• Ново
Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масата

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масата

Оценка на клиентот:
DEN 8400.00
DEN 6720.00 -20 %

Износ
Залиха

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масата
Големина на : високи 9 cm/пречник од 5 cm
Материјал : заштита на животната средина ПВЦ + керамички САДОВИ
Тежина : 0.1 кг/еез
Случајно испрати стил, ви благодариме
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Стил:
Цвет + Вазна
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
1
Тип:
Садови
Вид:
Екранот Цвет

Производи во категоријата

Топла продажба 6pcs 3cm свила Вештачки Зголеми цвет Букет За Свадба Декорација Scrapbooking Декоративен Венец DIY Занает Цвет

DEN 36.48

Опис на производот опис Материјали : Свила =Ткаенина Боја : Како на сликата Можете да наведете боја на Цвет големина : Околу 3cm Грешка Опсег : 0.5 cm Пакување : 6pieces / букет answer : ___________________________ Note : Ние нудиме тетрапак пакување...

6p Лажни Водопад на Цреша Цвет Гранка Begonia Сакура Дрво Матични со Зелен Лист 108cm за Вештачки Декоративни Цвеќиња

1727.52 -16 % DEN 1451.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

рачно изработени свила chrysanthemum вештачки мали ткаенина gerbera,diy занает табела аранжмани,партија декорација,гарланд додатоци

DEN 527.52

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од alibaba Група...

1 Парче Зелена Трева Вештачки Растенија, Пластични Цвеќиња Домаќинство Свадба Пролет Лето Дневна Соба DecorP

48.48 -22 % DEN 38.00

Зелена Трева Вештачки Растенија, Пластични Цвеќиња Домаќинство Свадба Пролет Лето Дневна Соба Оркестарот Висина : Approx27cm Пакет Се Вклучени : 1 Парче Вештачки Лажни Пластични Трева РастенијатаВнимание : Ако сакате сликовито визија, ќе треба да се купи повеќе од 5 Парчиња ако ви се допаѓа.

5pcs / Кутија Зголеми Цвет во Облик на Сапун Букет Вештачки Цвеќиња Рози Сапун Цвет Подарок Кутија Мајка 's Ден Подароци Роденденски Подарок

818.40 -11 % DEN 728.00

Име : 5 цвет букет англиски секојдневно сапунГолемина : 40.5*10.5*7cmОва е сезона полна со љубов! Љубов неа и испрати нејзиниот роуз, кој никогаш нема да избледи!и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Во када када, со роза е секоја девојка е сон во срцето, но свежи рози премногу екстравагантни, премногу....

Хавајски Leis Трговија На Големо Цвет Leis Вештачки Цвеќиња Гарланд Венец Cheerleading Ѓердан Партија Декорација

1447.20 -10 % DEN 1303.00

Вештачки Цвеќиња Венец Партија Декорација Хавајски Цвет Leis Свадба, Роденден На Божиќ Оркестарот МатеријалиМатеријал : ПолиестерГолемина на : 40" должинаПакет : opp вреќаЗабелешка : може да Постојат некои разлики во бојата на објектот на сликата поради осветлување и монитор settings

1 Куп Розева Роза Свила Вештачко Цвеќе Свадба Јавни места Градина Home Office Фестивал Партија Прослави Оркестарот 28cm

364.32 -30 % DEN 255.00

1 Куп Розева Роза Свила Вештачки Цвет одговара Свадба Јавни места Градина Дома Партија Прослави Оркестарот 28cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Роза Материјали : Свила Боја : Розова Букет вкупна Висина : 28cm / 11(во) Букет Целиот Дијаметар : 18cm / 7.1(во) Цвет Глави Висина : 5cm / 1.9(во) Цвет Глави Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Секој Букет Вклучи 6 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

бесплатен превозот 5pcs DIYPE меур симулација цвет цвет лажни коса клип работ клип свадба декорација цвеќиња 9CM јајце цвет

66.72 -21 % DEN 53.00

Виолетова симулација јајце цветМатеријал : пенаДијаметар;Висина;Цвет големина малку погрешно, про застрелан пред внимание, големината е многу силна кои не се пукаСимулација јајце цвет употреба; многу погодна за накит, Xionghua, раководител цвеќиња О! Класичен цвеќарството никогаш не е надвор!

300pcs Мини Бисер Stamen Шеќер рачно изработени Вештачко Цвеќе За Свадба Декорација DIY Scrapbooking Декоративен Венец Лажни Цвеќиња

41.76 -7 % DEN 39.00

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Пластични и СвилаБоја : Како на сликата покажува.Големина : 0.3 0.2 6cm (1cm=0.4 инчи)Пакетот вклучува : 1 lot =300 компјутериУпотреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!Answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвикамало боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние гарантираме дека изглед,целосно во согласност со сликата.Цел Известување За Испорака : 1...

10pcs/многу!!! трговија на големо 3D Реално допир вештачки пеперутка орхидеи латекс цвеќиња молец орхидеи свадба декоративни Phalaenopsis

2160.00 -15 % DEN 1836.00

10pcs / многу!!! трговија на големо 3 D Реално допир вештачки пеперутка орхидеи латекс цвеќиња молец орхидеи свадба декоративни PhalaenopsisСо користење на најнова 3 D технологија на печатење , висока симулација на Реалниот допир вештачки пеперутка орхидеи !!!Ова е најголем highend Phalaenopsis на пазарот во моментов !!!Точка име : 3 D мали 6 глави реалниот допир вештачки орхидеи цвеќињаГолемина : вкупна должина е околу 70cmТука цената е за 1 lot = 10 компјутери , без вазна или другите ...

2 парчиња Виси кошница пластични 85 cm longThe свадба симулација цвет Свила цвеќиња вештачки цвеќиња

326.40 -28 % DEN 235.00

2 парчиња Виси кошница пластични 85 cm long The свадба симулација цвет Свила цвеќиња вештачки цвеќињаИме : цвет лозаДолжина : 85 cmКоличина : 2 куп цвеќиња (не вклучувајќи цвет кошница)Цвет кошница може да се купат слободно, единица е 1 buc

1000 Парчиња Шарени Симулација Зголеми Цвет Ливчиња Свадба Партија Декорација Материјали Рака Sahua Confetti Боја 1 - 26

129.12 -5 % DEN 123.00

Име На Производ : Симулација Ливчиња Од Роза / Вештачко Цвеќе / Страна Sahua.Боја : 26 Видови Да Се Избере(Секоја Серија На Стоки Боја Може Да Биде Малку Поинаква).Големина : Околу 5 * 5 CM, Треба Рачно Да се Оддели, Оригинално Пакување Е Укината.Материјал : Високо квалитетен Крпа.Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ / Пакет, Вкупно 10 Парчиња, Па околу 1000 Компјутери.Употреба : Боја рамнотежа убава, убаво, добри и квалитетни.Може да се користи во домови, продавници,хотели,изложбени, забава, роденден партии, празник прослави и други прилики за украсни орнаменти : Овие Вештачки Цвет производи, никогаш нема да избледи, прекрасен изглед не ја менуваат бојата...

НОВИ 12 глави Класични Европски се зголеми свила цвеќиња вештачки се зголеми букет лажни зголеми цвет рози flor боја де се зголеми вештачки

DEN 431.52

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет трева додатоци ...

Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојка

5184.00 -10 % DEN 4666.00

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојкаОдржување инструкции;1 ,Бесмртна цвеќиња се чуваат свежи со висока технологија, без наводнување и затворен простор2 ,На животната средина не треба да биде влажно или сувоПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем, безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу

16 Глави DIY Свила Вештачки Цвеќиња Живописни Реалниот Допир, се Зголеми Оркестарот Луксузен Дом Уметнички Занает Свадба Фестивал Ѕид Виси Декорација

DEN 406.56

modname=ckeditorКуршум точка : Материјал : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични Состојба : 100% Сосема Нов Hight квалитет свила цвет европската вештачки цвеќиња Апликации сцена : свадба ,канцеларија, одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот Балкон, и така натаму...

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs/многу

1770.24 -15 % DEN 1505.00

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs / многуТочка име : Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешниГолемина : вкупна должина е околу 60cm , цвет дијаметар е за 6cm.Тука цената е за 1 lot = 6 компјутери , без вазнаРеалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни , многу убаво , високо препорачливо !!! Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика...

SOLEDI Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација 23*12.5*9cm

143.52 -20 % DEN 115.00

SOLEDI Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација 23*12.5*9cmОписСостојба : 100% Сосема НовОдлична рачно производство, добар квалитетУпотреба : За дома декорација, свадба arrangments, партија аранжманот, и на сцената декорација на маса декорација итн.Материјал : Ратан и пластикаГолемина : 23cm (вкупна Должина), односно 12,5 см (цвет кошница дијаметар), 9cm ( кошница височина)Боја : велосипед : бела; лента : blue / розова / виолетова ( ние ќе го испрати ramdonly, се надеваме на вашето разбирање)Забелешка:тркалата на Кошеви треба да биде инсталиран од страна на себе сиПакетот Вклучува : 1 x Велосипед Дизајн КошницаРуски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1...

1 гранка Свила Вештачко Цвеќе Сина Роза Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Фестивал Оркестарот 50cm

239.52 -30 % DEN 168.00

1 гранка Свила Вештачки Цвет Роза Сина одговара Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Оркестарот 50cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Typ : Роза Материјали : Свила Боја : Сина Букет вкупна Висина : 51cm / 20(во) Букет Целиот Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Висина : 7cm / 2.7(во) Цвет Глави Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Секој гранки Цвеќиња Вклучи 1 Цвет Глави Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

10pcs рози Главата Декоративни Цвет Вештачки Цвеќиња за Дома Невестата букет Фестивал Оркестарот Свадба автомобил Декорација Свила Цвет

163.20 -20 % DEN 131.00

Име на производ : Круг се зголеми Материјали : свила цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 8 cm или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

2 парчиња / многу Голем Hydrangeas Вештачка Свила Главата Цвеќиња Декорација Дома Декорација Свадба Додатоци

42.24 -15 % DEN 36.00

Especificaciones del artículo Tipo : Флорес y guirnaldas decorativas Estilo : Florocasión : Boda Número де modelo : Hydrangea Tipo : Hydrangeacolor : Бела, Розова.Црвена.Сина.небото сино.Шампањ, Зелена, виолетова.големина : околу 11 cmis прилагодено : Yes Material : Silkoccult : Свадба букет / headwear декорација , Гарланд, цвет Име : Големи Hydrangea Headpackage : 2pieces / многу Descripción del producto 11 см Cabeza Гранде Hortensias Флорес Artificiales Para La Boda Decoración Floristería Flor Вештачки 2 unids / lote Опис Материјал : seda Nombre de la flor : hortensias Боја : комо ла imagen.se puede especificar ел боја Tamaño de la flor : acerca де 11 см Де Гама Грешка : 1 cm Embalaje : 2 pedazos / bolsas Utilizado : Weding decorativa, inicio decorativo, ornamento, guirnalda декорација...

170 см Вештачко Цвеќе Лозата Лажни Свила Зголеми Ivy Цвет Декорација Свадба винова Лоза Виси Гарланд Дома Деко

DEN 767.04

170 см Вештачко Цвеќе Лозата Лажни Свила Зголеми Ivy Цвет Декорација Свадба винова Лоза Виси Гарланд Дома Декор Опис : 100% сосема нов и добар квалитет...

Симулација Есен Maple Leaf Фото Реквизити Вештачки Лажни Остава Дома Декор Свила Цвеќиња, Лажни Празнична Партија Трпезариска Маса Оркестарот

262.56 -11 % DEN 234.00

Симулација Есен Maple Leaf Фото Реквизити Вештачки Лажни Остава Дома Декор Свила Цвеќиња, Лажни Празнична Партија Трпезариска Маса ОркестаротМатеријали : свилаУпотреба : DIY ДекорацијаТип : Лажен Есен Maple LeafСтил : Природни гроздобер оркестаротAnswer : ___________________________ Note : 200 компјутери / многуДимензии : 8cm * 8cm (големина на секое парче)Тип на производ : Вештачки растенија оркестаротБоја : Мешани Бои, / Ние испрати најмалку 4 бои за секој ред.Повод : Партија,Фестивал,Годишнина,Свадба нешто другоСе обрне внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

3400pcs/лот 2*3мм Мини Пластични Вештачки Stamen Букет Лажни цвет за свадба партија фестивал дом градина декорација цвет

441.60 -7 % DEN 411.00

Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 1012 часот Топла продажба содржина имаат екстра голем попустКоличина : 340 0pcs / многуБоја : Како што гледатеЦвет Големина : 0.30.26cm Материјал : пластикаКарактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Совршени за вашата свадба ден / На венци / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&bithday декорација.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.