• Ново
Tianbaocai СТП зелка торба зеленчук, зелка модел на филмот, реквизитите кујната кабинет

Tianbaocai СТП зелка торба зеленчук, зелка модел на филмот, реквизитите кујната кабинет

Оценка на клиентот:
DEN 335.52
DEN 319.00 -5 %

Износ
Залиха

детали за производот

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Стил:
Цвет
Повод:
Ноќта на вештерките
Број На Модел На:
17
Тип:
СТП зелка

Производи во категоријата

20pcs/многу 3.5 6 Бои Гроздобер Вештачки Ткаенина Зима Косата Цвеќиња+Bling Легура Кристал Peal Копчето За Бебе Девојки Headwear

744.00 -12 % DEN 655.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

сет на 300pcs Gerbera Daisy Глави Вештачка Свила Цвет од 1,5 инчи трговија на Големо Многу за Свадба Wedding работа, Направи Косата клипови, капи

DEN 654.72

Големина : прибл 40mm(од 1,5 инчи)Боја : Мешани КОЛИЧИНА : 300pcs / многу Материјал : КрпаСите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки : Прибл...

120pcs Зелена Притисне Сушени 4-Лист Остава Среќа Лист Растенијата Herbarium За Накит Pendant Прстен, Обетки Цвет Одлуки Додатоци

959.52 -20 % DEN 768.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : apprpx, 1,5 смКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1000 Парчиња Шарени Симулација Зголеми Цвет Ливчиња Свадба Партија Декорација Материјали Рака Sahua Confetti Боја 1 - 26

129.12 -5 % DEN 123.00

Име На Производ : Симулација Ливчиња Од Роза / Вештачко Цвеќе / Страна Sahua.Боја : 26 Видови Да Се Избере(Секоја Серија На Стоки Боја Може Да Биде Малку Поинаква).Големина : Околу 5 * 5 CM, Треба Рачно Да се Оддели, Оригинално Пакување Е Укината.Материјал : Високо квалитетен Крпа.Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ / Пакет, Вкупно 10 Парчиња, Па околу 1000 Компјутери.Употреба : Боја рамнотежа убава, убаво, добри и квалитетни.Може да се користи во домови, продавници,хотели,изложбени, забава, роденден партии, празник прослави и други прилики за украсни орнаменти : Овие Вештачки Цвет производи, никогаш нема да избледи, прекрасен изглед не ја менуваат бојата...

5 КОМПЈУТЕРИ (7 cm. / a) вештачка свила крпа работ глава/свадба рози дом градина декорација DIY јака xionghua гуми колаж подарок кутија

72.00 -4 % DEN 69.00

Име на производ : глава зголеми на Термини : 100% од најновите висок квалитет на Боја : 8 видови, како што е прикажано Големина : цвеќиња 7 см во дијаметар, Материјали : свила платно Цел : свадба сводови, позадината на цвеќиња, цвет декорација, апарати за домаќинство вазни, цвет градина декорација, одмор партија давање статии, DIY венец венец кутија колаж, облека xionghua, чевли и капи headdress, косата обрачот украси, роденден да испрати цвеќе, цвеќиња фестивал и така натаму! Топло прашува : имаме доволно залихи, ве молиме остатокот увери купување! Ако сте задоволни со мојата стоки и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, за да имаат за најдобар филм, се разбира, ви благодариме за вашето добро повратни информации! Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате...

1 Bunsh Свила Вештачко Цвеќе Беж Peony Дома Свадба Фестивал Партија Прослави Градина Јавни места Оркестарот 26cm

345.12 -30 % DEN 241.00

1 Bunsh Свила Вештачко Цвеќе Беж Peony Дома Свадба Партија Прослави Градина Јавни места Оркестарот 26cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Peony Материјали : Свила Боја : Шампањ Букет вкупна Висина : 26cm Букет Целиот Дијаметар : 14cm Цвет Глави Висина : 4cm Цвет Глави Дијаметар : 7cm Секој Букет Вклучи 5 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

200pcs/многу 3.5 6 Бои Мода Брадата рачно изработени Шупливи Од Ткаенина Бисер Цвеќиња За Деца Коса Aceessories/Фустан Декорација

5760.00 -12 % DEN 5069.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

20pcs/број 4 14 Бои НОВА ЖЕШКА Мека Вештачки Излитен Чипка Ткаенина Цвеќиња Со Алуминиумски Бисер Копчето За Бебе Девојки Headbands

672.00 -12 % DEN 591.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 4" дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Евтини 2 парчиња Свила Вештачки Dahlia Corsage Цвет Раководител За свадба decorationDIY Декоративни Floristry Снабдувањето со Цвеќиња

45.60 -8 % DEN 42.00

Објектот спецификите Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци,Daisy Occasion : Wedding Model Стил : Цвет Опис на Производот Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила Боја : Како на сликата покажува...

120pcs Сушени Страничната Втиснати Црвена Роза Цвет Растенија Herbarium За Накит Pendant Обетки Хривнија Одлуки Додатоци

911.52 -20 % DEN 729.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : 24cmКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Луција занаети 10pcs/Букет Околу 8cm Бери Stamen Вештачки цвет Букет Свадба Партија Декорација DIY Додатоци 027033047

DEN 61.44

Луција занаети 10pcs / Букет Околу 8cm Бери Stamen Вештачки цвет Букет Свадба Партија Декорација DIY Додатоци 027033047Име : Вештачко цвеќеБоја : Ц1 Црвена,C2 Зелена,C3 Виолетова,C4 Бела,C5 Црвена Роза,C6 Темно РозоваПакет : 10pcs / БукетМатеријал : Вештачки Стаклени Монистра+ЖицаГолемина : Прибл 8cm​Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

5pcs Еукалиптус Вештачко Цвеќе Свила Цвет Декорација Вештачки Лисја Dinning Табела Сала Начин Вештачки Растенија Декорација

1067.52 -9 % DEN 972.00

Употреба : се подобрат соба ефект, се приспособат расположение, се создаде здив на пролетта, главната маса, балкон, и на многу други места, е дом декорација, канцеларија декорација, хотел средина изгледот на добар избор.Топло прашува : оваа стока за физичка слика; Може да се должи на резолуција на екранот различни причини, како што постојат некои боја или светлоСиромашните, ве молиме да преовладуваат во вид; препорачливо е да се купи повеќе да се постигнат резултати.

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs/многу

1770.24 -15 % DEN 1505.00

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs / многуТочка име : Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешниГолемина : вкупна должина е околу 60cm , цвет дијаметар е за 6cm.Тука цената е за 1 lot = 6 компјутери , без вазнаРеалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни , многу убаво , високо препорачливо !!! Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика...

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

Поголем 100 компјутери 17 43cm Пом Пом Топката Ткиво Хартија Пом Poms Декоративни Цвет Дома Свадба, Роденден Венци Декорации

DEN 8160.00

1.100% Сосема Нов 2.Моден desigh 3.Големина : 17" 43cm 4.Боја : розова / топла розова / светло зелена / sky blue / светло жолта / портокал / Светло виолетова / бела / жолта / црна / црвена / brown / темно сина / дип парпл, итн 5.Ве молиме Имајте во предвид : Различни монитори може да се прикаже бои различно Употреба : се користи во домашна декорација свадба декорација празник украси партија декорација Материјал : 100% чист дрво целулоза хартија како суровина, нетоксични и невкусна ве Молиме изберете боја ви се допаѓа и квантитет...

6p Лажни Водопад на Цреша Цвет Гранка Begonia Сакура Дрво Матични со Зелен Лист 108cm за Вештачки Декоративни Цвеќиња

1727.52 -16 % DEN 1451.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

5pcs / Кутија Зголеми Цвет во Облик на Сапун Букет Вештачки Цвеќиња Рози Сапун Цвет Подарок Кутија Мајка 's Ден Подароци Роденденски Подарок

818.40 -11 % DEN 728.00

Име : 5 цвет букет англиски секојдневно сапунГолемина : 40.5*10.5*7cmОва е сезона полна со љубов! Љубов неа и испрати нејзиниот роуз, кој никогаш нема да избледи!и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Во када када, со роза е секоја девојка е сон во срцето, но свежи рози премногу екстравагантни, премногу....

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.