• Ново
6.5 СМ Тифани Сина Вештачки Цвеќиња Пена ЕВА Големи Рози Глави,DIY Свадба Бакнување Топки,Булчински Букет Материјали,зглобовите corsage

6.5 СМ Тифани Сина Вештачки Цвеќиња Пена ЕВА Големи Рози Глави,DIY Свадба Бакнување Топки,Булчински Букет Материјали,зглобовите corsage

Оценка на клиентот:
DEN 623.52
DEN 530.00 -15 %

Износ
Залиха


Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!
Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање
платформа од alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет
без изложување на вашата кредитна картичка детали.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас, ви Благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
политика на враќање
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
пакет
пакет круг, со балон филм да избегне да биде скршен на патот,и го Стави во тетрапак.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
NYAConfetti
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
TF911
Материјал:
Пена ЈП
Дијаметарот на цвеќе:
за 6.5 см
Висок:
3cm
Продажбата Количеството:
36Pieces/многу

Производи во категоријата

40cm*60см Пурпурна Вештачко цвеќе ѕид свадба декорација Voilet цвет позадина 10pcs/многу

DEN 11040.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

Miiseason Цветен Руралните Стил Лажни Водни Растенија Вештачко Цвеќе Десктоп Декорација Цвеќиња Краток Букет Дома Партијата Декор

113.76 -40 % DEN 68.00

9858 Најдобри ПродажбаMiiseason Цветен Руралните Стил Лажни Водни Растенија Вештачко Цвеќе Десктоп Декорација Цвеќиња Краток Букет Дома Партија Оркестарот Бренд : Miiseason Објект : Вештачки Водни трева + цвет букет Материјал : Пластични Бои : 6 Colors како слика покажува Големина : 32cm 12.61" Пакет : 1pcs Само , без вазна ( ви препорачуваме да купите 56 парчиња да се направи вазна повеќе убави ) Состојба : 100% Сосема Нов Тема : Божиќ Декорација, Свадба ѕид декорација ,Партија Хотел Продавница на декор ,DIY Подарок или БонсаиСе користи за : Свадба Пејзаж , Позадина , Дома декорација за свадба и партија или роденденСпоред сите цвет се направени со рака , па големина е само за повикување само...

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs/многу

1770.24 -15 % DEN 1505.00

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs / многуТочка име : Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешниГолемина : вкупна должина е околу 60cm , цвет дијаметар е за 6cm.Тука цената е за 1 lot = 6 компјутери , без вазнаРеалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни , многу убаво , високо препорачливо !!! Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика...

Трговија на големо---24pcs X 4' Јасно Beaded скапоцен камен Гарланд,Акрилик скапоцен камен Гарланд(S-275A) *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*

DEN 7376.64

Трговија на големо24pcs X 4' Јасно Beaded скапоцен камен Гарланд,Акрилик скапоцен камен Гарланд(S275 A) *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*Акрилик Скапоцен Камен ГарландВкупна Должина : околу.4'(122cm).Точка бр : S275 AПакувањето : Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

200pcs/многу Мерач 20 60 Cm Долги Хартија Покриена Флорални Жица DIY Цвет Венец Материјал Кафена и Зелена Бела Бесплатен Превозот

DEN 1152.00

200pcs / многу Мерач 20# 60 Cm Долги Хартија Покриена Флорални Жица DIY Цвет Венец Материјал Кафена и Зелена Бела Бесплатен ПревозотИме на производ : Мерач 20# Хартија Покриена Флорални жицаДијаметар : за 0.92 mmДолжина : околу 60 cm долгиНа самото место, боја : кафена, зелена, белаБидејќи машината не може да се избегне ликвидација, таму ќе биде бела феномен, а не како причина да се вратат.На хартија завиткани железо жица, модели имаат No...

120pcs/многу 165cm Бела Вештачка Свила Hydrangea Цветни Wisteria Лозата Гарланд Виси Украс На Градината Дома Свадба Оркестарот

DEN 37440.00

Вештачко Цвеќе Свила Wisteria Лозата за Партија Свадба ДекорацијаОпис100% Сосема нов и Висок КвалитетГолемина : екстра долг стилови за 164 см должина(цвет дел за 95cm долго)Боја : бела / зелена / виолетова / розова / синоЕден парчиња вклучуваат 3 еез braches...

10pcs рози Главата Декоративни Цвет Вештачки Цвеќиња за Дома Невестата букет Фестивал Оркестарот Свадба автомобил Декорација Свила Цвет

163.20 -20 % DEN 131.00

Име на производ : Круг се зголеми Материјали : свила цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 8 cm или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

6p Лажни Водопад на Цреша Цвет Гранка Begonia Сакура Дрво Матични со Зелен Лист 108cm за Вештачки Декоративни Цвеќиња

1727.52 -16 % DEN 1451.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

20pcs/многу 16colors 9cm Стара Chiffon Ливчиња Афион Цвет+Rhinestones Бисери за Бебе Девојки Коса Додатоци/Headband/Коса клипови

1056.00 -12 % DEN 929.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 16 бои, како на слики го покажува* 9cm дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип...

120PCS 5CM Новороденче Мода Изгорени Eage Ткаенина Вештачки Цвеќиња За Свадба Покани рачно изработени Лажни Цвеќиња За Фустан

1608.00 -12 % DEN 1415.00

Име : 5 CM Новороденче Мода Изгорени Eage Ткаенина Вештачки Цвеќиња За Свадба Покани рачно изработени Лажни Цвеќиња За Фустан

120pcs Зелена Притисне Сушени 4-Лист Остава Среќа Лист Растенијата Herbarium За Накит Pendant Прстен, Обетки Цвет Одлуки Додатоци

959.52 -20 % DEN 768.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : apprpx, 1,5 смКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масата

8400.00 -20 % DEN 6720.00

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масатаГолемина на : високи 9 cm / пречник од 5 cmМатеријал : заштита на животната средина ПВЦ + керамички САДОВИТежина : 0.1 кг / еезСлучајно испрати стил, ви благодаримеSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

Трговија на големо--ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!! 48 X Јасно Акрилик Пченица Гранка (S-276A),Свадба декорација итн. *Бесплатен Превозот СО ЕМС*

DEN 5305.44

Трговија на големоТопла продажба!!!48 X Јасно Акрилик Пченица Гранка (S276 A),Свадба Декорација Итн Бесплатен Превозот СО ЕМСЈасно Акрилик Пченица ГранкаВкупна Висина : околу.16.5 cm HТочка бр : S276 AПакувањето : Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

гипс бисер монистра вештачки лажни мини овошје,гарланд коса додатоци,diy занает аранжмани декорација букет,scrapbooking!

431.52 -15 % DEN 367.00

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојка

5184.00 -10 % DEN 4666.00

4419Вечен цвет подарок кутија, стаклен капак, цвет поле, се зголеми кутија, DIY, Денот на Вљубените подароци, девојкаОдржување инструкции;1 ,Бесмртна цвеќиња се чуваат свежи со висока технологија, без наводнување и затворен простор2 ,На животната средина не треба да биде влажно или сувоПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем, безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу

10pcs Фабрика Продажба Европски Стил Вештачки Трендафил Цвеќе Спреј Дневна Соба Декоративни Цвет Свадба Свила Цвет Бесплатен Превозот

DEN 648.00

10pcs Фабрика Продажба Европски Стил Вештачки Трендафил Цвеќе Спреј Дневна Соба Декоративни Цвет Свадба Свила Цвет Бесплатен ПревозотВкупна Висина : Околу.70cmЦвет дијаметар : околу 5.5 и 1.5 cm, ( 3 lar моб цвеќиња, 1 пупки )1 ) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Трговија на големо --100 X МОДА (10X12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак, DIY КОСА, ЛАК (S-277A)--- Бесплатен Превозот од EMS

DEN 5153.76

Трговија на големо 100 X МОДА (10x12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак,DIY КОСА, ЛАК (S277 A) Бесплатен Превозот од EMSТексас и Чипка Работ Пеперутка ЛакТочка бр : S277 AГолемина : Прибл...

Големина 1mm Бисер Цвет Stamen Златна Боја Pistil Торта Декорација Занает DIY Свадба Декорација(4500pcs/Многу)

944.64 -15 % DEN 803.00

Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $200 .Ние ќе превозот од DHL, или ЕМС Слободни1 Многу ќе биде 4500 Компјутери...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.