• Ново
5pcs 80см Виси Вештачки Растенијата+Мини Цвет Лозата Ратан Врба Ѕид Свадба Одмор Партија Роденден Место Виси Декорација

5pcs 80см Виси Вештачки Растенијата+Мини Цвет Лозата Ратан Врба Ѕид Свадба Одмор Партија Роденден Место Виси Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 1295.52
DEN 1036.00 -20 %

Износ
Залиха


Тоа е одлично за свадба,забава,бебето тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Одлично за ѕид декорација
Состојба : 100% Сосема нов.
Должина : 80см
Материјал : Пластика
Боја : како на сликата
Количина : 5 компјутери
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
Никој
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Производи во категоријата

Трговија на големо -- 150 X 7cm Голема Сатен Цвет Brooch ,се Меша 5 Бои (S-272A) --- Бесплатен Превозот ОД EMS

DEN 4850.40

Трговија на големо 150 X 7cm Голема Сатен Цвет Brooch ,се Меша 5 Бои (S272 A) Бесплатен Превозот ОД EMSГолема Сатен Brooch ЦветТочка бр : S272 AГолемина : Прибл.7cmПакување : OPP ВРЕЌАПратката ќе добиете е микс 5 бои(30pcs по секоја боја.)TKS : )Ако не сакате да се меша вака ,pls оставите порака до нас.Тоа боја бр...

8(20cm) домот розова Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки Свадба, Роденден Декорација DIY со бесплатен превозот 50pcs/многу

1359.84 -6 % DEN 1278.00

8"(20cm) домот розова Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки Свадба, Роденден Декорација DIY со бесплатен превозот 50pcs / многубоја : розеваголемина : 8" (20cm)количина : 50pcs / многуps : можете да изберете 50ps на 2 бои ,можете исто така да изберете една боја на 50pcsтемно розовасветло розова

Трговија на големо --100 X МОДА (10X12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак, DIY КОСА, ЛАК (S-277A)--- Бесплатен Превозот од EMS

DEN 5153.76

Трговија на големо 100 X МОДА (10x12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак,DIY КОСА, ЛАК (S277 A) Бесплатен Превозот од EMSТексас и Чипка Работ Пеперутка ЛакТочка бр : S277 AГолемина : Прибл...

6p Лажни Водопад на Цреша Цвет Гранка Begonia Сакура Дрво Матични со Зелен Лист 108cm за Вештачки Декоративни Цвеќиња

1727.52 -16 % DEN 1451.00

Објектот информации : вештачки цреша цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

1 метар долго Домот на Предавање на Орхидеи Свила Цвет Бела Лоза Wisteria Гарланд Украс за Фестивал Свадба Градина Декорација

DEN 2304.00

Вештачко Цвеќе Свила Wisteria Лозата за Партија Свадба ДекорацијаОпис100% Сосема нов и Висок КвалитетГолемина : 1pcs околу 100 cm (39")должинаБоја : бела и друга бојаПовеќе квантитет...

120pcs Зелена Притисне Сушени 4-Лист Остава Среќа Лист Растенијата Herbarium За Накит Pendant Прстен, Обетки Цвет Одлуки Додатоци

959.52 -20 % DEN 768.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : apprpx, 1,5 смКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Трговија на големо---ТОПЛА ПРОДАЖБА!!! 48 X 4' Teardrop Jeweled Гарланд Влакно,Beaded Гарланд ,Измешајте 4 бои *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EXPRESS*

DEN 8791.68

Трговија на големоТОПЛА ПРОДАЖБА!!! 48 X 4' Teardrop Jeweled Гарланд Влакно,Beaded Гарланд ,Измешајте 4 бои *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EXPRESS*Teardrop Jeweled Гарланд ВлакноВкупна Должина : околу.4'(122cm).Точка бр : S269 AПакувањето : Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

5 КОМПЈУТЕРИ/многу Симулација цвет свила крпа пеперутка орхидеи дневна соба лажни Декорација Свадба дома декорација танцување орхидеи

762.24 -30 % DEN 534.00

5 КОМПЈУТЕРИ / многу Симулација цвет свила крпа пеперутка орхидеи дневна соба лажни Декорација Свадба дома декорација танцување орхидеи

120PCS 5CM Новороденче Мода Изгорени Eage Ткаенина Вештачки Цвеќиња За Свадба Покани рачно изработени Лажни Цвеќиња За Фустан

1608.00 -12 % DEN 1415.00

Име : 5 CM Новороденче Мода Изгорени Eage Ткаенина Вештачки Цвеќиња За Свадба Покани рачно изработени Лажни Цвеќиња За Фустан

Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни Топки 14 инчен

25824.00 -20 % DEN 20659.00

14 инчен Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни ТопкиБоја : Темно сина, светло сина, Црвена, жолта, светло розова, Темно розева, Виолетова, Портокалова, Бела, Црна, Кафе,Turqoise, ЗеленаПродавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

250Pcs/многу 3мм Мини Цвет Stamens Вештачки Stamen DIY рачно изработени Венец Свадба Партија Декорација Scrapbooking Занаети 8Z

48.48 -15 % DEN 41.00

Материјал : Пластични и СвилаКоличина : 250pcsБоја : како на слГолемина : 3ммМоже да се користи како хартија уметност цвеќиња, свила цвеќиња, кристално цвеќиња и така натамуAnswer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвикамало боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

2 ПАРЧИЊА рачно изработени Гарланд Материјал Европски Стил Ретро Криви Зголеми Цвет Раководител Цвет се Справи со Декоративни Додатоци Цвет

29.76 -19 % DEN 24.00

Цвет дијаметар : околу 5 CM или толку Високо : за 3 CM Материјали : свила крпа Поради осветленост и други фактори, слики и во каков вид ќе има некои боја, и секоја серија на платно боење ќе има некоја боја Количина : 2 парчиња

10Pcs Ратан Лента Wisteria Вештачки Цвеќиња Лозата За Свадба DIY Занает Дома Партија Материјали Соба Декорација Топла Продажба

252.48 -25 % DEN 190.00

10 Pcs Ратан Лента Wisteria Вештачки Цвеќиња Лозата За Свадба DIY Занает Дома Партија Материјали Соба Декорација МОЈОТ Опис : Карактеристики : Материјал : КрпаБоја : Како на сликата покажува.Големина : 34cmУпотреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!Answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.Пакетот Вклучува : 10 x Вештачко Цвеќе Лоза

200pcs Зелен Божиќ Остава Вештачко Цвеќе За Свадба Декорација Гарланд се Зголеми Лист Зеленило Декоративен Занает Лажни Цвеќиња

35.04 -9 % DEN 32.00

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секој вторник 1012 часот...

1 Метар Долг Вештачки Симулација на Цреша Цвет позадина Свадба Лак Декорација Гарланд Дома Декор Материјали

DEN 9504.00

100% Сосема нов,не се користиМатеријали : свила текстил, пластика гранкиСпецификации : целата власт должина од околу 100 cm, 1pcs вклучуваат четири гранки,цвет дијаметар 4cm7cm, цвеќиња главата вкупно 142 парчиња, и 12 пупкиПроцес : ракасоставуваат, секој цвет и зеленило може да се расклопуваат (ако се најде цвет, да падне, можете да DIY тоа, многу лесно)Боја : бела, светло розева боја,темно розоваТежина : Нето0.35 G / гранкаУпотреба : одличен за свадба декорација и домашна украс, многу убава!

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масата

8400.00 -20 % DEN 6720.00

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масатаГолемина на : високи 9 cm / пречник од 5 cmМатеријал : заштита на животната средина ПВЦ + керамички САДОВИТежина : 0.1 кг / еезСлучајно испрати стил, ви благодаримеSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

Трговија на големо -- 72 X МОДА 10CM Сива BROOCH се ЗГОЛЕМИ ПЕРДУВ ЦВЕТ ГРБ ТРЕБА PIN (S-274B),CORSAGE*БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*

DEN 6012.48

Трговија на големо 72 X МОДА 10 CM Сива BROOCH се ЗГОЛЕМИ ПЕРДУВ ЦВЕТ ГРБ ТРЕБА PIN (S274 B),CORSAGE*БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*СИВА BROOCH се ЗГОЛЕМИ ПЕРДУВ ЦВЕТ w / pinТочка бр : S274 BГолемина : Прибл.10cmБоја : СиваПакување : OPP ВРЕЌА+Картонска КутијаЖал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

НОВИ 12 глави Класични Европски се зголеми свила цвеќиња вештачки се зголеми букет лажни зголеми цвет рози flor боја де се зголеми вештачки

DEN 431.52

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет трева додатоци ...

120pcs Сушени Страничната Втиснати Црвена Роза Цвет Растенија Herbarium За Накит Pendant Обетки Хривнија Одлуки Додатоци

911.52 -20 % DEN 729.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : 24cmКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

20pcs/многу 3.5 6 Бои Гроздобер Вештачки Ткаенина Зима Косата Цвеќиња+Bling Легура Кристал Peal Копчето За Бебе Девојки Headwear

744.00 -12 % DEN 655.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs/многу

1770.24 -15 % DEN 1505.00

Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни на големо се чувствува латекс цвеќиња Праска свадба декоративни cereza cereja 6pcs / многуТочка име : Реалниот допир вештачки силикони Цутот на црешниГолемина : вкупна должина е околу 60cm , цвет дијаметар е за 6cm.Тука цената е за 1 lot = 6 компјутери , без вазнаРеалниот допир вештачки силикони Цутот на црешни , многу убаво , високо препорачливо !!! Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика...

10pcs Фабрика Продажба Европски Стил Вештачки Трендафил Цвеќе Спреј Дневна Соба Декоративни Цвет Свадба Свила Цвет Бесплатен Превозот

DEN 648.00

10pcs Фабрика Продажба Европски Стил Вештачки Трендафил Цвеќе Спреј Дневна Соба Декоративни Цвет Свадба Свила Цвет Бесплатен ПревозотВкупна Висина : Околу.70cmЦвет дијаметар : околу 5.5 и 1.5 cm, ( 3 lar моб цвеќиња, 1 пупки )1 ) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.