• Ново
20pcs/многу 16colors 9cm Стара Chiffon Ливчиња Афион Цвет+Rhinestones Бисери за Бебе Девојки Коса Додатоци/Headband/Коса клипови

20pcs/многу 16colors 9cm Стара Chiffon Ливчиња Афион Цвет+Rhinestones Бисери за Бебе Девојки Коса Додатоци/Headband/Коса клипови

Оценка на клиентот:
DEN 1056.00
DEN 929.00 -12 %

Износ
Залиха

- ~~ Треба да знаете овие важни работи :
* Вкупно 16 бои, како на слики го покажува
* 9cm дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип. Цвет само.
* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.
* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.
* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL. Но, некои земји.
-
~~ Слики детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
-
~~ Превозот методи (Како и обично) :
* e Packet во САД
* Кина Пост Воздух Mail да Everythere Друго,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Сите цветови се изработени од страна на нашата компанија.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.
* Ние го прифаќаме Pay Pal. Вашите предмети ќе брод по уплата.
* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот.
* Задоволување на сопственикот на Chinese Handmaders.
* Да научат повеќе за во продавница и процес.
* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде на лошо повратни информации.
* Поврзани Функција : цвет за коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња додатоци за коса
* Поврзани Функција : вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња за headbands бебе девојка додатоци
* Поврзани Функција : цвет коса за жени додатоци
* Поврзани Функција : стара цвеќиња за девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за коса додатоци за деца
* Поврзани Функција : headband цвет за бебе додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвет за бебе коса додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвеќиња за деца коса додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвет за бебе девојка коса додатоци
* Поврзани Функција : девојка додатоци
* Поврзани со Тема : свадба додатоци
* Поврзани Функција : девојки додатоци
* Поврзани со Тема : жените коса додатоци
* Поврзани Функција : бебешка коса додатоци headbands
* Поврзани Функција : деца додатоци
* Поврзани Функција : деца коса додатоци
* Поврзани Функција : сатен лента рози
* Вештачки ткаенина цвеќиња за бебе девојки коса додатоци Chiffon коса цвеќиња за Деца додатоци
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака. Ви благодариме!!!

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
11
Тип:
Цвеќиња декорација
Поврзани функција 1:
вештачки цвеќиња материјали
Поврзани функција 2:
декоративни вештачко цвеќе
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња за headbands
Поврзани функција 4:
рачно изработени коса цвет фустани за
Поврзани функција 5:
свадба цвеќиња за деца коса
Поврзани функција 6:
вештачки цвеќиња за декорација
Поврзани функција 7:
моден свила цвеќиња за девојки коса
Поврзани функција 8:
лажни цвеќиња за облека додатоци
Поврзани функција 9:
chiffon цвеќиња за бебе коса додатоци
Поврзани функција 10:
декоративни цвеќиња за свадба декорација

Производи во категоријата

Евтини 2 парчиња Свила Вештачки Dahlia Corsage Цвет Раководител За свадба decorationDIY Декоративни Floristry Снабдувањето со Цвеќиња

45.60 -8 % DEN 42.00

Објектот спецификите Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци,Daisy Occasion : Wedding Model Стил : Цвет Опис на Производот Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила Боја : Како на сликата покажува...

Симулација Есен Maple Leaf Фото Реквизити Вештачки Лажни Остава Дома Декор Свила Цвеќиња, Лажни Празнична Партија Трпезариска Маса Оркестарот

262.56 -11 % DEN 234.00

Симулација Есен Maple Leaf Фото Реквизити Вештачки Лажни Остава Дома Декор Свила Цвеќиња, Лажни Празнична Партија Трпезариска Маса ОркестаротМатеријали : свилаУпотреба : DIY ДекорацијаТип : Лажен Есен Maple LeafСтил : Природни гроздобер оркестаротAnswer : ___________________________ Note : 200 компјутери / многуДимензии : 8cm * 8cm (големина на секое парче)Тип на производ : Вештачки растенија оркестаротБоја : Мешани Бои, / Ние испрати најмалку 4 бои за секој ред.Повод : Партија,Фестивал,Годишнина,Свадба нешто другоСе обрне внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

2 парчиња / многу Голем Hydrangeas Вештачка Свила Главата Цвеќиња Декорација Дома Декорација Свадба Додатоци

42.24 -15 % DEN 36.00

Especificaciones del artículo Tipo : Флорес y guirnaldas decorativas Estilo : Florocasión : Boda Número де modelo : Hydrangea Tipo : Hydrangeacolor : Бела, Розова.Црвена.Сина.небото сино.Шампањ, Зелена, виолетова.големина : околу 11 cmis прилагодено : Yes Material : Silkoccult : Свадба букет / headwear декорација , Гарланд, цвет Име : Големи Hydrangea Headpackage : 2pieces / многу Descripción del producto 11 см Cabeza Гранде Hortensias Флорес Artificiales Para La Boda Decoración Floristería Flor Вештачки 2 unids / lote Опис Материјал : seda Nombre de la flor : hortensias Боја : комо ла imagen.se puede especificar ел боја Tamaño de la flor : acerca де 11 см Де Гама Грешка : 1 cm Embalaje : 2 pedazos / bolsas Utilizado : Weding decorativa, inicio decorativo, ornamento, guirnalda декорација...

16 Глави DIY Свила Вештачки Цвеќиња Живописни Реалниот Допир, се Зголеми Оркестарот Луксузен Дом Уметнички Занает Свадба Фестивал Ѕид Виси Декорација

DEN 406.56

modname=ckeditorКуршум точка : Материјал : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Состојба : 100% Сосема Нов Hight квалитет свила цвет европската вештачки цвеќиња Апликации сцена : свадба ,канцеларија, одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот Балкон, и така натаму...

5 компјутери симулација цвет лаванда Европската руралните прованса 10 главата на лаванда

334.56 -28 % DEN 241.00

5 компјутери симулација цвет лаванда Европската руралните прованса 10 главата на лаванда【 опис 】 прованса 10 главата на лаванда[боја] виолетова, плитки виолетова, бела【 спецификација 】 секој има пет гранки на цвеќиња, вкупно 10Целокупната висока 34 cmСекој цвет скок на околу 5 цм.

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

Хавајски Leis Трговија На Големо Цвет Leis Вештачки Цвеќиња Гарланд Венец Cheerleading Ѓердан Партија Декорација

1447.20 -10 % DEN 1303.00

Вештачки Цвеќиња Венец Партија Декорација Хавајски Цвет Leis Свадба, Роденден На Божиќ Оркестарот МатеријалиМатеријал : ПолиестерГолемина на : 40" должинаПакет : opp вреќаЗабелешка : може да Постојат некои разлики во бојата на објектот на сликата поради осветлување и монитор settings

1000 Парчиња Шарени Симулација Зголеми Цвет Ливчиња Свадба Партија Декорација Материјали Рака Sahua Confetti Боја 1 - 26

129.12 -5 % DEN 123.00

Име На Производ : Симулација Ливчиња Од Роза / Вештачко Цвеќе / Страна Sahua.Боја : 26 Видови Да Се Избере(Секоја Серија На Стоки Боја Може Да Биде Малку Поинаква).Големина : Околу 5 * 5 CM, Треба Рачно Да се Оддели, Оригинално Пакување Е Укината.Материјал : Високо квалитетен Крпа.Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ / Пакет, Вкупно 10 Парчиња, Па околу 1000 Компјутери.Употреба : Боја рамнотежа убава, убаво, добри и квалитетни.Може да се користи во домови, продавници,хотели,изложбени, забава, роденден партии, празник прослави и други прилики за украсни орнаменти : Овие Вештачки Цвет производи, никогаш нема да избледи, прекрасен изглед не ја менуваат бојата...

10pcs рози Главата Декоративни Цвет Вештачки Цвеќиња за Дома Невестата букет Фестивал Оркестарот Свадба автомобил Декорација Свила Цвет

163.20 -20 % DEN 131.00

Име на производ : Круг се зголеми Материјали : свила цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 8 cm или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

SOLEDI Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација 23*12.5*9cm

143.52 -20 % DEN 115.00

SOLEDI Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација 23*12.5*9cmОписСостојба : 100% Сосема НовОдлична рачно производство, добар квалитетУпотреба : За дома декорација, свадба arrangments, партија аранжманот, и на сцената декорација на маса декорација итн.Материјал : Ратан и пластикаГолемина : 23cm (вкупна Должина), односно 12,5 см (цвет кошница дијаметар), 9cm ( кошница височина)Боја : велосипед : бела; лента : blue / розова / виолетова ( ние ќе го испрати ramdonly, се надеваме на вашето разбирање)Забелешка:тркалата на Кошеви треба да биде инсталиран од страна на себе сиПакетот Вклучува : 1 x Велосипед Дизајн КошницаРуски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1...

Луција занаети 10pcs/Букет Околу 8cm Бери Stamen Вештачки цвет Букет Свадба Партија Декорација DIY Додатоци 027033047

DEN 61.44

Луција занаети 10pcs / Букет Околу 8cm Бери Stamen Вештачки цвет Букет Свадба Партија Декорација DIY Додатоци 027033047Име : Вештачко цвеќеБоја : Ц1 Црвена,C2 Зелена,C3 Виолетова,C4 Бела,C5 Црвена Роза,C6 Темно РозоваПакет : 10pcs / БукетМатеријал : Вештачки Стаклени Монистра+ЖицаГолемина : Прибл 8cm​Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

6p Лажни Водопад на Цреша Цвет Гранка Begonia Сакура Дрво Матични со Зелен Лист 108cm за Вештачки Декоративни Цвеќиња

1727.52 -16 % DEN 1451.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

1 гранка Свила Вештачко Цвеќе Сина Роза Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Фестивал Оркестарот 50cm

239.52 -30 % DEN 168.00

1 гранка Свила Вештачки Цвет Роза Сина одговара Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Оркестарот 50cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Typ : Роза Материјали : Свила Боја : Сина Букет вкупна Висина : 51cm / 20(во) Букет Целиот Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Висина : 7cm / 2.7(во) Цвет Глави Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Секој гранки Цвеќиња Вклучи 1 Цвет Глави Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

1 Bunsh Свила Вештачко Цвеќе Беж Peony Дома Свадба Фестивал Партија Прослави Градина Јавни места Оркестарот 26cm

345.12 -30 % DEN 241.00

1 Bunsh Свила Вештачко Цвеќе Беж Peony Дома Свадба Партија Прослави Градина Јавни места Оркестарот 26cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Peony Материјали : Свила Боја : Шампањ Букет вкупна Висина : 26cm Букет Целиот Дијаметар : 14cm Цвет Глави Висина : 4cm Цвет Глави Дијаметар : 7cm Секој Букет Вклучи 5 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.