• Ново
8(20cm) домот розова Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки Свадба, Роденден Декорација DIY со бесплатен превозот 50pcs/многу

8(20cm) домот розова Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки Свадба, Роденден Декорација DIY со бесплатен превозот 50pcs/многу

Оценка на клиентот:
DEN 1359.84
DEN 1278.00 -6 %

Износ
Залиха


8"(20cm) домот розова Ткиво Хартија Пом Poms Цветни Топки Свадба, Роденден Декорација DIY со бесплатен превозот 50pcs/многу
боја : розева
големина : 8" (20cm)
количина : 50pcs/многу
ps : можете да изберете 50ps на 2 бои ,можете исто така да изберете една боја на 50pcs
темно розова
светло розова

Карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Повод:
Партија
Број На Модел На:
NO
Спецификација:
0.7-0.9M

Производи во категоријата

Трговија на големо---24pcs X 4' Јасно Beaded скапоцен камен Гарланд,Акрилик скапоцен камен Гарланд(S-275A) *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*

DEN 7376.64

Трговија на големо24pcs X 4' Јасно Beaded скапоцен камен Гарланд,Акрилик скапоцен камен Гарланд(S275 A) *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*Акрилик Скапоцен Камен ГарландВкупна Должина : околу.4'(122cm).Точка бр : S275 AПакувањето : Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масата

8400.00 -20 % DEN 6720.00

Декоративни цвет садови planters вештачки растенија со вазна бонсаи тропски кактус лажни вкусен растенијата potted на масатаГолемина на : високи 9 cm / пречник од 5 cmМатеријал : заштита на животната средина ПВЦ + керамички САДОВИТежина : 0.1 кг / еезСлучајно испрати стил, ви благодаримеSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

VNIAMIT 6 компјутери / многу Бележник Мини Розова Вештачка Свила Цвет Букет Свадба Декорација Процес Diy Декоративен Венец Цвеќе

33.60 -14 % DEN 29.00

Проектот спецификацииБренд : VINAMITТип : декоративни цвеќе и венци, розоваМодел : I12Повод : свадбаСтил : ЦветБоја : црвена, розева, сина, жолта, зелена, виолетоваПрилики : свадбена, забава, подароци, материјали за пакувањеСтрана : креативни венец, партија сценапроизвод упатство

Трговија на големо--ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!! 48 X Јасно Акрилик Пченица Гранка (S-276A),Свадба декорација итн. *Бесплатен Превозот СО ЕМС*

DEN 5305.44

Трговија на големоТопла продажба!!!48 X Јасно Акрилик Пченица Гранка (S276 A),Свадба Декорација Итн Бесплатен Превозот СО ЕМСЈасно Акрилик Пченица ГранкаВкупна Висина : околу.16.5 cm HТочка бр : S276 AПакувањето : Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

НОВИ 12 глави Класични Европски се зголеми свила цвеќиња вештачки се зголеми букет лажни зголеми цвет рози flor боја де се зголеми вештачки

DEN 431.52

Зголеми цвет букет , Должина околу 48cm, Секој пакет има 6 зголеми цвет глави( дијаметар е за 9cm ) и 6 мал цвет трева додатоци ...

10pcs рози Главата Декоративни Цвет Вештачки Цвеќиња за Дома Невестата букет Фестивал Оркестарот Свадба автомобил Декорација Свила Цвет

163.20 -20 % DEN 131.00

Име на производ : Круг се зголеми Материјали : свила цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 8 cm или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

Големина 1mm Бисер Цвет Stamen Златна Боја Pistil Торта Декорација Занает DIY Свадба Декорација(4500pcs/Многу)

944.64 -15 % DEN 803.00

Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна $200 .Ние ќе превозот од DHL, или ЕМС Слободни1 Многу ќе биде 4500 Компјутери...

20pcs/многу 3.5 6 Бои Гроздобер Вештачки Ткаенина Зима Косата Цвеќиња+Bling Легура Кристал Peal Копчето За Бебе Девојки Headwear

744.00 -12 % DEN 655.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

10Pcs/многу Тули Вештачки Растенија Зелена Трева Пластични Симулација Растенија Дома Продавница Декорација Цвет 7 Вилушка Пролет Трева

457.44 -24 % DEN 348.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетОбезбедува една убава декорација за исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра.Се состои од 10 мали трева, посветен дизајниран и произведен, созд убава глетка во вашата соба !Направени од премиум, издржлива пластика, погоден и во солена и свежа вода.Апсолутно безбедно, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.Спецификација : Се применуваат за : Аквариум / Риба Резервоар / Градина / Двор / Хотел / ПејзажМатеријал : пластикаБоја : Зелена, Како слики прикажаниКоличина : 10 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Miiseason Цветен Руралните Стил Лажни Водни Растенија Вештачко Цвеќе Десктоп Декорација Цвеќиња Краток Букет Дома Партијата Декор

113.76 -40 % DEN 68.00

9858 Најдобри ПродажбаMiiseason Цветен Руралните Стил Лажни Водни Растенија Вештачко Цвеќе Десктоп Декорација Цвеќиња Краток Букет Дома Партија Оркестарот Бренд : Miiseason Објект : Вештачки Водни трева + цвет букет Материјал : Пластични Бои : 6 Colors како слика покажува Големина : 32cm 12.61" Пакет : 1pcs Само , без вазна ( ви препорачуваме да купите 56 парчиња да се направи вазна повеќе убави ) Состојба : 100% Сосема Нов Тема : Божиќ Декорација, Свадба ѕид декорација ,Партија Хотел Продавница на декор ,DIY Подарок или БонсаиСе користи за : Свадба Пејзаж , Позадина , Дома декорација за свадба и партија или роденденСпоред сите цвет се направени со рака , па големина е само за повикување само...

120pcs Зелена Притисне Сушени 4-Лист Остава Среќа Лист Растенијата Herbarium За Накит Pendant Прстен, Обетки Цвет Одлуки Додатоци

959.52 -20 % DEN 768.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : apprpx, 1,5 смКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

200pcs/многу Мерач 20 60 Cm Долги Хартија Покриена Флорални Жица DIY Цвет Венец Материјал Кафена и Зелена Бела Бесплатен Превозот

DEN 1152.00

200pcs / многу Мерач 20# 60 Cm Долги Хартија Покриена Флорални Жица DIY Цвет Венец Материјал Кафена и Зелена Бела Бесплатен ПревозотИме на производ : Мерач 20# Хартија Покриена Флорални жицаДијаметар : за 0.92 mmДолжина : околу 60 cm долгиНа самото место, боја : кафена, зелена, белаБидејќи машината не може да се избегне ликвидација, таму ќе биде бела феномен, а не како причина да се вратат.На хартија завиткани железо жица, модели имаат No...

20pcs/број 4 14 Бои НОВА ЖЕШКА Мека Вештачки Излитен Чипка Ткаенина Цвеќиња Со Алуминиумски Бисер Копчето За Бебе Девојки Headbands

672.00 -12 % DEN 591.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 14 бои, како на слики го покажува* 4" дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

цвет и Кристално Патот Води реквизити 2 Слоја цвет Железо стои Рамка свадба декорација заграда,носителот,поддршка,столб 2set /многу

DEN 4800.00

Име.водиСпецификации : минимум 90cm, максимум 140cm ОтстранливФах големина : 22 CM под ring ring 17cmМатеријал : железоУпотреба : свадба аранжман / патот водитежина : 0.95 кг / pcЗабелешка : овој производ не содржи цвет / предиво tendril / мушка сенка...

120pcs Сушени Страничната Втиснати Црвена Роза Цвет Растенија Herbarium За Накит Pendant Обетки Хривнија Одлуки Додатоци

911.52 -20 % DEN 729.00

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : 24cmКоличина : 120pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни Топки 14 инчен

25824.00 -20 % DEN 20659.00

14 инчен Ткиво Хартија Пом Хартија Фенер Пом Цути Цветни ТопкиБоја : Темно сина, светло сина, Црвена, жолта, светло розова, Темно розева, Виолетова, Портокалова, Бела, Црна, Кафе,Turqoise, ЗеленаПродавачот ВетувањеПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Трговија на големо --100 X МОДА (10X12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак, DIY КОСА, ЛАК (S-277A)--- Бесплатен Превозот од EMS

DEN 5153.76

Трговија на големо 100 X МОДА (10x12.5cm ) Тексас и Чипка Работ Пеперутка Лак,DIY КОСА, ЛАК (S277 A) Бесплатен Превозот од EMSТексас и Чипка Работ Пеперутка ЛакТочка бр : S277 AГолемина : Прибл...

40cm*60см Пурпурна Вештачко цвеќе ѕид свадба декорација Voilet цвет позадина 10pcs/многу

DEN 11040.00

Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

6.5 СМ Тифани Сина Вештачки Цвеќиња Пена ЕВА Големи Рози Глави,DIY Свадба Бакнување Топки,Булчински Букет Материјали,зглобовите corsage

623.52 -15 % DEN 530.00

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!Слика може да се појави поголем на вашиот екран...

200pcs/многу 3.5 6 Бои Мода Брадата рачно изработени Шупливи Од Ткаенина Бисер Цвеќиња За Деца Коса Aceessories/Фустан Декорација

5760.00 -12 % DEN 5069.00

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 6 бои, како на слики го покажува* 3.5" со дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип...

120PCS 5CM Новороденче Мода Изгорени Eage Ткаенина Вештачки Цвеќиња За Свадба Покани рачно изработени Лажни Цвеќиња За Фустан

1608.00 -12 % DEN 1415.00

Име : 5 CM Новороденче Мода Изгорени Eage Ткаенина Вештачки Цвеќиња За Свадба Покани рачно изработени Лажни Цвеќиња За Фустан

10pcs Фабрика Продажба Европски Стил Вештачки Трендафил Цвеќе Спреј Дневна Соба Декоративни Цвет Свадба Свила Цвет Бесплатен Превозот

DEN 648.00

10pcs Фабрика Продажба Европски Стил Вештачки Трендафил Цвеќе Спреј Дневна Соба Декоративни Цвет Свадба Свила Цвет Бесплатен ПревозотВкупна Висина : Околу.70cmЦвет дијаметар : околу 5.5 и 1.5 cm, ( 3 lar моб цвеќиња, 1 пупки )1 ) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.