• Ново
Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни Топки 14 инчен

Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни Топки 14 инчен

Оценка на клиентот:
DEN 25824.00
DEN 20659.00 -20 %

Износ
Залиха


14 инчен Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни Топки
Боја : Темно сина, светло сина, Црвена, жолта, светло розова, Темно розева, Виолетова, Портокалова, Бела, Црна, Кафе,Turqoise, Зелена
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
1
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци

Производи во категоријата

1 гранка Свила Вештачко Цвеќе Сина Роза Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Фестивал Оркестарот 50cm

239.52 -30 % DEN 168.00

1 гранка Свила Вештачки Цвет Роза Сина одговара Партија Дом Свадба Градина Прослави Јавни места Оркестарот 50cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Typ : Роза Материјали : Свила Боја : Сина Букет вкупна Висина : 51cm / 20(во) Букет Целиот Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Цвет Глави Висина : 7cm / 2.7(во) Цвет Глави Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Секој гранки Цвеќиња Вклучи 1 Цвет Глави Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

Топла продажба 6pcs 3cm свила Вештачки Зголеми цвет Букет За Свадба Декорација Scrapbooking Декоративен Венец DIY Занает Цвет

DEN 36.48

Опис на производот опис Материјали : Свила =Ткаенина Боја : Како на сликата Можете да наведете боја на Цвет големина : Околу 3cm Грешка Опсег : 0.5 cm Пакување : 6pieces / букет answer : ___________________________ Note : Ние нудиме тетрапак пакување...

Симулација Есен Maple Leaf Фото Реквизити Вештачки Лажни Остава Дома Декор Свила Цвеќиња, Лажни Празнична Партија Трпезариска Маса Оркестарот

262.56 -11 % DEN 234.00

Симулација Есен Maple Leaf Фото Реквизити Вештачки Лажни Остава Дома Декор Свила Цвеќиња, Лажни Празнична Партија Трпезариска Маса ОркестаротМатеријали : свилаУпотреба : DIY ДекорацијаТип : Лажен Есен Maple LeafСтил : Природни гроздобер оркестаротAnswer : ___________________________ Note : 200 компјутери / многуДимензии : 8cm * 8cm (големина на секое парче)Тип на производ : Вештачки растенија оркестаротБоја : Мешани Бои, / Ние испрати најмалку 4 бои за секој ред.Повод : Партија,Фестивал,Годишнина,Свадба нешто другоСе обрне внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

60pcs Конзервирани Сушени Лен Овошје и Цвеќиња За Занает Подарок Материјал Додаток Декорација Цвет Уредување DIY Букет Одлуки

815.52 -20 % DEN 652.00

Тие се одлични за свадба,забава,домашна декорација,цвет занает,и други DIY проект.Количина : 60pcsДолжина : 3050cmЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

2 парчиња Виси кошница пластични 85 cm longThe свадба симулација цвет Свила цвеќиња вештачки цвеќиња

326.40 -28 % DEN 235.00

2 парчиња Виси кошница пластични 85 cm long The свадба симулација цвет Свила цвеќиња вештачки цвеќињаИме : цвет лозаДолжина : 85 cmКоличина : 2 куп цвеќиња (не вклучувајќи цвет кошница)Цвет кошница може да се купат слободно, единица е 1 buc

Луција занаети 10pcs/Букет Околу 8cm Бери Stamen Вештачки цвет Букет Свадба Партија Декорација DIY Додатоци 027033047

DEN 61.44

Луција занаети 10pcs / Букет Околу 8cm Бери Stamen Вештачки цвет Букет Свадба Партија Декорација DIY Додатоци 027033047Име : Вештачко цвеќеБоја : Ц1 Црвена,C2 Зелена,C3 Виолетова,C4 Бела,C5 Црвена Роза,C6 Темно РозоваПакет : 10pcs / БукетМатеријал : Вештачки Стаклени Монистра+ЖицаГолемина : Прибл 8cm​Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

5pcs / Кутија Зголеми Цвет во Облик на Сапун Букет Вештачки Цвеќиња Рози Сапун Цвет Подарок Кутија Мајка 's Ден Подароци Роденденски Подарок

818.40 -11 % DEN 728.00

Име : 5 цвет букет англиски секојдневно сапунГолемина : 40.5*10.5*7cmОва е сезона полна со љубов! Љубов неа и испрати нејзиниот роуз, кој никогаш нема да избледи!и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Во када када, со роза е секоја девојка е сон во срцето, но свежи рози премногу екстравагантни, премногу....

1 Куп Розева Роза Свила Вештачко Цвеќе Свадба Јавни места Градина Home Office Фестивал Партија Прослави Оркестарот 28cm

364.32 -30 % DEN 255.00

1 Куп Розева Роза Свила Вештачки Цвет одговара Свадба Јавни места Градина Дома Партија Прослави Оркестарот 28cmСтавка ДеталиСпецификации Цвет Тип : Роза Материјали : Свила Боја : Розова Букет вкупна Висина : 28cm / 11(во) Букет Целиот Дијаметар : 18cm / 7.1(во) Цвет Глави Висина : 5cm / 1.9(во) Цвет Глави Дијаметар : 8cm / 3.1(во) Секој Букет Вклучи 6 Гранки Цвеќиња Опис Одговара за внатрешна или надворешна употреба...

20pcs/многу 16colors 9cm Стара Chiffon Ливчиња Афион Цвет+Rhinestones Бисери за Бебе Девојки Коса Додатоци/Headband/Коса клипови

1056.00 -12 % DEN 929.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 16 бои, како на слики го покажува* 9cm дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

120pcs Зелена Притисне Сушени 4-Лист Остава Среќа Лист Растенијата Herbarium За Накит Pendant Прстен, Обетки Цвет Одлуки Додатоци

959.52 -20 % DEN 768.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : apprpx, 1,5 смКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Flone 5 Глава Вештачки Зголеми Цвет Гранка Симулација Зголеми Цвет Букет Лажни Свила Цвеќиња Свадба Дома Партија Оркестарот Уметност

DEN 459.84

Flone 5 Глава Вештачки Зголеми Цвет Гранка Симулација Зголеми Цвет Букет Лажни Свила ЦвеќињаСвадба Дома Партија Оркестарот УметностБренд : FloneЦвет Име : Вештачки Зголеми ЦветСтил : ЦветМатеријали : СвилаПовод : Свадба,Забава,ДомашнаБоја : Како Се Покаже Во СликаВкупна должина : Околу 63cmПакетот вклучува : 1* 63cm Вештачки Зголеми Цвет (не вазна)Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкони така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен изборВе молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат...

Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојка

5184.00 -10 % DEN 4666.00

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојкаОдржување инструкции;1 ,Бесмртна цвеќиња се чуваат свежи со висока технологија, без наводнување и затворен простор2 ,На животната средина не треба да биде влажно или сувоПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем, безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу

Хавајски Leis Трговија На Големо Цвет Leis Вештачки Цвеќиња Гарланд Венец Cheerleading Ѓердан Партија Декорација

1447.20 -10 % DEN 1303.00

Вештачки Цвеќиња Венец Партија Декорација Хавајски Цвет Leis Свадба, Роденден На Божиќ Оркестарот МатеријалиМатеријал : ПолиестерГолемина на : 40" должинаПакет : opp вреќаЗабелешка : може да Постојат некои разлики во бојата на објектот на сликата поради осветлување и монитор settings

20pcs/број 4 14 Бои НОВА ЖЕШКА Мека Вештачки Излитен Чипка Ткаенина Цвеќиња Со Алуминиумски Бисер Копчето За Бебе Девојки Headbands

672.00 -12 % DEN 591.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 4" дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

30pcs 2.5 cm Евтини Пена Чипка со Црвени Мини Вештачки Зголеми Цвет Раководител За Свадба Автомобил денот на Вљубените Декорација DIY Венец Цвеќе

32.64 -8 % DEN 30.00

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секој понеделник 1012 часот...

20pcs/многу 3.5 6 Бои Гроздобер Вештачки Ткаенина Зима Косата Цвеќиња+Bling Легура Кристал Peal Копчето За Бебе Девојки Headwear

744.00 -12 % DEN 655.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

3400pcs/лот 2*3мм Мини Пластични Вештачки Stamen Букет Лажни цвет за свадба партија фестивал дом градина декорација цвет

441.60 -7 % DEN 411.00

Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 1012 часот Топла продажба содржина имаат екстра голем попустКоличина : 340 0pcs / многуБоја : Како што гледатеЦвет Големина : 0.30.26cm Материјал : пластикаКарактеристики : Вештачко цвеќе ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реалнокако,Совршени за вашата свадба ден / На венци / home декорација / занает проекти / DIY одлуки / paty&bithday декорација.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.