• Ново
3pcs/пакет Велосипед Гума Метал Pry бар ROSWHEEL Велосипед алатка

3pcs/пакет Велосипед Гума Метал Pry бар ROSWHEEL Велосипед алатка

Оценка на клиентот:
DEN 167.52
DEN 159.00 -5 %

Износ
Залиха


3pcs/пакет Велосипед Гума Метал Pry бар Велосипед алатка
[материјал] : A3 челичен поцинкуван челик

Карактеристики

Бренд Име:
ROSWHEEL
Тип:
pry бар
Модел:
23049

Производи во категоријата

Велосипедот Хидраулични Сопирачки Крварат за полнење за СТРАСТВЕН, Формула и Hayes, Напредна Верзија, V1.2

DEN 588.96

Cooma е Кочница Крварат за полнење за СТРАСТВЕН, Формула и Hayes Хидраулични Диск Кочница Напреден Стандард Класа Крварат за Полнење, Дизајн во Сиднеј, Направени во Кина, Навистина Пониска Цена...

BIKEHAND Велосипед Подножјето на Возилото Клуч Spanner Поправка Алатка Легиран Челик Долги Handle350mm Професионална Алатка Велосипед возење Велосипед 15mm YC-163L

864.00 -24 % DEN 657.00

ВЕЛОСИПЕД РАКА Тајван професионални велосипед алатки производителиИме : силен професионален нога издолжени демонтажа и инсталирање алаткиБренд : ВЕЛОСИПЕД РАКАМодел : YC163 LБоја : ЦрнаМатеријал : Легиран ЧеликГолемина : 350 MMТежина : 380gПакување : пластична кесаЦел : специјални алатки 15mm плоча рака отворање на билатерални ногаНашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија ЕкспресSPSR ЕМС eЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети : 1...

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Рака Freewheel Тарнер Синџир Камшик Затегнувачки Песна Пси Смена Синџир на Возилото Клуч Велосипед Алатка ги растурајте Комплет

1008.00 -47 % DEN 534.00

име на производ : Велосипед Рака Freewheel Тарнер Синџир Камшик Затегнувачки Песна Пси Смена Lockring Педалата Клуч Велосипед Алатка Дното Заградата ги растурајте КомплетShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

2Pc Велосипед Сребрена Круна Форма Гуми Тркала Воздушен Вентил Капа Велосипед додатоци Алатка

85.92 -22 % DEN 67.00

2 Pc Велосипед Сребрена Круна Форма Гуми Тркала Воздушен Вентил Капа Велосипед додатоци АлаткаОпис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Цврсти и издржливи, направи вашиот автомобил кул изглед Помогне да се спречи протекување, нечистотија и други објекти од оштетување јадра Директно Одговара...

Велосипед Велосипед Компас Стил за Кол 22mm Handlebar Прстен Бел Аларм Сина боја Црна

DEN 57.12

Нето Тежина : 46g Име на Производ : Велосипед Бел Димензија : 73 x 50 x 55мм / 3 x 2 x 2.2 инчен(L*W*H) Компас Дијаметар : 40mm / 1.6 инчен Одговара Handlebar Дијаметар : 22mm / 0.87 inch Net Тежина : 46gИме На Производ : Велосипед БелДимензија : 73 x 50 x 55мм / 3 x 2 x 2.2 инчен(L*W*H)Компас Дијаметар : 40mm / 1.6 инченОдговара Handlebar Дијаметар : 22mm / 0.87 инченКога ќе ја свртите на главата, бел прстен ќе го направи.Погодна за инсталирање на 22mm дијаметар велосипед handlebar.Идеален за аларм алатка за велосипед корисници, може да се избегне повеќе несреќи при возење.Компасот не работи; тоа е само за декорација.Материјал : Пластични, МеталниБоја : Сина, Црнапакет Содржина : 1 x Велосипед БелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Hight Qualidade 6pcs Мерење Manchas де кока Кола Bicicleta Pneu Внатрешни работи 40*32*8мм Bicicleta де Montanha/Bicicleta де Estrada Pneu Ferra

113.28 -6 % DEN 107.00

Бренд : DUUTI Diou начин Име : слободен лепак гуми заградени алатка Модел : TL110 Size : 40 * 32 * 8мм Тежина : 5g опис : 1,6 парчиња на силно лепилослободен гума (дијаметар 25мм) 2,1 парчиња од исклучителна и остри поднесување (35 * 22) 3, 1 PP кутија (40 * 32 * 8мм) Карактеристики : Мали алатки, голема интелигенција, многу преносни, лесни (само 5g)

РИЗИК Велосипед Вилушка База Инсталација Алатка MTB Планински Велосипед Слушалки Дното Миење Поставување Алатка За 28.6/1.5/1.25 Вилушка Поправка Алатка

2099.04 -25 % DEN 1574.00

Се применуваат вилушка големина : 1 обичните 28.6 мм дијаметар вилушка 2 1.25 нестандардни заострените цевка вилушка 3...

Велосипедот Flywheel Центар Демонтажа Алатка Со Челик Ракав За Планински Патот Велосипед Лизга Отстранети Поправка Центар Кула База отстранување Алатка

652.80 -10 % DEN 588.00

Велосипедот Flywheel Центар Демонтажа Алатка Со Челик Ракав За Планински Патот Велосипед Лизга Отстранети Поправка Центар Кула База отстранување Алатка Карактеристики : * Нерѓосувачки челик материјал, не rusting, трајни * збор слот кула база,да се Спречи лизгава, да се спречи падне * Брзо демонтирање, погодни за планински пат смртта летање велосипед Спецификации : Материјал : не ' рѓосувачки челик антивирусот компоненти + 45 # челик ракав Род завртка должина : 150 mm (силна компатибилност)

48 Компјутери Велосипед Гуми Цевка Гума Закрпи За Поправка Лепак Пневматик Велосипед Комплет Алатка

72.48 -10 % DEN 65.00

48 Компјутери / многу Велосипедски Гуми Цевка 48pc Гума Закрпи за Поправка Лепак Пневматик Велосипед Комплет Алатка Ставка Опис : Функција : Круг Гума Велосипед Гуми Поправка Парче Парче Функција : производот вклучува 48 парчиња за поправка на велосипед гуми...

Y Форма Велосипед Ален Клуч Внатрешни Хексагонални Клучеви 4mm 5mm 6mm MTB Патот Велосипед возење Велосипед Хексадецимален Клучните Алатки

125.76 -39 % DEN 77.00

Y Форма Велосипед Ален Клуч Внатрешни Хексагонални Клучеви 4mm 5mm 6mm MTB Патот Велосипед возење Велосипед Хексадецимален Клучните Алатки Функција : 3 Патот Велосипед Поправка Алатка Хексадецимален КлучПотребата мали комплет за велосипед поправка или одржување наПрактичен и преносни,совршен за надворешна употреба велосипедизамСпецификации : 4mm,5mm,6mmМатеријал : високо квалитетен челикБоја : црвен Пакет се Вклучени : 1 x Велосипед Алатки

2018 Нов Велосипед Синџир Почиста Велосипедизам Чиста гума Четки Алатка колекции поставите Планина Патот Велосипед Чистење ракавици Додатоци 6pcs/многу

806.40 -18 % DEN 661.00

CYLION 6 компјутери / многу Велосипед Синџир Почиста Велосипедизам Чиста гума Четки Алатка колекции поставите Планина Патот Велосипед Чистење ракавици ДодатоциИме : Чистење на комплетодговараат : 5 четки и 1 ракавициПредност : високо ефикасенПрофесионални гуми четка+Сеопфатна четка+Јазот четка+Корални ракавици+агол четка + freewheel кукаИзберете висок квалитет на материјалитеТежина : ahout 310gСлучај и Повратни информации, Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

T2 Нов 6-15mm 10 во 1 Издржлив Велосипед Велосипед Поправка Алатка Куче Коска Форма Хексагонални Клуч Поправка Алатка Топла

DEN 95.52

615mm 10 во 1 Издржлив Велосипед Велосипед Поправка Алатка Куче Коска Форма Хексагонални КлучФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCВисок квалитет на цинк легура, трајни и анти ' рѓа.Над велосипед делови, навртки може да се примени...

DUUTI Велосипед Поправка Алатка Велосипед Гуми Поправка Лепак Внатрешна Цевка Перфорација Поправка Лепак Ладно Печ Решение за Полнење

DEN 39.84

Новиот велосипед гуми поправка Лепак Поправка Комплет за Велосипед Гуми Поправка Лепак 100% нов велосипед поправка на цевката лепак ладно надомест велосипед гуми поправка лепак...

1/4 инчи Брза Ratchet Клуч Шрафцигер Штекер Клуч Род Рака Spanner Алатка

149.28 -32 % DEN 101.00

1 / 4 инчи Брза Ratchet Клуч Шрафцигер Штекер Клуч Род Рака Spanner Опис на Алатката : 100% сосема нов и висок квалитетDualвози главата прифаќа 1 / 4 инчи возисиднеј и стандард шрафцигер битовиУдобно моделирани се справи со не се лизга на зафатКорозијаотпорни Железо обложено завршиМоже да се прилагоди напред и рикверц, мини големина и преносни, мора да имаат алатка во вашиот алатки торбаСо еден 1 / 4" плоштад главата и еден 1 / 4" хексагонална socketИдеален за поврзување 6.35 mm сокети или шрафцигер малкуСпецификации : Материјал : ABS+ ЖелезоБоја : Црна и ЦрвенаГолемина : прибл...

Велосипед Возење Велосипед Велосипед Челик Синџир Прекинувач Splitter Машина Смена Алатка Солидна Поправка Алатки Велосипед Синџир Pin Splitter Уред

287.52 -5 % DEN 273.00

Велосипед возење Велосипед Велосипед Челик Синџир Прекинувач Splitter Машина Смена Алатка Солидна Поправка Алатки Велосипед Синџир Pin Splitter Уред Објект Festures Вие веќе не треба да се направи огромна сила за да го отстрани синџирот на пиновите на вашиот велосипед Со оваа солидна синџир алатка, вие ќе најдете синџир отстранување и инсталација бриз Оваа мала, но моќна и прецизни алатка е посебно дизајниран за брзо и прецизно да се отстранат и да ја инсталирате синџир иглички Тоа е од ист квалитет како оној што се користи од страна на forspecialized фабрика Заедно со супериорна сила и издржливост, тоа карактеристики корисна "расклатување полица" на лек беспомошна линкови по составување На парична казна нишка и удобно големина овозможи лесно отстранување на дури и најтешките синџир иглички Тоа 's лесен за употреба и е изградена минатата Објект Sipecifications Големина : 82*79 mm Нето тежина : 129g Пакет тежина : 149g Боја : Сребро Пакетот Вклучува 1 x Велосипед Синџир Прекинувач Поправка Алатка

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.