• Ново
Задните Wiper Рака со Ножот за Субару Наследство (2003-Наваму) 1pc 14 350mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

Задните Wiper Рака со Ножот за Субару Наследство (2003-Наваму) 1pc 14 350mm,Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

Оценка на клиентот:
DEN 484.80
DEN 383.00 -21 %

Износ
Залиха


Одговара за : Субару Наследство
Година : 2003 -> Наваму
Задните Wiper Големина на Ножот : 14" / 35 CM
Задните Wiper + Рака
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

Карактеристики

Објектот Должина:
Rear Wiper Only, Rear Wiper with Arm
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Модел На Субару:
Наследство
Наследство-Година:
2003 година
Бренд Име:
triplus
Име На Модел:
TP14B620
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
Природна Гума,Цинк Легура,Sk6 Супериорен Легиран Челик
Специјални Функции:
OE Fitment, цела Сезона, Високи Перформанси
Задниот Дел На Ножот Големина:
14(35cm/350mm)
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
Наследство:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
1 сет:
Задните Wiper Рака + Задни Сечилото
Клучни зборови:
Заден Ветробран Стакло, Заден Прозорец Wiper Рака, Назад Шофершајбната Стакло

Производи во категоријата

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Mazda Брзина 3 ,355mm 2007-2009 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци

374.40 -10 % DEN 337.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

21+18+12 АВТОМОБИЛ WIPER ОДГОВАРА ЗА Toyota е корола САЛОН & ИМОТ (2001-2007), ПРЕД WIPER НОЖОТ, ЗАДЕН WIPER РАКА НОЖ, WIPER СЕТ

479.52 -23 % DEN 369.00

Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) ве Молиме да ја Потврди големина кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!За TOYOTA е корола (Имот&Салон)Година : 20012007Возачот Големина : 21"(525 MM)Патникот Големина : 18"(450 ММ)Задните Wiper Големина : 12"(305 MM)Производ ДеталиПред Wiper ШоуДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоЛенти Заштитникпроцесот на производство и производ во согласност и флексибилниДинамичен дизајнПритисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стаклоИнтерфејс Токаосновата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврстаСите сезона перформансиБезбедност Чистота ТишинаЗадните Wiper Сечилото ШоуПосебни пластични+Стаклени влакна скелет.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни срединиИзградиво Висок Степен на Пролет ЧеликНерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третманНашите гума е направен од 100% natual гума,соС...

KOWELL Задните Шофершајбната Wiper Ножеви Рефил Четки за Автомобил Janitors за Chevrolet Тахо Приградски 2500 1500 07-13 Назад за Миење

815.04 -49 % DEN 416.00

KOWELL Задните Шофершајбната Wiper Ножеви Рефил Четки за Автомобил Janitors за Chevrolet Тахо Приградски 2500 1500 0713 Задниот Прозорец Бришачи за МиењеКарактеристики : Едноставна инсталација, да ги отстраните брзо.Лесно да се чисти,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно.Одлична замена за стариот шофершајбната wiper ножот.Боја : ЦрнаПроизводителот Дел Број : 15277756Материјал : Силикон & ABS Пластика за Chevrolet Тахо Приградски 2500 1500 20072013 ве Молиме проверете fitment листа внимателно пред да го купат тоа , ви благодариме !.Пакет се Вклучени : 1 x Задните Шофершајбната Wiper Нож (1 Arm+1 Blade)

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 22+18 За Hyundai Coupe (2008-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -21 % DEN 599.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За Hyundai Coupe Година Модел : Од 2008 Size : 22"+18" за возачот и совозачот

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Lancia Муса 23+15,(2007-) Авто Додатоци Стил 1Pair

753.60 -20 % DEN 603.00

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Lancia Муса 23"+15",(2007) Авто Додатоци Стил 1 PairКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Лесна инсталација, се отстрани брзо Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторноМодел Година : 2007 Возилото Модел : За Lancia МусаДимензија : 23" + 15" За возачот и совозачот

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+22 За Lexus LX570 (2008-2014) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

758.40 -21 % DEN 599.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многу.За LexLX570 Година Модел : Од 20082014 Големина : 24"+22" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за LexLX570 назад стакло :

SUMKS Хибрид Wiper Сечилото Одговара Кука Оружје Високи Перформанси Аеродинамичен Облик Силна Структура Авто Делови ( Пакување од 1 )

379.20 -33 % DEN 254.00

Сечилото Тип : ХибридМонтажа : Кука Оружје СамоПримена : Чистење На Ветробранското СтаклоДостапни Големини : 14" 26"SUMKS Wiper Ножеви Понуда..Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножевиЗаврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиониГрафит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојотДо 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на ОрганотПроизвод Профили : Брза Испорака : Пакет : Ние нудиме на животната Срединапријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перничеЗаврши животната срединапријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачитеПовратни информации : Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу : Пост 5ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во прегледЗа нас : SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформансицена сооднос производиНаплата или Замена : Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 28+24 За Citroen C4, (2004-2010) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

619.20 -14 % DEN 532.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.ЗА Citroen C4 Модел Година : Од 20042010 Големина : 28"+24" за возачот и совозачотВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Citroen C4(3 DOOR) назад стакло :

S610 22+20АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Chrysler Crossfire (2002 година наваму), 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ ПРЕД WIPER СЕЧИЛОТО

1103.52 -21 % DEN 872.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

2 парчиња 28 700 мм Универзален Автомобил Автобус Ван Камион Гума Графит Wiper Нож Намалување На Големина Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Додатоци

225.12 -15 % DEN 192.00

Универзална 28" 700 мм Автомобил Гума Wiper Нож Намалување На ГолеминаСосема Нов!!!Спецификација : Материјал : ГумаБоја : ЦрнаГолемина : 28" / 700 ммКоличина : 2 парчињаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Едноставно се намали бараната големина и слајд на нов во wiper ножеви Одлична замена за стари гумени сечилотоПакет Се Вклучени : 2 x Автомобил Гума Wiper Ножеви1...

S610 22+22 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА MG З.Т. (Tourer) (2001-2005), 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ на ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

1103.52 -21 % DEN 872.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

Автомобилот задни wiper сечилото задниот прозорец стакло за Опел Meriva ( од 2003 наваму ) 16 1 парче Само задното стакло стакло

331.20 -15 % DEN 282.00

Опис на производот : ЗА "Опел" Meriva ( од 2003 наваму )ГОЛЕМИНА : 16 "(400mm) за Заден прозорецЗабележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+18 За ФИАТ Браво (2007-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

834.24 -29 % DEN 592.00

Почитувани Купувачот,Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ве молиме оставете порака за Лева или Десна рака возачот за нас откако ќе го стави на ред.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : http : / / www.aliexpress.com / store / 1033177Ви благодарам многу.За ФИАТ Браво Година Модел : Од 2007 Size : 24"+18" за возачот и совозачот

S610 22+17 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА MG MG 3 (2011 наваму), 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ на ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

1103.52 -21 % DEN 872.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

Автомобил winscreen Wiper ножеви за Citroen C4 Picasso(2006-2008),30+32,Boneless, шофершајбната, wiper гума

1268.64 -44 % DEN 710.00

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Citroen C4 Picasso(20062008)Големина : 30"+32"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Субару За Трибека,355mm 2007-2008 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци

374.40 -10 % DEN 337.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

SUMKS Wiper Ножеви за Хонда FR-V 26&18 Фит Кука Оружје 2004 2005 2006 2007 2008

970.56 -43 % DEN 553.00

Автомобил Направи : За Хонда FRVМодел Година : 2004 2009 ГодинаНожеви Тип : КукаWiper Големина : 26"&18"Задните Wiper Големина : 12"SUMKS Wiper Ножеви Понуда..Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножевиЗаврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиониГрафит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојотДо 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на ОрганотПроизвод Профили : Брза Испорака : Пакет : Ние нудиме на животната Срединапријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перничеЗаврши животната срединапријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачитеПовратни информации : Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу : Пост 5ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во прегледЗа нас : SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформансицена сооднос производиНаплата или Замена : Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот...

S610 26+18 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА LEXUS ES350 и LEXUS 300H, 2 ПАРЧИЊА МНОГУ, ВИСОК КВАЛИТЕТ на ветробранското стакло ШОФЕРШАЈБНАТА WIPER

1103.52 -21 % DEN 872.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

HODEE За BMW X3 Задните Wiper Рака & Ножот За BMW X3 E83 2003-2010, OE:61623400708

DEN 384.00

Fitment: BMW X3 (E83) 20032010 OE : 61 62 3 400 708 / 61 62 3 428 599 / 61 62 3 427 800 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Сечилото 1 Buc Задните Wiper Рака 1 Buc Задните Wiper Покрие Спецификација : Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Nissan Elgrand Hatchback (2011-) 305mm,Шофершајбната Авто Стил

331.20 -14 % DEN 285.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Задните Wiper Ножот за KIA SORENTO (2015-Наваму) 1pc 11,Автомобилот Задни ветробранското стакло Стакло,Задниот Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви

479.52 -21 % DEN 379.00

Одговара за : KIA SORENTOГодина : 2015 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 11" / 28 CMТоа е задните wiper сечилото само, НЕ вклучувајќи ги АРМЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

Oge Wiper Ножеви За Fiat Freemont 2011 2012 2013 2014 Ветробранското Стакло Стакло Гума Автомобил Додатоци

959.52 -32 % DEN 652.00

Автомобил Направи : За Fiat FreemontГодина : 20112014Пред Големина : 24" & 18"Задните Големина : 12"​Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SPфлуор мазива, обложување третман, Nchlorinated), highdefinition, тивко, се носат.

QEEPEI Задните Wiper Ножот и Арм За Toyota Land crusier МК 10(120) 2002-2009 12 5 вратата SUV Висок Квалитет Iso9000 Природна Гума

DEN 959.52

QEEPEI Задните Wiper Ножот и Арм За Toyota Land Crusier МК 10(120) 20022009 12" 5 вратата SUV Висок Квалитет Iso9000 Природна ГумаНие може да обезбеди речиси сите големини на автомобил Предните И Задните wiper ножеви.Ако овој производ не е оној што треба, ве молиме логирајте се да ги следат вебсајт за да пребарувате за тоа.Или ве молиме испратете порака до мене со оставањето на вашиот автомобил модел и автомобил период, јас би сакал да се изберат соодветни стакло за вас како е можно поскоро по приемот тоаQEEPEI ветробранското стакло Стакло За "Опел" Corsa D 20062016 26"+16" Додатоци За Авто Гума Шофершајбната Wiper Нож,CPB1082Internation Големина На : Функција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база.PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено.

година Нови Заден Ветробран Wiper Рака & Ножот За Peugeot 407 ШВ 04-15 за Citroen C5 01-08

412.32 -15 % DEN 350.00

Состојба : 100% Сосема нов.Висок квалитет.Совршен резервни replacment.Професионална installtion се препорачува.(настава не е вклучена)Спецификација : Боја : ЦрнаДолжина на ножот : 30 cm / 11.8 инченДолжина на носачот : 29 см / 11.4 инченПоставување на Возило : ЗаднитеПакет Количина : 2 компјутериFitment : Одговара за Peugeot 407 За СР 20042015Исто така одговара за Citroen C5 20012008Одговара на 8мм болтПакет Inlcuded : 1x Wiper Сечилото1x Wiper Рака

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.