• Ново
700C Патот Велосипед Целосна Јаглерод Влакна Предници Фиксна Опрема Велосипед Јаглерод Предници Песна Велосипед Јаглерод Пред Предници 1-1/8 Тркачки Велосипед Вилуш?

700C Патот Велосипед Целосна Јаглерод Влакна Предници Фиксна Опрема Велосипед Јаглерод Предници Песна Велосипед Јаглерод Пред Предници 1-1/8 Тркачки Велосипед Вилуш?

Оценка на клиентот:
DEN 2826.24

Износ
Залиха

Име : Целосна јаглерод 700 C Патот Вилушка Модел : RF-001 Бренд : Smileteam Meterial : Целосна Јаглерод Ткаат : UD Завршувањето на : Сјајни/Мет Заострените : 1-1/8"to1-1/8" ГОЛЕМИНА : 700 C

Карактеристики

Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
RF-001
Бренд Име:
Smileteam
Матични Големина:
28.6 mm
суспензија:
No
Должина На Ножот:
371mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
ОДГОВАРА ЗА:
V Кочница
Тип:
јаглерод вилушка
Големина На Тркало:
700c
ткаат:
ud
Боја заврши:
сјајни/мет
Тежина:
370+/-20g

Производи во категоријата

Целосна Јаглерод Заострените патот велосипед јаглерод вилушка UD ткаат велосипед делови за 700C Автопат гуми bicicleta делови бесплатен превозот

3619.20 -11 % DEN 3221.00

Име : карбонски влакна патот вилушкаМатеријал : јаглерод влакна се користат во Toray T800 јаглерод платноКрај : UD сјај / UD метЗаострените волан цевка : 11 / 8"11 / 2", должина 300ммРаботна должина : 350mmВилушка растојание : 100mmПреку оска : 9mm,Брзо напуштање типТежина : околу 380gКвалитетот е загарантирана, услугата е загарантирана1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2017 MTB Јаглерод Вилушка 26.5 er/27.5 er/29er Велосипед Вилушка Bicicletas Цврсти Планински Велосипед Предната Вилушка Влакна Заострените 15mm Велосипед Вилушка

DEN 4425.60

2017 MTB Јаглерод Вилушка 26.5 er / 27.5 er / 29er Велосипед Вилушка Bicicletas Цврсти Планински Велосипед Предната Вилушка Влакна Заострените 15mm Велосипед Вилушка

T800 карбонски влакна патот велосипед вилушка планински велосипед вилушка јаглерод предната вилушка карбонски влакна велосипед додатоци

5232.00 -6 % DEN 4918.00

информации за производот Код : P03 FK Серија : BIKEIN ЛАЈТ Име : Лак во облик на патот автомобил предната вилушка Големина : 700 C Тежина : 390 (+ 20) g Боја : мат / светла Предна вилушка цевка со дијаметар / дијаметар : 28.6 / 23.6 mm Под нога отвори датотека : 100mm Други димензии : видете на страницата со детали Димензии Материјал : Toray T800 карбонски влакна Предности : мала тежина, висока цврстина Површинска обработка : 3k жито Апликација : патот велосипедПлаќање1 .2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката ...

Dual Воздух РЛ MTB СУСПЕНЗИЈА Воздух Амортизацијата Планински Велосипед Вилушка 26 27.5 29 Перформанси Цена Над СР SUNTOUR EPIXON или ROCKSHOX

4947.36 -10 % DEN 4452.00

Почитувани купувачот, јас ќе бидам среќен да ви послужи! Ние се воведе овој стил на двојна воздух, се враќа медиум е двоен притисок, РЛ пригушувањето е шок апсорбер масло + движење контрола на амортизацијата род, магнезиум легура планински велосипед пневматски амортизацијата вилушка, R е прилагодлив раст, исто така, повика прилагодливи амортизацијата, L Претставува компресија на вредноста и заклучување, тежина : околу...

НЕМА ЛОГОТО целосна карбонски влакна патот велосипед велосипед предната вилушка 1/8 28.6 mm вилушка велосипед делови UD сјаен финиш 700cc

2160.00 -25 % DEN 1620.00

Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет* Најдобро е погодна за Долги јава.Спецификации : *Име : 700 C Патот Велосипеди Вилушка*Материјал : T800 Увоз Јаглерод*Ткаат : UD*Заврши : Сјајни*Отворот : 11 / 8 "*На standpipe должина : 300мм*тежина : околу 345±5 gОдговара на матични големина : 28.6 mm*Одговара за тркала : 700 C* Боја : ЦрнаПакетот вклучува : 1x Велосипед вилушка1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

superlogic Ultralight Диск Сопирачка на Патот Велосипед Вилушка 700C Заострените Карбонски Влакна Фиксна Опрема Велосипед возење Велосипед Fixie Предната Вилушка оска вилушка

DEN 4752.00

Карбонски влакна велосипед вилушка е ultralight одлична замена дел за вашиот патот велосипед и fixie.Карактеристики : Карбонски влакна конструкција со 3k сјај, ultralight и исклучителна изведба.Заострените управува цевка, врвот 28.6 мм, надолу 39.8 mm.Одговара за 700c пневматик големина.Компатибилен со диск сопирачка.Дизајниран за да се обезбеди чувствувате вкочанетост и уште апсорбира патот шок за да ви даде претстава предност.Погоден за патот велосипед и fixie, лесно да се инсталира.Спецификации : Материјал : Јаглерод влакнаБоја : ЦрвенаГолемина : 700cКормилари Цевка со Дијаметар : 28.6 мм39.8 mmКормилари Должина : 305mm / 12inДолжина на ножот : 370mm / 14.6 воДимензии : 68 * 16.5 * 6.5 cmТежина : 464g / 1ozПакет Големина : 69 * 17 * 7cm / 27.2 * 6.7 * 2.8 воПакет Тежина : 508g / 1.1 озПакет Листата : 1 * Велосипед Предната Вилушка

TAOK лесен алуминиум 3K карбонски влакна диск сопирачки предната вилушка 26-инчен планински велосипед тешко карбонски влакна вилушка бесплатен превозот

5131.20 -10 % DEN 4618.00

Бренд : TAOKИме : вилушкаголемина : 26 инчиМатеријал : standpipe : 6066 Лесна ЛЕГУРАРамо капа : 6061T6 алуминиум 3 D фалсификуваниPawl : AM60 B магнезиум алуминиумски умрекастинг CNC machiningВилушка нозе : 3 K карбонски влакна лесна 7075T6Тежина : 26 инчи 770 G

TOSEEK Карбонски влакна велосипед вилушка Заострените Цврсти Велосипед Вилушка e диск сопирачки 26 /27.5/ 29 ER инчен mtb UD Црна bicicleta додатоци

3792.00 -10 % DEN 3413.00

крајот Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет * најдобро е погодна за Долги јава Спецификации : Бренд : TOSEEK Име : 26 / 27.5 / 29 ER MTB Вилушка Материјал : T800 Увоз Јаглерод Сопирачки : Дискови Сопирачки Должина на Ножот : 26 ER за 430;27.5 ER за 460;29 ER за 490 MM На standpipe должина : (Конус цевка) 300ММ,со Дијаметар : 28.6 MM тежина : околу 550±20 g Одговара за тркала : 26 ER / 27.5 ER / 29 ER Пакетот вклучува : 1x Велосипед вилушка'

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.