• Ново
20 пакети DIY Вештачки Ливчиња Свадба Партија Украси Свила Ткаенини Зголеми Цвет Ливчиња Рака Посипете Цвеќиња 100pcs/пакет

20 пакети DIY Вештачки Ливчиња Свадба Партија Украси Свила Ткаенини Зголеми Цвет Ливчиња Рака Посипете Цвеќиња 100pcs/пакет

Оценка на клиентот:
DEN 431.52

Износ
Залиха


Изберете ја вашата омилена боја 1,2,3..20
Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Petal
Пакет се вклучени : 20 пакети(100pac/пакет,за 2000pcs)

Карактеристики

Повод:
Свадба
Број На Модел На:
H0118
Тип:
petal
Големина:
5*5cm
Пакет Се Вклучени:
20 пакети(100pac/пакет,за 2000pcs)

Производи во категоријата

Трговија на големо --100 X МОДА (10X12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак, DIY КОСА, ЛАК (S-277A)--- Бесплатен Превозот од EMS

DEN 5153.76

Трговија на големо 100 X МОДА (10x12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак,DIY КОСА, ЛАК (S277 A) Бесплатен Превозот од EMSТексас и Чипка Работ Пеперутка ЛакТочка бр : S277 AГолемина : Прибл...

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs/многу

1770.24 -15 % DEN 1505.00

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs / многуТочка име : Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешниГолемина : вкупна должина е околу 60cm , цвет дијаметар е за 6cm.Тука цената е за 1 lot = 6 компјутери , без вазнаРеалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни , многу убаво , високо препорачливо !!! Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика...

20pcs/многу 16colors 9cm Стара Chiffon Ливчиња Афион Цвет+Rhinestones Бисери за Бебе Девојки Коса Додатоци/Headband/Коса клипови

1056.00 -12 % DEN 929.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 16 бои, како на слики го покажува* 9cm дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

2 ПАРЧИЊА рачно изработени Гарланд Материјал Европски Стил Ретро Криви Зголеми Цвет Раководител Цвет се Справи со Декоративни Додатоци Цвет

29.76 -19 % DEN 24.00

Цвет дијаметар : околу 5 CM или толку Високо : за 3 CM Материјали : свила крпа Поради осветленост и други фактори, слики и во каков вид ќе има некои боја, и секоја серија на платно боење ќе има некоја боја Количина : 2 парчиња

120pcs Сушени Страничната Втиснати Црвена Роза Цвет Растенија Herbarium За Накит Pendant Обетки Хривнија Одлуки Додатоци

911.52 -20 % DEN 729.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : 24cmКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Лале вештачки цвеќиња свила цвет декоративни цвеќиња дневна соба ресторанот трговија на големо производители En

DEN 153.60

Цветот е свила крпа, може да притисок за време на транспортот со рака под завршувањето назад, ако падне глава, може да се прицврстува.[ Име на производ ] Еден лале[материјал] : цвеќиња (свила), цвет (вбризгување (ЕВА) (нож)[size] : висок 62cm, 1 цвеќиња, 2 лисја, цвеќиња за 6.5 см лисја, остава долниот пол од околу 19cm, за 47cm,[ colour ] : : дип парпл, зајдисонце, црвена, црвена, црвена, розова, жолта, белаОпис на производотИме на производ : врежана лале Производ материјали : свила крпа Производ во боја : види слика подолу Производ тежина : 30 g Производ големина : види слика подолу Употреба на животната средина : дневна соба, студија, спална соба, итн.Следново е купувачот се покаже,

40cm*60см Пурпурна Вештачко цвеќе ѕид свадба декорација Voilet цвет позадина 10pcs/многу

DEN 11040.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Големина 1mm Бисер Цвет Stamen Златна Боја Pistil Торта Декорација Занает DIY Свадба Декорација(4500pcs/Многу)

944.64 -15 % DEN 803.00

Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $200 .Ние ќе превозот од DHL, или ЕМС Слободни1 Многу ќе биде 4500 Компјутери...

20pcs/број 4 14 Бои НОВА ЖЕШКА Мека Вештачки Излитен Чипка Ткаенина Цвеќиња Со Алуминиумски Бисер Копчето За Бебе Девојки Headbands

672.00 -12 % DEN 591.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 4" дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни Топки 14 инчен

25824.00 -20 % DEN 20659.00

14 инчен Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни ТопкиБоја : Темно сина, светло сина, Црвена, жолта, светло розова, Темно розева, Виолетова, Портокалова, Бела, Црна, Кафе,Turqoise, ЗеленаПродавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

10pcs/многу!!! трговија на големо 3D Реално допир вештачки пеперутка орхидеи латекс цвеќиња молец орхидеи свадба декоративни Phalaenopsis

2160.00 -15 % DEN 1836.00

10pcs / многу!!! трговија на големо 3 D Реално допир вештачки пеперутка орхидеи латекс цвеќиња молец орхидеи свадба декоративни PhalaenopsisСо користење на најнова 3 D технологија на печатење , висока симулација на Реалниот допир вештачки пеперутка орхидеи !!!Ова е најголем highend Phalaenopsis на пазарот во моментов !!!Точка име : 3 D мали 6 глави реалниот допир вештачки орхидеи цвеќињаГолемина : вкупна должина е околу 70cmТука цената е за 1 lot = 10 компјутери , без вазна или другите ...

Miiseason Цветен Руралните Стил Лажни Водни Растенија Вештачко Цвеќе Десктоп Декорација Цвеќиња Краток Букет Дома Партијата Декор

113.76 -40 % DEN 68.00

9858 Најдобри ПродажбаMiiseason Цветен Руралните Стил Лажни Водни Растенија Вештачко Цвеќе Десктоп Декорација Цвеќиња Краток Букет Дома Партија Оркестарот Бренд : Miiseason Објект : Вештачки Водни трева + цвет букет Материјал : Пластични Бои : 6 Colors како слика покажува Големина : 32cm 12.61" Пакет : 1pcs Само , без вазна ( ви препорачуваме да купите 56 парчиња да се направи вазна повеќе убави ) Состојба : 100% Сосема Нов Тема : Божиќ Декорација, Свадба ѕид декорација ,Партија Хотел Продавница на декор ,DIY Подарок или БонсаиСе користи за : Свадба Пејзаж , Позадина , Дома декорација за свадба и партија или роденденСпоред сите цвет се направени со рака , па големина е само за повикување само...

10pcs рози Главата Декоративни Цвет Вештачки Цвеќиња за Дома Невестата букет Фестивал Оркестарот Свадба автомобил Декорација Свила Цвет

163.20 -20 % DEN 131.00

Име на производ : Круг се зголеми Материјали : свила цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 8 cm или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

Трговија на големо--ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!! 48 X Јасно Акрилик Пченица Гранка (S-276A),Свадба декорација итн. *Бесплатен Превозот СО ЕМС*

DEN 5305.44

Трговија на големоТопла продажба!!!48 X Јасно Акрилик Пченица Гранка (S276 A),Свадба Декорација Итн Бесплатен Превозот СО ЕМСЈасно Акрилик Пченица ГранкаВкупна Висина : околу.16.5 cm HТочка бр : S276 AПакувањето : Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

Вазна од рози пат доведе Iron Патот, цитиран патот води свадба реквизити Бронза свадба материјали трговија на големо-2set/многу

DEN 6480.00

Име.водиЗабелешка : овој производ не содржи цвет / предиво tendril / мушка сенка само вклучуваат доведе рамка.Украина, Русија, Бразил, преку Кина пост превоз на стокаКалибар : 22 CM Пониски седат Дијаметар : 30 CMВисок 85 CM може да се зголеми на 1.35 метри

10Pcs/многу Тули Вештачки Растенија Зелена Трева Пластични Симулација Растенија Дома Продавница Декорација Цвет 7 Вилушка Пролет Трева

457.44 -24 % DEN 348.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетОбезбедува една убава декорација за исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра.Се состои од 10 мали трева, посветен дизајниран и произведен, созд убава глетка во вашата соба !Направени од премиум, издржлива пластика, погоден и во солена и свежа вода.Апсолутно безбедно, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.Спецификација : Се применуваат за : Аквариум / Риба Резервоар / Градина / Двор / Хотел / ПејзажМатеријал : пластикаБоја : Зелена, Како слики прикажаниКоличина : 10 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Бесплатен Превозот 30cm Вештачки Акрилик Waterdrop Кристал Спрејови Кристал Венец Солза Синџир Жица Матични За Свадба Корист

DEN 710.40

Акрилик Скапоцен Камен ГарландВкупна Должина : околу.30cmБесплатен Превозот 30cm Вештачки Акрилик Waterdrop Кристал Спрејови Кристал Венец Солза Синџир Жица Матични За Свадба КористAnswer : ___________________________ Note : а...

Трговија на големо -- 150 X 7cm Голема Сатен Цвет Brooch ,се Меша 5 Бои (S-272A) --- Бесплатен Превозот ОД EMS

DEN 4850.40

Трговија на големо 150 X 7cm Голема Сатен Цвет Brooch ,се Меша 5 Бои (S272 A) Бесплатен Превозот ОД EMSГолема Сатен Brooch ЦветТочка бр : S272 AГолемина : Прибл.7cmПакување : OPP ВРЕЌАПратката ќе добиете е микс 5 бои(30pcs по секоја боја.)TKS : )Ако не сакате да се меша вака ,pls оставите порака до нас.Тоа боја бр...

цвет и Кристално Патот Води реквизити 2 Слоја цвет Железо стои Рамка свадба декорација заграда,носителот,поддршка,столб 2set /многу

DEN 4800.00

Име.водиСпецификации : минимум 90cm, максимум 140cm ОтстранливФах големина : 22 CM под ring ring 17cmМатеријал : железоУпотреба : свадба аранжман / патот водитежина : 0.95 кг / pcЗабелешка : овој производ не содржи цвет / предиво tendril / мушка сенка...

Трговија на големо -- 72 X МОДА 10CM Сива BROOCH се ЗГОЛЕМИ ПЕРДУВ ЦВЕТ ГРБ ТРЕБА PIN (S-274B),CORSAGE*БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*

DEN 6012.48

Трговија на големо 72 X МОДА 10 CM Сива BROOCH се ЗГОЛЕМИ ПЕРДУВ ЦВЕТ ГРБ ТРЕБА PIN (S274 B),CORSAGE*БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*СИВА BROOCH се ЗГОЛЕМИ ПЕРДУВ ЦВЕТ w / pinТочка бр : S274 BГолемина : Прибл.10cmБоја : СиваПакување : OPP ВРЕЌА+Картонска КутијаЖал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

6.5 СМ Тифани Сина Вештачки Цвеќиња Пена ЕВА Големи Рози Глави,DIY Свадба Бакнување Топки,Булчински Букет Материјали,зглобовите corsage

623.52 -15 % DEN 530.00

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!Слика може да се појави поголем на вашиот екран...

1 Метар Долг Вештачки Симулација на Цреша Цвет позадина Свадба Лак Декорација Гарланд Дома Декор Материјали

DEN 9504.00

100% Сосема нов,не се користиМатеријали : свила текстил, пластика гранкиСпецификации : целата власт должина од околу 100 cm, 1pcs вклучуваат четири гранки,цвет дијаметар 4cm7cm, цвеќиња главата вкупно 142 парчиња, и 12 пупкиПроцес : ракасоставуваат, секој цвет и зеленило може да се расклопуваат (ако се најде цвет, да падне, можете да DIY тоа, многу лесно)Боја : бела, светло розева боја,темно розоваТежина : Нето0.35 G / гранкаУпотреба : одличен за свадба декорација и домашна украс, многу убава!

5 КОМПЈУТЕРИ/многу Симулација цвет свила крпа пеперутка орхидеи дневна соба лажни Декорација Свадба дома декорација танцување орхидеи

762.24 -30 % DEN 534.00

5 КОМПЈУТЕРИ / многу Симулација цвет свила крпа пеперутка орхидеи дневна соба лажни Декорација Свадба дома декорација танцување орхидеи

НОВИ 12 глави Класични Европски се зголеми свила цвеќиња вештачки се зголеми букет лажни зголеми цвет рози flor боја де се зголеми вештачки

DEN 431.52

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет трева додатоци ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.