• Ново
Со дијаметар од 18-65mm *100mm TCT Annular Машина Со Универзална месо тело 22*100mm Тешко Легура Core Вежба Намали Длабочината 100mm TCT Дупка Видов

Со дијаметар од 18-65mm *100mm TCT Annular Машина Со Универзална месо тело 22*100mm Тешко Легура Core Вежба Намали Длабочината 100mm TCT Дупка Видов

Оценка на клиентот:
DEN 2139.36
DEN 2032.00 -5 %

Износ
Залиха


TCT Annular Машина / Тврда Легура Шупливи Core Вежба
Metrial : Тешко Aolly (TCT)
Сечење на Длабочина : 100mm
Дијаметар : 18-65mm, ве молиме изберете.
Месо тело : Универзална месо тело 19.05 мм или 3/4"
Пакување : 1 парче
Цената е 1 парче пакет. Бесплатен Превозот
Бесплатни Пилот pin
1. Универзална месо тело за различни magentic вежби 2. Одберете посебна намена карбид совети со мулти-намалување на геометрија за ply-сечење и пониски триење штета на совети и подобрени перформанси на бродови отстранување 3. Применливи да дупка сечење и процесот на annular жлебот на разни магнетни вежби и притиснете Производ Слика
Нашите Услуги

Карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
Месо Тело Форма:
Универзална Месо Тело
Број На Модел На:
Универзална Месо Тело
Материјал:
Карбид
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CHTOOLS
Должина:
сечење длабочина
Тип:
Основни Вежба Малку
Употреба:
Метал Дупчење
Материјал:
TCT
Дијаметар:
Од 18 до 65mm

Производи во категоријата

Солидна карбид вежба 1mm-6mm директно месо тело за борбата против челик обоени метали машини за обработка струг 10pcs

543.36 -0 % DEN 543.00

дијаметар мм целосна должина mm Ефективна должина mm 0.5 1.0 30 13 1.11.5 35 15 1.6 2.0 40 18 2.1 2.5 40 20 2.6 3.0 40 20 3.1 3.5 40 20 3.6 4.0 45 22 4.1 5.0 50 23 5.1 6.0 55 24 6.1 7.0 60 33 7.1 8.0 65 35 8.1 9.0 65 35 9.1 10.0 65 35 10.1 11.0 70 35 11.1 12.0 70 35 12.1 13.0 75 35 13...

4-32-милиметри На Пагоди Форма ХСС хексадецимален Пагоди Метал Челик Чекор Вежба Малку Дупка Вежба Конус Вежба Countersink Титаниум Малку Сет

576.00 -31 % DEN 397.00

432милиметри На Пагоди Форма ХСС хексадецимален Пагоди Метал Челик Чекор Вежба Малку Дупка Вежба Конус Вежба Countersink Титаниум Малку Сет Карактеристики : 1, На скала од неговата уникатна структура, малку може да се отвори различни спецификации на отворот...

Нови DIY Автомобил Стакло Автомобилот Шофершајбната Поправка Алатка Заострените Карбид Вежба Малку За Авто Стакло

DEN 132.96

СпецификацијаМатеријал:легураГолемина:дупчење дијаметар : 1mmМесо тело со дијаметар : 1.5 mmL : 20mmЗа авто стакло поправка.ФункцијаТврд материјал е издржлив,по висока фреквенција заварување технологија и термичка обработка.Малку висока цврстина, висока сила, добра отпорност на триење, не е лесно да се кршат.Строга контрола на квалитетот, одлична своите перформанси.Пакетот вклучува1x Авто стакло поправка посебни дупчење малку

CNIM Топла 99pcs Титаниум Обложена High Speed Челик Serratula Вежба Малку Постави Алатка 1.5 mm - 10мм

645.12 -8 % DEN 593.00

CNIM Топла 99pcs Титаниум Обложена High Speed Челик Serratula Вежба Малку Постави Алатка 1.5 mm 10ммХсс Вежба Малку Сет За Дрво, Пластика И Алуминиум За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И АлуминиумскиЗа DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство КористењеСодржи Димензии 1.5 mm До 10ммСодржина : 16 x 1.5 mm16 x 2mm15 x 2,5 mm10 x 3мм10 x 3.2 mm8 x 3.5 mm8 x 4mm3 x 4.5 мм3 x 5mm4 x 5.5 мм2 x 6.5 mm2 х 8мм2 x 10ммПакет Се Вклучени : 99 x Вежба БитовиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нови 4pcs Мини Датотеки Дијамант Бисер Мушка Reamer Поставите Beading Дупка Reamer DIY Изработка на Накит Поправка на Машини за Алатки

104.64 -14 % DEN 90.00

Нови 4 PCS Дијамант Мушка Бисер Reamer Накит DIY Алатка Beading Дупка Reamer Вежба БитовиСпецификација : Бои : Црвена+Жолто+Зелена+СинаМатеријал : ABS+МеталГолемина : Како на сликата покажа[Конверзија : 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см]Карактеристики : Се користи да се поднесе, Зголемување, и да ги Отстраните несаканите Брус од Мушка Дупки.Може да се користи на Стакло, Пластика, Метал, Дрво монистра, итн.Добар помошник за DIY накит.4 Reamers вклучуваат целиот спектар на големини од : 0.5 mm до 5.5 мм.Пакет Се Вклучени : 4pcs Мушка ReamerAnswer : ___________________________ Note : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен...

DIATOOL 4pcs Вакуум Brazed Дијамант Дупчење Core Битови Со 15MM Дијамант Висина М14 Конекција За Мермер Гранит Керамички

2904.96 -12 % DEN 2556.00

Предмет : 4pcs / пакет Вакуум brazed дијамант дупчење битови with15 MM дијамант висина Спецификација : Дијаметар 20 / 25 / 28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 45 / 50 / 55 / 65 / 68 / 75mm, М14 конекција, Вкупната висина 60 MM, Дијамант висина 15 MM Боја : ЗлатнаКоличина : 4pcsПримена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, камен, Ѕидарија, тули..Функција : 1.Брзо и лесно дупчење2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

150mm Дијаметар Bimetal Дупка Видов Дрво Легура на Железо Машина

DEN 702.24

Име На Производ : Дупка Видел;Сечење Кол(Приближно) : 150mm / 5.906";Длабочина(Приближно) : 36mm / 1.417"Центар Тема Дупка Кол(Приближно) : 14.4 mm / 0.567";Мала Дупка Кол(Приближно) : 6.6 mm / 0.260"Материјал : Метал;Боја : ЦрвенаНето Тежина : 838g;Се користи за дупчење дрво, железо, Алуминиум и така натаму.Пакет Содржина : 1 x Дупка ВидовAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1.5 mm - 10мм 99 Парчиња/set Титаниум Обложена ХСС High Speed Челик Вежба Малку Алатка

960.00 -5 % DEN 912.00

Опис : 99 Парчиња ХСС Титаниум Битови Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење на Дом или Лична DIY употреба Направен од Висок Квалитет на Титаниум Обложена ХСС Долг живот алатка сет Материјал : Титаниум Обложена Содржат Димензии : 1.5 mm До 10ммСодржина : 16pcs x 1.5 mm 16pcs x 2mm 15pcs x 2,5 mm 10pcs x 3мм 10pcs x 3.2 mm 8pcs x 3,5 мм 8pcs x 4mm 3pcs x 4.5 мм 3pcs x 5mm 2 парчиња x 5.5 мм x 2 парчиња 6mm 2 парчиња x 6.5 mm 2 парчиња х 8мм 2 парчиња x 10ммПакетот Вклучува : 1 x 99pcs На Вежба Битови

6pcs/ Ударна Моќ Алатка Вежба Дрво Машина High Speed Челик Пресврт Sawtooth Вежба 3мм/4mm/5mm/6mm/6.5 mm/8мм

183.84 -10 % DEN 166.00

6pcs / Ударна Моќ Алатка Вежба Дрво Машина High Speed Челик Пресврт Sawtooth Вежба 3мм / 4mm / 5mm / 6mm / 6.5 mm / 8мм6 Pcs ХСС High Speed Челик, Титаниум Обложена Вежба Малку Сет 3 / 4 / 5 / 6 / 6.5 / 8ммКарактеристики : 1...

HANGXIN 0.4 mm 10pcs/многу Карбид Микро Вежба Битови CNC PCB Вежба Малку Сет

95.52 -5 % DEN 91.00

Опис На Производот : Соодветни Материјали1 ПХБ, нормално FR4, CEM3 одбори, заштита на животната средина одбор, SMT, CNC, калапи, пластични, од нерѓосувачкичелик и прецизност хардвер обработка;2...

8 компјутери 2.35 MM SHK екстра должина PCB вежби Пресврт Прилагодливи вежба малку за saeshin резба машина лабораторија маратон burs

DEN 863.52

8 компјутери 2.35 MM SHK Пресврт Прилагодливи вежба малку за saeshin резба машина лабораторија маратон burs месо тело Кол : 2.35 MM Вежба должина : 12 MM Одговараат за : метални работи,машини за Meterial : high speed челик големина : 0.8 mm,1.0 mm,1.2 mm,1.5 мм,1.8 мм,2.0 mm,0.9 милиметри,1.1 mm пакување листа : 8 компјутери пресврт вежба малкудобредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

JIGONG 50Pcs ХСС 4241 High Speed Челик Вежба Малку Постави Алатка 1mm 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм

143.52 -20 % DEN 115.00

Хсс Вежба Малку Сет За Дрвени, Пластични И Алуминиумски Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење / Инженерство Користење Содржат големини : 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм Материјал : High Speed Челик Големина & КОЛИЧИНА : 1.0 mm : 10pcs 1.5 mm : 10pcs 2.0 mm : 10pcs 2,5 mm : 10pcs 3.0 mm : 10pcs Количина : 1 Сет (50 Парчиња) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ви Благодарам....

3pcs ХСС Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку за Метал 3-12mm 4-12mm 4-20mm High Speed Челик за Дупчење Дрво алат S

264.00 -10 % DEN 238.00

Карактеристики : 100% Квалитет И Сосема Нов.Автоматски Deburrs Дупки Како Што ВежбаДвеFlute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот СечењеТитаниум Нитрид Слој За Ладилникот РаботиБрзПромена 1 / 4" Хексадецимален Месо ТелоHigh Speed Челик За Долг ЖивотОвие Чекор Вежба Јогурт Се Идеални За Различни Материјали Од Метал, Пластика, Fiberglass На ДрвоТие Исто Така Помагаат За Зголемување На Постоечките ДупкиДве Flute Дизајн Совети Направени Пенетрација Побрзо, Без Chipping3pc Титаниум ХСС Конус Чекор Вежба Малку Сет на Империал 1 / 4" Хексадецимален месо тело3pcs 1 / 4" Големи ХСС Хексадецимален месо тело Титан Конус Обложени Чекор Вежба Малку Сет со случајот3pcs Големи ХСС Челик Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка МашинаСпецификација : Материјал : ХСС1 / 4" Хексадецимален Месо ТелоДимензии : 412mm : 4,6,8,10,12 mm420mm : 4,6,8,10,12,14,16,18,20 mm312mm : 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 mm4241 ВисокоБрзински Челик ХСС (Погоден За Употреба Во работното парче, Тврдоста На 25 Степени Како Јаглероден Челик, од Плоча, Изолација Табла, Дрво Одбор)Пакет Се Вклучени : 3pc Чекор Вежба Малку Сет

10Pcs 1/8 6mm Волфрам Карбид Машина Ротари Брус Поставите CNC Гравирање Малку Алатка

469.92 -22 % DEN 367.00

Материјал : волфрам карбид Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : 1.Волфрам Карбид машина Ротари Брус Поставите CNC Гравирање Малку 2.Тип : Ротари Брус 3.Висок ефикасноста на производството 4.Долг животен век 5.Лесен за употреба , безбеден и сигуренОпис : месо тело со дијаметар : 3мм (За 1 / 8") Сечење на работ дијаметар : 6mm Вкупна должина : 4050мм Количина : 10pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Завртки Отстрани Уривање Алатки Extractor Вежба Малку Поставени Комплет Скршени Оштетени Гром Смена Двојно Заврши Оштетени Завртка Вежба Битови

DEN 159.36

Спецификација : Материјал : Легиран челик (S2)Се справи со : Хексагонални се справи со 1 / 4"(6.35 mm)Карактеристики : Висок quality Alloy челик (S2) материјалБрз, подвижен, отстранување на завртка ,цевки, завртки биле оштетени.Употреба : 1, Со брзина може да се промени и насоката на електричното вежба.2, првото нешто да се утврди кога се користи екстрактор и да се обезбеди безбедност на алатката и нема да се движат.3, завртка главата бидат оштетени подебели од extractor , со дупчење главата крајот ударна дупка( доволно длабоко) во средината на завртката главата.4, обратна завртка екстрактор и во оштетените завртка спротивно од стрелките на часовникот, додека не се отстранат.Answer : ___________________________ Note : Работата или во близина на електрични алатки, ве молиме да носат очила кутии и заштитна облека.Пакет Се Вклучени : 1 X Сет (4pcs)Завртка Extractor

0.6-1.5 mm 1.1-2mm 2.1-3мм Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC SMT Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба Малку

355.20 -0 % DEN 355.00

0.61.5 mm 1.12mm 2.13мм Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC SMT Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба МалкуПакет содржина : 10pcsx Drill Битови0.61.5 mm (0.6 mm,0.7 мм,0.8 mm,0.9 милиметри,1.0 mm,1.1 мм,1.2 mm,1.3 мм,1.4 mm,1.5 мм )1.12.0 mm (1.1 мм,1.2 mm,1.3 мм,1.4 mm,1.5 мм,1.6 mm,1.7 мм,1.8 мм,1.9 мм,2.0 mm)2.13мм (2.1 мм,2.2 mm,2.3 mm,2.4 mm,2,5 mm,2.6 мм,2.7 мм,2.8 mm,2.9 мм,3.0 mm)d l D Вежба Совет Агол L 0.1 mm 1.8 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.15 mm 2,5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.2 мм мм 4.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.25 mm mm 4.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.3 mm0.35 mm 5.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.4 mm0.45 mm 7.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.5 mm0.55 mm 8.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.60.75 мм 9.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.81.0 mm 10.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.051.2 mm 10.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.253.175 mm 12.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 3.26.5 12.0 mm mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм

2.25 мм 2.3 mm 2.35 мм 2.4 mm 2.45 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба Малку

258.24 -0 % DEN 258.00

2.25 мм 2.3 mm 2.35 мм 2.4 mm 2.45 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба МалкуПакет содржина : 2 парчиња x Вежба Битовиd l D Вежба Совет Агол L 0.1 mm 1.8 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.15 mm 2,5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.2 мм мм 4.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.25 mm mm 4.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.3 mm0.35 mm 5.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.4 mm0.45 mm 7.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.5 mm0.55 mm 8.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.60.75 мм 9.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.81.0 mm 10.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.051.2 mm 10.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.253.175 mm 12.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 3.26.5 12.0 mm mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм

22mm Дрво Дупка Видов Дрвени Професионални Електрични Рака Алатки Вежба резби во Дрво Зглоб Forstner Вежба Малку

198.72 -47 % DEN 105.00

Карактеристики1.100% сосема нов и висок квалитет2.Прецизност земјата за тешки употреба и лесно resharpened, тие може да се прошират постоечките дупки со леснотија и можат да понесе било лак на круг.3.Карбид совет е специјално дизајниран за да преку дупка чисто во крајот на жито и тенки акции, одлична за досадни сокриени шарки и врата часовници.4.Тоа е далеку побезбедно и попрецизно да го користите овој малку вежба во вежба притиснете.5.Погоден за рачни и електрични вежба, стојат моторуправувано од машина за дупчење и мобилни лента тип магнетизам дупчење машина.СпецификацијаПогоден за : ДрвоBorer Вежба Дијаметар : 22mmМатеријал тип : Волфрам КарбидПакетот Вклучува : 1.1 КОМПЈУТЕРИ Forstner Вежба Малку Дрво Дупка Видов ( Одберете го моделот што го сакате )2.Сликите се само за ваша препорака,сите предмети е врз основа на пратката кој што го добив.Ние се вежба производителот,имаме и други димензии,ако сакате,ако ве молиме контактирајте со нас!Бесплатен Превозот рака алатки дрво алатки Машини за Дупка Видов мини cordless електрични dremel рака вежба вежба дрво, Дрвени Дрво Машина за Дупчење nailself центрирање за метал волфрам карбид плоштадот дупка вежба малку дрво вежба малку сет Forstner дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет dovetail дрво карбид за метал машини за мелење машина вежба forstner Дупчење Дрво accesorios hilda dremel алатка алатки Машини за Зглоб Дупка Видов cordless електрични l dremel l рака dremel мини вежба малку дрво Прозорец Дрвени Сечење мини cordless рака dremel вежба вежба видов Дрво Дупка Видов Дрвени длето diy плоштадот тример минијатурни машини алатки вежба Дрво Машина за Дупчење помине само центрирање вежба битови за метал волфрам карбид плоштадот дупка вежба малку дрво вежба малку сет Зглоб Forstner Вежба Малку dovetail мелење секачи cnc дрво машина дупка вежба Машина Алатка Столарија Алатка ударна дупка ХСС Зацементира Карбид Дрво Вежби професионални електрични рака машини алатки видов вежба Дрво Здодевни Рака Алатки мини хсс кобалт дрво чекор вежба малку сет вежба во собата forstner малку Forstner Зглоб Машина Карбид Падна Core Вежба Малку резби во дрво вежба зглоб вежба Алатка Зглоб Машина Здодевни за Машини за Дупчење Дрво countersink само центрирање микро вежба битови за метал зачекори вежба малку дупчалка со спирална бургија вежба Вежба Битови Професионални вежба зглоб дупчалка со спирална бургија малку Forstner Дрво Дупка Видов Машина ротациони делови вежба сечење Рака Алатки вежба малку сет дрво сечење вежба Forstner дупчалка со спирална бургија Вежба Малку дрво дупка ударна дупка видов вежба Дрвени Дрво Машина зглоб вежба малку сет forstner вежба Машини Основни Вежба Малку вежба малку forstner вежба малку дрво Зацементира Карбид Машина за Дупчење Дрво поставите вежба битови вежба дупчалка со спирална бургија Моќ Алатки на вежба bitdrilling вежба малку Вежба Малку Сет мелење машина машини за рака вежба Дрво Вежби мини drillwood дупчалка со спирална бургија вежба малку Дрво Здодевни Дупка Видов dremel вежба мелење машина за сечење дрво вежба делови машини за дрво алатки herramientas став carpinteria.

0.1-1mm 0.3-1.2 mm 0.5-1.4 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC SMT Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба Малку

292.32 -0 % DEN 292.00

0.11mm 0.31.2 mm 0.51.4 mm Карбид Волфрам Челик Микро Мини Килибар CNC SMT Гравирање Печати Коло PCB Одбор Пресврт Вежба МалкуПакет содржина : 10pcsx Drill Битови0.11mm (0.1 mm,0.2 мм,0,3 mm,0.4 mm,0.5 mm,0.6 mm,0.7 мм,0.8 mm,0.9 милиметри,1.0 mm )0.31.2 mm (0.3 mm,0.4 mm,0.5 mm,0.6 mm,0.7 мм,0.8 mm,0.9 милиметри,1.0 mm,1.1 мм,1.2 mm)0.51.4 mm (0.5 mm,0.6 mm,0.7 мм,0.8 mm,0.9 милиметри,1.0 mm,1.1 мм,1.2 mm,1.3 мм,1.4 mm)d l D Вежба Совет Агол L 0.1 mm 1.8 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.15 mm 2,5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.2 мм мм 4.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.25 mm mm 4.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.3 mm0.35 mm 5.5 мм 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.4 mm0.45 mm 7.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 0.5 mm0.55 mm 8.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.60.75 мм 9.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 0.81.0 mm 10.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.051.2 mm 10.5 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 1.253.175 mm 12.0 mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм 3.26.5 12.0 mm mm 3.175 mm 130° 38.1±0.2 мм

8Pcs Dowel Вежба Центар Поени Pin Дрво 7/8/10/13mm Dowel Tenon Центар Поставите S08 Капка брод

DEN 89.28

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Се користи за лоцирање според соодветните дупка на Располагање за да поврзете два блока Направени од не ' рѓосувачки челик, трајни, носатотпорни, отпорни на корозија, неопходни за столарија Многу лесно за чување и одржување наИнструкции : се Поврзува dowel да се блокира, а потоа покрие dower од друг блок посочената главата усогласат со друг блок на кои треба да се комбинираат со dowel така што се печати круг влијаеше Користење на вежба малку да се усогласат со круг влијаеше да направи два блокови се приклучат совршеноКарактеристики : Материјал : A3 Површински третман : chromeplate Дијаметар на цилиндрични дел : 7mm, 8mm, 10мм, 13mm Количина : 8pcsЗабелешка : ве Молиме овозможи 12mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме...

година Нови 2-13mm Капацитет Keyless 1/2-20UNF Планината Spanner Вежба Чак

DEN 331.68

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапацитет : 213mm / 0.079" 0.512"Планината : 1 / 220 UNFТема Дупка со Дијаметар : 12.7 mm / 1 / 2"Вежба Чак Надворешниот Дијаметар : 41mm / 1 5 / 8"Вежба Чак Вкупна Должина : 75mm / 3" Боја : ЦрноСребрен ТонМатеријал : Метал, Пластика;Нето Тежина : 240g;Пакет Содржина : 1 x Keyless Вежба Чак;Висока прецизност 1 / 2 x 20 вретено нишка и конусни дупка;Ергономски дизајниран со пластични ракави, што се елиминира можноста од ' рѓа;На "кликнете на" заклучување механизам одржува зафат и се избегнува можни се лизга на алатката за време на чекан за дупчење или додека нарезници / unscrewing;за преносни рачни машини за дупчење, и работи добро за чекан за дупчење и шрафцигер операции.

DIATOOL 2 парчиња 45mm Ласерски Заварени Дијамант Сува Дупчење Core Битови Со Несакани Заштита 5/8-11 Врска

4195.20 -12 % DEN 3692.00

Ве молиме да обрнете attension ова е 5 / 811 Тема (Обично се користат во Северна Америка Пазарот)Предмет : 2 парчиња 45mm Ласерски Заварени Дијамант Сува Дупчење Core Битови Со Несакани Заштита Количина : 2 парчињаСпецификација : Дијаметар : 45 MM Вкупна должина : 100 MM Тема : 5 / 811 (Бидете сигурни дека тоа може да биде инсталиран на вашиот компјутер)Примена : за Дупчење тешко мермер гранит сите зрели камен конкретниФункција : ВРХОВНИОТ Одделение и Посебна врска матрица се протега дупчење живот и за подобрување на работа ефикасностЛасерски заварени технологија се избегне сегменти надвор кога е сув работиТурбо сегменти обезбеди агресивни дупчење брзинаИдеален за дупчење на славина за монтажа дупки во камен countertops, водоводни линии на врнежи и vanitiesВакуум brazed страна за заштита нуди чисти се сече & челик core заштита (внатре и надвор и двете)Сува или Влажна Дупчење користете влажни во голема мера ќе го продолжи овој сегмент животДруги достапни дијаметар : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 25мм, 32милиметри, 35mm, 38mm, 45mm, 50mm, 58mm, 65mmЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

3pcs/set триаголник се справи со ХСС Спирала Чекор Вежба Малку Сет Метрички Flute core вежба bitscoat конус Чекор Вежба Малку 4-12 4-20 4-32-милиметри

DEN 796.32

Производи Спецификација : Предмет : ХСС Спирала flute Чекор Вежба Малку 3pcs / set 412 / 420 / 432милиметриМатеријал : ХСС челик 4241 Боја : Златна боја / црна боја како погоре за вашиот избор...

DIATOOL 2 парчиња Dia38mmx15mm Вакуум Brazed Дијамант Core Битови Со М14 Конекција, Дупчење Битови, Вежба Битови

1699.20 -12 % DEN 1495.00

Предмет : 2 парчиња dia38mm Vacuum brazed дијамант core битови со М14 конекција, професионални и квалитетниКоличина : 2 парчиња (38mm X15mm)Specificiation : Дијаметар 38mm, Сегменти висина 15mm, Врска M14Примена : Суво / влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, керамичкиФункција : 1.Брзо и лесно дупчење,2.Долг животен век3.Помалку Chipping4.Минимизирање на сите кршење на5.Помалку губење на материјал6.Помалку топлина7.Подобро заврши квалитетДруги достапни дијаметар : 20mm, 25мм, 28mm, 30мм, 32милиметри, 35mm, 38mm, 43mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm, 65mm, 68mm, 70mm, 75мм, 80mm, 90mm, 100mm, 110mm, 115mm, 125mm ве МолимеЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

5-35MM 13 Чекори 5-35mm Чекор Вежба Малку ХСС Кобалт Reamer Повеќе Дупка Метал Дупчење Дрво Алатка Конус Вежба Малку

234.72 -10 % DEN 211.00

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 6542 / М2 (погоден за употреба на работното парче, цврстина на 28 степени, како што сенерѓосувачки челик, алуминиум, јаглероден челик, плоча, изолација одбор, ПВЦ одбор, дрво, лист дебелина подолу3ММ)Површински третман : Бели Дијаманти1pc чекор вежба малку

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.