• Ново
MEETLOCKS Велосипед Пред Светлина Велосипедизам Факел Ултра Светла Велосипед Задни светла Дијамант Опашка Светлина Комбинација за MTB и Патот Велосипед

MEETLOCKS Велосипед Пред Светлина Велосипедизам Факел Ултра Светла Велосипед Задни светла Дијамант Опашка Светлина Комбинација за MTB и Патот Велосипед

Оценка на клиентот:
DEN 479.52
DEN 384.00 -20 %

Износ
Залиха


Детали за производот Точка Име MEETLOCKS Ултра Квалитет Велосипед Светлина, Еден 360 степени се Претвори Круг Пред Светло & Лесно да се Ослободи Дијамант Опашка Светлина Комбинација Состојба НОВИ Тежина
140gram Пакување детали
1.- 1 BUC Авиони Одделение Алуминиум LED Опашка Светлина Со Лесно да се Ослободи Силикон Заградата .
2.- 1 BUC Висок Квалитет Авиони Одделение Алуминиум Задните LED Пред Светлина со ЛЕСНО-го ПОПРАВИ Планината Заградата.
3.- 4 Парчиња CR2032 Мобилен Батерии Вклучени (До 15 Часови во Strobe & 5 Hours во Постојан Режим)
4.- Meetlocks Квалитетна Услуга Картичка.

Карактеристики

боја:
2 парчиња
Бренд Име:
MEETLOCKS
Монтажа Сместување:
Handlebar
сертификација:
Rohs, CE
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
BLZ-002

Производи во категоријата

5LED Велосипед Задните Опашка Светла Флеш USB Полнење Велосипед Безбедност Светилка Водоотпорен, Црна+Бела

DEN 104.16

Користејќи високомоќ светлина сегмент 5.5 CM долги запалени (со 5 на SMD LED висок осветлување состав), според кристал одделение транспарентен акрилик сенка, светлинска зрачењето далечина, видливи во текот на ноќта од до 2000 метри, во текот на денот се уште се видливи, а широк агол на гледање на 180 степен, целосно да ја заштитите вашата јава безбедност...

2017 Нови Пристигнување Пред Велосипед Светлина XML T6 LED 1000 Лумен Водоотпорен Велосипедизам Велосипед Светла Бела Светлина, Велосипед Додатоци

561.12 -30 % DEN 393.00

2017 Нови Пристигнување Пред Велосипед Светлина XML T6 LED 1000 Лумен Водоотпорен Велосипедизам Велосипед Светла Бела Светлина, Велосипед ДодатоциSolar Storm Димензии : 42mm (должина) * 60mm (ширина) * 38mm (висина)Тежина : околу 11 0 g (Без батерија pack)LED : 2×XML T6 екстра бела LEDИзлез : 2 x XML T6 бела LED светла може да дојде до 6000 lumensБатерија : 4×батерија 18650 pack (воопшто Не се вклучуваат)Коло : Дигитални CC коло, моќ индикатор систем, Нисконапонски алармен систем.4 Режим : НискоСреденВисок, скриени StrobeD imming : Електронски pushbutton префрлатеЛу mens : 1 000 LumsМатеријал : Алуминиум легураЛеќи на камерата : јас mpact отпорни на оптичка леќа со AR слојРефлектор : Метал рефлекторВодоотпорен : IPX7, можност за поддршка на нурне употреба.Глава & Опашка : Алуминиум легура рамки прстенМарка : ЛЕР и режим се опционални на вашиот избор.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.Ленти дизајн.Алуминиумски легури структура со носатотпорни, елоксирани заврши, длабоко топлина мијалник заврши.Високаперформанси електронски префрлатеМалку кликнете на прекинувачот за вклучување / Исклучување на светлина.Малку кликнете прекинувач за промена на осветленоста режими, НизокСреденвисок.Долгопритиснете го прекинувачот за повеќе од една секунда за да пристапите strobe режим.Пакет Содржина1 x Solar Storm 6000 LM headlamp XML T6 LED Светло единица ( Не вклучуваат батеријата пакување и полнач)2 x Гумени прстен за инсталација

Walkfire 3 Боја КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Велосипед-Задни светла за возење Велосипед Taillight Светилка USB Полнење Круг Велосипедизам Безбедност Светлина Велосипед Додатоци

646.08 -45 % DEN 355.00

Карактеристики : · КОЧАН LED опашка светилка, висок интензитет· Компактни димензии, мала тежина, јасно Diffuser, широк визија· Liполиестер батеријата вградени, USB Полнење· Монтажни планината заграда, лесен за користење на велосипед, торба или ранец· Брзо ослободување планината, 360 степени ротирачкиСпецификации : · Светлосен извор : КОЧАН LED 15 чипови· Боја : Црвено Светло, Бело светло & Сино светло за цел опција· Зрак Агол : 120 степен чип, 180 степен видливи· Режим : 6 начини (Стандард, Висока, Overdrive, 50% трепка, 100% трепка, Поп флеш)· Замени : Притиснете го копчето; долго притиснете за да го вклучите или исклучите уредот, кратко притиснете за да го промените меѓу првите три режими; двојно брзо притиснете за да го промените на следните три начини· Батерија : Liполиестер батеријата вградени, 3.7 V 280m AH· Горење време : Околу 2 до 14 часа, предмет на светла боја или режим во употреба· Полнење : USB полнење (Андроид тип на пристаниште), 5 V 1А max· Индикација : Црвено светло кога полнење, автоматски се исклучува кога целосно наполнета· Ingress protection : Дожд вода доказ...

Нови Led Велосипед Светла 4pcs/set Тркала вентилот на Гумата е Велосипед Додатоци Велосипедизам Led Bycicle Додатоци Светлина

76.32 -20 % DEN 61.00

Производи Детали вентилот на Гумата капа светла завртка врз вентил матични на вашиот автомобил, велосипеди или мотор во секунди...

Двоен-страна Велосипед возење Велосипед Велосипед Мотор Автомобил Пневматик Гуми Тркала Вентил 7 LED Блиц Светлина Писмо Тркала краци LED Светло

87.84 -25 % DEN 66.00

Карактеристики : 1 Двојна смисла (чувствителни на Вибрации и Светлина)2 Led Блиц англиски букви и автоматски да го промените;3...

LED Велосипед Светлина Пред USB Полнење 10000LM XML 3XT6 LED Велосипед Светилки Светилка Светла + 4x18650 Батеријата Пакет+Полнач

1228.32 -14 % DEN 1056.00

LED Велосипед Светлата USB Полнење 10000 LM XML 3 XT6 LED Велосипед Светилки 4 Режими на Велосипед Светлина + 4x18650 Батеријата Пакет +Задни светлаКарактеристики : Solar Storm 1000 LM 3 X XML T6 LED Димензии : 49mm (должина) * 74mm (ширина) * 41mm (висина)★ LED Сијалица : XML 3 XT6 LED★ LED Живот : 50.000 часови★ Излез светла може да дојде до max 10000 lumens [lm]★ Режими раководени од PUSH button★ Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло,работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен★ Ленти дизајн★ Алуминиум легура школка★ Алуминиум рефлектор★ Боја : Црна★ Switch 4 режими : Слаби,Нормално,Силна,Трепкање(долго притискање на копчето)★ USB интерфејсБатеријатаПогоден за НРКP7 / XMLT6 LED Глава Светилка / Велосипед СветилкаКапацитетот на батеријата : 6400m AhНапон : 4.2 V5vКористење време : 23 часа На 1 LED Велосипед светлинаВреме на полнење : 45 часаПакет Се Вклучени : 1x10000 ML USB XML Светлина2x Гумени прстен1x Универзална 6400m Ah Батерија 4x18650 батеријата пакет1x4.2 V Полначот(Изберете во зависност од вашата земја)1x Задни светла1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT...

WasaFire Велосипедизам Светлина Електричен Велосипед Рог Светла Фарови Вокал USB Полнење Ноќ Возење Велосипед Светлина 120 db Велосипед Бел

844.32 -30 % DEN 591.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

WasaFire Велосипед Задните Светилка 4 Режими ДОВЕДЕ USB Полнење Далечинска Контрола Стрелките Форма се Претвори Светлина Велосипедизам Велосипед Taillights велосипед светл

1084.32 -20 % DEN 867.00

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи...

FTW Велосипед Опашка Светлина 8 режим на USB полнење 360rotation Велосипед Задните Врати Светлината LED Водоотпорен Ноќ безбедност Велосипедизам Предупредување Светилка

579.36 -14 % DEN 498.00

USB полнење 360 степен ротација 8 mode : 4 на ниво на осветленост на светлината и 4 на ниво на осветленост флеш ( двоен клик за да го вклучите режим на блиц ) 800m Ah високи перформанси литиум полимер батерија Алуминиумска легура школка Нагласи висока моќност КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ Траење : 2~6.5 часа IPX4 водоотпорен

Црна Велосипедизам Велосипед Велосипед Пред светлина Клип Светилка Носителот Светилка Заградата Велосипед Светилка Носителот бесплатен превозот

95.52 -5 % DEN 91.00

Црна Велосипедизам Велосипед Велосипед Пред светлина Клип Светилка Носителот Светилка Заградата Велосипед Светилка Носителот слободни shippinДобредојдовте на нашата Продавница !! : )Најдобар квалитет и најдобра услуга за васКарактеристики : Може да се користи на бебешките колички, велосипеди и коњски коли мора за ноќта џогирање, коњијава, кампување и итни состојби итнКарактеристики : Дизајниран со U тип, мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Висок квалитет, цврсти и издржливи.Тоа може да се инсталира велосипед светло.Поврзуваа со парче гума, тоа може да биде подобро cliped на handlebar.Мала тежина, тоа може да биде инсталиран на повеќето велосипеди.Совршен избор за вашата јава на отворено.Спецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : ElastoplasticДијаметар : 2.3 смТежина : 35gГолемина на : 6.4 * 4.4 * 3.3 cmПакет листата : 1 * Велосипед пред светлина носителотЗабелешка : Ако ви треба Сликата...

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Светлина Алуминиум самоодбрана LED 900 Лумен 3 Режими на USB Водоотпорен Велосипед Ноќ самоодбрана Велосипед Светлина

2347.20 -49 % DEN 1197.00

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Светлина Алуминиум самоодбрана LED 900 Лумен 3 Режими на USB Водоотпорен Велосипед Ноќ самоодбрана Велосипед СветлинаИнформации За ПроизводотИме : самоодбрана LED СветилкаНето тежина : Околу 436gГолемина на : 41*3.3*2.5 cmМатеријал : Алуминиум легураБоја : црна3 Начини : Силна светлина / слаба светлина / flashДали зум : нема зумЗрачењето на далечина : За 200500mФункција : Супер водоотпорен,може да се скрши windown,тешко,USB полнењето

E0103 Велосипед Главата Светлина 5LED Водоотпорен Пластични Велосипедизам Велосипед Фарови Без Батерија Црна/сребрена трговија на Големо

DEN 297.60

13219 Велосипед СветлаБоја ќе бидат испратени на случаен избор Ако имате посебни побарувачката на боја, ве молиме испратете порака до нас.Внимание : 1...

SolarStorm 7000Lm X2 led Велосипед Велосипед Светлина Светилка Светла Батерија Светло Батерија 18650 Додатоци за велосипед

1184.64 -14 % DEN 1019.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Детали За Производот : 1.Водоотпорен дизајн(IP65), Oво облик на прстен, поројниот дожд се уште е нормална2.Напон На Текст : 8.4 V3.Lumens : 7000 Lumens (Оценет од страна на производителот)4.Со користење на XML T6 LED, животот на ЛЕР е 100,00 часа! интелигентна контрола кола5.4 Начини : Здраво, > Средината > Ниско , Притиснете го копчето 3s за да го вклучите режим Strobe6.Вакуум позлата првенство портокал suiface, висока температура, антивирусот7.Може да Се залепи на возење велосипед, како и предните светла кои се користат велосипед8.Со прилагодливи headband, како светлата се користи.Пакет Се Вклучени : 1 * Solar Storm X2 велосипед Светлата Единица1 * конектор (100 V 240 V, одговараат за светот)1 * Батеријата pack ( 4*батерија 18650, 8.4 V)2 * Oring1 x 5Led Задни светла1*headband1* задни светла1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2017 ВЕЛОСИПЕД СВЕТЛИНА 20000LM Тактички T6 LED 5Modes Zoomable Светло Факел 18650 Chargerseptember28

767.04 -30 % DEN 537.00

20000 LM Тактички T6 LED 5 Modes Zoomable Светло Факел 18650 ПолначФункција : 100% сосема нов и висок квалитетНаправени од високо квалитетни алуминиумски легури 6061 T, оваа светилка е цврсти и издржливи доволноЗа долго време со користење на дневниСветилки база : Elfeland, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

Планината Патот Велосипед Велосипед Опашка Светлина Taillight КОЧАН Возење Велосипед 3 LED USB Полнење на Задното Седиште Пред Светлина Светилка Светла Велосипед

482.88 -30 % DEN 338.00

Планината Патот Велосипед Велосипед Опашка Светлина Taillight КОЧАН Возење Велосипед 3 LED USB Полнење на Задното Седиште Пред Светлина Светилка Светла ВелосипедПредмет : Велосипед Батерија Задни светла за USBСостојба : 100% сосема новПроизвод Локација : КинаИзвор на светлина : 3 СМД Led диодиСветла Боја : Црвена или БелаНачини : 4 режими опционални (Quick flash, бавно флеш и Целосна постојана, половина постојана)Шв чеша : Притиснете копчеБатерија : USB полнење (на Батеријата вклучена во светлина, 500m AH 3.7 V)Полнење : 5 V 0.5 Макс...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.