• Ново
1pc/многу најпопуларните модни хавајски hula трева здолниште headwear партија декорација

1pc/многу најпопуларните модни хавајски hula трева здолниште headwear партија декорација

Оценка на клиентот:
DEN 1007.52
DEN 957.00 -5 %

Износ
Залиха


1pc/многу најпопуларните модни хавајски hula трева здолниште headwear партија декорација

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Повод:
Партија
Број На Модел На:
rd2563
Бренд Име:
IVINLA
Стил:
Цвет

Производи во категоријата

20pcs/многу 3.5 6 Бои Гроздобер Вештачки Ткаенина Зима Косата Цвеќиња+Bling Легура Кристал Peal Копчето За Бебе Девојки Headwear

744.00 -12 % DEN 655.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

300pcs Мини Бисер Stamen Шеќер рачно изработени Вештачко Цвеќе За Свадба Декорација DIY Scrapbooking Декоративен Венец Лажни Цвеќиња

41.76 -7 % DEN 39.00

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Пластични и СвилаБоја : Како на сликата покажува.Големина : 0.3 0.2 6cm (1cm=0.4 инчи)Пакетот вклучува : 1 lot =300 компјутериУпотреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!Answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвикамало боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние гарантираме дека изглед,целосно во согласност со сликата.Цел Известување За Испорака : 1...

144PCS / многу 1.5 cm вештачки мали хартија се зголеми рачно изработени партија материјали свадба автомобил декорација Вештачко цвеќе

114.72 -33 % DEN 77.00

Оваа продавница на многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодаримеДетали За ПроизводотИме : Мали Хартија Роузматеријали : Хартијабоја : како фотографија шоуДимензии : 1.5 cmКоличина : 144pcsСовети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување...

Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојка

5184.00 -10 % DEN 4666.00

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојкаОдржување инструкции;1 ,Бесмртна цвеќиња се чуваат свежи со висока технологија, без наводнување и затворен простор2 ,На животната средина не треба да биде влажно или сувоПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем, безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs/многу

1770.24 -15 % DEN 1505.00

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs / многуТочка име : Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешниГолемина : вкупна должина е околу 60cm , цвет дијаметар е за 6cm.Тука цената е за 1 lot = 6 компјутери , без вазнаРеалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни , многу убаво , високо препорачливо !!! Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика...

рачно изработени свила chrysanthemum вештачки мали ткаенина gerbera,diy занает табела аранжмани,партија декорација,гарланд додатоци

DEN 527.52

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од alibaba Група...

сет на 300pcs Gerbera Daisy Глави Вештачка Свила Цвет од 1,5 инчи трговија на Големо Многу за Свадба Wedding работа, Направи Косата клипови, капи

DEN 654.72

Големина : прибл 40mm(од 1,5 инчи)Боја : Мешани КОЛИЧИНА : 300pcs / многу Материјал : КрпаСите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки : Прибл...

200pcs/многу 3.5 6 Бои Мода Брадата рачно изработени Шупливи Од Ткаенина Бисер Цвеќиња За Деца Коса Aceessories/Фустан Декорација

5760.00 -12 % DEN 5069.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

30 компјутери / куп 4 см Вештачка свила цвет цвеќиња diy монистра гарланд chrysanthemum цреша цвет brooch декорација материјал

208.80 -18 % DEN 171.00

Објектот Спецификации Тип : Carnation Occasion : Wedding Style : Цвет опис на Производот Цвет дијаметар : околу 4 CM околу Бар должина од околу 8 СМ цена е цена на букет цвеќе, 6 unids / куп 30 PCS / многу Град на квалитетот : крпа + жица прачка Погоден за garlands, брошеви, коса, накит, итн...

30pcs 2.5 cm Евтини Пена Чипка со Црвени Мини Вештачки Зголеми Цвет Раководител За Свадба Автомобил денот на Вљубените Декорација DIY Венец Цвеќе

32.64 -8 % DEN 30.00

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секој понеделник 1012 часот...

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

3400pcs/лот 2*3мм Мини Пластични Вештачки Stamen Букет Лажни цвет за свадба партија фестивал дом градина декорација цвет

441.60 -7 % DEN 411.00

Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 1012 часот Топла продажба содржина имаат екстра голем попустКоличина : 340 0pcs / многуБоја : Како што гледатеЦвет Големина : 0.30.26cm Материјал : пластикаКарактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Совршени за вашата свадба ден / На венци / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&bithday декорација.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

2 парчиња / многу Голем Hydrangeas Вештачка Свила Главата Цвеќиња Декорација Дома Декорација Свадба Додатоци

42.24 -15 % DEN 36.00

Especificaciones del artículo Tipo : Флорес y guirnaldas decorativas Estilo : Florocasión : Boda Número де modelo : Hydrangea Tipo : Hydrangeacolor : Бела, Розова.Црвена.Сина.небото сино.Шампањ, Зелена, виолетова.големина : околу 11 cmis прилагодено : Yes Material : Silkoccult : Свадба букет / headwear декорација , Гарланд, цвет Име : Големи Hydrangea Headpackage : 2pieces / многу Descripción del producto 11 см Cabeza Гранде Hortensias Флорес Artificiales Para La Boda Decoración Floristería Flor Вештачки 2 unids / lote Опис Материјал : seda Nombre de la flor : hortensias Боја : комо ла imagen.se puede especificar ел боја Tamaño de la flor : acerca де 11 см Де Гама Грешка : 1 cm Embalaje : 2 pedazos / bolsas Utilizado : Weding decorativa, inicio decorativo, ornamento, guirnalda декорација...

НОВИ 12 глави Класични Европски се зголеми свила цвеќиња вештачки се зголеми букет лажни зголеми цвет рози flor боја де се зголеми вештачки

DEN 431.52

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет трева додатоци ...

SOLEDI Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација 23*12.5*9cm

143.52 -20 % DEN 115.00

SOLEDI Цвет Пластика Бела Tricycle Велосипед Дизајн Цвет Кошница Сад За Цветни Растенија Дома Weddding Декорација 23*12.5*9cmОписСостојба : 100% Сосема НовОдлична рачно производство, добар квалитетУпотреба : За дома декорација, свадба arrangments, партија аранжманот, и на сцената декорација на маса декорација итн.Материјал : Ратан и пластикаГолемина : 23cm (вкупна Должина), односно 12,5 см (цвет кошница дијаметар), 9cm ( кошница височина)Боја : велосипед : бела; лента : blue / розова / виолетова ( ние ќе го испрати ramdonly, се надеваме на вашето разбирање)Забелешка:тркалата на Кошеви треба да биде инсталиран од страна на себе сиПакетот Вклучува : 1 x Велосипед Дизајн КошницаРуски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1...

1 гранка Свила Вештачко Цвеќе Сина Роза Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Фестивал Оркестарот 50cm

239.52 -30 % DEN 168.00

1 гранка Свила Вештачки Цвет Роза Сина одговара Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Оркестарот 50cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Typ : Роза Материјали : Свила Боја : Сина Букет вкупна Висина : 51cm / 20(во) Букет Целиот Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Висина : 7cm / 2.7(во) Цвет Глави Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Секој гранки Цвеќиња Вклучи 1 Цвет Глави Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

гипс бисер монистра вештачки лажни мини овошје,гарланд коса додатоци,diy занает аранжмани декорација букет,scrapbooking!

431.52 -15 % DEN 367.00

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.