• Ново
FOURIERS ИС-PE006 Велосипед Велосипед САД & Presta вентил капа

FOURIERS ИС-PE006 Велосипед Велосипед САД & Presta вентил капа

Оценка на клиентот:
DEN 623.04
DEN 312.00 -50 %

Износ
Залиха


ИС-PE006 Специјален дизајн за да ги облекуваат на вашите тркала. Двете САД & Presta вентил компатибилни. Карактеристики На Производот : . Двете САД & Presta вентил капа . Сет од 2 парчиња . Материјал : Алуминиум 6061-T6 . Тежина : 7.0 g/set . Боја : црна Елоксирани, сребрена, црвена, златна, сива, сина, зелено јаболко, портокал

Карактеристики

боја:
црна, сребрена, црвена, златна, сива, сина, apple зелена, портокалова, виолетова, темно зелена
Број На Модел На:
ИС-PE006

Производи во категоријата

Freeshipping 1Pcs DN8-DN100 BSP Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Намалена Понесе Топката Вентил масло, вода, воздух 229 PSI

305.28 -6 % DEN 287.00

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик(Запечатување Материјали:Тефлон) Тема : DN8DN100 BSP Женски НавојОперативен притисок : 1.6 MPA,229 PSIОперативен температура : 20 ℃ на 220 ℃Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате! Модел Инчен Внатрешен дијаметар (мм) Модел Инчен Внатрешен дијаметар(mm)DN8 1 / 4" 11.5 DN40 11 / 2" 44.5DN10 3 / 8" 14.5 DN50 2" 56.5DN15 1 / 2" 19 DN65 21 / 2" 73DN20 3 / 4" 24 DN80 3" 85.5DN25 1" 31 DN100 4" 110.5DN32 11 / 4" 39

220V 12V 24V AC 3/8 Електрични Електромагнетниот Вентил Пневматски Вентил за Вода Масло Воздухот Гас Pneumatics Легура Тело N/C

854.40 -5 % DEN 812.00

Напон : 220 V AC 12 V AC 12 V ACЦевка големина : 3 / 8"Orifice : 4 ммТемпературата на работа : 5 Centigrade ~ +80 CentigradeОперативен притисок : 0kg / cm2 10kg / cm2Држава : нормално затворенУпотреба : вода, воздух, дизел

3pcs Директно 3/8 OD Црево Брза Конекција Фитинзи ПОМ Топката Вентил За Вода Прочистувач Reveser Осмоза Аквариум Систем ROBV1-3

DEN 239.52

Директно 3 / 8 " OD Црево Брза Конекција Фитинзи ПОМ Топката Вентил За Вода Прочистувач Reveser Осмоза Аквариум СистемТело Материјал : ПОМ (Polyacetal Оксид Материјал)Конекција : 3 / 8" OD *3 / 8" OD

AC220V DN15(G1/2) да DN32(G1-1/4) 3 начин 3 жици месинг моторните топката вентил/електрични actuator мотор со manual (рачно префрлување функција

DEN 888.00

AC220 V DN15(G 1 / 2") да DN 32(G 11 / 4") 3 начин 3 жици месинг моторните топката вентил / електрични actuator мотор со manual (рачно префрлување функцијаПроизводот е detials : Тело : МесингПечат Материјал : EPDM & PTFE;Медиум : Вода, Воздух, МаслоРабота : Моторни и рака(со прирачник прекинувач функција)Напон : AC220 / 230 V,50 / 60 HzГолемина : DN15(G1 / 2"Инчен),DN20(G3 / 4" инчи),DN25(G1" инчи),DN32(11 / 4")Maxmum работен притисок : 1.6 Mpa / 232 PsiМоќност : Макс 6 WРаботен Притисок : 01 Носители.6 MPaЖивотната средина Temperatur : 15°~50° во целзиусови степени; Flüssigkeits Temperatur : 5°~100° во целзиусови степени;Отвори / Затвори време : помалку од 15 секундиБрој на Проводници : 3 жициПроизвод век : 100,000 патиИндикатор : НикојЗаштита Класа : IP 50Примена предметОвој вентил за да се широко се користат во системи за греење, климатизација системи, подни системи за греење, соларни системи за евакуација и други системи.Оперативен директорот / работни принцип : Овој Вентил се користи за системи за греење и климатизација фан серпентина системи на onoff контролирани од страна на вентил и actuator компоненти, активатори управувано од страна на ротационен вентил топката 90 проценти од движење...

kf25 3 начин топката вентил не ' рѓосувачки челик 304 ,kf25 ВАКУУМ менгеме 15pCS,ЗАПТИВКА ДА SUITE 3-НАЧИН ТОПКАТА ВЕНТИЛ И МЕНГЕМЕ

DEN 3360.00

ЗАБЕЛЕШКА ако е потребно, може да се консултираат на продавачот, како и доколку треба да биде во можност да се справи со duckbill и се јавите на продавачот...

1PC 1/4 1KG BSP Воздушниот Компресор Безбедност Ослободување Вентил за Притисок Олеснување Регулаторот G08 Капка брод

81.60 -17 % DEN 68.00

Опис : Воздушниот компресор безбедност олеснување вентил е воздушниот притисок генерирање уред На воздушниот компресор безбедност олеснување вентил се користи за да им помогне на нудење на дејството на гасот и да се обезбеди заштита Главно се користи за преостанатите две одделение воздушниот компресор заштита на Критични апликации на притисок цевки, садови под притисок Материјал : Месинг Со 1 / 4" 1 KG BSP тема Должина : (прибл.) 43mm / 1.7" Притисок : 0.1 MPA Забелешка : сигурносен вентил инсталиран на отворено треба да се преземат соодветни заштитни мерки за да се спречи дожд, магла, прашина, рѓа, кал и друга нечистотија инвазивни вентил и празнење цевка, кога на животната средина е под нула степени centigrade, antifreeze треба да ги преземат неопходните мерки за да се обезбеди сигурносен вентил сигурност.Овој вид на вентил е во цевката, кои треба да бидат правилно инсталирани во согласност со општите услови Количина : 1pcПакување : 1 x Воздушниот Компресор Безбедност Олеснување Вентил

MEGAIRON BSPT 3/4 DN20 Женски Свила Устата Широк Тип Топката Вентил со Винил се Справи со не ' Рѓосувачки Челик SS316 1000psi

419.52 -20 % DEN 336.00

Овој мултицел прирачник лост топката вентил има одлична отпорност на корозија и одговара за многу апликации...

MEGAIRON BSPT 1/2 DN15 PN16 CF8M Навој Замав Проверете Вентил 200PSI Нерѓосувачки Челик SS316 Женски Проверете Вентил

443.52 -20 % DEN 355.00

1 / 2" Замав Проверете Вентил WOG 200 PSI PN16 Нерѓосувачки Челик SS316 CF8 M* Женски x Женски Навој* ANSI Б1.20.1 * 200 PSI / PN16 * Работен Притисок 200 WOG * S...

DC24V DC12V DN15(G1/2) да DN50(G2) 3 начин 3 жици месинг електрични actuator моторните топката вентил за соларен бојлер фан серпентина

DEN 1344.00

DC24 V DC12 V DN15(G1 / 2") да DN50(G2") 3 начин 3 жици месинг електрични actuator моторните топката вентил за соларен бојлер фан серпентинаПроизводот е detials : Тело : МесингПечат Материјал : EPDM & PTFE;Медиум : Вода, Воздух, МаслоРабота : МоторниНапон : DC24 V / DC12 V,50 / 60 HzГолемина : DN15(G1 / 2"Инчен),DN20(G3 / 4" инчи),DN25(G1" инчи),DN32(11 / 4"),DN40(11 / 2"),Maxmum работен притисок : 1.6 Mpa / 232 PsiМоќност : Макс 6 WРаботен Притисок : 01 Носители.6 MPaЖивотната средина Temperatur : 15°~50° во целзиусови степени; Flüssigkeits Temperatur : 5°~100° во целзиусови степени;Отвори / Затвори време : помалку од 15 секундиБрој на Проводници : 3 жициПроизвод век : 100,000 патиИндикатор : НикојЗаштита Класа : IP 50Примена предметОвој вентил за да се широко се користат во системи за греење, климатизација системи, подни системи за греење, соларни системи за евакуација и други системи.Оперативен директорот / работни принцип : Овој Вентил се користи за системи за греење и климатизација фан серпентина системи на onoff контролирани од страна на вентил и actuator компоненти, активатори управувано од страна на ротационен вентил топката 90 проценти од движење...

MEGAIRON 1-1/4 DN32 3 Начин Женски BSPT SS316 Тип Т Mountin Подлога Топката Вентил Цевка Фитинзи со Винил се Справи со Макс 1000Psi

2999.52 -20 % DEN 2400.00

Карактеристики : Овој мултицел прирачник лост топката вентил има одлична отпорност на корозија и одговара за многу апликации...

4H Серија Рака Повлечете Вентил Две Позиција / Три Позиција Пет Може да 1/4 1/8 3/8 1/2 Пневматски Електромагнетниот Вентил Sanmin

DEN 540.00

PUL0425, (42.5) / 2=0.75 mm дебелината е 0.75 мм Пневматски објект притисок опсег е 08bar(0.8 Mpa) Хидраулични објект притисок опсег е 0300bar(30 Mpa) ве Молиме да не работат повеќе од пропишаното притисок опсег ...

DN25(G1.0) AC220V електрични actuator месинг топката вентил/моторните/моторно управувано топката Вентил,се префрлат тип електрични двонасочна вентили

DEN 1286.40

DN25(G1.0") AC220 V електрични actuator месинг топката вентил / моторните / моторно управувано топката Вентил,се префрлат тип електрични двонасочна вентилиПроизводот е detials : Тело : МесингНапон : AC220 / 230 V,50 / 60 HzГолемина : DN25(G1"Инчен)Вртежен момент излез : 1.5 NmРаботен Притисок : 01 Носители.6 MPaТемпература : 20 до 90 степен целзиусови степениОтвори / Затвори време : помалку од 15 секундиБрој на Проводници : 3 жициПроизвод век : 100,000 патиПримена предметОвој вентил за да се широко се користат во системи за греење, климатизација системи, подни системи за греење, соларни системи за евакуација и други системи.Оперативен директорот / работни принцип : Овој Вентил се користи за системи за греење и климатизација фан серпентина системи на onoff контролирани од страна на вентил и actuator компоненти, активатори управувано од страна на ротационен вентил топката 90 проценти од движење...

MEGAIRON BSPT 3/8 DN10 Женски Нерѓосувачки Челик SS316 2 Парче Целосна Порта Топката Вентил со Винил се Справи со Конец Вентили Max 1000psi

383.52 -10 % DEN 345.00

3 / 8" Женски Целосна Порта Топката Вентил Винил се Справи со WOG1000 Нерѓосувачки Челик SS316 Карактеристики : 1000 WOG : Max 1000 psi за Вода, Нафта, Гас Течност Медиум : За употреба со течности и гасови Тело и Топката Тип : 316 од не 'Рѓосувачки Челик Temp Опсег : 60°F до 450°F Рачка : Тешки се справи со сини vinly изолација Димензија : 3 / 8" Ние сме двете NPT и BSPT,ве молиме оставете ни белешка дали треба NPT или BSPT...

Нов Аквариум CO2 Контра Меур Вентил-Регулаторот Diffuser Еден Главата Dual-Раководител Вентил Нови R06 Капка Брод

180.00 -17 % DEN 149.00

Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сребро Поради меур контра, јасно може да се знае јачината на звукот на јаглероддиоксид преку зголемувањето на воздушни меури од дното за регулирање на јаглероддиоксид понуда за растенија во рибата резервоарот Дополнително, тоа карактеристики невраќање функција за да се спречи backflow кога притисокот промени се направени од јак материјал, па тоа е издржлив и сигурен мала работа ќе го направат вашиот риба резервоарот различни Мал и компактен Лесно да се инсталира и да го замени Големина : Види на сликата Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Резервоарот за вода Контејнер Влезот 4Inch 100mm Да Штекер DN80 Пеперутка Вентили ИБЦ Сад кофа Тони барели

657.60 -16 % DEN 552.00

Пеперутка Вентили DN80ИБЦ Резервоарот Сад Влезот 4 Inch 100mm Да Штекер DN80 Пеперутка ВентилиИМАЈТЕ на ум.1 / ГОЛЕМИНА.Објектот Мерка од страна на страна, тоа може малку разлика.2 / трговија на ГОЛЕМО.Ние си имаме свој фабрика, и да го прифатат повеќе наредби.Contect ни За Добра Цена ! Кога Ви Се Случува Да Се Купи Повеќе Од 100 Компјутери.Ако ви треба повеќе вентили ( valver делови ),ве молиме Кликнете на сликата

Rexroth Електромагнетниот Вентил 4WE6 D70/HG24N9K4 Хидраулични Вентили

DEN 3840.00

4 WE 6 C6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535634 WE 6 D6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535644 WE 6 E6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535664 WE 6 G6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535674 WE 6 J6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535684 WE 6 Y6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535694 WE 6 H6 X / SG24 N9 K4 / V R9009535724 WE 6 D6 X / OFSG24 N9 K4 / V R9009535704 WE 6 J6 X / EG12 N9 K4 005674963 WE 6 A6 X / EG24 N9 K4 005611803 WE 6 B6 X / EG24 N9 K4 005612704 WE 6 C6 X / EG24 N9 K4 005612724 WE 6 C6 X / OFEG24 N9 K4 005641074 WE 6 D6 X / EG24 N9 K4 005612744 WE 6 D6 X / 0 FEG24 N9 K4 005675124 WE 6 E6 X / EG24 N9 K4 005612784 WE 6 EA6 X / EG24 N9 K4 005612804 WE 6 EB6 X / EG24 N9 K4 00561281

DN40 ИБЦ барел контејнер (тони буриња) топката вентил , Резервоарот за Вода , 62mm Screwable Плоштадот / Груб Навој

408.00 -16 % DEN 343.00

ИБЦ Резервоарот за Вода 62mm DN40 Screwable Топката Вентил Плоштадот / Груб НавојИМАЈТЕ на ум.1 / ГОЛЕМИНА.Објектот Мерка од страна на страна, тоа може малку разлика.2 / Тип.Ние треба да видови.Ве молиме изберете еден ви треба.

MEGAIRON BSPT 1.5 1-1/2 DN40 Женски Нерѓосувачки Челик SS316 Целосна Порта Топката Вентил со Винил се Справи со Конец Вентили Max 1000psi

DEN 1199.52

11 / 2" Женски Целосна Порта Топката Вентил 2 парчиња Винил се Справи со WOG1000 Нерѓосувачки Челик SS316 Карактеристики : 1000 WOG : Max 1000 psi за Вода, Нафта, Гас Течност Медиум : За употреба со течности и гасови Тело и Топката Тип : 316 од не 'Рѓосувачки Челик Temp Опсег : 60°F до 450°F Рачка : Тешки се справи со сини vinly изолација Димензија : 11 / 2" Ние сме двете NPT и BSPT,ве молиме оставете ни белешка дали треба NPT или BSPT...

MEGAIRON OD 10мм SS304 Компресија Лост Црна Справи со АЛ-Tech Двојно Ferrule Топката Вентил Цевка Фитинзи

779.52 -20 % DEN 624.00

Опис : АЛTech Двојно Ferrule Цевка Фитинзи обезбеди вртежен момент бесплатно, течење доказ зглобовите на сите цевки врски и да се спречи скапи и опасни протекување на процесот и инструментација цевки...

DN15(G1/2) Месинг Моторните Топката Вентил,AC24V Switch тип на две начин actuator Вентил

DEN 1165.92

DN15(G1 / 2") Месинг Моторните Топката Вентил,AC24 V Switch тип на две начин actuator ВентилОпис на производот : DN 15 месинг моторните топката вентил применливи за климатизација фан серпентина систем и системот за греење во off контрола, од страна на топката вентил и actuator состав, Actuator користење на синхрони мотор, изграденаво ограничување на контакти, вентил може да биде целосно отворен или целосно се исклучува кога на власт, стабилна акција.Производот е detials : Тело : Месинг Напон : AC24 V,50 / 60 Hz вртежен момент излез : 1.5 Nm Работен Притисок : 01 носители.6 MPa Температура : 2 до 90 степен целзиусови степени Отвори / Затвори време : ≤ 15 секунди Број на Жици : 3 жици Производ век : 100,000 ti Примена предмет : Овој вентил за да се широко се користат во системи за греење, климатизација системи, подни системи за греење, соларни системи за евакуација и други системи.Работи на принцип : Оваа Вентил се користи за системи за греење и климатизација фан серпентина системи на onoff контролирани од страна на вентил и actuator компоненти,активатори управувано од страна на ротационен вентил топката 90 проценти од движење.Синхрони на моторен погон actuator, Изграденаво ограничување на контакти, овозможувајќи им на вентил во целосно отворен или целосно затворени надвор, акција и стабилност.Answer : ___________________________ Note : : ве Молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата и напон,ви благодариме!Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно! За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за попуст!

1 buc моторните топката вентил 3/4 NPT, DN20, 2 пат 12VDC CR04, од нерѓосувачки челик со електричен вентил

1425.12 -17 % DEN 1183.00

Опис : Оваа листа вклучува 1 единица на моторните топката вентил.Вентил тело : не ' рѓосувачки челик 304Тема големина : 3 / 4" NPT, DN20,12 VDC2 начинCR04Примена : 1.HVAC2.За третман на вода3.Хемиски процес4.Мала опрема за автоматска контрола5.Замена на електромагнетниот вентил, особено кога електромагнетниот не можат да работат сигурноКарактеристики : 1).Smart форма, се Изврши сигурно, големи излезен вртежен момент, додека 50000100000 пати.мултиangelassembling,погодност за сите видови на барања.2).Плови топката дизајн, нема истекување, повеќето погодна за тешки нечистотија и долго време нема акција.3).Условите кои електромагнетниот вентил не може да се работеше.4)...

MEGAIRON 1/2 DN15 Тема J13W 160P SS304 Висок Притисок Игла Вентил Женски Женски Cut-off Вентили од не ' Рѓосувачки Челик 304

677.28 -20 % DEN 542.00

1 / 2" Игла Вентил Тема Женски Нерѓосувачки Челик СВ 304Бренд НовиТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304Temp Опсег : 29° ~ +300 ° Тема : 1 / 2" женски 1 / 2" женски Висок Притисок Издржливи : 1000psi Пакет се Вклучени : 1 парче x 1 / 2" DN15 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Висок притисок Игла Вентил Внимание ве Молам : Сега сите проблемот на производот сите ние јасно надвор од нашиот магацин , немаат рѓа повеќе , totaly сосема нов ...

AC/DC9V-24V 2 Жици Исклучете Врати Вентил Со Manual (рачно) TF20-BH3-Б, Месинг 3/4 (DN20) 3 Начин Т/L Тип Хоризонтална Вентил

1910.88 -11 % DEN 1701.00

Добредојдовте на Нашата Продавница!******************************************************************************************1, Фабрика директно на продажба...

DN25 Санитарни Нерѓосувачки Челик Прирачник Навој Дијафрагмата Вентил

DEN 2544.00

DN25 Санитарни Нерѓосувачки Челик Прирачник Навој Дијафрагмата ВентилПримена : Од прехранбената индустрија да фармацевтската индустрија може да се примени.За млечни производи кои се инсталирани во машинството,храна,машински факултет,фармацевтски инженеринг машини,и многу други цевки, фитинзи.Здравје на ниво на дијафрагмата вентил е еден од најдоверливите biopharmaceutical областа производи,сите видови на медиум е посебно барање,непречено и лесна, не мртов Агол,високо ниво на апсолутна чистота и комплетна гаранција за квалитет систем...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.