• Ново
50Pcs / многу Шарени Пластични Четири Лист Ветерници String String Градинка Партија Снимање Активности Декоративни Ветерници Играчки

50Pcs / многу Шарени Пластични Четири Лист Ветерници String String Градинка Партија Снимање Активности Декоративни Ветерници Играчки

Оценка на клиентот:
DEN 1151.52
DEN 806.00 -30 %

Износ
Залиха


50 Pcs / многу Шарени Пластични Четири Лист Ветерници String String Градинка Партија Снимање Активности Декоративни Ветерници Играчки
Материјал : пластика
Ветерници Дијаметар Големина : за 20cm
Линија : 10 M
Пакет :
50 Компјутери Четири Лист Ветерници
10 Компјутери 10 M линија
Белешки : 50 Pcs Ветерници и 10 Pcs линија, боја испратени случајно, благодарение

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Единствен став
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
SZJUYI
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.