• Ново
Fixmee 3pcs Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер Поставите Хексадецимален месо тело 1/4 3/8 1/2 Продолжување Вежба Битови Бар во Собата алат

Fixmee 3pcs Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер Поставите Хексадецимален месо тело 1/4 3/8 1/2 Продолжување Вежба Битови Бар во Собата алат

Оценка на клиентот:
DEN 134.40
DEN 121.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики 100% сосема нов. Нерѓосувачки челик заклучување топката обезбедува безбедна одговара. sockets snap-на цврсто & нема да се лизга надвор. 1/4" (6.35 mm) хексадецимален месо тело спречува соголување за време на висока брзина вежба операција. Супер силна топлина третираат хром vanadium челик за нормално & влијание. Употреба - sandblasted заврши. Се однесува на шрафцигер рачка или електрични шрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде). Управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна по инсталацијата на големина во квадратни големина, која може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци за да ја конвертирате. Големина : 1/4"*1/4"*50mm(Должина)1/4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад
3/8"*1/4"*50mm(Должина)1/4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни
1/2"*1/4"*52mm(Должина)1/4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратни
Материјал : Хром vanadium челик CR-V.
Пакет Листа
Приклучок Адаптер Хексадецимален Месо Тело Сет

Карактеристики

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Основни Вежба Малку

Производи во категоријата

0.6 mm 0.65 mm 0.7 mm 0.75 mm 0.8 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба Малку

DEN 336.00

0.6 mm 0.65 mm 0.7 mm 0.75 mm 0.8 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба МалкуПакет содржина : 10pcsx Drill Битовиd l D Вежба Совет Агол L 0.1 mm 1.8 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.15 mm 2,5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.2 мм мм 4.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.25 mm mm 4.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.3 mm0.35 mm 5.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.4 mm0.45 mm 7.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.5 mm0.55 mm 8.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.60.75 мм 9.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.81.0 mm 10.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.051.2 mm 10.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.253.175 mm 12.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 3.26.5 12.0 mm mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм

CNIM Топла 99pcs Титаниум Обложена High Speed Челик Serratula Вежба Малку Постави Алатка 1.5 mm - 10мм

645.12 -8 % DEN 593.00

CNIM Топла 99pcs Титаниум Обложена High Speed Челик Serratula Вежба Малку Постави Алатка 1.5 mm 10ммХсс Вежба Малку Сет За Дрво, Пластика И Алуминиум За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И АлуминиумскиЗа DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство КористењеСодржи Димензии 1.5 mm До 10ммСодржина : 16 x 1.5 mm16 x 2mm15 x 2,5 mm10 x 3мм10 x 3.2 mm8 x 3.5 mm8 x 4mm3 x 4.5 мм3 x 5mm4 x 5.5 мм2 x 6.5 mm2 х 8мм2 x 10ммПакет Се Вклучени : 99 x Вежба БитовиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Квалитетот 7pcs 1/4 Хексадецимален месо тело Порцелан, Стакло Керамичка Плочка Вежба Битови Поставите 3/4/6/8/10/12mm

230.40 -5 % DEN 219.00

Спецификација : Бренд новиТип : плочка & стакло вежба малкуМатеријал : волфрам карбидБоја : злато, како слика покажуваВежба дијаметар : 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12mm3мм големина : прибл...

9Pcs Малку Вежба 5-13mm Моќ Орев Возачот Вежба Малку 1/4 Хексадецимален месо тело Метрички Штекер Клуч Завртка

234.24 -10 % DEN 211.00

Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Должина : 35mm Употреба : за Дупчење Дрво DIY Материјали : Дрво Спецификација Димензии : 5 6 7 8 9 10 11 12 13 мм Должина : 65mm месо тело големина : 1 / 4inch Внатрешна Хексадецимален : 5mm19mm Количина : 9pcs / set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

3 еез Титаниум Чекор Вежба Битови Поставите Метрички Спирала Flute Конус Обложени Вежба Битови Алатка Дрво, Метал Дупчење Поставите 4-12mm 4-20mm 3-12mm

237.60 -15 % DEN 202.00

Детали За Производот : ХСС Моќ ВежбиСостојба : НоваМатеријал : ХССАвтоматски Deburrs Дупки како што ВежбаHIgh Speed Челик за Долг Живот412mm : 4, 6, 8, 10, 12mm420mm : 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20mm312mm : 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12mmБоја : Жолта, покажуваат како слика3 x ХСС Моќ Вежба 1...

2.25 мм 2.3 mm 2.35 мм 2.4 mm 2.45 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба Малку

258.24 -0 % DEN 258.00

2.25 мм 2.3 mm 2.35 мм 2.4 mm 2.45 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба МалкуПакет содржина : 2 парчиња x Вежба Битовиd l D Вежба Совет Агол L 0.1 mm 1.8 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.15 mm 2,5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.2 мм мм 4.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.25 mm mm 4.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.3 mm0.35 mm 5.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.4 mm0.45 mm 7.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.5 mm0.55 mm 8.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.60.75 мм 9.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.81.0 mm 10.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.051.2 mm 10.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.253.175 mm 12.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 3.26.5 12.0 mm mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм

4-32-милиметри На Пагоди Форма ХСС хексадецимален Пагоди Метал Челик Чекор Вежба Малку Дупка Вежба Конус Вежба Countersink Титаниум Малку Сет

576.00 -31 % DEN 397.00

432милиметри На Пагоди Форма ХСС хексадецимален Пагоди Метал Челик Чекор Вежба Малку Дупка Вежба Конус Вежба Countersink Титаниум Малку Сет Карактеристики : 1, На скала од неговата уникатна структура, малку може да се отвори различни спецификации на отворот...

DIATOOL 2 парчиња 45mm Ласерски Заварени Дијамант Сува Дупчење Core Битови Со Несакани Заштита 5/8-11 Врска

4195.20 -12 % DEN 3692.00

Ве молиме да обрнете attension ова е 5 / 811 Тема (Обично се користат во Северна Америка Пазарот)Предмет : 2 парчиња 45mm Ласерски Заварени Дијамант Сува Дупчење Core Битови Со Несакани Заштита Количина : 2 парчињаСпецификација : Дијаметар : 45 MM Вкупна должина : 100 MM Тема : 5 / 811 (Бидете сигурни дека тоа може да биде инсталиран на вашиот компјутер)Примена : за Дупчење тешко мермер гранит сите зрели камен конкретниФункција : ВРХОВНИОТ Одделение и Посебна врска матрица се протега дупчење живот и за подобрување на работа ефикасностЛасерски заварени технологија се избегне сегменти надвор кога е сув работиТурбо сегменти обезбеди агресивни дупчење брзинаИдеален за дупчење на славина за монтажа дупки во камен countertops, водоводни линии на врнежи и vanitiesВакуум brazed страна за заштита нуди чисти се сече & челик core заштита (внатре и надвор и двете)Сува или Влажна Дупчење користете влажни во голема мера ќе го продолжи овој сегмент животДруги достапни дијаметар : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 25мм, 32милиметри, 35mm, 38mm, 45mm, 50mm, 58mm, 65mmЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

7pcs 3/4/5/6/8/10 / 12mm Вежба Длабочина Задржувајќи Прстен Прстен Лоцирање Pin Хексадецимален Клуч за Полнење Круг Дрво Завртка Менгеме Вежба Малку

333.12 -47 % DEN 177.00

7pcs 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12mm Вежба Длабочина Задржувајќи Прстен Прстен Лоцирање Pin Хексадецимален Клуч за ПолнењеКруг Дрво Завртка Менгеме Вежба Малкуспецификација : Бренд новиМатеријал : јаглероден челикПовршина : црна површинаДијаметар : 3,4,5,6,8,10,12 mmБоја : како што е прикажаноГлавно се користи за да се поправи малку вежба, ограничување на длабочина на дупчење, така што истата длабочина на дупчењеПовеќе погодно круг tenonПакет Се Вклучени : 7 парчиња x запре јака1pc x хексадецимален клучAnswer : ___________________________ Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 15мм грешкаОд програмата не е калибриран, бојата на објектот прикажани во слика може да се појави нешто различно на мониторот на компјутеротУлогата на граничните прстен : Главно се користи за да се поправи малку вежба, ограничување на длабочина на ударна дупка, така што во длабочината на дупката може дасе конзистентни, повеќе практично користење на круг tenon.

TASP 4 Парчиња 6 ,8,10, &12 Countersink Вежба Битови во Собата за Дрво со 1/4 Хексадецимален месо тело алат Додатоци

DEN 383.52

4 PC #6 ,8,10, &12 Countersink Вежба Битови Поставите Спецификација : месо тело : 1 / 4 хексадецимален месо тело Материјал : Битови ХСС 4241,Црна месо тело тело #45 челик...

1.5 mm - 10мм 99 Парчиња/set Титаниум Обложена ХСС High Speed Челик Вежба Малку Алатка

960.00 -5 % DEN 912.00

Опис : 99 Парчиња ХСС Титаниум Битови Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење на Дом или Лична DIY употреба Направен од Висок Квалитет на Титаниум Обложена ХСС Долг живот алатка сет Материјал : Титаниум Обложена Содржат Димензии : 1.5 mm До 10ммСодржина : 16pcs x 1.5 mm 16pcs x 2mm 15pcs x 2,5 mm 10pcs x 3мм 10pcs x 3.2 mm 8pcs x 3,5 мм 8pcs x 4mm 3pcs x 4.5 мм 3pcs x 5mm 2 парчиња x 5.5 мм x 2 парчиња 6mm 2 парчиња x 6.5 mm 2 парчиња х 8мм 2 парчиња x 10ммПакетот Вклучува : 1 x 99pcs На Вежба Битови

30cm x 20cm Еден Двострано DIY Бакар Облечени Плоча Ламинатни PCB Коло

DEN 205.44

Празно Браун Стаклени Влакна FR4 Еден Двострано Бакар Облечени Плоча Ламинатни Универзална PCB Коло Лист за DIY.Име на производ : Бакар Облечени Ламинатни PCB КолоГолемина на(Приближно) : 300 х 200 х 1.5 mm / 12"x 8"x 0.6"(L*W*T)Слоеви : Еден ДвостраноМатеријал : FR4 Стаклени ВлакнаПовршина По Завршувањето : Бакар ОблечениБоја : Бакар Тон, ЖолтаНето Тежина : 142gПакет Содржина : 1 x Бакар Облечени Ламинатни PCB КолоAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

3Pcs Нов Приклучок Адаптер Поставите Хексадецимален месо тело да 1/4,3/8,1/2 Влијание Возачот Вежба Битови G08 Капка брод

DEN 110.88

Нерѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедува Безбедна Одговара Sockets SnapНа Цврсто & Нема да се Лизга Надвор 1 / 4инчен Хексадецимален месо тело Спречува Соголување за Време на Висока Брзина Вежба Операција Супер Силна Топлина Третираат Хром Vanadium Челик за Нормално & Влијание Use Sandblasted Заврши Конвертира Сите Моќ Вежби во Брзо Штекер Возачи се Однесува на шрафцигер рачка или електрични шрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде) управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна по инсталацијата на големина во квадратни големина, која може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци да конвертиратеСпецификација : Големина : инчен Должина 1 / 4"1 / 4"50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштадот 3 / 8"1 / 4"50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни 1 / 2"1 / 4"50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратни Материјал : Хром vanadium челик crv Количина : 1 сет(3pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

JIGONG 50Pcs ХСС 4241 High Speed Челик Вежба Малку Постави Алатка 1mm 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм

143.52 -20 % DEN 115.00

Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење Содржат големини : 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм Материјал : High Speed Челик Големина & КОЛИЧИНА : 1.0 mm : 10pcs 1.5 mm : 10pcs 2.0 mm : 10pcs 2,5 mm : 10pcs 3.0 mm : 10pcs Количина : 1 Сет (50 Парчиња) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ви Благодарам....

10Pcs 1/16 ХСС Кобалт M35 Вежба Малку Круг месо тело Тешки за Метал и Челик

DEN 695.52

DRILLFORCE 1 / 16" ХСС Кобалт Jobber Должина Пресврт Вежба МалкуВклучува : (10) 1 / 16" ХСС Кобалт Пресврт Вежба Битови во pvc кесаСпецификација : 1 / 16" Со Дијаметар Од Високо Квалитетни Материјали High Speed Челик M35 Челик 118 Степен Точка Паралелно Месо ТелоОвие делови се со висока ефикасност во дупчење метали, вклучувајќи нерѓосувачки челик, се идеален за дупчење во тешки метали, вклучувајќи тешкидолжност абразивни алуминиум и челик, прекалени.Други спецификации на ХСС Кобалт Пресврт Вежба Битови се на залиха.Чекање за вашата нарачка.КОЛ(инчи) КОЛ(инчи)1 / 16" 10 PCS 5 / 16" 5 PCS5 / 64" 10 PCS 21 / 64" 5 PCS3 / 32" 10 PCS 11 / 32" 5 PCS7 / 64" 10 PCS 23 / 64" 5 PCS1 / 8" 10 PCS 3 / 8" 5 PCS9 / 64" 10 PCS 25 / 64" 5 PCS5 / 32" 10 PCS 13 / 32" 5 PCS11 / 64" 10 PCS 27 / 64" 5 PCS3 / 16" 10 PCS 7 / 16" 5 PCS13 / 64" 10 PCS 29 / 64" 5 PCS7 / 32" 10 PCS 15 / 32" 5 PCS15 / 64" 10 PCS 31 / 64" 5 PCS1 / 4" 10 PCS 1 / 2" 5 PCS17 / 64" 10 PCS9 / 32" 10 PCS19 / 64" 10 PCS

DIATOOL 2 парчиња Dia38mmx15mm Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови, Вежба Битови

1699.20 -12 % DEN 1495.00

Предмет : 2 парчиња dia38mm Vacuum brazed дијамант core битови со М14 конекција, професионални и квалитетниКоличина : 2 парчиња (38mm X15mm)Specificiation : Дијаметар 38mm, Сегменти висина 15mm, Врска M14Примена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, керамичкиФункција : 1.Брзо и лесно дупчење,2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетДруги достапни дијаметар : 20mm, 25мм, 28mm, 30мм, 32милиметри, 35mm, 38mm, 43mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, 68mm, 70mm, 75мм, 80mm, 90mm, 100mm, 110mm, 115mm, 125mm ве МолимеЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

8 компјутери 2.35 MM SHK екстра должина PCB вежби Пресврт Прилагодливи вежба малку за saeshin резба машина лабораторија маратон burs

DEN 863.52

8 компјутери 2.35 MM SHK Пресврт Прилагодливи вежба малку за saeshin резба машина лабораторија маратон burs месо тело Кол : 2.35 MM Вежба должина : 12 MM Одговараат за : метални работи,машини за Meterial : high speed челик големина : 0.8 mm,1.0 mm,1.2 mm,1.5 мм,1.8 мм,2.0 mm,0.9 милиметри,1.1 mm пакување листа : 8 компјутери пресврт вежба малкудобредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

HANGXIN 0.4 mm 10pcs/многу Карбид Микро Вежба Битови CNC PCB Вежба Малку Сет

95.52 -5 % DEN 91.00

Опис На Производот : Соодветни Материјали1 ПХБ, нормално FR4, CEM3 одбори, заштита на животната средина одбор, SMT, CNC, калапи, пластични, од нерѓосувачкичелик и прецизност хардвер обработка;2...

6pcs/ Ударна Моќ Алатка Вежба Дрво Машина High Speed Челик Пресврт Sawtooth Вежба 3мм/4mm/5mm/6mm/6.5 mm/8мм

183.84 -10 % DEN 166.00

6pcs / Ударна Моќ Алатка Вежба Дрво Машина High Speed Челик Пресврт Sawtooth Вежба 3мм / 4mm / 5mm / 6mm / 6.5 mm / 8мм6 Pcs ХСС High Speed Челик, Титаниум Обложена Вежба Малку Сет 3 / 4 / 5 / 6 / 6.5 / 8ммКарактеристики : 1...

Нови DIY Автомобил Стакло Автомобилот Шофершајбната Поправка Алатка Заострените Карбид Вежба Малку За Авто Стакло

DEN 132.96

СпецификацијаМатеријал:легураГолемина:дупчење дијаметар : 1mmМесо тело со дијаметар : 1.5 mmL : 20mmЗа авто стакло поправка.ФункцијаТврд материјал е издржлив,по висока фреквенција заварување технологија и термичка обработка.Малку висока цврстина, висока сила, добра отпорност на триење, не е лесно да се кршат.Строга контрола на квалитетот, одлична своите перформанси.Пакетот вклучува1x Авто стакло поправка посебни дупчење малку

1/4 Хексадецимален ХСС Висока Титаниум Позлата Speed Челик Тема Спирала Завртка Вежба во Собата Метрички/Кралскиот/Американски Вежба Малку Допрете 6pcs/set

498.24 -28 % DEN 359.00

Материјал : High speed челик (high speed челик (ХСС) 4341, high speed челик (ХСС) 6542Производ Petiole : 1 / 4 "брзи промени хексагонална месо тело, месо тело со дијаметар е за 6.35 mm / 2.5"Спецификација На Производот : Метрички Систем на Шест Пати : Допрете дијаметар околу М3, М4, М5, M6, М8, M10Империал Шест Пати : Допрете дијаметар за 1 / 8"(3.175 mm), 5 / 32"(3.97 mm), 3 / 16"(4.76 mm), 1 / 4"(6.35 mm), 5 / 16"(7.94 mm), 3 / 8"(9.53 mm)Американската Шест Пати : Околу 632 NC (3.5 mm), 832 NC( 4.2 mm), 1032 NC( 5мм), 1024 NC ( 5мм), 1224 NC( 5.7 mm), 1 / 420 NC( 6.35 mm) по парче.Производ Функција и Делокруг на Примена : 4341 материјал е погоден за дрво, алуминиум плоча, железо плоча материјали на ниската цврстина, итн.6542 (М2) материјал е квалитативно цврстина е висока, потрајни, се применливи за челик, дури и потенки 304 од не ' рѓосувачки челик околу 2 мм .Пакети : 1 X Вежба (Set)

3pcs ХСС Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку за Метал 3-12mm 4-12mm 4-20mm High Speed Челик за Дупчење Дрво алат S

264.00 -10 % DEN 238.00

Карактеристики : 100% Квалитет И Сосема Нов.Автоматски Deburrs Дупки Како Што ВежбаДвеFlute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот СечењеТитаниум Нитрид Слој За Ладилникот РаботиБрзПромена 1 / 4" Хексадецимален Месо ТелоHigh Speed Челик За Долг ЖивотОвие Чекор Вежба Јогурт Се Идеални За Различни Материјали Од Метал, Пластика, Fiberglass На ДрвоТие Исто Така Помагаат За Зголемување На Постоечките ДупкиДве Flute Дизајн Совети Направени Пенетрација Побрзо, Без Chipping3pc Титаниум ХСС Конус Чекор Вежба Малку Сет на Империал 1 / 4" Хексадецимален месо тело3pcs 1 / 4" Големи ХСС Хексадецимален месо тело Титан Конус Обложени Чекор Вежба Малку Сет со случајот3pcs Големи ХСС Челик Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка МашинаСпецификација : Материјал : ХСС1 / 4" Хексадецимален Месо ТелоДимензии : 412mm : 4,6,8,10,12 mm420mm : 4,6,8,10,12,14,16,18,20 mm312mm : 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 mm4241 ВисокоБрзински Челик ХСС (Погоден За Употреба Во работното парче, Тврдоста На 25 Степени Како Јаглероден Челик, од Плоча, Изолација Табла, Дрво Одбор)Пакет Се Вклучени : 3pc Чекор Вежба Малку Сет

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.