• Ново
2 парчиња 28 700 мм Универзален Автомобил Автобус Ван Камион Гума Графит Wiper Нож Намалување На Големина Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Додатоци

2 парчиња 28 700 мм Универзален Автомобил Автобус Ван Камион Гума Графит Wiper Нож Намалување На Големина Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 225.12
DEN 192.00 -15 %

Износ
Залиха

Универзална 28" 700 мм Автомобил Гума Wiper Нож Намалување На Големина
Сосема Нов!!!
Спецификација :
Материјал : Гума
Боја : Црна
Големина : 28"/700 мм
Количина : 2 парчиња
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Едноставно се намали бараната големина и слајд на нов во wiper ножеви
- Одлична замена за стари гумени сечилото
Пакет Се Вклучени :
2 x Автомобил Гума Wiper Ножеви
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1). Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е Aliexpress свој превозот начин, тоа не е следење на информации.
2). Цел
3). Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.
4). Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. се надеваме доверба едни со други.
За руски пријатели :
1). Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. ако е така, ние не сме одговорни за вас.
2). Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
превозот процес 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Објектот Должина:
28
Опел Astra-Година:
1993,2013,2010,2005,2006,2008,2007,1992,1998,2001,2000,2004,2002,2012,1999,1995,1997,1994,2003,2009,1991,2011,1996
Објектот Тежина:
40g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
COCHETOP
Материјал Тип:
Гума
Име На Модел:
wiper сечилото
Објектот Висина:
28inch
Објектот Ширина:
3inch
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Специјални Функции:
NO
Опел Модел:
Astra
Автомобил Производител:
Рено
Година:
Нови
Автомобил Направи:
Универзална

Производи во категоријата

За KIA Sportage 2017 Четвртата Генерација ABS Хром Заден Прозорец Wiper Шофершајбната ветробранското стакло Покрие Скратува Калапи Додатоци

959.52 -20 % DEN 768.00

Опис на: 1 : Item Fitment:За KIA Sportage 2016 2017 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Не се евтини еден!!5:Iclude : збир на 4pcs6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 7 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикаченНапомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+15 За FIAT Гранд Punto, (2007-)Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

619.20 -14 % DEN 532.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.ЗА FIAT Гранд Punto Година Модел : Од 2007 Size : 26"+15" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+14 За Toyota е корола (2009-2014) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци

758.40 -24 % DEN 576.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Toyota е корола Година Модел : Од 20092014 Големина : 26"+14" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+17 За Peugeot 207 (2006 година па Наваму) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци

758.40 -24 % DEN 576.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Peugeot 207 Година Модел : Од 2006 Size : 26"+17" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Peugeot 207 назад стакло :

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+16 За Kia Carens (2006-2011) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -24 % DEN 576.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Kia Carens Година Модел : Од 20062011 Големина : 26"+16" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за KIA Carens назад стакло :

CITALL 13 Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Сечилото Бришачи За Kia Sportage 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

335.52 -17 % DEN 278.00

13" Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Kia Sportage 20042010Точка име : 13" Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Kia Sportage 20042010 Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Задните Wiper Сечилото x 1Компатибилен : За Kia Sportage 20042010Ве молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да купите.Димензија : 13" / 325mmФункција : Метална рамка...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+26 За Мерцедес-Бенц E240 (2002-2005) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Сечилото Accessorie Стил

758.40 -21 % DEN 599.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За МерцедесБенц E240 Година Модел : Од 20022005 Големина : 26"+26" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+21 За Фолксваген Tiguan (2007-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Сечилото Автомобил Додатоци Стил

619.20 -14 % DEN 532.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.За "Фолксваген" Tiguan Година Модел : Од 2007 Size : 24"+21" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+16 За Тојота Celica,(1996-2006)Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -24 % DEN 576.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Тојота Celica Година Модел : Од 19962006 Големина : 26"+16" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+20 За Toyota Prado, (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -21 % DEN 599.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Toyota Prado Година Модел : Од 2008 Size : 26"+20" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+16 За Nissan X-TRAIL (2006-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -24 % DEN 576.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Nissan XTRAIL Година Модел : Од 2006 Size : 24"+16" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Nissan XTrail назад стакло :

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 26+16 За Toyota Auris,(2007-2012) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -24 % DEN 576.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Toyota Auris Година Модел : Од 20072012 Големина : 26"+16" за возачот и совозачот

HODEE ЗА BMW X1 Задните Wiper Ножот за BMW X1 E84 2010-2015 OE: 61622990035

DEN 192.00

Fitment: BMW X1 E84 20102015 OE : 61622990035,61 62 2 990 035 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Сечилото Specification : Connector : Купер база, се Формира на база на wiper моторни Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

Oge Wiper Ножеви За Fiat Freemont 2011 2012 2013 2014 Ветробранското Стакло Стакло Гума Автомобил Додатоци

959.52 -32 % DEN 652.00

Автомобил Направи : За Fiat FreemontГодина : 20112014Пред Големина : 24" & 18"Задните Големина : 12"​Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SPфлуор мазива, обложување третман, Nchlorinated), highdefinition, тивко, се носат.

KAWOO Автомобил Wiper Сечилото 24+18 За Kia CEED, (2006-2009) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

619.20 -14 % DEN 532.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.За Kia CEED Година Модел : Од 20062009 Големина : 24"+18" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за KIA CEED назад стакло :

S610 24+22 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА (ФОЛКСВАГЕН) Фолксваген Multivan/Калифорнија(две задната врата), ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER

1103.52 -21 % DEN 872.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

S610 22+20АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Chrysler Crossfire (2002 година наваму), 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ ПРЕД WIPER СЕЧИЛОТО

1103.52 -21 % DEN 872.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+16 За ОПЕЛ Комбо,(2012-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -21 % DEN 599.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.За "ОПЕЛ" Комбо Година Модел : Од 2012 Size : 24"+16" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за "ОПЕЛ" Комбо C назад стакло :

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+19 За Lexus ES350 (2006-2012) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -21 % DEN 599.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За LexES350 Година Модел : Од 20062012 Големина : 24"+19" за возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+18 За ФИАТ Браво (2007-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

834.24 -29 % DEN 592.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.За ФИАТ Браво Година Модел : Од 2007 Size : 24"+18" за возачот и совозачот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.