон : DC 15 V 1.5 Случај Алуминиум легура Случај ABS пластика, Димензии Површина 122*276*45(mm) отвори 122*246*36(mm)Димензија 240*150*20mm Тежина 0.61 килограми Нето тежина 0.44 kg Инсталација Флеш монтажа, Инсталација Површинска монтажа инсталиратенадвор(rainproof)екранот7 инчен TFT LCDКарактеристикиMultiayer станбени се користи straightсо vidoe doorphone Warrenty 12 месецВнатрешна единица : 7 инчен супер добар приказ на екран800*480 супер висока дефиницијаСупер специјален дизајнПовеќе тонови на ѕвонење за избор36 хордаНа дланкабесплатни спогодбаПрилагодливи боја ,светлина, волуменВратата одговор, затворен следи и го отклучитеЕнергија од адаптерЗа исклучување на режимотОтворено одделение700 TVL камераИнфрацрвена светлина за ноќ визијаПрилагодливи спогодба за јачина наRainproof маскаМоќта од страна на единицата за внатрешнаАлуминиум легура panel4жица врскаExcelent изглед мода и издржлив дизајнВнимание : Инсталирајте ОпштиУслови : Нови : Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажаТип : Wired Видео Врата телефон & LCD Жичен Затворен СледењеИнсталации барања : 50 метри : RVV4 x 0.5 mm; 100 метри : RVV4 x 0.75 мм; 150 метри : RVV4 x 1.0 mmСледи : 7инчен TFTLCD екран со 800*480Слики Сензор : 1 / 3 CMOSРаботна температура : 15~55 степениРелативна влажност : 10 % ~ 90%(RH)Дисипација : стендбајВреме на разговор губеа : 60 секундиСледи време на одложување : 60 секундиИзвор на енергија : Адаптер влезен напон : AC100240 V 50 Hz60 HzАдаптер излезниот напон на струјата : DC15 V 1500m Aпакување,испорака и плаќањеПакување datails : Отворено Камера : 1Затворен Следи : 5Виси плоча : 5Моќ Адаптери : 5Тест кабел : 1жица : 4core жица + 5core жица + 2core жицаЗавртки торба : 1Англиски упатство : 1Имаме 4 тип адаптер може да се choosed, ве молам дозволете ми да знам пред да ред,ако не, ние ќе ја испрати на еу тип на вас!!!ПлаќањеНие акк ept Alipay, Запад Унија, TT.

DIYSECUR 7inch Видео Спогодба Видео Врата Телефон 700TV Линија IR Ноќно гледање HD Камера за Домашна Канцеларија Фабрика Бела 1V5

15753.12 -17 % DEN 13075.00

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Security System 1 x Надворешна Единица & 5 x Затворен СледењеОваа ставка може да НЕ се спогодба од Монитор за Следење, може да спогодба Камерата да ги Следи !! Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

DIYSECUR 4-Жица Видео Врата Телефон Комплет Надворешна 1 X Камера Со RFID 2 X 7 инчен LCD Монитор во Боја

7674.72 -17 % DEN 6370.00

7" Видео Врата Телефон Спогодба Систем Keyfobs Отклучување 1 x Надворешна Единица & 2 x Затворен МониториЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.