• Ново
Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор Врати За BMW X3 Х5 X6 E83 E70 E71 E72 66209127800 66209139867 66209139868 66209142217

Паркинг Растојание Контрола на PDC Сензор Врати За BMW X3 Х5 X6 E83 E70 E71 E72 66209127800 66209139867 66209139868 66209142217

Оценка на клиентот:
DEN 264.00

Износ
Залиха


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи. -2 Година Гаранција ,Одличен Квалитет -Сосема Нов,Не Е Изградена ! Никогаш не користат ! -Предмети во парк , Брза Испорака за BMW, БР. # 66209139868 / 66209139867 / 66209231286 за BMW, БР. # 66209270500 / 66209142217 / 66209233037 за BMW, БР. # 66209127800
Направи/Модел
Модел Година
KW
HP
CC
Модел
BMW X3 (E83) 2.0 јас
07.05 -
110
150
1995
Off - Road BMW X3 (E83) x Drive 20 јас
09.08 -
10
150
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.5 јас
01.04 -
141
192
2494
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.5 si
09.06 -
160
218
2497
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 25 јас
09.08 -
160
218
2497
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 јас
01.04 -
170
231
2979
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 si
09.06 -
200
272
2996
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 3.0 јас
09.08 -
200
272
2996
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 18 јас
09.08 -
105
143
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.0 d
10.04 -
110
150
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 2.0 d
09.07 -
130
177
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 20 d
09.08 -
120
163
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 20 d
09.08 -
130
177
1995
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 d
01.04 -
150
204
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 d
01.04 -
160
218
2993
Off - Road BMW X3 (E83) x Drive 30 d
09.08 -
155
211
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 30 d
09.08 -
160
218
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) 3.0 sd
09.06 -
210
286
2993
Off - Road
BMW X3 (E83) x Drive 35 d
09.08 -
210
286
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 3.0 si
02.07 - 09.08
200
272
2996
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 35 јас
09.10 -
225
306
2979
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 4.8 јас
02.07 - 09.08
261
355
4799
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 50 јас
06.10 -
300
408
4395
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 3.0 d
02.07 - 09.08
155
211
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) 3.0 d
02.07 - 09.08
173
235
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 30 d
09.08 -
173
235
2993
Off - Road
БМВ Х5 (E70) x Drive 30 d
09.10 -
180
245
2993
Off - Road БМВ Х5 (E70) 3.0 sd
09.07 - 09.08
210
286
2993
Off - Road БМВ Х5 (E70) x Drive 40 d
09.10 -
225
306
2993
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) 35 јас
05.08 -
225
306
2979
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) x Drive 35 јас
09.08 -
225
306
2979
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) 50 јас
05.08 -
300
408
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) x Drive 50 јас
09.08 -
300
408
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) Active Hybrid
10.10 -
357
485
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) M
09.09 -
408
555
4395
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) 30 d
05.08 -
173
235
2993
Off - Road
BMW X6 (E71, E72) x Drive 30 d
09.10 -
155
211
2993
Off -

Карактеристики

Материјал:
66 20 9 127 800 66 20 9 139 867 66 20 9 139 868 66209233037
Број На Модел На:
66209127800 66209139867 66209139868 66209142217 66209231286
Бренд Име:
NSGMXT

Производи во категоријата

НОВИ Variable Valve Timing Електромагнетниот За 07-10 Киа Оптима Рондо 2.7 L 24356-3E000

612.96 -10 % DEN 552.00

Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви : 243563 E000Се користи во возилаОписМодел Годинаk WHPccМоделКИА ОПТИМА (MG) 2.709.2006 12.20081381882656СалонКИА ОПТИМА (MG) 2.7 V607.20091421932656СалонKIA SEDONA III (VQ) 2.7 V606.20061391892656MPV

ТОП нови ГОРИВО ПУМПА за РЕГУЛАТОР на ПРИТИСОК СЕНЗОР SUCTIONCONTROL ВЕНТИЛ 294009-0360 A6860-VM09A 1460A037 294009-02514 A6860-EC09A .

DEN 1249.92

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ВРВЕН КВАЛИТЕТ на нови ГОРИВО ПУМПА за РЕГУЛАТОР на ПРИТИСОК СЕНЗОР SUCTIONCONTROL ВЕНТИЛ оем A6860VM09 A 1460 A037 29400902514 A6860EC09 Aодговара за2006 / 04 За Citroen Скокач 2.2 HDI Сите КС Варијанти 2006 / 04 За Пежо Боксер 2.2 HDI Сите Варијанти КС2006 / 07 За FIAT DUCATO Автобус (250) 2006 / 07 За FIAT DUCATO Автобус (250) 100 Multijet 2,2 D 2006 / 07 За FIATDUCATO Кутија (250) 2006 / 07 За FIAT DUCATO Кутија (250) 100 Multijet 2,2 D 2006 / 07 За FIAT DUCATO Платформа / Шасија (250) 2006 / 07 За FIAT DUCATO Платформа / Шасија (250) 100 Multijet 2,2 D20062008 За Ford Transit 2.2 TDCI Сите КС Варијанти 20062008 За Ford Transit 2.4 TDCI Сите КС Варијанти 20062008 За Ford Transit 3.2 TDCI Сите Варијанти КС20062008 За Isuzu Родео 2.5 & 3.0 Сите КС Варијанти на Моторот 20062008 За Isuzu DMax 2.5 & 3.0 Сите Варијанти КС20062008 За Land Rover Defender 90 & 110 2.4 TDCI Сите Варијанти КС20052009 За Mazda 3 2.0 Сите КС Варијанти 20052009 За Mazda 5 2.0 Сите КС Варијанти 20052009 За Mazda 6 2.0 Сите КС Варијанти 20052009 За Mazda CX7 2.2 Сите Варијанти КС20072008 За Опел "ОПЕЛ" Astra 1.7 CDTI Сите КС Varients 20072008 За Опел "ОПЕЛ" Corsa 1.7 CDTI Сите КС Варијанти 20072008 За Опел "ОПЕЛ" Meriva 1.7 CDTI Сите КС Варијанти 20072008 За Опел "ОПЕЛ" Zafira 1.7 CDTI Сите КС Varients20032010 За Nissan Cabstar 3.2 TDCi 3153ccm 95 HP 70 KW (Дизел) 20052015 За Nissan Навара 2.5 d Ci 2488ccm 144 HP 106 KW (Дизел) 20052015 За Nissan Навара 3.0 d Ci 2993ccm 231 HP 170 KW (Дизел) 20052015 За Nissan Pathfinder 2.5 d Ci 2488ccm 174 HP 128 KW (Дизел) 20052015 За Nissan Pathfinder 4.0 4 WD 3954ccm 269 HP 198 KW (Бензин)20052014 За Мицубиши L 200 2.5 Не 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 20052014 За Мицубиши L 200 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) 20062014 За Мицубиши Pajero / Shogun 3.2 Не 3200ccm 160 HP 118 KW (Дизел) 20062014 За Мицубиши Pajero / Shogun 3.2 ТД 4 WD 3200ccm 200 HP 147 KW (ДизелКомпатибилна со следниве пумпи за гориво : 29400004002940000402294000023#294000033#294000034#294000041#294000042#294000062#294000064#294000066#294000095#294000053#29400005012940000502Превозот Услови ...

SherryBerg хидрати carbuettor carby НОВИ хидрати AISAN 2H 21 2 БАРЕЛ CARBURETOR за MAZDA Б3 323 (BF/НА) 1.5 1987-1990

DEN 8159.52

AISAN 2 БАРЕЛ CARBURETOR ОДГОВАРА ЗА MAZDA 323 (BF / НА) 1.5 54k W / 73 PS 19871990 B35713600 B B35713600 B B35713Y00 B35713Y50 се Продаваат Како Е да се Провери на pitures внимателно , можеби некои моторот треба измени , и исто така ќе одговара на други мотори не се во листата .

-БРЗА ИСПОРАКА - Нова Гас Тело за Ауди ФОЛКСВАГЕН Седиште, Шкода 1.9 TDI 2.0 TDI Моторот OE03G128063A, 03G128063G, 03G128063M, 03G128063Q

DEN 2808.00

Ова е Сосема Нов Гас Тело за Ауди & "ФОЛКСВАГЕН" Директна замена на дел за Гас за Тело со висок Квалитет и 100% Одговара Загарантирана.БРЗА ИСПОРАКА Нова Гас Тело за Ауди "ФОЛКСВАГЕН" Седиште, "Шкода" 1.9 TDI 2.0 TDI Моторот OE#03 G128063 A, 03 G128063 G, 03 G128063 M, 03 G128063 QI...

ПРОМОЦИЈА Freewheel Спојки за Контрола на Електромагнетниот Вентил MB937731 За Мицубиши Pajero L200 L300 V43 V44 V45 K74T V73 V75 V78

DEN 666.24

ПРОМОЦИЈА Freewheel Спојки за Контрола на Електромагнетниот Вентил MB937731 За Мицубиши Pajero L200 L300 V43 V44 V45 K74 T V73 V75 V78Спецификации : 1...

2 парчиња За Земјиште Range Rover Sport LS LR4 LR3 Откритие 3 Предната Воздушна Суспензија Шок Кочење RNB501250 RNB501480

DEN 12000.00

Овој дел е компатибилен со 36 возило(s) Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2014 Land Rover LR4 База Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2995 CC 183 Cu...

НОВИ VVT Variable Valve Timing Електромагнетниот 15330-28020 917-020 За Toyota RAV4 е корола Solara Highlander Матрица Lexus Scion xB тц

1158.24 -11 % DEN 1031.00

Детали За ПроизводотНОВИ VVT Variable Valve Timing Електромагнетниот 1533028020 917020 За Toyota RAV4 е корола Solara Highlander Матрица LexScion x B тцОдговара : да За 20072009 Toyota Camry 2.4 L4 2 AZFE За 20022006 Toyota Camry 2.4 L4 За 20072011 Toyota Camry 2.4 L4 2 AZFXE За 20092011 Тојота е корола 2.4 L4 AZE141 L За 20012007 Toyota Highlander 2.4 L4 За 20112013 Тојота Матрица 2.4 L4 AZE141 L За 2009 година Тојота Матрица 2.4 L4 За 20062008 Toyota RAV4 2.4 L4 За 20012005 Toyota RAV4 За 20022008 Тојота Solara 2.4 L4 За 20052010 Scion тк За 20082013 Scion x BНашите Услуги : 1.Еден на еден професионален продажба на услуги за клиенти2.12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување3.Ние имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас4.Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : 1...

Нова Издувна Притисок Сензор За ФОЛКСВАГЕН Touran Голф 5 6 Caddy 3 Passat Jetta 3 4 Passat EOS Tiguan Scirocco Поло Sharan Буба CC

DEN 696.00

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

висок квалитет 13573134 вакуум електромагнетниот вентил доза колектор за форд фокус cmax mondeo mazda 3 5 6 cx7

6240.00 -5 % DEN 5928.00

ако вашата адреса не е во оддалечените области,ние може да ви помогне да испратите страна на курирската служба DHL брза испорака со ценаЕлектромагнетниот Вентил Спецификации : 1.Емисија Електромагнетниот Вентил Доза Колектор Вакум Тркач Електромагнетниот Вентил2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.